Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada- haha co to za test 😁 jak podnosze kubek i tak i tak zależy 😁 co do wlosów to tez widze że rosna mi wolniej 😁 jadam ostatnio więcej slodyczy! a czy nos mi się zmienił haha chyba nie;D w ogole na t uwagu nie zwracam 😁 LOL A tak w ogole to zaszlam w ciaze albo 31kwiecien albo maj hehe i w kwietniu 20lat maj 21 😁 no i inne wyniki wchodza 😁 😁 ale jakos i tak wyszło wiecej na ta dziewczynke:P a że piersi rosna na dziewczynke sie nie zgodze haha Jagoda ma ogromniaste i co chłopak ma byc:P moje tez sa duże i rosna w nieskonczoność! boże rozstepow mam pelno, musze poprosic lekarze o cos mocniejszego.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙂 🙂 no nam się marzy, żeby chociaz fundamenty wylać nim skończy się ważność pozwolenia na budowe, ale to musialoby nastapic w przyszlym roku... 🤢
Ale poki co, mamy mieszkanko 🙂 juuupiiii 😆 😆






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziełam to od grudniowek -

http://www.youtube.com/watch?v=VVvU6Je8IIo&hl=pl%3C/span%3E


a jezuu, ale się usmialam :laugh: - bo to JA! mi jest niedobrze nawet wtedy jak sama sobie pobieram swoj wlasny mocz do badania :laugh: :laugh: :laugh:


🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJAAA, JASNE 😉 pinacolada - ja to najwiecej pooblewam 🙂 normalnie urżnę się, że hoho 😉
Ale owszem, moj M. z moimi rodzicami jutro zaplanowali oblewanie i zostajemy w Kraku a ja sobie przy okazji w sob zrobie krzywa cukrowa..o! tak zaszaleje! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, podobno te wieśniaki nie mają jak dzisiaj sprawdzić konta i już. Wiec jutro bank nam wysle oficjalną informacje ze przelew wyszedl, agencja nam daje klucze i zmieniamy zamki 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jESTEM (NA CHWILKE)ZA RAZ JDE PO MOJEG DO PRACY I idzemy ....DO GMINY
Jagodko link zajebisty (ze tak powiem)smiech po pach!

co do cyckow to wiecie co mnie nie znacznie urosly co ..smieje sie bo jakis czas przed ciaza urosly o jeden nr. moze teraz juz nie urosna 🙂 mam nadzeje bo to juz bedzie jak przesada.
ja po prasowalam i rzeczy wyladowaly juz w walizkach 🙂
Udanego popoludnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, podobno te wieśniaki nie mają jak dzisiaj sprawdzić konta i już. Wiec jutro bank nam wysle oficjalną informacje ze przelew wyszedl, agencja nam daje klucze i zmieniamy zamki

Ale wsioki .... matko gdzie to jeszcze kuzwa pojechalo do "wielkiego miasta" toz to bydla robia pewnie co krok!!! no i psuja o Polakach opinie juz nie tylko w swoim kraju sobie samym ale i nam na obczyznie....gdzie to kuzwa chowane bylo ... w lesie?? brak slow!!! Jagoda !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje JULEŃKO! a potem leci opinia o POLACZKACH w swiat!!! ale teraz to tylko moge sie smiac z ich prostactwa bo akt mam, wlascicielem jestem, jak mi nie dadza kluczy to wywazymy drzwi...co za problem.. 😉 Kiedy Ty Julcia bedziesz w polsce??






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...