Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ktos_wyjatkowy_ gratuluję córci 🙂
aalicce to może jakiś student albo zapaleniec fotograficzny 🙂 albo poszukaj wśród znajomych a nóż widelec 🙂
Jagódka
super wieści a jednak troszkę przerażąjące, że to już niebawem 😁
Ania2323 ja też tylko raz mam potwierdzone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to jestem padnięta i pachnę wędzonką bo razem z mężusiem wędziliśmy schabik 😁 i zrobiłam sobie małe kuku przytrzasnęłam sobie drzwiami balkonowymi mojego środkowego paluszka i mam go strasznie opuchniętego i sinego 😞
więc całuje Was gorąco 😘 😘 😘 ( u nas straszne wietrzysko za oknem) i idę się wykąpać żeby być pachnąca 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie dziś ja pierwsza...

Justynka malutka łap oklaska 😉spóźnionego ale jest 😉))
ktoś wyjątkowy wózek bardzo fajny tylko minusem tych wózków chyba mała gondola jest z tego co wiem 😞ale co tam i tak nasze dzieciątka w gondoli długo nie pojeżdżą...

Co do tych płci naszych maleństw to i tak wszystkie prawdy dowiemy się jak je urodzimy 🙂)))

Mi się dzisiaj śniło że urodziłam Pawełka 😉)był taki malutki i kochany...po prostu już tęsknię za nim...jeszcze chwila i będzie z nami ale ten czas się tak ciągnie.
Idę na rynek pochodzić po sklepach za kocykami do wózka.
Miłego dnia :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim!!!
mi z tej tabelki również potwierdza się że dziewczynka, mojej siostrze sprawdziło się z 2 dzieci więc jestem zaskoczona czy to przypadek czy coś w tym jest? 🙂
ktoś wyjątkowy gratulacje że też będzie córcia, a czy kupiłaś wózek dokładnie z tej aukcji? bo z tego co się orientuje w allegro jeśli cena minimalna nie została osiągnięta to towar uznaje się za niesprzedany.
ja mam wizytę 7 grudnia i mam nadzieje że córcia jednak ułożyła się już główką w dół 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 🙂
a ja dziś z rana sie popłakałam jak weszłam na forum grudniówek i zobaczyłam zdjęcia maleństwa akompf, która urodziła wcześniej, .... takie maleństwo a pełno rureczek. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, a jeszcze to co napisał ten tata który był przy porodzie...trzymam za nich kciuki.
a oglądałyście może z rana pytanie na śniadanie?? było tam na temat zagrożeń dla matek i maleństw przez tą cholerną grypę. 😞 😞 😞
i takiego mam doła z rana 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!

Ja już po śniadanku i siedzę jeszcze w łóżeczku przy laptopie i tv, a co? Nigdzie się dzis nie spieszę, dopiero na 14 muszę do pracki na chwilkę a potem do lekarza na wizytę. Wcześniej jeszcze troszkę gimnastyki mnie czeka przy depilacji bikini :P

Może jak się będę dobrze czuła to pojdę jeszcze po szlafroczek - bo tylko tego do szpitala mi brakuje - w domu mam ale strasznie gruby i długi i myślę że w szpitalu przy pielęgnacji maluszka byłby nieporęczny, więc sprawię sobie nowy 😉

Fotelik kupiłam taki - z Peg perego - żeby pasował do stelaża wózka

http://www.allegro.pl/item809072243_fotelik_samochodowy_sip_z_baza_peg_perego_viagio.html

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny.
Chcialam Wam polecic wozek Maxi Cosi. Kupilam Mura4
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_329_10751_-1__78327_10001_
i fotelik
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_329_10751_-1__73053_10001_
Powiem Wam ze wozek prowadzi sie po prostu SUPER. Nie nalezy moze do tych najlzejszych bo jakos 17 kilo o ile dobrze pamietam a wiem ze mozna lzejsze kupic, ale jest na prawde super. Duze, pompopwane kola, skreca sie bez najmniejszych problemow. Obicie mieciutkie i delikatne. Polecam Wam jesli sie moze ktos nad nim zastanawial. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada ja też w łóżeczku z laptopem i przed tv, właśnie w dzień dobry tvn rozmawiano o nagłej śmierci łóżeczkowej, przyznam że w spisie moich zakupów ujęłam zakup monitora oddechu, w tv nie koniecznie uznają to za dobry pomysł, czy wy się nad tym zastanawiałyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki,

wogóle się dzisiaj nie wyspałam. Coś weszło mi w lewą łopatkę czy barek, taki przeszywający kłujacy ból, masakra jakaś. Nie dosć że przez brzuch mam już problem z wygodną pozycją to jeszcze teraz odpadl mój ulubiony układ na lewej stronie 😠
Mąż przed wyjazdem do pracy nasmarował mnie mascia BenGay (może ktoraś zna ten zapach) i na 10 metrów czuć ode mnie eukaliptusem 🙃 Ale działa bo grzeje.

Katapio już kiedyś pisałysmy na temat monitorów oddechu.
Ja osobiście nie kupuję, mam tylko elektroniczna nianię.

Hmmm jestem po sniadańku, zastanawiam się co teraz robić, tym bardziej że ta ręka taka niesprawna, ehhh może chociaż trochę ciuszków malej uda mi sie poprasować bo mam mega zaleglosci ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej dziewczyny koniecznie odwiedźcie forum grudniowek i zobaczcie zdjęcia małej Basi. Bardzo wzruszające, tym bardziej że tatuś opisuje jak po jej urodzeniu był pełen obaw o jej zdrowie, i te wszystkie rurki podlączone do tak maleńkiego cialka... Nic tylko się poryczeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia to jest nic ...
Basieńka na pewno będzie zdrowa jak jej mama...
przeczytajcie to sobie http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=37&func=view&id=109895&catid=19

to jest tragedia i bezczulica lekarzy !!!!I to lekarzy do których powinnyśmy mieć zaufanie w końcu oni od czegoś są....

uciekam do sklepu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio - ja monitoru oddechu nie kupuję. Nie miałam go przy Julce i teraz też sobie poradzimy bez niego.

Ja już po "koszeniu" bikini. Musiałam wejść pod prysznic bo byłam mokra jak mysz!!! Ale przynajmniej teraz przypominam człowieka współczesnego 😉 a nie małpkę 🤪

Zdjęcia małej Basi widziałam - biedactwo malutkie - jestem jednak dobrych myśli i życzę jej zdrówka a rodzicom wytrwałości i cierpliwości bo na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katpio ja kupuję monitor oddechu.Już dawno wiedziałam,że go kupię.A dziś po obejrzeniu tego programu wiem to jeszcze bardziej,co nie znaczy,że będę spała jak zabita i w pełni zaufam urządzeniu,ale to zawsze coś i mnie w jakimś stopniu uspokoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie obejrzałam zdjęcia malutkiej Basi jejku ona urodziła się w 35tyg szok! każdy tydzień jaki ważny dla dziecka w naszym brzuchu. Nie chcę rodzić wcześniej już wolę miec przeterminowaną ciążę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam moje dziewczynki 🙂
ja od rana aktywnie na allegro
kupiłam łózeczko 🙂 i materac gryka kokos pianka i tez w łóżku z laptopem ale to juz od 5 tygodni i oczywiście tv leci 🙂
jesli chodzi o monitor oddechu to nie kupuje nie mam pzrekonania do tego rodzaju sprzetu a po dzisiejszej nocy nie ufam juz elektronice budzik nie zadziałał o 5 ano i tabletki wziełam dopiero koło 7 😞
pinacolada ty mnie z tym bikini rozbawiasz 🙂 a poszło woskiem czy kosiarka 🤪 🙃 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 😉
Ania2323 - mi też się wydawało że mała gondola..A jak zobaczyłam to wcale nie jest taka mała
😉
Katpio - Nie z tej aukcji z innej za 500 zł tu są poprostu większe zdjęcia lepiej go widać
😉 Powiem wam że jest naprawde fajny 😉
Mycloud - fotelik bardzo fajny i podoba się ten wkład 😉
Monis77 - no wózeczek fajny 😉 mój też się bardzo lekko prowadzi 😉
a składa się i rozklada jednym pchnięciem naprawde łatwy w obsłudze też polecem 😉
Czytałam o tej Kamilce .. masakra !! Debile a nie lekarze i w dodatku są bezkrani ;/

No pinacolada nie lada wyczyn depilacja bikini ja wyglądam jak małpka i musze się kiedyś
naprawde za to wziąść bo już samą mnie to drażni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Własnie obejrzałam zdjęcia malutkiej Basi jejku ona urodziła się w 35tyg szok! każdy tydzień jaki ważny dla dziecka w naszym brzuchu. Nie chcę rodzić wcześniej już wolę miec przeterminowaną ciążę 🤨

Ten ostatni miesiac jest bardzo wazny. Ona urodziła szybciutko ja chce przynajmniej 38 tc dotrzymac bo wtedy juz lekarze mowia ze mozna spokojnie rodzic. Nie ma co sie spieszyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
Syla wez sobie płaszcz przeciwdeszczowy bo parasolka i tak na nic Ci się zda;/ Przez tą głupia pogode mam takiego doła że masakra. Jeszcze synuś mi się wierci i wogóle nie chce sie uspokoić. Ehhhh

Zebym ja jeszcze miala płaszcz przeciwdeszczowy, zawsze zostaje tylko na fakcie ze trzeba go kupić, a parasol tez juz ledwo zipie! no masakra jestem załamana 😞 mam ochotę olać ta wizytee 😞 jeszcze z ciuchów nie mam co na siebie włożyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...