Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no słyszałam że bepanthen jest dobry ..
Wogule to mam takie maleńkie sutki ze obawiałam sie ze bede miala problem karmic ale moja położna kazała mi je szorstka gabka pocierac przy kazdej kapieli..A jak bym miała problem po porodzie to ze by szczykawka je wyciagac..
Tylko kazała nie przesadzac z tym masazem sutkow bo to pobudza i moga wystapic skurcze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ktoś wyjatkowy kup sobie ten krem bo faktycznie jak masz sutki małe to może być klopot.Ja mam tak wielkie,że jak mój mąż je ostatnio zobaczył to był w wielkim szoku i nie mógł się napatrzeć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale są przecież specjalne nakladki na brodawki i wtedy dziecku nic nie ucieka :laugh:
A wracająć do maści to ja mam Maltan, pani w aptece mi ją ostatnio poleciła i dobrze jest ją stosować ok 2 miesięcy przed porodem. Kupiłam ją bo zauważyłam u siebie taki jakby schodzący naskórek i lekkie pieczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia ile płaciłaś i ile tam jest ?
A co do tych nakładek to ja na prawdę bardzo bardzo ich nie chce nie ma jak to karmić dziecko swoją piersią a nie przez jakąś gumę..czy silikon..Ale jak mus to mus ale wole karmić normalnie więc będę za wszelką cenę się starać..
A ja mam taki problem że mam duże piersi a maleńkie sutki będą może miały centymetr..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Ktoś wyjatkowy kup sobie ten krem bo faktycznie jak masz sutki małe to może być klopot.Ja mam tak wielkie,że jak mój mąż je ostatnio zobaczył to był w wielkim szoku i nie mógł się napatrzeć 🤪


Hehe ja mam raz duze raz sa takie małe, nie wiem od czego to zalezy. hehe A Tobie to fajnie ze On chce patrzec.. mój to w ogole jakoś taak 🥴 niechetny to zadnych pieszczot ani nic.. buu a mi teskno. Niedawno zapytałam to mi powiedział ze On sie boi jej po głowie skakac. No myslalam ze jemu chociaz takie cos do glowy nie przyjdzie. Teraz mam duzy brzuch dziecko wyglada jak dziecko, i chyba bede musiala wytrzymac do porodu i jeszcze poteeeem 😮 ☺️
A jak Wasi partnerzy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze mowiąc ja z moim mężem jakos nie wprowadziliśmy większych ograniczeń ☺️
Pieszczoty i czułośc okazujemy sobie caly czas. A teraz masaże są dla mnie wyjątkowo kojące i relaksujące 🙂
Oczywiście jeśli chodzi o współżycie to nie we wszystkich pozycjach bo się nie da :laugh:
Myslę że ostatni miesiąc przed porodem wprowadzę ograniczenia, zresztą oboje jesteśmy tego samego zdania. No i po porodzie będzie dluzsza przerwa 🤢
Syla widac Twoj mąż należy do tej grupy, która obawia się że może zrobic dziecku krzywdę. A to nie prawda, pod warunkiem że ciąża rozwija się prawidłowo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale namieszałam, ja piernicze!

Bigos, mandarynki, chlebek z masłem, jogurt morelowy, budyń waniliowy z sokiem malinowym, 2szt ferrero rocher(czy jakos tak), dokładka bigosu z 3 kromkami chleba. I to przez ostatnie kilka godzin a nie od rana!!
I błagam męża żeby mi już dziś niepozwolił wchodzić do kuchni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Pinacolada no nie źle..Ja tak nie mam ;D
Ale wczoraj zachcialo mi sie słodkiego a nie mialam nic zupelnie nic tylko cukier to mowie zrobie sobie lizaka rozpuscilam cukier i wylałam na łyżke zastygło i lizak gotowy 😉 babcia mi kiedys takie robila noi sie przydalo ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 no mnie też tylko sny muszą wystarczyć ☺️ i tak pewnie do porodu ... a nie jeszcze połóg ło kurde 😞 no trudno trzeba to trzeba ale przynajmnie tulimy sie 🙂jeśli to coś zmienia 🤪
pinacolada 🙂 gdzie ty to pomieściłas 🙂 no kochana jak cie ruszy do wc to uh 🙃
a ja od kilku dni nie mam apetytu na wieczór tz nie chce mi sie jeśc potraw ale owoce to wchłaniam i jogurty najlepiej smakują przed ssnem no i da sie je jeść na leżąco\ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie w sadzie nie bede na rozprawie ale w poczekalni..A mam takie pytanie czy któraś z was sie orjentuje jak to jest ja mam 17 jeszcze a on 21..w grudniu skonczy , noi ja nie moge byc prawowitym opiekunem bo jestem nie letnia..noi chcemy ze by moja mama była jak by rodzina zastepcza bo wtedy dostaje sie wiecej kasy..Ale przeciez on jest znowu ojcem i jest pełnoletni wiec on nie jest tym prawowitym opiekunem ? orjentujecie sie moze ?

Ja właśnie zaczynam jeść kolacje i herbatkę sobie pije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...