Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzięki pinacoladano właśnie o to mi chodziło,trzęsą Mi się ręce jakbym była na jakimś głodzie:P też dostałam ten Isoptin-powiedz Mi czy tak będzie cały czas czy te objawy troszkę zmaleją-czuję się bardzo niekomfortowo 😞 i czy w ogóle ten lek Ci pomógł-Fenoterol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was mamusie 🙂
anioł- co do stawiania sie brzuszka wiem co mowisz.. ehh.. ja chce juuz koniec. Strasznie sie mecze. Młoda zyc nie daje.

Co do kina to ja wytrzymałam 😁 haha ale wziełam sobie jasia do kina bo tak to bylo by ciezko ze mna 🙂 no a mała szalałaa jak opetana w kinie chyba ze wzgledu na to że głosnoo.

Co do swedzenia. Nie mialam do tej pory.. alee jteraz to mam trage3die nad moja pitka hehe rozciaga mi sie oszar po goleniu i swedzi nieubłagalnie 😞 a staram sie nie drapac bo od drapania robic się ROZSTĘPY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂

my mamy dziś kolejnych gości :/ niby fajnie ale po nocnym pilnowaniu dzieciaczków jakos jestem zmęczona 🙂 a to była tylko jedna noc i obudziło się nam tylko jedno 🤪 a juz niedługo będzie tak co dzień ho ho 🤪 🤪 🙃

co do swędzenia brzucha 🙂 to moja gin wysłała mnie na badanie krwi na wątrobę i jak wyszło że to nie wątroba to okazało sie że to uczulenie na kosmetyki ...... głównie na oliwke Jonsona :/ kazała nam używaz tylko szare mydło....... i pomogło .........a teraz uzywamy oliwki dla dzieci Bambino i Balsamu do ciała z Garniera i po swędzeniu ani śladu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
dzięki pinacoladano właśnie o to mi chodziło,trzęsą Mi się ręce jakbym była na jakimś głodzie:P też dostałam ten Isoptin-powiedz Mi czy tak będzie cały czas czy te objawy troszkę zmaleją-czuję się bardzo niekomfortowo 😞 i czy w ogóle ten lek Ci pomógł-Fenoterol



anioł - zabij mnie nie pamiętam nawet na co miałam ten Fenoterol ale pamiętam taką sytuację, że poszłam do knajpy bo przyszła mi ochota na placka po węgiersku i sztućców nie mogłam utrzymać!! Ludzie się na mnie patrzyli jak na narkomankę 😉 Tata po mnie przyjechał bo mi się wydawało ,że do domu nie dojdę... A zażywałam wg wskazań mojego gin więc mimo Isoptinu bywało ciężko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Stycznioweczki!!!!

wpadlismy na chwile do tesciow poszukac jakiejs oferty netu i tv bo ani tego ani tego nie mamy 🙂

Poki co sciskam Was mocno i tesknie!

Jutro jedziemy do gina - takze kolejne wiesci nastepnym razem!
trzymajcie sie kochane


papapa





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam niedzielnie
Aniołku ja właśnie jestem od 4 tygodni na fenoterolu i isoptinie rece chodzą mi jak pijakowi a sercr łomocze ale można sie z czasem do takiego uczucia przyzwyczaić ja biore te leki co 6 h regularnie nastawiam budzik i biore wiesz może uczucie nie jest przyjemne ja mam skrucona szyjkę o połowe ale nie skraca sie dalej wiec chy ba pomagają ale anoiołku ja nie wiem jak ty ale ja nie mogę wogóle chhodzic i nie mogę siedzieć leżę płasko z pupą na poduszce czy lekarz ci nie mówił że masz leżeć moja córcia pcha sie w sam kanał rodny wiec leżąc odciążam szyjke macicy od jej ciezaru i od ciezaru wód nie wiem cy wyjście do kina jest wskazane to jest zagrożenie ciąży zastanów sie czy powinnaś tyle siedzieć mnie lekarz zabronił bo siedzenie działa jak tłok uciska małą i pcha wprost w kanał nie gniewaj sie że tak mówie ale sie o ciebie poprostu boję i o siebie też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 😉
Ja dopiero nie dawno ze szkoły wróciłam..
I tak sobie siedzę nie za dobrze się dziś czuje..
Jutro idę do Ginekologa i nareszcie dostanę skierowanie na USG ;]..
W środę będę szła może więc w końcu się dowiem czy to chłopczyk czy dziewczynka ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamusie. My to juz sie tak rozsasałysmy z lezeniem. Ze jak wstane i postoje 15min w kuchni to umieram z bólu brzucha.. mam tez jakies dziwne bole bo promieniuja mi na lewa strone bioder(miednicy) sama nie wiem. Czuje sie jakbym byla polamana złapie jakas blokada i ruszyc sie nie da bo boli nie milosiernie. Najgroszy jest ból brzucha. Skora mnie boli dosłownie, jakby mnie ktos zlinczował .. czy to normalne??
a dzis wzielam sie za ta moja karpatke za niedlugo bedzie ready!! 🙂

Jagoda- czekamy na wieści 🙂
Anioł- jak masz jakies problemy ciązowe to odpusc sobie kino:P tak jak to mówi misiamamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Ja już w łożeczku, wykąpana, nakremowana, pachnąca! Ech, szkoda że dla mężą "bezużyteczna" 😉

Byłam u babci. Nawet nie wiecie jaka radość w jej oczach zobaczyłam jak położyłam jej dłoń na moim brzuchu i Lenka ją pokopała. Kurcze, jak niewiele trzeba zeby staremu człowiekowi przyjemność zrobić!

Czytałam na 'grudniówkach" że kolejna się "posypała" tzn wody jej odeszły w supermarkecie 🤪 a termin miała dopiero na 24.12!!!

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że tu dziś tak cicho 😉
Pinacolada tam od razu bez użyteczna..Napewno użyteczna 😉
Wogule koleżanka była już na ostatnim USG w 36 tygodniu i słuchajcie chodziła ciągle na USG i mówili że dziewczynka będzie i wszystko z mężem kupili na dziewczynkę a tu się okazuje na tym USG że będzie chłopczyk..Numer wykręcili jej jak nie wiem no trudno..Może dobrze że ja nie wiedziałam wcześniej bo jak bym taki numer miała to super po prostu..
Syla - niby ciąża nie choroba ale wiesz jak jest organizm się męczy i wogule nie ma łatwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy wielkie dzieki za oklaska, bo to mój pierwszy na forum, a tak mi już smutno było bo wszystkie mają oklaski a ja ani jednego 😞 😞 😞 😞 ale teraz juz mam 😆 😆 😆
ja też ci dam jedengo 😉 😉 😉
ciekawe jak maleństwo od tej grudniówki co miała termin na 24.12.???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania odemnie też masz 😉
Syla nie mam pojęcia ja mam plamy takie już od hoho i ciągle mi się gdzieś roznosza najpierw miałam na dekolcie później między piersiami a teraz już nawet mam kilka na brzuchu..Czerwone i białe..Zadzwoń do lekarza albo na pogotowie i zapytaj co możesz wziąść wiesz jak to jest w ciąży nie bardzo wolno brać lekarstwa mi przepisała lekarka Hydrocortison na te plamy ale nie używałam bo to bardzo silny środek i działa na płód wole być trochę oszpecona niż że by dzidzia miała być chora albo coś..Jak mi to po ciąży nie zejdzie to będę smarować Hydrocortisonem a jak nie zejdzie no to Dermatolog ale położna mi mówiła że to będą naj prawdo pododbniej plamy ciążowe..
A ja jak przez 3 tygodnie nie miałam zgagi tak dziś mnie dopadła masakra 😞
Ja już lecę kobietki bo nie naj lepiej się dziś czuje..Papa dobranoc ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po całym dniu! my do kina pójdziemy chyba we wtorek bo Agata jedzie na jednodniowe "wczasy" do babci, ale nie wiem czy wysiedzę bo kręcę się teraz jakbym miała owsiki w pupie 🙂

ja w ciąży przytyłam 8kg choć ostatnio się przestraszyłam jak stanęłam na wadze, że ubyło mi 1kg no i 2 cm w pasie mi ubyło. Dobrze, że w czwartek idę do gina to się zapytam czy wszystko ok, mąż mi mówi,że to przez to że ograniczyłam picie no ale ja jak zwykle sobie różne tematy wkręcam!

dziś koleżanki szwagierka urodziła miała termin na 11.12 mały waży 2800g dostał 10pkt ale jeszcze chwilowo jest w inkubatorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla - nie mam pojęcia co Ci doradzić 😞 Mnie na szczęście brzuch w ogóle nie swędzi. Ale może rzeczywiście to jakieś uczulenie - może na kosmetyk, który stosujesz na rozstępy?? Może posmaruj kremem na odparzenia - jeśli kupowałaś juz kosmetyki dla dzidzi - to nie powinno zaszkodzić ani dziecku ani Tobie. A myślę ,że w składzie takiego kremu są substancje przeciwświądowe i wysuszające, żeby podsuszyć te krostki. A jak nie przejdzie to koniecznie pytaj lekarza!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...