Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

acha no i przyznam, że na takim zadupiu jak Olkusz gdzie mielismy wesele organizowane jest to dużo fajniej. Nikt nikogo nie sciga o okreslenie żarcia co do grama, osoby ktore nie przyszly moglismy odwolac nawet w tym samym dniu z tego co pamietam i podeszli do nas naprawde super, nie to co w Krakowie 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PINACOLADA - my tez bedziemy lączyc kolory czekolada i beż - na dole venge na gorze beż drewno plus szkło. Lodówki niechce zabudowywac bo moze kiedys bede ja chciala zabrac ze soba, cholerka wie 🙂
Tez bedziemy robic przedluzenie blatu pod okno (tylko pod oknem węższy) no i pod mamy grzejnik i tez trzeba cos bedzie kombinowac zeby cieplo mialo ktoredy przelazic 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - popatrz na zdjęcie nr3. Też mam lade zamiast parapetu pod oknem(super rozwiązanie, najbardziej lubie korzystać z tego kawałka lady bo jasno od okna)i w związku z tym, że kaloryfer jest pod oknem (i ladą) to ta szafka - zwróć uwagę - nie jest pod samą ladę tylko jest tam prześwit. A pod tą szafką z kolei w cokole jest wstawiona kratka i dzięki temu jest tzw wymuszona cyrkulacja powietrza i naprawdę jest ok. Bałam się na początku, że będzie zimno w kuchni ale nie jest! A nie patrze na ten wstrętny kaloryfer żeberkowy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - no to jest jakies rozwiazanie! 🙂 skoro mowisz ze to dziala i wcale nie zatrzymuje powietrze..hmm...a z myciem okien przez ten blat nie masz problemu???
I przy okazji mnie oświeciłaś 🙂 że wcale nie muszę wymieniać grzejnika w kuchni na nowy skoro i tak bedzie zasłonięty ...heheh ale jestem głupia, nie pomyślałam o tym 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poukładałam ciuszki Malenkiej do duzej szafki 🙂i już mam rozeznanie czego mi brakuje 🙂

Pinacolada- świetna kuchnia 🙂 ja mam w kolorze biszkoptowo brązowym 🙂

Jagoda- jak bedziesz zamawiać sofę to oblicz dokładnie czy zmieści Ci sie w drzwiach i do mieszkania 🙂 ja chciałam koniecznie by mi w całości przywieźli i sie zablokowała w drzwiach:laugh: musieli rozkrecać bo nie było szans na wniesienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - z myciem okna nie ma najmniejszego problemu bo u mnie osobiście ten blat ( w tym miejscu) nie ma standardowej szerokości - jest ciut węższy i w dodatku lekko pólokrągły czego nie widać na zdjęciu.
Co do ciepła od grzejnika- proponowano mi też inne rozwiązanie a mianowicie kratkę wentylacyjną w blacie ale znajoma tak ma i mi rozradziła, że wszystkie okruchy siłą rzeczy tam ciągle wpadają a poza tym powierzchnia blatu roboczeko przez to się zmniejsza. To rozwiązanie ,ktore ja mam jest o wiele lepsze a naprawdę wystarczające - zresztą w kuchni od smego gotowania jest ciepło.... Jak się komuś nie podoba ten prześwit pod blatem to tam też można wstawić kratkę. ja zostawiła "dostęp do kaloryfera, bo czasami jakąś mokrą ściereczkę tam przewieszam i szybciutko schnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...