Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja dziś zrobiłam przemeblowanie mieszkania i wniosłam już łóżeczko do mieszkania ;] tyle że bo wrr musiałam przez okno je przenosić bo przez drzwi w pokoju nie chciało przejść i trzeba było z nim na ulice do ogródka i z ogródka do mieszkania przez okno no cóż..Znaczy ja nie wnosiłam oczywiście tylko mama ale co żeś my się nie namęczyły..Już je wymyłam bo troszkę się ukurzyło na strychu i wsadziłam materacyk i sobie stoi gotowe ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ktos wyjatkowy- hehe ja jeszcze łóżeczka nie kupiłaaam moze pod koniec tego miesiaca kupie łozeczko i wanienke 🙂 a wozeczek bedzie sobie jechal do nas z Polski 😉 i zostana tylko kosmetyyyki 🙂

i tuuu jest problem bo mi nagadali ludzie ze dzieci czesto sa uczulone na kosmetyki zeby nie kupowac z calej serii wszystkiego bo potem moze byc tak ze wyrzuuce .. hmm chcialam w ogole miec kosmetyki z nivea baby ale niestety tego tuuu nie ma 😞 No ale nie ma tego złego. Jest firma Oilatum 🙂 a tego uzywa moja siostrzenica to sa kosmetyki dla alergików wiec mysle ze moja myszka nie bedzie na to uczulona 😉 ponoc duzo dzieci uczulone jest na gohnsona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki z pieknymi brzusiami 😉

właśnie wróciłam od lekarza z usmiechem od ucha do ucha 🙃
Moja niunia waży już prawie 1700g, ma przepiękną okrąglutką brudkę i ziewała jak podglądalismy jej buźkę 😁 Wymagało to trochę wprawy od mojej gin w operowaniu myszką od USG bo mała jest już glówką w dół i nieźle się maskowała 🙂 Ale udało się.
Trochę kiepsko z moimi wynikami i dostałam receptę na żelazo i witaminy. Po miesiącu będą wyniki kontrolne to zobaczymy, na razie nie mam się martwić tylko brać te tabletki i wzbogacić posilki w produkty wysokożelazowe - dostalam specjalną listę ze spisem tych specjałów 😉
Skarżyłam się też lekarce na trudności w oddychaniu, układaniu się do spania, uporczywym parciem na pęcherz i kopniakami z prądem, a Ona mnie pocieszyła że teraz cały kolejny miesiąc taki niekomfortowy będzie, dopuki macica sie nie obniży 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud ja też ostatnio z mężem oglądalam instruktażowy film Pawła Zawitkowskiego, i mamy nadzieję że nasza niunia będzie taka spokojniutka jak filmowy Luis 🙂 Super filmik, każda mamusia powinna go obejrzeć.

Ktoś_wyjątkowy bardzo ładną tą pościel wybrałaś 😉 wydaje mi sie że ktoraś z dziewczyn na forum też chciała te serduszka.

Syla ja kupiłam dzisiaj serię Nivea Baby, tę hipoalergiczną
+ Sudocrem. I też slyszałam że Johnson jest najbardziej uczulający.
I wanienkę też już mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:

justyna malutka- czy Ty mieszkasz niedaleko blackpol? 🙂 mialam wrazenie ze podobna dziewczyne do Ciebie mijałam dzisiaj. Jak wychodzilam z polskiego sklepu 🙂 hehe w czerwonej kurtce ok 11/12 :P:P:P



nio to chyba mnie widziałaś 🙂 Bo mieszkam kolo blackpol, byłam w polskim sklepie i miedzy 11 a 12 🙂i czerwoną kurtkę też mam ( jedyna w która sie miesze) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Gunia 😉 Taka mi się podoba najbardziej z kremowych bo musi być gładka..

Syla - A co do wózka jeszcze też nie kupywałam dopiero po porodzie ale mam już upatrzony tylko zależy co będzie bo mam upatrzony niebiesko - szary albo różowo - szary..Wanienki mam dwa bo akurat jedną zieloną dostałam używaną od kumpeli ale jak nowa..No i białą druga nową od cioci kupiła mi ;p
Chodzik dostałam od kuzynki i leżaczek też także nie musiałam kupywać ;p
No a przewijak dostane od sąsiadki nowy powiedziała że mi kupi jak się maleństwo urodzi bo gadałyśmy i pytała się co mi brakuje więc jej wymieniłam kilka rzeczy a ona że mi kupi no to nie kupuje..
Koleżanka kupiła mi ostatnio już maleństwu kombinezon 😉 także też nie kupywałam
Kocyk mam taki wielgaśny nowy i mam używany taki mniejszy ale chyba sobie kupie jakiś mniejszy nie używany ;] bo tamten chyba będzie za duży do wózka...

Wogule dziewczyny ostatnio na strychu z mamą robiłyśmy porządki słuchajcie znalazłam moje stare grzechotki , becik i taki owijak na becik ozdobny ciuszki po mnie heh mówię wam ubaw po pachy jakie to kiedyś było grzechotek kilka zniosłam co prawda wyszorowałam 3 razy wyparzyłam i leżą w szafce ;p

A co sądzicie o karuzelkach do łóżeczka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂


całymi dniami leże 🙂 odpoczywam i wcinam obiadki 🙂brzusio mi rośnie i to stasznie a waga dalej taka sama:laugh:


wczoraj siostra mnie obdarowala ciuszkami dla małej i od grudnia zabieram się za prasowanie bo jeszcze mam czas 🙂

ide wcinać kolacje:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorową porą 🙂
miałam wizytację teściowej 🙂 ale było nawet miło 🙂 dostałam pyszne cukiniowe leczo i kolejną turę ciuszków dla małej w tym fajowy różowy kombinezon 🙂 i exstraśne czapki Hello Kity 🙂 więc bardzo się cieszę bo to wszystko naprawde ładne jest 🙂

a teraz leżakujemy i czekamy aż mój mężczyzna wróci z pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór! dziewczyny ale moja niunia jest dziś aktywna...masakra zmierzyłam się dziś w pasie no i tu zdziwienie mam o 2cm mniej niż jak mierzyłam się ostatnio czyli 2-3tyg temu, na wagę nie stawałam, mąż mówi, że to przez to że się ograniczam z piciem i pewnie ma rację 😁

ja już dziś uciekam buziaczki dla Was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
>SyLa1205 napisał:

justyna malutka- czy Ty mieszkasz niedaleko blackpol? 🙂 mialam wrazenie ze podobna dziewczyne do Ciebie mijałam dzisiaj. Jak wychodzilam z polskiego sklepu 🙂 hehe w czerwonej kurtce ok 11/12 :P:P:P



nio to chyba mnie widziałaś 🙂 Bo mieszkam kolo blackpol, byłam w polskim sklepie i miedzy 11 a 12 🙂i czerwoną kurtkę też mam ( jedyna w która sie miesze) 🙂


łuuuhuu 🤪 🤪 normalnie szook:d że cie rozpoznałaam 😁 hehe teraz patrze na fotke ze rzeczywiscie to musialaś być TyyyY:P hehe pewnie nie kojarzysz ale doslownie minelysmy sie obok ja wychodziłam a Ty z naprzeciwka szłas i wchodzilas 😁 miałam takie białe(kremowe) ponczo:P bo w zadna kurtke sie nie mieszcze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem

Wykończył mnie ten dzień. Mam nadzieję, że jutrzejszy będzie spokojniejszy.

ktoś wyjątkowy- ja nie wiem jak Ty ale ja dokładnie wczoraj zaczęłam 32 tydzień a co za tym idzie 8 miesiąc.

Wyprałam ostatnia turę ciuszków, jutro kolej na pościel, prześcieradła i rożek 🙂

Kładę się już spać.
Dobrej nocki dla wszystkich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A musze sie Wam pochwalić że wyprałam dziś ciuszki Niuni 😁 hehe niby narazie tylko te co biore do szpitala zeby byly gotowe:P w razie W:P ale nazbieralo mi sie teeego 😁 i dwa duze prania poszłyyy 🙂 powiem Wam zee mam tyle ciuchow ze az normalnie chyba zaczne szybciej wielkie pranie bo zejdzie mi do lutego hehe 😁

A w sumie liipaa bo my mamy takie beznadziejne żelazko i powiedzialam że musimy sobie kupic nowe ale jak nazlość teraz czynsz trzeba zapłacic i trzeba czekac na nastepna wypłate(nastepny czwartek) dobrze ze wyplaty sa co tydzien a nie co miesiac 😁 no a wtedy leci juz lozeczko wanienka i kosmetyki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna malutka- hehe ale widzialam ze na mój brzuch too spojrzałaś hehe 😁 dobra nastepna wizyta jutro ale na szczescie mam transport do szpitala. Potem mam wizyte w czwartek na badaniach i ginekologa pozniej(choc sie zastanawiam caly czas) i potem znowu w sobote do GP. I po tyg wizyta ta w 32tc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC MAMUŚKI 🙂


Syla Justynka - niezly numer! zeby tam sie spotkac i sie rozpoznac!!!szok 🤪

Co do kosmetykow nivea - chyba Gunia pisala ze kupila - ja tez chcialam ale ostrzegam - drobnym drukiem w zasadzie na wszystkich jest napisane ze dla dzieci powyzej 1 miesiaca...
Rozmawialam o tym z kilkoma aptekarkami i zdecydowalam sie ja Oilatum.

Dusia - wybacz, ale czytajac o Twoim upadku w sałatach roześmiałam się :P

My dzisiaj zakupów cd... kupilam sobie dzis zasłonki, firanki, aksamitne zoo do naklejenia na sciany u Ksawcia 🙂 🙂
i takie tam pomniejsze drobiazgi.

Lazienke nam skonczyli, szafy: wnekowa i garderobiana mamy juz zamontowane 🙂 🙂
Teraz maz z ekipa sprzata i wyrzuca gruz i smieci, jutro fugi w łazience, poprawki malowania tam gdzie cos odprysnelo, jutro tez przyjezdzaja naroznik i tapczan a pojutrze WIELKIE SPRZATANIE !!!! 🙃 I SIE WPROWADZAMY!!!!! 🙃 🤪

Dzisiaj sie juz zegnam,

kolorowych snow
papa





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada ja 32 zaczynam w czwartek
W sumie to już dziś mam wizyte u dentysty bo dziś zaspałam.. a już jest po 12 więc już 10.11

Któraś ma mieć córcie Lene chyba pinacolada ? No to twoja mała obochodzi swoje przed pierwsze imieniny 😉
Jagoda - wózek super 🙂 i nawet w dobrej okazji cenowej ;] bo te wszystkie wózki praktycznie na jedno kopyto a ceny od 1000 - 3000..

Ja jeszcze pisze referat z Geografi wiec bede tu siedziec ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...