Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam was mamusie porannie 😉))
Nareszcie mogę was odwiedzić już po remoncie po przeprowadzce i sobie mieszkamy wczoraj nam podłączyli neta więc teraz już na spokojnie...niestety nie uda mi się nadrobić 164 stron 🙂
ja jak podobnie niektóre z was wzięłam się za pranie ciuszków "miśka" jest trochę tego 🙂 ale już teraz na luzie bez kurzu mogę się rozkładać z jego rzeczami 🙂))

Ostatnio ginekolog nastraszył mnie że będę miała cesarkę bo mały jest ułożony pośladkowo a gdzie tam jeszcze do porodu przecież on się może nawet tydzień przed porodem obrócić;( troszkę mnie to zmartwiło ponieważ nie chcę mieć cesarki 😞( no ale co zrobić? jeśli tak trzeba będzie ...

pozdrawiam was:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry w ten pochmurny szarobury, mglisty poranek!
Jejku, za oknem to jakaś żałość 🤢

Ania - no widzisz 🙂 a ja liczylam na to ze nasz synek sie nie obróci i wrtedy to on podejmie za mnie decyzje co do porodu 🙂
Bo ja sie boje strasznie i coraz bardziej i jak mam chwile wolnego to nie mysle o niczym innym 🥴
My idziemy do gina w poniedzialek i ciekawe czy potwierdzi moje przypuszczenei ze Ksawciu sie jednak zwrocil glowa w dół...
A co do czasu kiedy dzieci sie obracaja - ja slyszalam ze zdarza sie ze nawet kilka dni przed potrafia sie obrocic takze narazie sie nie przejmuj tym w ogole!

My też dziś odprawiamy ekipe i jutro sprzatamy i najdalej w weekend sie wprowadzamy a jak sie uda to nawet wczesniej bo dzis nam przyjezdzaja łóżka 🙂 🙂 🤪
Net tylko podlaczyc i juz bedzie tylko oczekiwanie na synka 🙂 🙂
(z czego macie net Aniu?)



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ;*
Dziś spałam zaledwie nie całe 3 godziny ale nie mogę spać już mama mnie rozbudziła rano..
Tak wogule to wczoraj oglądałam wózki i doszłam do wniosku że jednak kupie wózek z chicco a nie z jakieś byle jakiej firmy..Tyle że używany bo nie mam tyle kasy na nowy a chce że by tam była spacerówka gondolka i fotelik ;p a taki nowy kosztuje same wiecie ile a ja mam max 1000 zł na wózek bo tyle becikowego dostane..I mam zamiar go kupić z tych pieniążków 😉
Noi wczoraj znalazłam super wózek z chicco na allegro w super kolorze 🙂
http://www.allegro.pl/item803276769_chicco_trio_enjoy_polecam.html
I żałuje że nie mam kasy teraz bo bym go od razu kupiła , ale same powiedzcie wygląda jak nowy.. ;]
A tamten mój nowy kosztuje 660 zł..
http://www.allegro.pl/item751680461_nowosc_wozek_merc_sl_fotelik_gratisy_kola_p.html
To wole dołożyć te 40 zł i mieć wózek z chicco porządny niż taki nowy..
A wogule to bym się nie zastanawiała nad innym bo tam ten mi się podobał ale jest jeden problem mianowicie nie wjechałabym nim do pokoju takim też bo mam za małe wejście ale z niego ściąga się gondolkę i myk składa się i mogę go wnieść do pokoju a u mnie jest taki problem że mam malutką kuchnie i wózek nie ma gdzie stać znowu na korytarzu nie zostawię bo ciocia pali w kotłowni przez cały dzień więc sadzy przez jeden dzień jest tyle że wohoho..A w dodatku nie pali węglem tylko jakimiś ruplami które przyciągnie z kopalni i robi tu zadymę dymną...To ten wózek wyglądał by nawet przykryty tragicznie , ewentualnie mogłabym, go dać do komórki ale tam zimno i dach przecieka więc zaraz mógł by gdzieś spleśnieć lub pognić..A w garażu wujka jest zimno i on tam wjeżdża autem i by tylko wózek zagracał..A tak to problem rozwiązany , żałuje że nie mam skąd pożyczyć tych 700 zł bo od razu bym ten wózek kupiła jak go tylko mamie pokazał to powiedziała że ten i koniec i na inny się nie zgadza ;p

Ubrałam sobie łóżeczko w taką kolorową pościel bo narazie stało takie puste dopiero jutro kupuje ta kremową i za nim przyjdzie to parę dni minie więc założyłam taką kolorową w misie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Ale beznadziejna dzis pogoda... 😞

Obudziła mnie o 9:30 telefonem klientka ta, która niecałe 2 tyg temu urodziła zamiast oczekiwanego Antosia córeczkę (podobno Julkę). Umówiłam się z nią w gabinecie na manicure (mimo, iż godzina nie bardzo mi odpowiadała), bo mnie ciakawość zżera odnośnie przebiegu porodu i samej położnej, ktorą miała umówiona. A ciekawa jestem dlatego, że ta położna mimo iż z Bohcni jeździ też do porodow na Ujastek więc biorę ją pod uwagę.

Zmykam zatem się szykować 😉

Pozdrawiam
Do "usłyszenia" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda-ja nie wiem gdzie ty wyczytałaś na tych produktach nivea,że większość od 1ms życia?

Specjalnie czytałam ostatnio w Auchan i wszędzie jest napisane od chwili narodzin.Więc ja nie wiem..mnie Oilatum śmierdzi chemią wąchałam,ale ktoś może mieć inne zdanie.Najładniej pachnie Mustela.

Jagód wyczuwam,że nawet chciałabyś cesarkę? ja nie ,ale jakbym musiała to mus,w każdym razie ciężko się dochodzi do siebie i nie tylko z wagą;-(więc oby się wam dzieciaczki poobracały w dół.

Boże a ja od września 2010 będę musiała umeblować 200m2 i powybierać wszystko i nie wiem jak tego dokonam.
Ale miałam wczoraj doła,mąż wraca z pracy ,a ja siedze i ryczę on się pyta co się stało,a ja "nic się nie stało"! łapie mnie czasem taka beznadzieja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kupiliśmy z mężem kołyskę Simplicity z wibracjami,lampką ,melodiami,piosenkami itd no powiem wam,że jak macie jakiś wolny grosz to polecam jest piękna i bajeczna.Wstawiam fotę. [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/802794073_2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud-trudno znalezc ta informacje ale bylam juz 2 aptekach gdzie mi to potwierdzono i wiem na pewno ze cala seria nivea sensitive jest pow. 1 mies zycia
nie ma teraz czasu zeby to znalezc ale poelcam strone NIVEA.


Ja mam dzis pakowanie calego naszego "dobytku"

jaka masakra...pudla segregacja, papiery, burdel na kolkach, mowie Wam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bangla.pl/dla-dzieci/higiena/kosmetyki/plyny-do-kapieli-szampony-zele/nivea-szampon-i-plyn-do-kapieli-2-w-1-nivea-baby-p1773.htm

tutaj jest przyklad opisu gdzie jest to rzeczywiscie podkreslone ze pow 1 miesiaca a tak to jst to drbnym maczkiem na kazdym opakowaniu.


A co do cesarki - to nie tak ze bym wolala - wolałabym zebym nie musiala miec dylematu czyli zeby synek wybral za mnie 🙂
A chudniecie po cesarce - nie ma chyba znaczenia czy po cesarce czy po naturalnym - to kwestia genow - wiekszosc moich znajomych w ostatnich 3 latach rodzila przez cc i nawet wiele z nich nie karmilo a schudly od razu po kilku dniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj tez jest info o tym:
http://www.allegro.pl/item731856680_nivea_baby_nutri_sensitive_zel_do_mycia.html


i to tez jest nie fair bo na opakowaniu z przodu jest napisane OD CHWILI NARODZIN a z tyłu w uwagach POWYZEJ 1 MIES ZYCIA..oszustwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka ja mam nadzieję że mały się obróci za nic w świecie nie chcę cesarki 😞podobnie jak my cloud ale nie zależy to od nas;( tylko od maluchów...

Jagoda internet mamy z Vectry razem z TV kablową pakiet złoty a przede wszystkim sprawdzony ...

idę gotować obiadek ...
Ostatnio mój mężczyzna stwierdził "od momentu jak się wprowadziliśmy na swoje lepsze i smaczniejsze są dania jakie przyrządzasz 🙂" komplement wspaniały nie ma to jak przez żołądek do serca a i nerwów nie ma żadnych kłótni czy spięć...magia nowego mieszkania???

Buźki do zobaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny!
co do kosmetyków nivea to chyba jeden płyn do kąpieli z szamponem jest od chwili narodzin, mydełko, no i krem do pupy a reszta faktycznie powyżej 1miesiąca. No i strasznie trzeba wszystko uważnie czytać! 🙂

co do porodu to ja też chce naturalnie, bo po cc nie pozbieram się przy 2dzieci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...