Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madziula i Syla ja tez jestem z Wami! mam mega duzo ciuszków, przewijak i łóżęczko zajęte przez Agatę 🙂
co do tetrowych ja mam 20 i faktycznie idą jak woda 😉 co do prania ręczników to przez pierwsze tyg używałam tylko raz dziennie a potem gotowałam może przesadzałam ale jakoś tak wyszło no i przy okazji z nimi pieluszki tetrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna malutka- nie załamuj sie ja jutro pojdade do szpitala to zapytam. W sobote do Gp tez zapytam i w niedziele mam wizyte u kumpeli ktora urodzila 3/4m temu 🙂 wiec bedziemy wszystko wiedziec. Druga sprawa jest taka że jak wzielam katalog z tego sklepu mothercare(na ladzie są) to tam sa tam nawet takie specjalne komplety cała torba dla mamy i cała torba dla malucha dla mamy to az 80euro ale masz tam wszystko nawet podrozna szczoteczke i paste do zebow 😉 w sumie tam fajnie pisze na jednej stronie co trzeba wziasc. I te straszne nazyw hehe ale przynajmniej wiem jak wygladaj wkladki po porodowe i nazwe znam;p koszt 7euro za chyba 40szt.

Tam kupie wlasnie specjalne rzeczy do szpitala, a zawsze mozna babeczki jeszcze zapytac za lada. Potem szlafrok, reczniki i kapcie w penneysie oraz majciochy jakies big bawełniane i wszystko masz hehe 😉 w dunnesie sa te male paczuszki podrozne z kosmetykami, tanie. Ale ja i tak wezme swoje kosmetyki z domu 😉

Jutro jade poszukac lozeczka wozka wanienki(tzn rozejrzec sie i sobie upatrzyc) :P Wynalazla jeden fajny uzywany od babeczki z mycork, i teraz czeka porownac cene w sklepach wypasiony 3w1 szaro rozowy. Tylko az 280euro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek


jestem dzis pierwsza 🙂

Pinacolada
- ja mialam to samo - kregoslup mnie wczoraj tak nawalal ze uhhh i tez mnie mąż masowal. Noc i tak ciezka bo nerwy chyba sie odbily na snie i od 4 juz nie spalam...napilam sie melisy, zjadlam jedna kromke i zasnelam jakos nad raen kolo 6stej, ależ się meczylam, głowa nabita tysiacem mysli.

Dodatkwo łapie schizy zwiazane z porodem - wczoraj przepytalam meza i sie na niego wydarlam bo okazalo sie ze nic nie pamieta ze szkoly rodzenia i nie potrafil wymienic ani jednego objawu porodu!grrr

W nocy jakos tak mialam wizualizacje szpiala i momentu jak polozna mowi - mamy rozwarcie na 10 - zaraz bedziemy rodzic - słuchajcie! tak mi serce zaczelo walic ze nie wiem jak szybko bedzie bilo jak juz rzeczywiscie ta chwila nastapi 🤢


Syla
- pieluszek tetrowych mam ok 30 bialych i 10 z nadrukami

DZIEWCZYNY! DZIŚ ZACZĘŁAM 8 MIESIĄC!!!!!! 🤪 🤪 🤪






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Basienko! super ze u Was wszystko ok! Czekamy na Ciebie 🙂
Niedługo ja pewnie zniknę, bo jak sie przeprowadzimy za tydzien to po pierwsze bede miala pelne rece roboty a po drugie nie wiem kiedy podepną nas do netu 🙂

Mam tutaj linka z wyprawką:
http://mamopedia.pl/ciaza/ciaza/wyprawka--lista-zakupow

Wiem, że byly tu listy juz nie raz, ale to jest jakas nowa stronka i moze sie ktorejs jeszcze przyda 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka z rana 🙂
Jakoś tak mi się dzień zaczął że już mi sie nic nie chce 😲
Jagoda już teraz to czas tak zleci że zanim się obejżysz będziesz mieć przy sobie Ksawcia 🙂
Musze jakoś mężusia w sobote na zakupy wyrwać z domu, ciekawe czy mi się uda hehe :P musze już cokolwiek pokupywać bo nie ma sensu odkładać tego na później, jeszcze pare tyg. i nie będzie chciało mi się ruszać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ttinka - powiem Ci ze ja sie bardzo ciesze ze dosc wczesnie wpadlam w szal zakupow i ze nasz synek ma juz tyle ubranek...
Teraz nie mialabym na to ani czasu, ani sily.
Takze sa plusy wczesniejszych zakupow 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie 🙂
Basieńko nareszcie jesteś juz się o ciebie martwiłyśmy
Jagódka fajnie że pokój Ksawcia już skończony teraz te łóżeczko pościele lampeczki i tylko czekać jaki kolor sir Ksawery ma w pokoju na ścianach?
ja też sie dołączam do elitarnego klubu obolałych przez kręgosłup masakra jakbym pochodziła to pewnie byloby mi lepiej ale cóż leżymy siedzimy i znów leżymy
dzis czekam na pościel z mamo tato juz miała byc dawno no ale jak zwykle coś po drodze wyskoczyło
wiecie co i ja mam wrażenie że nie jestem jeszcze w pełni przygotowana na narodziny Izuni jeszcze nie mam tylu rzeczy...niby już wiekszośc jest ale... no właśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno wcześniej jest lepiej, bo później to toczyć się trzeba 🙂
Ja chciałam wcześniej porobić troche zakupów, ale jak się mój ojciec dowiedział to chapał heh bo on w jakieś głupie przesądy wierzy. Hehe stwierdził że jak ja będe już w szpitalu to że mój M porobi zaupy, kupi wózek,ubranka itd no normalnie szok 😮 🤪 😮 zwariował koleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiamamy - sir Ksawery ma dwukolorowy pokoik 😆
Jeden kolor dominujący "KUBUŚ PUCHATEK" 🙂 drugi kolor " 😜ORADNIK SKAUTA" 🙂
czyli żółciutki kubuś i zielony poradnik 🙂

ttinka - 😆 ja tez slyszalam ze nie powinnam kupowac i moim zdaniem jak na mnie to i tak długo czekalam 😉
Nie wyobrazam sobie rowniez ze ja ze swoim podejsciem i charakterem pozwolilabym na robienie zakupow komus innemu 😉 i w ostatniej chwili 😉 ☺️





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe wczoraj przekonywałam mężusia do pewnego modelu wózka i sie zgodził - bo nie miał wyjścia, troszeczke jestem uparta :P teraz aby go zamówić 🙂
A w sob. pomęcze go z zakupami, bo właśnie nie chce żeby ktoś za mnie wybierał ciuszki itd. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihihi no to pięknie ma w pokoiku 🙂 nic tylko sie bawić 🙂 to słuchaj Ksawciu tu mowi ciocia Ola masz piękny pokoik i na pewno juz byś chcial tam być ale pamietaj nie pachaj sie jeszcze chłopie, masz czas, jeszcze troszkę musisz u mamusi wytrzymać a jak juz bedziesz wychodził to tak żeby sie mamunia nie namęczyła, bo za taki pokoik to jej sie należy 🙂

a i ja wam powiem że przesądów u mnie bylo bardzo duzo i cały czas ktos coś mówi i mnie to już zaczyna denerwować bo niby w to nie wierze a jednak sie troche boje ja postanowiłam zacząc kupowac Izuni rzeczy po 3 miesiącu ciąży i jakbym teraz miała wszystko kompetowac to kapa bo na leżąco to sie nie bardzo udaje a jakbym miała sie zdac tylko na mojego męża to chyba bym sie załamała że w tym nie uczestnicze tak bardzo czekaliśmy na to żeby byc w ciąży oooj nie! dobrze że wszystko wybrane ...prócz wózka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkie MAMUŚKI
Dawno mnie tu nie było ,troszeczkę przychorowałam ,a w dodatku w domu remont i ciężki dostęp do kompa ,cieszę się że to już ,koniec ,bo mam pełno kurzu i wszystko mnie drażni ,ale pewnie większość z Was tak miała ,z tego co czytam to niektóre mamusie mają już zapięte wszystko na ostatni guzik ,ja jeszcze nie tak do końca ,ale w przyszłym tygodniu już będzie finał ,a i finał się zbliża do rozwiązania ,tego się najbardziej boję .
Nie wiem jak u Was ,ale pewnie podobnie ze spaniem ,ciężkie noce i to chyba najbardziej wydłuża czas oczekiwania ,ale jakoś przeżyję ,wszystkim MAMUSIOM życzę szybko mijających dni i nocy ,bez żadnych bóli i złych dni TRZYMAJCIE SIĘ :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...