Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania2323 napisał:
hej Jagoda nie martw się, jak ja ostatnio byłam na badaniu krwi to też tak źle mnie potraktowały kobiety w kolejce że szok...dowiedziałam się że jak jestem w ciąży to mam czas sobie tu posiedzieć bo napewno jestem na l-4 a one muszą do pracy iść, straszna znieczulica 😞 😞 😞
Te wszystkie stare babska zapomniały jak to jest być w ciąży.



Wiem Aniu tak niestety jest ja też nad tym ubolewam.Dlatego na każde badania jadę z mężem on stoi w kolejce a ja siedzę i czekam ,a potem sobie wchodzę-wierz mi,że spojrzenia innych są straszne nawet za coś takiego,ale ja mam ich w dupie za przeproszeniem;-)Jeśli masz możliwość jechania z kimś a nie sama to jedz.Na szczęście mąż mi bardzo pomaga powiedział,że nigdy by nie pozwolił,żebym sama była na badaniach to też dlatego,że bez śniadania nie jestem w stanie prowadzić samochodu bo mi zaraz słabo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po weekendzie 🙂

u nas weekend był rodzinny i aktywny...strasznie sie umęczyłam tymi wszystkimi odwiedzinami ale było super 🙂 Jurek w końcu zamotnował mi lampy w kuchni i zrobiło się o wiele przytulniej w domu no i mieliśmy też chwile czasu dla siebie 😉 juz nie moge się doczekać nastepnego weekendu 🙂

Jagoda ja ostatnio też miałam nieprzyjemną sytuację w przychodni i później ryczałam cały dzień, a że nadodatek miałam kryzys tego całego nudnego leżenia w domu już 6 miesiąc i zakaz jedzenia słodyczy przez podejrzenie cukrzycy to łzy same szły do oczu...... ale pamietam że pizza pomogła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alice - no ja tez dzis jakos nie moglam po postu powstrzymac łez choc nie lubie robic z sieie histeryczki przy obcych ludziach nie moglam sie opanowac...


Mam pytanie z innej beczki - czy Wy wszystkie ubranka pierzecie w temp. 90 st??? bo gdzies tak ostatnio wyczytalam a na metkach wiekszosci ciuszkow bylo max 40-60 st...










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja włąśnie o to wczoraj pytałam moją mamę czy mam ubranka prać czy gotować bo niektóre mają sztuczna nitke i sie zepsują i powiedziała mi że mam prać wszystko na 60 a potem prasowac z jednej i drugiej strony porządnie to wszystko sie wypali i zdezynfekuje ja i tak piorę i prasuje dwa razy na wszelki wypadek bo te ubrania z allegro to niby wyprane i czyste ale ja i tak wolę po swojemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja włąśnie o to wczoraj pytałam moją mamę czy mam ubranka prać czy gotować bo niektóre mają sztuczna nitke i sie zepsują i powiedziała mi że mam prać wszystko na 60 a potem prasowac z jednej i drugiej strony porządnie to wszystko sie wypali i zdezynfekuje ja i tak piorę i prasuje dwa razy na wszelki wypadek bo te ubrania z allegro to niby wyprane i czyste ale ja i tak wolę po swojemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do weekendu minął szybko choć zimno było jak nie wiem co.Choć ja jeszcze noszę płaszcz jesienny co było widać na zdjęciach.Wózek zamówiony,kocyk drewex pled welurowy jednak 100x135cm kupiony,dokupiłam jeszcze czapeczki po kąpieli i niedrapki w tym samym kolorze,odebraliśmy poduszkę do karmienia-jest super duża i wygodna.Jutro mamy wizytę u ginekologa usg+wymaz z pochwy zobaczymy czy moje bakterie poszły w siną dal czy nadal są i nadal trzeba leczyć.Wózek będzie już na szczęście na połowę grudnia 😉

Przyszedł mi dziś rano szlafrok do szpitala,więc muszę jeszcze kupić jakieś ciepłe kapcie szpitalne.

Sprawa z następną ekipą budowlaną dogadana-jedziemy w sobotę do Bydgoszczy podpisać umowę-różnica między ekipą spoza Warszawy a z Warszawy to jakieś 45tyś,więc wybraliśmy ludzi spoza Warszawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😆 😆 😆 😆 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
PRZYSZLA NIESPODZIEWANKA NA POPRAWDE HUMORU - DOSTALAM WLASNIE OGROMNIASTA PACZKE Z MAMO I TATO 🙂 narazie nie ma mi kto wniesc na gore tej paki bo wszyscy cholender zajeci a tam w srodku POSCIEL 13ELEM., ZASŁONKI, LAMPA, POSCIEL DO WÓZKA...JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC ZEBY TO ZOBACZYC!!!!


A TEN TERMOMETR NA PODCZERWIEN ZA 70 PLN JEST SUPER - co wieczor mierzymy sobie z mezem temp...ogolnie niezly gadzet i ladny 🙂


Ide sobie i synkowi zrobic soczku w nowej sokowirówce 🙂 🙂 🙂


misiamamy - emjot! :P my musimy w koncu zdecydowac sie na kolor i zamawiamy 🙂 🙂


ja wlasnie tez jeszcze musze zamowic ten kocyk drewexu i czapusie po kapieli ale bez tych troczkow bo ich nie lubie.










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i zapomnialam Wam napisac - w sobote przypadkiem trafilam w Olkuszu na malutki fAjny sklepik z ciuszkami dla maluchow i co wiecej - nie ma tam tych najpopularnijszych poslkich firm jak PINOKIO czy EWA KLUCZE itp. ktore mi sie srednio podobaja.
Maja ciuszki z firmy BESTA PLUS i FIXONI i powiem Wam ze zarowno wzory, kolory, wykonanie i niestety ceny...podobne jak marki zagraniczne typu HM.
Ale ciuszki sa sliczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam pytanko, jakie butelki kupujecie, (albo macie już kupione) ...chodzi mi o to, że jaka pojemność i jakiej firmy no i ile sztuk??? 🙂 🙂
Siedzę sobie na allegro i ciągle się zastanawiam jaką??
bardzo fajna jest ta z firmy AVENT, ale nie wiem czy kupić 125ml czy 250ml??
Dzięki za pomoc!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie emjot znalazłam na necie strasznie podoba mi sie kolorystyka jednak pomimo że czytałam bardzo wiele dobrego o tym wózeczku i chce go bardzo nie widziałam go na oczy bo w tych cholernych sklepach to tylko adbory chicco i conieco i maclareny a emjot nie ma nie wiem gdzie mogę go zobaczyć a kolorystyka jest super szczególnie jak sa te pierdółki nadrukowane 🙂

a kocyk kupujemy 140/110 cm gruby z kolorkiem troche problem bo beby ono ma kocyki ciepłe i przyjemne ale jakieś cholera piesek bezberwny i miś no ten ewentualnie mógłby być ale ja wolałabym bez nadruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA - Trzeba miec i taka i taka - dużą i małą.
My kupilismy NUKA.
Canpol jest tańszy ale sprzedawca powiedzial ze wzory sie ścierają.
Avent jest ogolnie drogi ale placi sie za markę (philips) - tak przynajmniej mi powiedziano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materac kokos i gryka jak Jagoda.

Co do sokowirówki to prawda Jagoda kupiłam ją już dawno jeszcze przed ciążą i piłam codziennie sok marchewka+burak+nawet ziemniak surowy+granat.Miałam wzorowe wyniki i wiele dolegliwości poszło w niepamięć.Zatem polecam tym ,którzy jej jeszcze nie mają-warto bardzo zwłaszcza teraz w ciąży.Dzięki temu nie mam anemi ciążowej;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania2323 napisał:
dziewczyny mam pytanko, jakie butelki kupujecie, (albo macie już kupione) ...chodzi mi o to, że jaka pojemność i jakiej firmy no i ile sztuk??? 🙂 🙂
Siedzę sobie na allegro i ciągle się zastanawiam jaką??
bardzo fajna jest ta z firmy AVENT, ale nie wiem czy kupić 125ml czy 250ml??
Dzięki za pomoc!!! 🙂 🙂 🙂 🙂


Ja mam Avent 3sztuki 125ml+dr.browns antykolkowa 260ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...