Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja tylko spytlam bo nie zrozumialam a rczej wybiorczo i wyrwalam z kontekstu o tej nospie 🙃 przepraszam... no tak jak sie "stawia" brzuszek to wtedy tak to rozkurcza...

gunia-piekniuchny masz brzusio!!!!!

Sylwusia "mowiesz i masz" moze doleci jak sie rozmache tam do Ciebie nad ocean 🙃
(pieknie zdjecia gratuluje zalazpojscia Kochanie i widze ze szczescie trwa!!! i tak trzymac Slonko!)

Basienko jak milo bylo przeczytac wiesci od Ciebie ...ja tez nie spie w nocy Skarbie... moj Jonathan ma charakterek...nie daje spac troche w dzien!

Misiamamy-mozna dostac odlezym mozna mnie juz biodra wysiadaja ... a o skurczach lydek tak sie wystrzegalam i bronilam ale jak mnie wczoraj chwycilo to myslaam ze "urodze" masakra...

Jagodko- tak jak gunia radzi najlepiej taki net jakiposiadaja sasiedzi...

Oj Kochane ja dzis posprzatalam mieszkanko...
Uciekam Moj M wrocil z pracy ....z mega duzymi zakupami 🤪 trzeba je rozpakowac.

Buziaczki dla Styczniowek!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak julcia biodra to jakieś nieporozumienie mam wrażenie że blazy mam na biodrach gunia śliczne łłóżeczko no tylko helenki brakuje 🙂 a Julenko mnie też tak chwytały skurcze łydek jak powiedziałam mojejmu gin to mi zwiekszył ilość magnezu magne b6 do 3x1 i jak reką odjął pomogło bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane moje mam pytanie czy wy może wiecie coś o tym że nie wolno w ciązy pić wiecej niż 1 szkl soku z marchwi japije niekiedy i 3 szklanki soku z marchwi,gruszki banana i pomarańczy a ostatnio koleżanka mi powiedziała że za duzo karotenu jest szkodliwe 🤪 nie wiedziałam że można tylko szkl. czy wy też macie takie informacje?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy ja nic na ten temat nie słyszałam i sama też często pije sok marchwiowy w połączeniu z jakimś owocem.
Wiem tylko że u malego dziecka nie należy przesadzać z marchwią bo to uszkadza wątrobę. A mamy dosć często podają swoim pociechom tartą marchew bo to poprawia u malucha karnację, a nie wiedzą że robią tym krzywdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokładnie ja też nie słyszałam o czymś takim. wiem że u dzieci nie należy przesadzać ale w ciąży ???? no chya sie nic nie stanie ale powiem wam że sie przestraszyłam ja mogę pić 1 szkl dziennie ale czy to konieczne ? nie wiem
A chciałam sie was jezcze zapytać czy przewidujecie dla waszych dzieci drugie imię? wiem że chyba Jagódka ma Ksawery Antoni ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam nie ma co słuchać takich rzeczy! marchewka jest super zdrowa i bardzo potrzebna i można pić ile się ma ochotę.Jak mogą warzywa i owoce zaszkodzić?.Ja tam piję ,ale jedną szklankę ,ale tylko dlatego,że na więcej po prostu nie mam ochoty,ale gdybym miała to bym piła ile wlezie.

Gunia śliczny brzuszek! łóżeczko już miałaś we wrześniu?

Moja pierwsza tura prania schnie,wyprałam na razie tylko białe rzeczy.Cudny widok;-)najlepsze pranie jakie w życiu zrobiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dzisiaj prałam ostatnią już turę ciuszków. Uwielbiam ten zapach w suszarni :laugh: Moja komoda jest już pełna, nie wiem gdzie ułożę resztę 🤢

Tak łóżeczko to byl mój pierwszy zakup i było to we wrześniu. To zdjęcie było zrobione zaraz po złożeniu go żeby pokazac moim siostrom i rodzicom. Potem złozylismy je z powrotem 🙂
Teraz dokupiłam tylko jeszcze jeden komplet pościeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - z tym internetem to możesz zrobić tak jak mój mąż - też miał podobny problem, przenosił biuro i groziły 2 tyg bez netu. Poszedł do Play-a i mieli akurat taką promocję dla osób fizycznych, że dawali dostęp do netu na próbę na tydzień. Kosztowało to jednorazowo 9zł i testowałaś 7 dni a potem mogłaś zrezygnować bez żadnych konsekwencji. jeśli mają jeszcze tą promocję to możecie sobie tak to rozwiązać - tydzień na Ciebie a tydzień na męża. A w międzyczasie podłączą Wam ten , na ktory musicie czekać 2 tyg i problem z głowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...