Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda - no to rzeczywiście wszystko naraz! Ale dacie radę! Tylko żebys czasem Ty za mycie tej podłogi się nie brała!! Stoj i patrz jak mąż myje.

Ja mam jeszcze do Ciebie pytanie odnośnie ciuszków dla dzidzi do szpitala. co przygotowałaś? Body+spiochy+kaftanik czy body+pajac? I jakie body: z krótkim czy długim rękawkiem bo mam dylemat...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam dziewczyny!
Pinacoloda spokojnie Lenka jest juz spora dziewuszka i poprostu zrozumiala ze musi troszeczke wystopowac bo mamusi jest coraz ciezej 🙂
Misiamamy czekaj spokojnie do wizyty - tak wczoraj Ci fajnie szlo przekonywanie chlopakow Julii i Jagody do latwego porodu to moze Iza tez cos z tego zrozumiala i wie ze Mamusia robi wszytsko zeby bylo dobrze dla niej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusienko dziekuje nie ruszamy sie z łóżka lezymy siedzimy leżymy i tak cały czas 🙂 Izuńka rośnie i tak ma być i nawet jakbym miała leżec jeszcze 3 miechy to bedziemy trudno mus to mus 🙂
Pinacolada ty promyczku nasz nie denerwuj sie my tez tak mamy powiem ci że twoja Lenka jest tak ruchliwa że uwierz mi moja aż tak nie szaleje 🙂 nie masz sie czym przejmować 🙂 usmiechnij sie do niej i tyle 🙂
dziewczyny 11 godz a ja juz rosól sobie jem taką miałam ochote ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ruchów dziecka-najważniejsze ,że się rusza!!! i my to czujemy.Moja córka też ma różne dni,raz kopie mocniej raz słabiej.Nie ma dnia żebym ją nie czuła,ale nie trzymam się ściśle tego,że na godzinę powinno być tyle a tyle ruchów.Każde dziecko jest inne.Ja bardziej martwię się wagą najlepiej jakbym miała ją w brzuchu i na bieżąco ważyła małą;-)nie wiem czy urosła czy może za bardzo urosła a do wizyty jeszcze trochę bo 17.11.

Przyszła mi dziś książka Zawitkowskiego " Co nieco o rozwoju dziecka" więc dziś biorę się do lektury a w sobotę seans filmowy (mąż będzie się szkolił w opiece nad dzidzią).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro teściowa i mąż jadą ze mną więc oni pewnie na kolanach a ja w takim razie..(hmm..też miałam zamiar na kolanach jechać :/ - moja koleżanka mowila ze ona dzień przed porodem jechala z podłogą na kolanach 🙂 ) pozostaje mi mop na stojąco i grzanie im wody w czajniku 😉

Pinacolada - co do ciuszkow - mam ...6 kompletów ☺️
2 x 56 (ŚPIOCHY+KAFTANIK+KOSZULKA+NIEDRAPKI+CZAPUSIE (zawsze po 2-3 w zestawie -różne - wiązane, smefetki i takie już w oogle kolorowe z supełkami na końcu)
3 X 62 (zestaw j.w)
1 x 62 (BODY Z DŁUGIM+PAJAC+NIEDRAPKI+CZAPUSIA)
Oprócz tego mam jeszcze siateczkę pt. drobiazgi - i tak wrzuciłam zapasowe koszulki, 2 body z długim, czapki po kąpieli, skarpetki, rajstopki, gruba czapka szalik rekawiczki, kombinezon)
Oprocz tego mam jeszcze jedne zestaw na wyjscie ☺️ -body z długim, welurkowe śpioszki z misiaczkiem, do tego welurkowy kaftanik, pod to może rajstopki, ciepłe bucikosparpetki niedzwiadki i moze jeszcze jakąś bluzię dodam 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, my wlasnie tez mamy od dawna ta ksiazke i zebrac sie za ogladanie nie mozemy...(a co kilka dni pada temat i jakos tak potem..albo dr Hause, albo na wspolnej :P a potem kima)


Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko -

PIERZECIE NOWE KOMBINEZONY?
A WÓZKI - TZN. POKROWCE WSZYSTKIE ITD.?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę,że chyba środek wózka wypiorę ten biały pokrowiec.Kupiliśmy taką kołyskę z USA Kolkraft z bajerami typu wibracje,melodie światelka itd i też piorę pokrowiec.Dziś zaczynam pranie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMM, ja to w takim bede prac wszystko w przyszlym tyg w swojej pralce!!! 🙂 🙂 🙂
(no, chyba ze hydraulik oszust ten co znikl zle zrobil instalacje i pralka nie bedzie dzialas 🙃 🤪 🙃 ..nie nie, to nie jest w sumie smieszne...tfu tfu przez lewe ramie)
Wózka tez jeszcze nie mamy ale w sobote jedziemy na caaaaly dzien na zakupy i wózek tez zamawiamy.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wierz mi,że mam co prać,a planuję jedno załadowanie pralki co drugi dzień bo zanim wyschnie i zanim uprasuje to trochę minie.
Wyprane schowane w komodzie się nie ukurzy.Ja mam do wyprania całą komodę wymiarów większych niż łóżeczko dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to ja tez sie nad tym zastanawialam kiedy to wszystko juz scielic i przygotowywac (bo chcialabym juz jak tylko sie wprowadzimy 😉 )
Tez mam watpliwosci czy to sie nie zakurzy...
Nawt te komplety do szpitala ktore byly juz 2 razy prane i prasowane sa kazdy osobno spakowany w woreczek i opisany rozmiarem itd. (to wskazówki dla męża i położnej 🙂 )
I nie wiem czy je jeszcze raz prac w zwiazku z tym jakos w grudniu...?
Jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my łóżeczko skręcilismy od razu po kupnie i stoi sobie 🙂
Teraz je musimy rozkrecic zeby przewiezc 🙂
Ale wyczytalam ze łożeczko trzeba kilka tyg wczesniej rozlozyc zeby wywietrzalo z tych wszystkich klejow itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...