Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A pościeli mam kilka tylko czekam na te ochraniacze komplet pościeli i baldahim bo ciocia ( sąsiadka ) w sumie to moja kumpela dobra ma na strychu to i musi tego poszukać po córce ma taki komplet beż w misie takie brązowe bardzo łądny noi tylko będę musiała do kupić rurkę do baldahimu bo nie mam a ona wyrzuciła bo mała jej powyginała ale to jest koszt około 20 zl ;];p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Stanik - ja kupiłam 90C takie teraz noszę ,ale kupiłam też 90D i nie kupuje się po porodzie na mniejszy tylko nawet o 2x większy bo piersi urosną jeszcze od mleczka.Łącznie kupiłam 4staniki białe i czarne.

Rożek mam usztywniany.

Pieluch tetrowych nie wyparzam jedynie wypiorę w 90stopaniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guniu dokładnie tak ja mam rozek z materacykiem takim z gąbeczki ale mam tez materacyk kokosowy wiec jak bedzie trzeba roszkę sztywniej żeby Izunia miała to zamienie masz racje odszyte jest super 🙂 powiedz mi jak dostałas tą pościel prałaś ochraniacz i rożek w pralce czy ręcznie??nie chce żeby sie coś stało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud tz jeśli chodzi o miseczke to masz racje ja też bedę mała wieksza jeszcze przecież musi wejśc wkładka laktacyjna ale chodzi mi o obwód pod biustem ale jak kupiłyście na taki obwód jaki macie teraz no to ja tez tak zrobie

powiem wam najbardziej mnie przeraża spanie w staniku do momentu zaprzestania karmienia 😞 nienawidze jak mnie coś spina no ale jak mam wybór albo stanik albo zmiana poscieli co dzien to wyboru brak zostaje stanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pościel i rożki prałam w pralce na 40 stopni, bałam się ryzykować na więcej żeby nie straciły na kolorze, zresztą nie było potrzeby na wyższą temp. bo są przecież czyściutkie, kwestia tylko samego odświeżenia.

A pieluszki tetrowe nastawiałam na bawełnę - 90st. I jest okej.
Flanelowe - 40 st. (znowu strach o kolory 🙂), i strasznie ciężko się je prasowało 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiamamy ja też nie znosze spać w staniku ,w ogóle teraz jak jestem w domu to chętnie bym chodziła bez,ale niestety piersi szybko opadają a po porodzie zwłaszcza więc mus to mus bo potem cycki jak murzynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: ja po domu chodzę bez stanika ale to z musu niestety odkąd leże ponad 2 tygodnie tak mi sie obwód powiekszył że nie wchodzę w żaden stanik 🤪 a na razie nie mogę nigdzie wychodzić tylko musze leżeć wieć nawet nie mam jak sobie kupić 🙂 wiec kupie dopiero w przyszłym tygodniu jak bede jechała na wizyte 🙂a na wizyte pójde w obcisłej koszulce ☺️ (obcisłej tylko na piersiach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud dzieki rzeczywiście 7,99 za sztukę aż żal nie kupic ! rany zmierzyłam sie pod biustem mam 90 🤪 jeszcze 2 tygodnie temu miałam 80-85 nie mam pytań 🙂 przy okazji zmierzyłam brzuch .... dziewczyny kiedy odtatnio pobierałyśmy miare ???? 3 tyg temu 4 tygodnie???? miałam 94 a teraz równa 100cm Iza rośnie i to bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy - mnie w ciągu tygodnia obwód zwiększył sięz 96 na 100 więc sama widzisz....

Co do obwisłych piersi to moja kochana , szczera córa jak mnie ostatnio zobaczyła nago to stwierdziła z rozbrajającą szczerością że mam piersi jak te murzynki z filmu "boso przez świat" Cejrowskiego. Często wspólnie oglądamy to w niedzielę i stąd to porównanie:P

Ja staników jeszcze nie mam ale nie kupię na allegro - co jak co ale stanik muszę przymierzyć - już raz się nabrałam i teraz leżą bo niedobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud tam gdzie jesteś zameldowana to składasz wniosek o becikowe - miałam tak z Agatą, że nie mieliśmy jeszcze naszego mieszkanka, ale nie musisz tego zrobić od razu po porodzie, przy najbliższej okazji ja złożyłam jak Agata miała 3 miesiące.
Gunia z legitymacją to kiedyś było 3 miesiące a teraz chyba miesiąc,a jak się ma własną działalność to trzeba mieć jeszcze potwierdzenie wpłaty składki.
Misiamamy ja kupiłam najpierw staniki na allegro no i się zawiodłam 😞 bo rozmiary podane okazały się mniejsze w rzeczywistości, a że miałam sporo mleka to leża sobie gdzieś nawet nie wiem gdzie po przeprowadzce(a i miały jeszcze jedną wadę - wypukłe szwy,co się odciskiwało na opuchniętych piersiach) no i kupiłam triumpha do karmienia i były rewelacyjne, przydadzą się teraz. też nienawidzę spać w staniku ale jakoś idzie się przyzwyczaić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dziś u nas w domu MASAKRA! ja z brzuchem i bolącym kręgosłupem, przeziębiona Agata i mąż z przewianymi korzonkami - biedaczek czołgał się z sypialni do małej pokoju żeby ją wsadzić do łóżeczka! dlatego już zmykam do łóżeczka. śłe Wam buziaczki i słodkich snów życzę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny namówiłyście mnie poczekam do przyszłego tygodnia i kupie stanik w sklepie no jak już ma byc nawet na noc to musi być bez szwów macie racje 🙂 a gdzie seksowne piżamki moje satyny koronki uuuuu straszne 😞 no wyobrażacie sobie taka piękna koronkowa koszulka a pod nią stanik z wkładkami 🤪 ło matko rewelacja 🙂 no trudno miśka jest na pierwszym miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 witam późno 🙂 🙂
byłam dziś kupić buty zimowe i kupiłam wreszciee 🤪
ja pieluch mam narazie ok 15 sztuk ale dokupię .. kiedyś :P
ja w ogóle nie mam proszku dla dziecka i nie wiem jaki kupić 😞 Chwalą Jelp ale nie wiem może "dzidziuś" ??
Jagoda ty w jakim prałaś bo mi umkło 😉 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy - "gline" na włosachto będę mieć jutro jak nie naprawią ciepłej wody!! Właśnie wróciłam z łazienki lekko rozczarowana temp wody z kranu 😞 Coś się popsuło w kotłowni; miejmy nadzieję ,że do rana naprawią bo na popołudniu muszę się "wyszykować" bo dostaliśmy zaproszenie do szkoły na wręczenie listów gratulacyjnych!!! Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak i co ale dumna już jestem ze swojej córy!!! a jutro to pewnie pęknę z dumy przed samym dyrektorem... Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...