Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No wiesz Jagodko ja bede latac napewno do KRK wiec wczesniej czy pozniej zainicjujemy spotkanie ... i Wasza szalona Trojka wpadnie do Twoich rodzicow i przy okazji dojdze do naszego spotkania a ja napewno jesli juz bede nocowac w KRK to napewno w Dworku Kosciuszko 🙂 wiec tam nas znajdzecie na bank!
A teraz zmykam po mojego Pana ..wlasnie dzwonil ze juz prawie skonczym (dobrze ze do jego pracy jest 10min.autkiem)

Buziaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już w domku ale oczywiście w drodze z pracy wstąpiłam...... no gdzie?, która zgadnie?......... Brawo!! do hurtowni niby zapytać czy przyszedł już zamówiony rożek a oczywiście wyszłam ze śliczniutką bluzą z kapturkiem z mięciutkiego misia. Aaa i jeszcze zahaczyłam o 5-10-15 i wyszłam z dżinsami. Aż się boję powrotu męża z pracy..... 😉
Zaraz wkleje zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada schowaj do szafy i pokażesz kiedyś przy okazji 🙂
ja dziewczyny miałam dziś iść na wizytę i ledwo co wyrwałam się z domu mąż umiera na żołądek córa marudna przez katarzysko, pozałatwiałam co miałam na mieście i w te pędy do gin....chodzę prywatnie ale Pan doktor starej daty i nie umawia na godziny tylko przychodzi się, siada w kolejce i czeka...zadowolona, że będę mieć dziś nowe info a tu karteczka ,że dnia 17.09.09 czwartek gabinet zamknięty - eh normalnie mnie szlag trafił!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście też coś kupiłam-drobne bo drobne,ale ręczniczki kąpielowe 2X zmniejszyłam fotkę. [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/reczniki.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
u nas w domu mini remont - gabinet zamieniamy na pokój dziecinny, przemalowujemy sypialnię i kuchnię
jeżeli któraś z Was jest przed malowaniem ścian, polecam farby Beckersa, dokładnie: Grundfärg, Elegant Takfärg, Elegant Väggfärg Helmatt, Designer Väggfärg Matt, Designer Väggfärg Helmatt
farby te posiadają atest Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, i sa polecane do pokoi noworodków

w Castoramach mają maszyny do wyrabiania kolorów na życzenie

http://news.webwweb.pl/2,962,0,Beckers,bezpieczny,dla,dzieci,i,alergikow.html

polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud - ja kupiłam ostatnio podgrzewacz Tommee Tippee na allegro za 45zł a nowy kosztuje 135zł. Do butelek TT, które są szerokie nie każdy się nadaje. Pewnie ,że można kupić nowy za te pieniądze ale do wąskich butelek a do szerokich to mógłby być problem , poza tym wole używany TT niż nowy z niewiadomo jakij firmy. Z tego co pamiętam to Ty też masz szerokie butelki (avent) , więc też nie każdy Ci podejdzie. Popatrz sobie na allegro, może akurat coś znajdziesz niedrogo.

Ja wczoraj kupiłam jeszcze też na allegro używany sterylizator elektroniczny TT za 56zł a za nowy w sklepie w Polsce trzeba dać ok 280zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez niby do RTV AGD zamowic caly sprzet do kuchni ale obok jest cos co nazywa sie PEPCO - nie wiem co to, ale pokupowalam - UWAGA - NOWECZKI bo to normalny regularny sklep! 🙂 - za 8 pln pajace bawelaniane - baaardzo fajne i ladne - jutro Wam pokaże 🙂
Są tam koszulki, body, za 5 - 7 pln
mnostwo czapeczek ze wzorkami za 3 pln
SZOK!
a są i pajace welurowe i polarowe i to calkiem ladniusie za 19 pln! 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i kupilam farbe do wlosow - MROŹNY BEŻ 😎 wiec z jasnego blondu bede szatynka 🙂
hyhyhy i do tego kupilam sobie zestaw cieni perlowych - takich jesiennych złoto beżowo czekoladowych 😆 :P





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor

Zakupy Dziewczyny super.... 🙂
Ja mam w zamiarze kupic podgrzewacz teraz jak bede zreszta moja lista sie powieksza 🙂 niewiem czy nie bede musiala wyslac czasci rzeczy poczta bo to stanowczo taniej nizeli placic nadbagaz na lotnisku 😞

Jagodka mowisz ze teraz z blad bedzie z Ciebie szatyneczka... no , no! metamorfoze zamierzsz przejsc 🙂

Dziewczyny padam na twarz... ide spinkac ...

dobranoc do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
mycloud - używany ten avent???


Tak! nowy kosztuje 130zł bez przesyłki więc nie opłaca się.Sterylizator też avent'a kupiłam za 50zł przyszedł mi dziś i wygląda jak nowy,więc szkoda przepłacać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJKU, ALE EXTRA! leżymy od godziny we trójeczkę i tak sobie gadamy z Ksawciem ale co najważniejsze - dziś mąż zauważył, że już cały brzuch mi się rusza jak Mały kopie 🙂 🙂 🙂 EKTRA!!!!

Ja sie juz na dzis zegnam

spokojnej nocki papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam zaległości 11 str 🙂

witam nowe Mamusie 🙂

Jagoda ten sklep PEPCO znam- można tam fajne pierdułki do domu kupić, no i na maleństwo też jest dużo tanich ciuszków 🙂
o widzisz i już mam plan na jutrzejszy dzień- zakupy w PEPCO 🙂

choć dziś kupiłam malej 2 bluzy i kurteczkę taką słodka 🙂

Pinacolada- świetne zakupy, ta bluza z uszkami rewelacja.Ale bedzie laska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry piątkowo
widze że i dzis jestem pierwsza 🙂
całą noc nie spałam co tylko zamykałam oczy to budził mnie cholerny komar! koszmar a do tego mój mąż chory 😞 ja tyle co sie wyleczyłam a tu teraz on ... 😞
pinacolada ubranka super 🙂
jesli chodzi o steryizator to ja mam zamówiony avent iq w tej chwili w angli jest promocja na te podgrzewacze w polsce kosztuje ok 320pln a w Angli po przeliczeniu 120pln do tego jest butelka a zamówiliśmy 3 butelki z avent.
wiem miałam czekać na szkołę rodzenia bo tam podobno rozdaja te butelki ale trudno już kupiłam 🙂 🙂 🙂
jejku ja nie mam jeszcze tylu rzeczy dla dziecka Wy już macie prawie wszystko znowu jestem do tyłu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...