Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniu bardzo ci dziękuje 😉 Ja też daje drugie imię jak będzie dziewczynka to na drugie Helena po babci albo Magdalena Zuzanna ?..A jak chłopczyk to Romuald - po dziadku albo Igor 😉
A pierwsze Dla dziewczynki nie wiem Madzia Zuzia nie wiem jeszcze ? a chłopak Brayan 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam sobotnio 🙂

wczoraj wyskoczyłam z koleżankami z liceum na soczek, bo biedactwa przyjechały na film i nie było już wolnych miejsc 😁

Aallicee ja też boczkiem się tulę lub całuję męża 🙂 uroki dwóch brzuszków :P a tak w ogóle to jeszcze Ty nam się nie ujawniłaś żadnym zdjęciem całej Ciebie i brzuszka - więc czekamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam !!!
dawno nie zaglądałam i nie zdołam nadrobić wszystkiego co się tu dzieje 😉
mam pytanie które nurtuje mnie od ostatniej wizyty u lekarza, zapowiedział mi cesarskie cięcie jeśli córcia się nie przekręci bo nadal cały czas ułożona jest główką do góry a to już pora by się przekręciła, bardzo się zmartwiłam ;(
więc nici z porodu rodzinnego i prywatnej położnej;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie mamusie jestem w miaree szybko hehe ciezkaa nocka dzis była kolejna. Brzuszek bolał 🙂
katpio- w sumie nie zadłas tego nurtujacego pytania. Moze chodzi o to czy nam sie dzieciatka przekrecily,powiem ci ze narazie sie nie przejmuj bo dzieci czasem w 9m sie przekrecaja przed samym porodem. Mi osobiscie niunia sie juz przekrecila jest główką do dolu. Ale mimo tego i tak mam cesarskie cięcie ze względu na przzepuchline udową. Wiec nie martw sie gdyby cos masz jeszcze szanse zeby bylo dobrze. Ja juz takiej szansy nie mam 🙂 buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
dziewczyny pamiętam, że kiedyś pisałyście o termometrach do ucha, możecie mi podesłać na jakiej firmy się zdecydowałyście?i czy się sprawdzają w użytku codziennym? z góry dziękuje buźki dla Was 😘 😘 😘

Fajna sprawa ale nie jestem pewna czy taka potrzebna. Mysle ze gdyby co to zaopatrze sie po porodzie. I to chyba nie ma wiekszej roznicy jaka firma(niby drozsza lepsza ale nie zawsze). Chyba mycloud chciala sobie kupic taki sprzet 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla co do termometru to pytam dla starszej córci, bo na początku wystarczył nam taki zwykły (pod pachę, do buzi czy w pupę) ale jak ostatnio małą była chora to w żaden sposób nie mogłam jej sprawdzić temperatury, a że kojarzę że któraś z dziewczyn kupowała dlatego rzuciłam to pytanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle byliśmy dziś oglądać wózki, masakra tak w tym sklepie wszystko nastawiali, że nie idzie przejść z brzuszkiem a co dopiero zobaczyć jak jeździ wózek! no ale faworyt mojego męża odpadł 😁 on sobie upodobał mutsy, jakość wykonania straszna, za to ten który kupiła mycloud super wykonanie, bardzo ładny tylko nie było tego modelu co mi się podobał no ale wielki PLUS!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - robiłam przegląd termometrów do ucha bo też planujemy kupiC, a że często się zdarza że są niemiarodajne to wolałam poczytać różne opinie użytkowników. No i najlepiej wypadł Braun Termoscan IRT 4520. Znalazłam na allegro najtaniej za 170zł więc sporo ale bez sensu wydawać ok 100zł za inny jakby miał przekłamywać. Sama nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
wczoraj pytsłsm czy dajecie drugie imie swoim pociecha a samawam nie powiedziałam jakie ja daje ☺️ myslałm po kim mam dac jej na drugie i doszłam do wniosku ze dam jej po sobie bedzie wiec Izabella Aleksandra 🙂córunia mamuni 🙂
jesli chodzi o termometr to az wstałam żeby wam napisać jaki mam braun irt 4520 rewelacja polecam każdemu naprawde dokładny prosty choć niestety nie tani ale za jakośc wole zapłacic wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - misiamamy potwierdza jakość tego termometru, który ja polecałam 🙂
Misiamamy - dzięki- wobec tego zamawiam właśnie ten model.

Poprałam dziś pościele, prześcieradła i ręczniki dla niuni. Został mi jeszcze rożek, kołderka i podusia.

Dla dziewczyn, które cierpią na zgagę! Wyczytałam ,że świeży melon jest skuteczny ! kupiłam wczoraj i sprawdziłam na sobie ! DZIAŁA!!! 🤪 (miałam już dość migdałów i mleka 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...