Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc Mamusie 🙂

wczoraj było oblewanie mieszkanka - wstydze sie i za tatę i za męża 🤢 🤪 🙃
Wypili 2 but. krupniku w 1,5 godziny moze 2 godz...masakra...Moj tata sie przewrocil na lozko i zasnal a moj maz chcial rozerwac sedes :P :laugh: (pewnie dlatego ze on w zasadzie w ogole nie pije 😉 )

bylam u fryzjera i jestes srednio zadowolona cholercia.
Wczoraj mama robila mi farbe (tez strach bo mama tez oblewala 😉 ) ale w miare rowno jej to wyszlo choc farba byla w calej lazience lacznie ze spodniami taty ktore tam lezaly...
Mam ciemne wlosy. Juz nie jestem blondynka i dziwnie sie ogolnie czuje.

AAA i bylam na glukozie - rzeczywiscie odeslali mnie i kazali kupic w aptece..Stalam pod apteka 30 min czekajac na otwarcie. Tam pani powiedziala ze to jest straszne swinstwo i radzi kupic 2 opakwoania bo moge zwymiotowac...no to kupilam 2. Jestem bardzo zdziwiona bo ta glukoza jest calkiem dobra! 🙂
My nadal w Krk.
Piekna pogoda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktoś wyjątkowy - śliczne to malenstwo!

Jagoda - czekamy na fotkę nowej fryzury 😉 No właśnie, kto Ci ukradł oklaski?? Aaaa, co do krupniku to bardzo lubiłam się go napić ale to tylko 1-2 kieliszki bo to słodkie i raczej do oblewania się nie nadaje ;-) - dlatego mąż się pochorował 🙃

ja właśnie nakrzyczałam na męża bo mnie wkurzył.Obraził się i zabrał Julkę na rolki do puszczy niepołomickiej - przynajmniej mam spokój w domku:P (oboje mi dziś działali na nerwy 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka czekamy na fotke 🙂
ja przez 4 lata miałam platynowy blond i z dnia na dzień zachciało mi się zmiany na czarny i zrobiłam- zanim się przyzwyczaiłam to minelo troche bo oprocz koloru tez obciełam( mialam za ramiona a obciełam za ucho 🙂 ) i tak byłam prawie rok czarna 🙂 i znów mam blond:laugh: było cięzko ściągnąc kolor ale po 6 zabiegach się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj, drzemka była, ale nas zmogło 🙂

No racja! ADMIN - oddaj moje oklaski :P:P

Teraz chce wyciaganc meza na spacer bo slychac przez okno ze cos na Kopcu Kraka sie dzieje - mama mowi ze koniec lata wiec tam jakies imprezy ale zanim sie moj maz obudzi to sie sciemni...Chcialam jechac do lasku wolskiego ale nie,bo do auta nie wsiadze bo mu sie w glowie kreci po krupniku 😉

Pinacolada - przynajmniej masz spokoj 😉

Ja dzisiaj o mało sie tez nie poklocilam z zmezem bo oczywiscie zadnego komplementu nie uslyszalam a propos włosów (moze zazdrosny bo on ich nie ma 😉 ) a po naciskach jaka fryzura u mnie wogole mu sie podobala przyznal ze "taka jaką mialas na naszym pierwszym wyjezdzie" ... no a wtedy mialam dłuuugie jasne wlosy i gzywke... (teraz mam ciemne krotkie i bez grzywki...) no zabic tylko ... 😠 :laugh:

do potem babeczki papapa 😘

ps. zrobilabym Zdj zeby Wam pokazac jak teraz wygladam ale oczywiscie nie wzielismy aparatu...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny caly dzien mnie nie było 🙂
A więc taak 😁
Byłam u lekarz i jestem najszczęśliwsza pod słońcem w koncu cos wiem na temat bobaska!!!!!!!!!!!!!!!
Co do badań wszystko WZOROWO!! mocz morfologia mi sie nawet poprawiła 😁 😁 😁 dziecko jest w dobrym miejscu! zaswiadczenie ze moge leciec maam! 😁 12kilo do przodu 😁 Tętno dziecka 144 146 😁 😁 hihihih w normiee 😁 😁 będzie syn mówie WAM:P:P

Na zgage zalecił ranigast 🙂 zdycham z jej pwoodu kolejny dzień i PALI nie miłosiernie. Nie zycze Wam tegoo 🙂

Jestem taka haappy 🙂 oczywiscie dostałam zalecenia co do badan w Polsce na morfologię tarczyce i krzywa cukrowa 😁 blee:P
Pytałam o TEN wirus niestety tutaj takich badan się nie robi! 🤔 i musze zrobić, więc jedyna zła nowina to lekarz tylko potwierdził że jeżeli to jest tooo.. to będe miała planowana cesarkie 😞 no cóż.. byle by dzidzia była zdrooowa! patrzylam za ciuszkami, to powiem Wam szczerze że nie mam pojecia co sie stalo.. nic fajnego dla niemowlakow.. 🤔

Kupilam plaszczyk jesienny mojej siostrzenicy i dresik z CARS siostrzeńcowi oohhh jak On go zobaczy 😁 😁 uwielbia ta bajkę 😁 😁 bedzie Kocham Cie Ciocia Syla:d juuhuu;p ale jeszcze temu najmlodszemu trzeba coś kupić a tuu lipa!:P i wózek chyba tez jednak kupie w Polsce, bo nic nie widzialam.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia P- hehe nie lekarz mi nie mówił ale ja jakos czuje i pamietacie była rozmowa na temat płci że powyzej 140:P to na chłopaka a 140 😁 to dla dziewczynki hihi ja czuje że chłopak będzi, wszyscy mówia że kwitne 🙂 i w ogolee łeehehe 😁 brzuszek to piłeczka:P aa i mam brzuch taki wielki jak kolezanka co jest w 8m. hehe bynajmniej tak Ona mówiła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...