Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

mycloud - wczesniej pytalas o roz. 56 - ja mam 1 zestaw/wyprawke i kilka bodziakow. Nie bede kupowac wiecej. Czuje ze urodzi sie dluzszy niz 56 🙂 a jak nie to bede go ubierac w 62 - trudno 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Może ja napiszę ile ja mam i mnie oświecicie czy mam mało czy za dużo i nie powinnam już kupować.

koszulki-7 sztuk(wydaje mi się,że za mało)
body -26sztuk (wiem przesadziłam)
śpiochy-7sztuk(chyba mało?)
spodenki ciepłe welurowe-4sztuki
pajace bawełniane-5sztuk(mało)
pajace welurowe-7sztuk
sweterki-3sztuki
kombinezon-1
kaftaniki-6sztuk(mało)
rampersy-3sztuki
czapeczki ciepłe 5sztuk
ogrodniczki spodenki-2sztuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada super kuchnia 🙂 fajne połączenie jasnego i ciemnego brązu 🙂 my chwilowo mamy ciemny - limba i szkło ale jak wcześniej pisałam planujemy zmiany więc pewnie będzie co innego 🙂
mycloud nam została podwójna lodówka po byłych właścicielach i mojemu mężowi najbardziej w niej podoba się kostkarka do lodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - och, buziak ogromniasty :* posłuży mi to zdjęcie przy projekcie 🙂 🙂 🙂 DZIĘKUJĘ

Basiu
, kurcze, bylam w HM w pon i nic takiego juz nie bylo..no nic, poczekam 🙂

POLICZYLAM!
MOJE PODSUMOWANIE:
BODY KR. RĘKAW 12 (większosc duze rozmiary od 68-80)
BODY DŁ. RĘKAW 9 (większosc 62)
PAJACE 8
SPIOCHY WELUROWE 2
RAMPERSY - 3
KAFTANIKI 3
POLSPIOCHY - 8
SPODNIE BAWELNIANE 9 (GL 0-3M)
BLUZY CIEPLEJSZE - 11
OGRODNICZNKI 4
SZTRUKSY - 5
BLUZECZKI KR. RĘKAW - 5 (GL. 68-74)
BLUZECZKI DL. REKAW - 20
CZAPECZKI - OK 25 SZT. PRZERÓŻNIASTE 🙂
SKARPETKI 2
BUTKO-SKARPETKI - 2
WYPRAWKA (kaftanik+spiochy+koszulka+czapeczka+łapki niedrapki) 5
kilka sliniakow i OKRYCIE KĄPIELOWE 🙂

ufff. to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud wydaje mi się,że starczy...i tak trzeba minimum raz dwa razy w tyg wyprać to wszystko a dojdą pieluch tetrowe, flanelowe, prześcieradełko więc pralka na pewno nie będzie pusta
Basiu ja jako piżamki wolę pajace, przez to że są jednoczęściowe i jak maleństwo się rozkopie to na pewno nie zmarznie. Mam też śpiworki ale przy córci jakoś z nich nie korzystałam nie umiałam się przekonać, teraz będzie trzeba bo będzie zima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADKO 😎 wypatrzylam cos jeszcze u Ciebie - widze ze masz na podlodze gres szliwiony czy polerowany - nie pamietam - chodzi mi o ten bardzo blyszczacy - wszyscy mi go odradzaja tylko ze nikt go tak naprawde nie uzytkuje - czy rzeczywiscie jak kapnie woda czy cokolwiek to robi sie lodowisko? i co z utrzymaniem tego w czystosci - trzeba latac z mopem co 5 min?







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - to na podłodze to nie gres ale płytki jakieś włoskie i rzeczywiście takie z połyskiem. Ale one nie są idealnie gładkie tylko mają na sobie takie jakby wypukłe kropelki i jaśniutkie cętki i przez to nie widać na nich ani kropel wody ani drobnych okruchów - rewelacja! A znajoma ma gres szkliwiony i rzezcywiście wszystko na tym znać!!

I jeszcze jedna rada - jak będziesz robić cokoły pod szafkami to polecam z nierdzewki bo drewniane po jakimś czasie jednak pęcznieją od mokrego mopa, którym przecież trzeba zmywać podłogę. A jak się ma w kuchni inne elementy z nierdzewki ( ja mam lodówkę , panel od zmywarki, piekarnik, zlew) to te "blaszane" cokoły się ładnie komponują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że na naszym forum temat kuchniowy :laugh:
ja tam mam zwykłą "polską " kuchnię i nie mam się czym chwalić bo ma już 10 lat 🙃 🙃
a co do sztuk ciuszków to ja się chyba nie dolicze :laugh:
ale najwięcej mam body chyba z 40 par spokojnie :laugh: nie ma się co dziwić jak po 2 bachorkach a rozmiary to od 56 - 80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć Pinacolada-ja swoje po córce też będę zostawiała,tylko na następne liczę na syna więc dużo się nie przyda,choć życie lubi robić niespodzianeczki 😉

Zrobiłam właśnie pyszną pastę z tuńczyka i idziemy jeść kolację.Musiałam wziąć apap bo każdy mięsień mnie bolał;( na szczęście biorę bardzo rzadko.

Do juterka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...