Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmm moze macie racje, ale ponoc sa nawet te substancje w tych pasach bezpieczenstwa a po czasie gdy dziecko duze to wklada do buzi i gryzie.. hmm ale no coz nie wyprodukowali jeszcze wozka bez tych substancji. To bym musiala dla lalek kupic bo do ich produkcji jest przepis ze nie wiolno uzywac tych materiałów.

justyna malutka a cóż to za firma? hmm pierwsze słysze ale ciekawa nazwa. A po co Ci jesli mozna spytac przeciez masz juz wozek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobietki


nie wiem jak sie nazywam, wlasnie wrocilismy i jutro od 7dmej robotka 🥴
Kanape i naroznik przyniesli po 22 i ...nie chcieli wniesc na gore bo za wysoko i stawy ich bola..moj maz ze szwagrem wnosili, tamci dwaj wniezli 2 oparcia i policzyli sobie za wniesienie 60 pln! skandal! ale poniewaz poduszki przywiezli nie w tym kolorze co trzeba to im nie zaplacilam za jeden mebelek i sobie to wnoszenie i opoznienie zamierzam odliczyc 🙂

EKIPA SKONCZYLA! juz mamy wymyte podlogi - jestem zachwycona efektami 🙂 🙂 🙂
Dzis sie przekonalam jak pasuje tapeta kolor scian i naroznika w naszym malym salonie i ..oj cudnie 🙂

Jutro caly dzien sprzatanie z moimi rodzicami i jutro juz tam spimy!!! 🤪

Pewnie znikne z forum na jakis czas, ale mam nadzieje ze moze w miare szybko nas podlacza do swiata 😉

Trzymajcie sie wszystkie kochane stycznioweczki
papapa





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry świątecznie 🙂
ja już nie tak czesto bede pisała leżenie z pupą na poduszce bardzo utrudnia pisanie 🙂ale czytam sobie co piszecie 🙂 moja myszka rosnie i to najważniejsze dziś obudził mnie ból biodra myslałamże mi rozerwie panewke ale przeszło bogu dzieki dobrz że jesteście tam po drugiej stronie 🙂miłego dnia
Julcia trzymaj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w wolny dzień 🙂
ja od 8.00 na nogach bo czekam na przyjazd rodziców 🙂 przywioza mi łożeczko dla naszej małej Niuni 🙂

wczoraj nasza mała akrobatka tak szalała w brzuchu że miałam wrażenie że aż mi coś tak strzyka....... ale wiem że na pewno wszystko dobrze w Niunią więc nie panikuje 🙂 mała głupia nie jest i napewno sobie krzywdy nie zrobi wiercąc się w brzuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Co do wózka Syla to faktycznie mam ale szczerze powiedziawszy ten mi się podoba bardziej zwłaszcza że to polska firma, a moge go mieć za darmo. Tylko mnie bardzo to zastanawia gdyż znalazłam na necie ofertę firmy ale opini niestety nie. Dlatego chciałam sie dowiedzieć, bo moze w Polsce cos o niej słychać. Jeżeli któraś z Was cos wie to bardzo proszę o pomoc.
Jagódka miłego urządzania CI życzę. Kurcze jak ja bym chciała być już na swoim w Polsce ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 😘 🙂
Jagoda łaał !! widzisz jak to szybko zleciało już będziecie n swoim 😉 super 😆 wracaj do nas prędko 😘

A mój mały łobuziak się coraz mniej rusza 😞 😞
a jak tam u was ??bo mój w nocy zawsze wariował a teraz to przekręci się w nocy i tyle i w dzień może kopnie z 2 razy..
miałam już wczoraj jechać na KTG i USG bo tak lekarz ginekolog mi powiedział ,że jak mały nie będzie ruchliwy to mam jechać do szpitala .. sama nie wiem..pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane
Jagoda szybko ci zleci zobaczysz ja nie dawno wspominałam mojemu Tadzikowi jak wchodziliśmy oglądać to mieszkanie...a tu proszę już po wszystkim tylko synka brakuje 🙂 🙃
Straszna ta pogoda buuuuu 😞
Ja zaczynam szperać na allegro za łóżeczkiem i wkładem do niego 🙂:laugh: :laugh: buxki dla was i waszych mleństw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula - nie ma żartów z tymi ruchami - jeżeli rzeczywiście nie czujesz ok10 ruchów na godz w czasie aktywności dziecka to jedź Ty lepiej do lekarza/szpitala i sprawdź dla własnego i naszego spokoju co się dzieje. Ja też kilka dni temu miałam podobny stres, z tym, że moje Lena się ruszała tylko nie tak mocno jak wcześniej. Ale ruchy czułam w zasadzie cały czas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziula wypróbuj swoje sprawdzone sposoby na maleństwo - popcorn lub co tam szkrab lubi a jak nie to pędem do szpitala/lekarza!

mnie coś dziś natchnęło na zdj ale mój fotograf (siostra) nie miała natchnienia więc szału nie było 😞 Oto dzisiejszy mój brzuszek razem ze mną 😁

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziula jedź do spzitala lepiej dmuchać na zimne..Niż jak by miało się coś stac..Nikt cie nie zbije za to ! ;*

Ja dziś wstałam o 13:28 ;o masakra..

A no to grudniówka ma wcześniaczka..

A miałam pytać co sądzicie o kosmetykach Perfecta Baby ? są od pierwszego dnia życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...