Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
SKURCZÓW/SKURCZY.. nie mam, ale mam B A R D Z O sztywny brzuch. Ciągnie mnie skóra z każdej strony - uczucie podobne do bożonarodzeniowego przeżarcia 😉

he he mam to samo:laugh: a najbardziej twardy nad pępkiem no i znów Mnie swędzą piersi i brzuch 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czy możecie mi zdradzić co wy jecie ,że waga tak wam idzie w górę? ja jem dużo więcej nawet zaczęłam podjadać słodycze a od ms przytyłam 1 kg co ten lekarz we wtorek sobie o mnie pomyśli?

Skurczy nie mam,ból łydek tak jak się rano wyciągam.Moje dziecko też w drodze do lekarza usypia się mimo ,że mam do lekarza 3min.samochodem.

Co do pępka ani mi się nie zamknął ani mnie nie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i moje wczorajsze zakupy 🙂

normalnei w sklepie - cene moze widac - za pajace 7,99 a za koszulki 5,99 pln 🤪 🤪

Uciekam, jedziemy zaraz do Krk ubezpiecyc mieszkanko, ja robic farbe, moj maz oblewac 🙂
A jutro ide na glukoze i do fryzjera papapap milego wieczoru
buziaki [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1-093c9ecb46781249abaeaf6f74abec37.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
mycloud oj z tymi kitkami to ja jeszcze poczekam - tak wygląda dziecko 16miesięczne jak mama miała tylko raz w ciąży zgagę 😉
Koleżanka ma córcie prawie w identycznym wieku i miała zgagę i już 6razy włosy obcinała 🙂


NAWET mnie nie strasz 😁 🙃 🤪 🤪
JA MAM ZGAGE PRAWIE CAŁY CZAS OD 2TYGODNI! wcześniej mialam sporadycznie i to przez mdłości najpierw potem mieszałam jedzenie i tez była! ale teraz uważam co jem i w ogole! i jest masakra może 2h dziennie tylko nie mam zgagi! a przychodz wieczór to musze biegac po domu i głębokie wdechy brac bo sie wytrzymac nie da! jest taka silna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303- nie wiem czemu w sumie, ale tez byłam chowana w przeświadczeniu że nie wolno dzieciom małym obcinac włosków, pierwszy raz się scina jak dziecko ma roczek 🙂 hmm może mu rozum obcinasz 🙂 hehe żarcik;p ale pewnie jakis zabobon , tak jak ze dzidzia mała nie moze w lustrze sie ogladaac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 ja nic o włoskach nie słyszałam...na początku i tak się wytrą. Słyszałam za to o nie obcinaniu paznokci na początku ale to z powodów higienicznych , żeby dziecko "zaznajomiło" się z flora bakteryjną w domu, dlatego zakłada się niedrapki 🙂no ale po tygodniu już można działać z nożyczkami, bo szybciutko rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...