Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja juz dzis sie zegnam, ide sie przytulic do meza 🙂 bo wrocil jakies 30 min temu z NASZEGO nowego mieszkania 🙂 🙂
dobrej nocki papa

Pinacolada - dzieki naprawde wielkie dzieki za rady!! :* kisses





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry czwartkowo 🙂
uuu chyba jestem pierwsza 🙂
Jagódka ja w przedpokoju i kuchni mam gres biały polerowany nie narzekam kafelki są duże 60 cm /60 cm łatwo sie je myje i jeszcze nigy nie miałam lodowiska w domu nawet jak sie cos wylało, wygląda pięknie ale fak jest taki że myc należy tylko ludwikiem albo specjalnym płynem do kafelek bo inne pozostawiają smugi ja nie narzekam ale ja z tych co myją podłogi codziennie niepolecam osobą nieuzależnionym 🙂 od sprzątania no i tak ok 2 razy w roku trzeba napuścic gres specjalnym płynem który zapobiega brudzeniu gresu. wybór nalezy do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek!

misiamamy-dzieki 🙂

Sluchajcie - na tvnmowia o modzie sakralnej! ba! to sa targi sakralne! fotele masujace dla ksiezy, koszulki polo z koloratka...poprzewracalo sie w glowach...





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
too dobrej nocki 😉

justyna malutka- powiedz jak tam w Polsce a jak pogoda;D duza roznica klimatyczna?



Sylcia powiem Ci że jak wyjeżdżałam z irlandii to pogoda była super i taka mnie zastała w Polsce. Jednak tu jest duzo cieplej, bo takiego wiaterku nie ma. Z racji tego ja sie odrazu przeziębiłam, bo jakby mogło być inaczej. Jednak z tego co widze za oknem dzisiejsza pogoda jest bardzo irlandzka 🙂 Zobaczymy później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry !
U mnie też nie ciekawie szaro-buro na dworze 😞
Rano bardzo padało , dziś już byłam na badaniach krwi i moczu w poniedziałek będę wiedzieć czy wszystko ok ..
Dzidzia śpi sobie jeszcze zresztą taki dzień nie mrawy , tatuś nam dzisiaj buziaka wysłał czyżby przemyślał całą sytuację ? .. Zobaczymy może oswoił się z tą myślą..
A co do zmiany koloru włosów to też o tym myśle bo już mam te moje "blond" pasemka - żółte ale nie wiem na co i czy teraz będę zmieniać..Zobaczymy ;]
A tak to buziole i miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny 🙂 Jakm mija dzien?? Ja wczoraj bylam po wyniki i pare rzeczy mam ponad norme lub niedobor... 😞 i oczywiscie niepotrzebnie naczytalam sie w internecie jakis glupot i zaczelam sie martwic ale dopiero w poniedzialek dowiem sie czy wszystko gra.... Martwie sie 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.

U mnie też pogoda beznadziejna a Julka ma dziś ognisko klasowe 😞 Biedne dzieci znowu zmokną i zmarzną 😞

Miło mi ,że kuchnia się spodobała. Mam nadzieję,że niektore wskazówki się przydadzą Jagodzie. W końcu po to siebie mamy ,zeby sie radzic i wspomagać nie tylko w temacie ciąży 😉

Ja mam problem od kilku dni z paznokciami u stóp a mianowicie zaczęły mi chyba wrastać przez to "rozpłaszczenie" ciążowe i tak sobie wczoraj tam dłubałam, że w nocy spać nie mogłam a dziś nie mogłam żadnego buta włożyć 😞 Muszę się wziąć za to bo czas klapek i japonek się skonczył i trzeba zacząć pełne buty zakładać a jak to ma tak wyglądać to ciężkie chwile przede mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...