Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pinacolada ładnie buszuje twoje maleństwo moje maniunie tez daje takie popisy az mnie brzuszek pozniej boli tak mnie okopuje hehe :laugh:

Mycloud, ja też nie lubie gdy ktoś doktyka mój brzuszek jakoś mnie to irytuje 🙂
A co do coli to ja mam nadzieje że u mnie znikła bo też miałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ttinka mój brzuch i może go tylko mąż dotykać,bardzo mnie wkurza jak ktoś ucho nadstawia i mnie maca ,moja córka też tego nie lubi bo wtedy się w ogóle nie odzywa,ale co komu powiesz...? nie dotykaj?! trochę głupio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh nie lubie jak ktoś mojego brzusia chce tknąć, i jeszcze słuchać rad i takich tam. Ostatnio z mężusiem myśleliśmy nad imionami i jak ktomuś z rodziny powiedzieliśmy to jakieś krzywe miny robili, wybrzydzali a nawet ostatnio usłyszałam od swojej ciotki że jak nasz bobas się bedzie tak nazywać to że go nie będzie lubić. Aj normalnie szok hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was ponownie wszystkie , moje Drogie Panie 🙂
pinacolada mam tooo samo hehe moja też jak sobie upatrzy godzine to czasem tak z godine potrafi hehe.

Jagoda no widzisz sama hehe jaka lipa z tym Egiptem a misiamamy ma racje gdyby nie forum to w Egipcie wszystkie bysmy sie spotkały 😁 😁

Co do bóli ja je równiez mam i to często, zawsze jak wstaje musze sobie brzuch trzymac 🙂 pytałam lekarza swojego i mówił że too normalne. A najgorsze że tak juz bedzie do samego konca, ciagniecie parcie bóle, bo mała już jest duża i nie ma miejsca. Zebym sie tym nie martwiła 🙂

A miałyscie już bóle przepowiadające te takie mocniejsze 😁?? kurcze ja mialam chyba 2 czy 3 razy normalne skurcze ale tak jeden silny ze mnie wyginało i przechodziło. To chyba too:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem coś o tym,ciągle słyszę od mojej mamy tysiące rad (ostatnio moja poduszka do karmienia piersią została skrytykowana nie wiadomo czemu) i innych,nie mówiąc o imionach.Moja siostra zrobiła taką samą krzywą minę jak usłyszała imię naszej córki Nel lub Kornelia.Na szczęście liczą się mocno z moim mężem i jak powiedziałam,że to on wymyśla imię dla córci to zamilkły.
Jedynie teście nie doradzają ani nie krytykują i chwała im za to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud masz świetą racje z imionami mi gadamy wszystkim ze bedzie Nela, to jedni mowia ze ładnie jedna nawet powiedziala ze to imie dla psa haha myslalm ze ja zabije normalnie 😁 ale mam ja w D.. 🙂 najlepsza moja tesciowa hasełko: że musi nad tym popracowac zebysmy zmienili imie wrrr to od razu jej odpyskowalam ze to nasze dziecko i ma sie nie wtracac w nadanie imienia bo damy jakie sie nam podoba. I lepiej niech sie mysli tylko sie przyzwyczaja do tego imienia. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACIE RACJE! dotykanie brzuszka jest niefajne! komentarze i "dobre rady" też.
Ja to słysze non stop = od swojej mamy, od tesciowej - i jedna i druga np. sa zwolenniczkami twierdzenia - JAKIE ZNIECZULENIE?? PORÓD MUSI BOLEĆ! - a jak to dzis w tv powiedzieli - poród bez znieczulenia to teraz tylko u weterynarza...ale one uwazaja sie za bohaterki bo one rodzily w wielkich bolach, przykrotkich koszulach, w brudnych salach, w stanie wojennym - wiec co my mozemy teraz wiedziec o porodach...Cesarka - i tu slysze "ja urodzilam dzieci po 4,5 kg i dalo sie, a cesarka to nie poród"

Moja mama tez mi brzuch dotyka i naciska itd. ale juz sie kiedys tak zdenerwowalam ze jej powiedzialam zeby mnie az tak nie oblapiala za brzuch bo to moj brzuch!
Tata moj z kolei tez wyglosil swoja negatywna opinie o imieniu dla ewentualnej córci - a ja sie pytam - czyje to dziecko? i to ze sa dziadkami czy ciociami nie upowaznia ich moim zdaniem w zadnej mierze do decydowaniu o czymkolwiek zwiazanym z moim dzieckiem.
(dlatego nie chcialabym zeby ktoras z mam zajmowala sie kiedys synkiem na dluzej)
Albo mowie: musze malemu kupic jakis grubszy sweterek albo bluze - i slysze: NIE KUPUJ! pytam czemu, i slysze: ja mu zrobie na drutach 🙂 no fajnie i milo, jeden taki sweterek moze byc ale czemu mam nie kupowac tych co mi sie bardziej podobaja..?
Wózek - wybralismy kolor - i slysze od moich rodzicow: eee, taki? nam to sie ten podoba...
grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym sobie tez nie zyczyla zachowac takich jak obserwuje u mojej chrzestnej niestety (wobec jej wnukow) - chłopcy maja np. zakaz ogladania bajek a dziadek czy babcia usiłuja ich np. namowic do powrotu do domu z placu zabaw, oczywiscie chlopcy maja to gdzies wiec dziadek a moj wujek mowi: chodzcie chlopcy to Wam wlacze tv i bajki tylko nie mowcie mamie...

ma sa kra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak macie racje w 100% szlag mnie trafia na miejscu jak słysze dobre rady.... jak powiedzieliśmy imie to co po niektórzy nawet sie oburzyli DEBILE normalnie 🙂 jakby to było ich dziecko . a jak słyszałam propozycje imon osób z mojej rodziny ...pożal sie Boże jak mi dowalili jednym imieniem Eurydyka 🤪 to powiedziałam że jak sobie zrobia dziecko to niech tak mu dadzą na imię a nam sie nasze podoba i basta.
Juz nie chce sie denerwowac a propos zakupów kolorów wózka czy poscieli słyszę tylko że po co że nie takie ... a jesli chodzi o ubrania to naprawde nie rozumie co im do tego ile ja tych ubran dla niej mam. mam tyle bo chce miec tyle i jeszcze dokupie a tu słysze po co ci tyle tego i ble ble ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to w 28tygodniu 😁 śmiała się do nas mała aparatka 😁 tu na tym zdjeciu tego az tak nie widać ale normalnie się smiala do nas hehe jak mały noworodek 🙂 jak mu sie cos sni i te swoje minki usmiechy! cuud malina 🙂 [img size=431]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC01939.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki poniedziałkowo!
Dziś zaczęłam 8 miesiąc 🤪

pinacoladasuper te filmiki,wydaje Mi się,że to uda maleństwa jak się obraca,bo stópki są jednak jeszcze malutkie,ja wyczułam stópkę wysoko koło żeber 🙂

sylawitaj ponownie i przyjmij najlepsze życzenia ślubne 🙂

dziewczyny tak jak piszecie-szlag Mnie trafia jak ktoś dotyka albo intensywnie wpatruje się w Mój brzuszek w oczekiwaniu na jakieś ruchy.Ja tylko mówię,że Małgosia jest teraz zmęczona i nie ma ochoty na zabawę:P może jestem wredna ale to pomaga.
A najgorsze są te dobre rady-dziecka nie ma jeszcze na świecie a obie mamy się wymądrzają,głównie teściowa:jak kąpać,że w nocy budzić na karmienie itp.To Jej mówię,że to Nasze dziecko i Ja będę je wychowywać i że nie mam ochoty słuchać Jej dobrych rad...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - ja pojutrze zaczynam 8 miesiac i do porodu 8 tygodni :/
i tez sie boje. Dobrze ze nie mam czasu za duzo myslec ale jak mysle to mi ciarki przechodza i poziom adrenaliny rosnie...


Syla - sliczne fotki! to Wy robiliscie 2 razy pod rzad to 3d?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jeszcze rad i komentarzy - moja mama to najchetniej wybralaby dla mnie szpital! i jak slyszy o Ujastku (to jest taki w sumie modny i bardzo nowoczesny szpital w krk - GDZIE DAJA ZNIECZULENIA NA ŻYCZENIE co jest dla mojej mamy najbardziej bulwersujace 😉 ) to oczywiscie mowi - idz tam gdzie Twoj lekarz (a doskonale wie, ze tam znieczulen nie ma).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...