Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle nie ma się co dziwić ,że zwłaszcza dziewczyny po 31 tygodniu mają już uprane i wyprasowane częściowo.Nigdy nie wiemy kiedy możemy urodzić oczywiście zakładamy optymistyczną wersję,że w 40tygodniu,ale nie masz nigdy pewności ,że może to być 35 a może 37 tydzień.Ja bym nie zostawiała takich rzeczy na sam koniec bo potem będziesz zdana na pomoc męża w praniu i prasowaniu 🙃 ja wolę byc przygotowana na każdą ewentualność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem

Nie będę się dużo rozpisywać bo mega zmęczona jestem. Poza tym strasznie bolą mnie żebra - czy Wy też tak macie??

W szkole było bardzo uroczyście mimo, że część artystyczna mocno okrojona z powodu choroby dzieci ( w dniu dzisiejszym w szkole nie było 128 uczniów a szkoła nie należy do dużych). Pan Dyrektor wyczytywał nazwiska i imiona rodziców oraz dziecka, podchodziło się na środek i wręczał list gratulacyjny oraz rożę dla mamy 😉 W liście gratulacje za "całokształt" osiągnięć dziecka. Dumna byłam jak cholera zwłaszcza ,że skubana jako jedyna z klasy została wyrożniona! Powiem tyle: warto dla takich chwil spędzać z dzieckiem godziny nad książkami i od czasu do czasu uchodzić za "kata" 😉

Idę spać drogie mamuśki.
Dobrej nocki wszystkim życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Doberek

jestem pierwsze 🙂
Nie spie juz od 5tej 🤢

Pinacolada - a jakos tak lubie zmiany to co jakis czas zmieniam fote a poza tym juz mialam dosc swojej facjaty w tym samym ciagle ujeciu 😉

Ttinka - wózka nie znam (mycloud mnie z kims pomylila :P), ale ja bym nigdy nie zaryzykowala kupna przez internet.
My wozek wybieralismy kilka miesiecy i przez te miesiace wychodzily nam rozne rzeczy ktore okazywaly sie szalenie istotne a na ktore wczesniej bysmy nigdy nie zwrocili uwagi.
Poza tym wozki w realu zupelnie inaczej wygladaja, wiesz jak sie je prowadzi, czy sa skretne itd.

Syla - też mnie z kims pomylilas :P:P
Ja jestem i zawsze bylam absolutna zwolenniczka tradycyjnych drewnianych łóżeczek - a łóżeczko turystyczne kupilismy na wyjazdy i weekendy w Krakowie u moich rodzicow.


Lece na Brzydule 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej dziewczyny.

Dzięki, rzeczywiście fajnie mieć taką córkę. Wierze, że moja druga i Wasze córki i synowie też w przyszłości dostarczą nam/Wam wielu powodów do dumy 🙂

Jula wczoraj wieczór z wrażenia dostała gorączki, więc nie posyłam jej dziś do szkoły , zwłaszcza, że ma mieć tylko 3 lekcje (nauczyciele też chorują)

Pojadę potem do miasta bo obiecałam mamie, że pójdę z nią do fryzjera i pomogę wybrać kolor farby do włosów. I skoczę do Triumpha za tym biustonoszem do karmienia - Dusia chyba zachwalała.

Teraz idę na śniadanko bo Lena już się dopomina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc ranne ptaszki 🙂
ja widzę że godzina 5 jest popularna do wstawania my też już nie śpimy od 5 i tak co dziennie bo bierzemy leki o tej godzinie a potem juz sie bawimy w brzusiu 🙂
Pinacolada powiem tak życze Ci aby Lenka była taka sama jak Julka duma rozpiera gdy ma sie taki kobietki w domu serdecznie Ci gratuluje 🙂Julka jesteś the best
u nas za oknami biało domu obok nie widac taka mgła jak mleko i zimno jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie triumph do karmienia jest średniawy :/
A ten drugi stanik o ktorym Wam wspominalam - juz wiem jaka firma - ALLES (WWW.ALLES.PL)Oni mają takie kobiece korodnkowe i satynowe biustonosze i koszulki do karmienia. Ja mam biutonosz i poza tym ze jest baaardzo ałdny to jest tez przyjemny i wygodny.

Pinacolada - no! GRATULUJĘ CÓRY! fajnie jest pękać z dumy z powodu osiągnięc swoich pociech! jej, ja to czasem sobie juz tak mysle jaki talent i czy w ogole bedzie mial nasz synek 🙂


Odebrałam wczora jwyniki wymazu z pochwy - i muszę się pochwalić 😆 😎 😎
STOPIEŃ CZYSTOŚCI I, zero batkterii tlenowych, zero beztlenowych, zero grzybków, idealna kwasowość i liczne korzystne lactobacillus - SZOK! 🙂 🙂 🙂 Ale się cieszę!




Z innej beczki - nasz smyk mial dzis o 5ej czkawke i z jej usytuowania domyslam sie ze ma glowke na dole 🤪

I TU MAM PYTANKO:
czy jak czujecie czkawki to najintensywniej w okolicach głowy dziecka????







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten staniczek:
http://alles.pl/stronka/mama2009/comfortbianca.jpg - to jest na okres ciąży rosnący


Ten chciałam wczoraj kupic ale nie byo rozmiaru (wygląda uroczo) jest z satyny:
http://alles.pl/stronka/mama2009/mamadream.jpg

A ta koszulka nie uwazacie ze jest mega kobieca? 🙂
http://alles.pl/stronka/mama2009/Halka_Mimosa.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy, Jagoda - dzięki za gratulacje! Julka jak sie obudzi to też jej przekaże, zwłaszcza że ona codziennie każe Was pozdrowić jak widzi mnie przed laptopem 😉

Jagoda - tak, ja jak czuję czkawkę to zdecydowanie w okolicy prawej pachwiny. Lena od dłuższego czasu leży główką w dół i chyba jest lekko zrotowana w prawo 😉

Lece do łazienki. Muszę wziąć jeszcze poprawkę na skrobanie szyb w samochodzie bo nie wiem czy zdążą odtajeć zanim wyjdę z domciu.

Jak tylko wrócę z miasta to zaraz do Was zaglądnę!!

Pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czkawkę czuje nie w okolicach głowy tylko w okolicach brzuszka Izy dokładnie pośrodku mojego brzucha no jak sie bardziej przytuli do mojej skóry brzucha to obie zaczynamy mieć czkawke a jak ma taka mocną czkawę jak wczoraj wieczorem to cała podskakiwała
Iza ma już od dawna główkę w dół a czkawkę cały czas czuję tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze wracajac do wczorajszego dnia -
próbowali nas oszukać w PRAKTIKERZE ale ja oczywiscie zrobilam awanture najpierw na kasie, potem kierowniczce a potem mężowi ze sie nie odzywal 🙃
Robia dziady promocje (jakbyscie nie wiedzialy to juz swiateczna - wszedzie wczoraj w M1 choinki, mikołaje itd. 🤪 )
i nawet w gazetkach promocyjnych byla cena kocyka jak byk 39.99 a pani mi chlasnela stara cene 50 pln i jak jej zwrocilam uwage ze cos sie nie zgadza to miala ogolnie mine - "no i..?? to tylko 10 pln!" Potem czekalismy przy kasie ok. 30 min az caly sztab ludzi odkreci ta sytuacje - tysiace podpisow, wycofan, telefonow itd...powiedzialam im ze maja niezly burdel i ze oszukuja ludzi 😎
A jak kupowalismy kinkiet do lazienki - prosze pana (po tym jak go szukalismy przez jakies 15 min) zeby mi wlaczyl 2 wybrane przez nas lampy bo chce zobaczyc czy swieca dookola i raża czy to mleczne szklo nadaje swiatlu jakis kierunek (to nie moj wymysl tylko meza - ze go razi 😉 ) i okazalo sie ze pan ma zakaz wlaczania lamp i na dziale OŚWIETLENIE wyobrazcie sobie sa WYŁĄCZONE wszystkie lampy! i mozna sobie sprawdzic w domu czy dzialaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do koloru przedpokoju - jestem nim absolutnie zachwycona!!! jak wszyscy zreszta! wyszedl bombastycznie i teraz mam inny problem - zdalam sobie sprawe ze tak naprawde tego koloru to nie bedzie widac bo jak przyjada w pon zamontowac szafe to tego miejsca pomalowanego niewiele zostanie (bo czesciowo jeszcze wymyslilismy sobie tapete...) ech...
OTO ten kolor ale nie u nas 🙂 bo jeszcze fotek nie zrobilam 🙂
http://www.budnet.pl/zdjecia/Dulux_Kolory_text1.jpg

Ale ogolnie kolory super - duzy pokój tez rewelka (maz mowil ze chlody odcien wyszedl ale ja uwazam ze jest super) taka kawa z mlekiem i jeszcze jak wlaczylismy nasze ywmyslne punktowe stopniowe oswietlenie - 😎 jest ekstra! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no paranoja ! to co masz kupić lampe za 300 pln i w domu zobaczyc czy działa a jak nie działa to kto koszty benzyny ponosi ???? to skurczybyki
wiesz ja sie ciesze że juz mam po remoncie i nie musze jeździć po sklepach budowlanych bo chyba bym sie denerwowałą tak jak ty i do tego byłoby mi niedobrze
a jeśli chodzi o oszustwo to w każdym markecie tak jest bierzesz rzecz za cene x przychodzisz do kasy jest cena y i pani kasjerka od strzału mówi ci bez ogródek jak sie cena nie zgadza to prosze do informacji tam pani zwrócą różnice ...szok poprostu powiedz ile ludzi majacych pełne wózki towara wraca uwage na kazdy produkt?????? mało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - i o to chodzi - to jest wlasnie "psychologia" marketu niestety oparta na oszustwie. Trzeba by bylo chodzic z kalulatorem i kazdy wlozony produkt do koszyka liczyc. Ja juz kilka razy złapalam markety na oszustwach na kilka zl = ale zobacyzlam to przypadkiem wiec mozna sobie tylko wyobrazic ile tak naprawde maja kasy z samego oszukiwania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te gnojki na tym włąsnie bazują eh najlepiej robic zakupy z karteczką ... ale kto ma na to czas każdy sie spieszy biega ... nasz błąd ich zysk ale sie nie przejmuj jeszcze nie raz nas naciągną :P
kolory dulux sa super ja mam cały dom w duluxie a pokój masz w kolorze cafe late? ja mam w kolorze pastelowy żąkil a sypialnia miała byc w kolorze karmazynowym ale poszłam w brązy i żółcienie i mam czekoladowy brąz i magnolie a w przedpokoju mam ognista pomarańczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jejku, ale sie naszukalam 🙂
Misiamamy - oto kolory 🙂
duży pokój:
http://www.nobiles.pl/storage/products/images/okladka2.pdf
i do tego mam tapete w kolorze jak ja to mowie "wyżła wejmarskiego" 😉 czyli taki szarobrązowy, do tego meble venge+czekolada 🙂
Tez myslelismy o magnolii bo w sumie podobny ten kolor do naszego tylko troszke bardziej zołty a nasz jest bardziej brazowy chyba - tak przynajmniej to ustalilismy w sklepie przykladajac wybrana tapete do probek 🙂
kuchnia - PASTELOWA ORCHIDEA:
(nie moge znalezc) ale generalnei chodzilo nam o b delikatny kolor ale nie bialy 🙂
No i Ksawciu ma KUBUSIOWĄ KRAINĘ + PORADNIK SKAUTA śnieżki Disneya 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O RAAANY!!!!! MAMUSIE! te ktore macie juz dzieci głowami w dół 😉
Czy kopniaki po żebrach to takie nieprzyjemne ciary i prąd po całym ciele?? 🤢 wlasnie cos takiego poczulam i az wstalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...