Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

>SyLa1205 napisał:
Dusia P- hehe nie lekarz mi nie mówił ale ja jakos czuje i pamietacie była rozmowa na temat płci że powyzej 140:P to na chłopaka a 140 😁 to dla dziewczynki hihi ja czuje że chłopak będzi, wszyscy mówia że kwitne 🙂 i w ogolee łeehehe 😁 brzuszek to piłeczka:P aa i mam brzuch taki wielki jak kolezanka co jest w 8m. hehe bynajmniej tak Ona mówiła 😁 😁 😁


Sylla odwrotnie z tym tętnem,moja córa miała tętno na badaniu 156.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie!
Dobrze że mamusie styczniowe były chyba zapracowane to chociaż dużych zaległości nie miałam od wczoraj 🙂
Syla to Tobie badań na tarczycę nie robili?? Ja cos takiego miałam tylko nie pamiętam czy jak byłam u ginia czy u gp hmmm Ale nic wszystko sobie zrobię w czwartek, a jutro USG. Dowiemy sie czy z moim maluszkiem wszystko w porządku nio i czy będzie córcia czy synek. Ciekawa jestem czy z tym tętnem to prawda bo moje maleństwo miało powyżej 140 🙂 a i tak wszyscy mi mówią ze chłopczyk będzie. Nio zobaczymy jutro o 18.45 🙂 Już sie doczekać nie mogę 🙂
Uciekam na obiadek. Pa mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna malutka- no ja juz we wtorek mam kompleks badań, a wlasnie GP mi mówił żebym sobie na tarczyce zrobiła.. nie robił mi hehe może ze tydzien za wczesnie przyszłam nie mam pojęcia.

mycloud- hehe to i tak ja mam o wiele niższe 🙂 mój mówi że najpierw skoczyło na 146 a potem 144 więc lekarz mówi że 144 😉 więc może jeeednak 🙂

A ja dziś się obkupiłam ojj! hehe i kupiłam sobiee wypasiony płaszczyk ciązowyy 😁 😁 😁 i ogolnie duuzo ciuszkow sweterkow spodnie nawet 😁 😁 wczoraj bielizne pidzamke 😁 hehe jak bym na jakies wczasy jechala 😁 a to tylko LOT do Polski 🙂 🙃
🤪
Lece odpoczywac daalej! bo przez te 2dni zaharowałam się oj! 😁 dziś już pomały się paakujee jutro dokoncze i moze jeszcze jakies zakupki:P

buziaczki mamusiee! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
justyna malutka- no ja juz we wtorek mam kompleks badań, a wlasnie GP mi mówił żebym sobie na tarczyce zrobiła.. nie robił mi hehe może ze tydzien za wczesnie przyszłam nie mam pojęcia.

mycloud- hehe to i tak ja mam o wiele niższe 🙂 mój mówi że najpierw skoczyło na 146 a potem 144 więc lekarz mówi że 144 😉 więc może jeeednak 🙂

A ja dziś się obkupiłam ojj! hehe i kupiłam sobiee wypasiony płaszczyk ciązowyy 😁 😁 😁 i ogolnie duuzo ciuszkow sweterkow spodnie nawet 😁 😁 wczoraj bielizne pidzamke 😁 hehe jak bym na jakies wczasy jechala 😁 a to tylko LOT do Polski 🙂 🙃
🤪
Lece odpoczywac daalej! bo przez te 2dni zaharowałam się oj! 😁 dziś już pomały się paakujee jutro dokoncze i moze jeszcze jakies zakupki:P

buziaczki mamusiee! 🙂



Syla a gdzie Ty w irlandii się tak obkupiłaś?? to tak to nadbagażu nie będę kupować;p a co do tej tarczycy to ja miała na samym początku badaną ale chyba przez ginia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna malutka- wiesz może tez mi badał a nie pamiętam, nie wiem. W kazdym razie mówił żebym zrobła 🙂 A obkupiłam sie w Cork ogólnie po sklepach chodziłam(w tym nowym dunessie jest duza wyprzedaż) ale nie widziałam żadnych sklepów z wózkami i akcesoriami dziecięcymi .. oprocz tego na przeciw Penneys 'a .. więc chyba powaznie rozejrze się za wózkiem teraz w Polsce, chociaz mam kolezanke ktora sobie odkupiła wózek tutaj na gazeta.ie(ogłoszenia) i nie wiem.. widziałam tam kilka wartych ofert ale aż z Dublina. A z transportem cięzko. Znasz może ceny wózków tutaj??
No i u nas w Rathcormac jest raz w miesiącu(jak pogoda dopisze, a dziś było słonecznie az miło) taka giełda 🙂 gdzie ludzie przywożą wszystko! Jak sama wiesz Irlandczycy kupuja mnóstwo ciuchów bo ich stac a potem nawet w połowie nie chodza, na giełdzie możesz kupić fotel ciuchy dla dziecka zabawki wszystko 🙂 w dobrej cenie i często nawet nowe zapakowane albo z metką 🙂 buty nie uzywane no wsioo wsioo 🙂 Płaszczyk kupiłam za 4euro z oryginalnej firmy mama licous 🙂 droga firma! mam z niej spodnie! jestem bardzo zadowolona 🙂 no wiesz sweterki z ZARA NEXT MEXX no nawet spodnie z adidasa sobie kupiłam:P noo river island bluzeczke 🙂 wiesz można naprawde fajne rzeczy wyłapac nastepna giełda(jak będzie pogoda) 18 october 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to po 12 😁 zaczynam 6miesiąc 😁 😁 heeh jak ten Czas leci 😉 dziewczyny lece spać(chociaż i tak byłam taka padnięta że pół dnia przespałam) heh musze pobaraszkować z moim M:P 3tygodnie nie będziemy się widzieć!! buu 😞
stresik że lece saama.. Ale da rade 🙂 dobrze się czuje to najwazniejsze 🙂 jutro się spakuje bo dziś nie mialam sił 🙂

A i jak bylismy na zakupach MÓ zobaczył w wózku bobaska takiego słodkiego 🙂 i sie normalnie wzruszył:whooo: mówii kuuurde że nasze mo9gło by byc 😁 juz nie moze sie doczekać 😁 hehe słodki 🙂

bYe 😘

ktos wyjatkowy- dzien szalony, a niedziela to jedna z najlepszych dzionków:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie po weekendzie 🙂
niewiele napisane przeszła przez to szybko chyba wszyscy gdzies wybyli 🙂
no nie dziwie sie my wczoraj spedzilismy na spacerze 6 h i 3h w aucie a prowadziłam ja powiem wam jazda autem nie jest już dla mnie mimo że kocham jeżdzić uwielbiam ...to teraz jak wsiadam do auta to kręgosłup za 15 min mi pęka muszę sobie już odpóścić długie trasy za to spacer był udany bardzo piekna pogoda i wogóle ale wiecie co kondycja 0 katastrofa pzyjechałam i padłam dziś wstałam i dalej jestem zmeczona ale weekend udany a jak u Was?
Syla tak sie cieszę że wszystko ok mówiłam Ci 🙂 że bedzie dobrze bo musi być 🙂 🙂 🙂 pomyslnych wiatrów 🙂
oj moja córcia teraz sie dopiero obudziła też jej dałam w kośc tym spacerem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie 🙂

oj to prawda, weekend cudny! piekna pogoda! my spedzilismy caly ten czas na slodkim lenistwie z moimi rodzicami i moim psiakiem - spacerki, relaks 🙂
Moje dziecie tez odpoczywalo bo dopiero dzis mnie skopal 🙂
ktos_wyjatkowy - daj znac co u lekarza!
Ja zrobilam krzywa cukrową i morfologie ale dzis zapomnialam nasikac do pojemniczka :/ mąż przylecial za mna do kibelka ale bylo juz za pozno. Nie wiem juz gdzie mam postawic ten pojemnik zeby nie zapomniec! a na czw musze miec wszystkie wyniki 🙂

Zaraz podesle Wam fotki z weekendu


buziaki!


ps. zaraz w tvn bedzie o męskiej ciąży urojonej 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.

Ja wczoraj też miałam intensywny dzień. Pojechaliśmy "podotykać" wózki a potem do Galerii Krakowskiej i tak zeszło prawie cały dzień. Wróciłam wykończona z potwornym bólem kręgosłupa 😞

Wózek (nasz faworyt) zmieścił się do bagażnika 😉 i mimo, że jet to spory wózek i zajmuje sporo miejsca to jednak chyba się zdecydujemy na niego bo nam wszystkim podoba się najbardziej.

Byłam dziś na badaniach - jutro wyniki a w czwartek wizyta u gin.

Pozdrawiam wszystkie mamusie styczniowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski!
no to ja myślałam,że u mnie tylko taki mocny ból kręgosłupa...po spacerku wczoraj leżałam z brzuchem do góry, mała tak wariowała, że cały brzuch podskakiwał 🙂 ja też dziś do lekarza, wyniki z tego co ja się znam to ok no ale zobaczymy co powie gin!
słoneczne buziaczki dla Was w ten pochmurny dzionek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdjęć 🙂
Zaległych USG 2/3d no i moje z weekendu 🙂


http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1953
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1952
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1951
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1950&Itemid=33
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1949&Itemid=33
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1946&Itemid=33
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1947&Itemid=33
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1948&Itemid=33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...