Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 nie zaginelam. Ale nie mam sil na nic. Rzadko kompa zalanczam, jestem non stop zmeczona i leze. A jak leze to ciezko mi sie kompa trzyma. Wiec go nie załączam. Czasem zaglądne czy ktos sie juz nie rozpakował.
My po przeziebieniu juz lepiej. Zostal kaszel i drapanie w gardle. Ale po ostatniej wizycie lekarz kazal caly czas lezec bo małej sie na swiat pcha. wiec odpoczywamy. Tak jak piszesz o tych bolach.. tez tak mam. Ze niby macica cwiczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam napisać to samo co Sylla.Teściowa dała mi cały słój kapusty kiszonej własnej roboty i mam zamiar obżerać się nią dopóki mogę.Niestety ,ale nie pojesz sobie podczas karmienia piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam nadzieję że nawet jak będę karmić to żadnych diet nie będę stosować, jak będę mogła to będę jeść wszystko, tak miałam z moim pierwszym dzieckiem - z niczego nie zrezygnowałam, nawet z napojów gazowanych 🙂 , a mój syn nigdy nie miał kolki, wogóle nie wiedziałam co to nieprzespane noce, czy marudzenie dziecka, poprostu anioł!!!
No, ale tym razem może być inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud - mam dokladnie to samo - musze piety scierac co kilka dni! tak mi naskorek rogowacieje!
dzisiaj tez pomalowalam paznokcie ale narazie wybielajacym bo nie wiem czy jak zrobie jakis mocniejszy to w ogole nie bede wygladac jak prosie z tymi wielgachnymi nóżyskami 🤢

agab - pozazdroscic tak spokojnego pierwszego dziecka! i podziwiam ze nie ograniczalas sie z niczym przy karmieniu.
Ja to bede matka wariatka 🙂


Maz pomyl po obiedzie ktory zrobil, poszedl do sklepu, teraz prasuje..wczesniej mi zrobil oklady na stopy 😎 prosze prosze 🙂 🙂

Poscielismy Ksawciowi łóżeczko - nawet ceratke juz wsadzilismy pod przescieradelko 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak mus to mus Syla,więc odpoczywaj,wcale się nie dziwie,że jesteś ciągle zmęczona,Ja to mam największy problem ze wstaniem-mogła bym wciąż spać,wczoraj wstałam dopiero o 12,dziś troszkę wcześniej 10.Załatwiłam parę spraw na mieście i po powrocie prawie padłam ze zmęczenia.Jeszcze troszkę i się rozpakujemy i będzie Nam troszkę lżej:P

agab szczęściara z Ciebie,też sobie i pozostałym styczniówkom tego życzę-a nie katusze jakimiś dietami

Dziś już znikam,tatuś wraca do domku nareszcie hura 😆
Spokojnej nocki,pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagoda - czasami chyba dobrze się poobrażać na męża, wtedy oni zaczynają się bardziej starać 😉. Przynajmiej u mnie tak jest, jak jestem obrażona to on zaczyna latać przy mnie, gotuje, sprząta i wogóle:P :P :P . Chyba im się włącza jakieś poczucie winy 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi Gratulacje za nerwy i cierpliwość 😘Buźak dla Ciebie.
http://lh3.ggpht.com/_WHFrNTdUx5c/SIofr54tvBI/AAAAAAAAA_U/DLSgbWJzFcI/IMG_2043.JPG

zobaczcie to jest maluch w 35 tygodniu niczym nie różni się od noworodka moim zdaniem 🤪

ja muszę jeszcze wygotować smoczek mam tylko 1 x, ale chyba muszę jeszcze dokupić ??ile macie smoczków ? i jakie pojemności butelek ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula - też mam tylko jeden smoczek, napewno wystarczy na początek, zresztą wrazie jakby co to takie rzeczy można dokupić w każdej chwili 🙂
Ta dzidzia to rzeczywiście niczym się nie różni od dzidzi donoszonej, także dziewuchy uwaga!! możemy rodzić w każdej chwili!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziula - nasz Ksawcio jest o 2 tyg starszy od tego malenstwa na zdj i ja nadal nie moge uwierzyc ze takie cudo siedzi mi w brzuszku 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪

ja mam 2 smoczki poniewaz kazdy producent ma inny ksztalt - ja kupilam jeden nuka (ksztalt smoczka jaki pamietam z dziecinstwa) i aventu.
Synek zadecysuje 🙂


agab
🙂 zeby tak bylo caly czas i bez koniecznosci obrazania sie to byloby fajnie :laugh:


Dokonczylismy scielenie, wyciagnelismy spacerowke bo jeszcze jej nie zdazylismy sprawdzic po zakupie czy wszystko ok.

Maz sie bierze za odkurzanie a ja ide cos przekasic 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula napisał:
Megi Gratulacje za nerwy i cierpliwość 😘Buźak dla Ciebie.
http://lh3.ggpht.com/_WHFrNTdUx5c/SIofr54tvBI/AAAAAAAAA_U/DLSgbWJzFcI/IMG_2043.JPG

zobaczcie to jest maluch w 35 tygodniu niczym nie różni się od noworodka moim zdaniem 🤪

ja muszę jeszcze wygotować smoczek mam tylko 1 x, ale chyba muszę jeszcze dokupić ??ile macie smoczków ? i jakie pojemności butelek ??


O jeeeej!!!!!!!!! 🤪 🤪 ja mam takie duze dzieckow sobie jakos tak dziwnie mi sie patrzy heh 😁 😁

Co do smoczków to ja mam dwa z aventu bo te z TT nie przypadły mi do gustu 🙂 nigdy za mało 2to akurat mysle .. smoczki lubia sie zawieruszac i jeden mieć w domu w razie W chyba warto 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się z wami pożegnać ,jadę niestety do szpitala mam skierowanie,gdyż szyjka ma 1cm.Nie wiem jak długo tam zostanę może do 37tyg i wtedy urodzę.Teraz w każdej chwili mogą odejść wody.Jestem zaryczana i załamana.Tel podaję 793-09-31-31 piszcie bo sie tam zanudzę.Trzymajcie kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud - trzymamy kciuki, bądź dzielna, wszystko bedzie dobrze! Masz dobrego lekarza, wspaniałą położną i super szpital wiec nie ma prawa nic złego się stac! Badz dobrej mysli. Podaje jeszcze raz moj nr tel (603 565 484) jak coś to pisz, ja tez bede pisać. Głowa do góry! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud - glowa do gory! madziula nam podeslala fotke malenstwa urodzonego w 35 tyg i to juz jest uroczy bobasek 😉
Wytrzymasz jeszcze troszke a potem z ostatniego miejsca na naszej liscie porodowej przeskoczysz wyzej 😉
powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem!wreszcie dopadłam kompa, ale mnie dzis łydki bolą!
Pinacolada co do mamy to trzymamy kciuki, my moją zawozimy w czwartek na amniopunkcje kolana i też biedaczka się martwi, że święta w szpitalu ale ja ją pocieszam, że 3 dni i do domku!
megi gratulacje kobieto! to teraz Twój synek już magister 😁
agab ja z córcia diety może za bardzo nie stosowałam no ale na ponad pół roku zapomniałam o kapuście, strączkowych i napojach gazowanych tak dla świętego spokoju 🙃
mycloud przestraszyłaś mnie masz termin po mnie a ja jeszcze nie chcę! trzymaj sie kobietko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...