Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia.
Drugie dziecko: Czekasz aż wysra.
Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.


Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta.
Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby.
Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan.


najlepsze :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Twoje ubrania:

Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę.
Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da.
Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami.



w pełni się zgadzam... spodnie ciążowe miałam już w 8 tyg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu ostatnia 🙂
Co Wy tak wczesnie...:P??


ja porelaksowalam sie pod prysznicem i ogolilam nogi. Postanowilam sie golic teraz co drugi dzien 🙂 tzn na raty raz nogi raz bikini 🙂 zeby sie nie zmeczyc a zeby nie bylo wstydu jak synek nagle bedzie sie pchal na swiat 🙂

Spijcie dobrze
papa do jutra




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochana my leżymy sobie i nie mam zamiaru wstawać 😉mały się kręci przekręca ...ale jest w miarę spokojny...
Wczoraj wieczorem mieliśmy parę delikatnych skurczy ale po nospie nam przeszło 🙂
A dziś jakoś nam tak dziwnie chyba przez ten śnieg za oknem...ale za to święta święta tuż tuż 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Miłego dnia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 dzień doberek
wyspałam sie dzis jak nigdy Nadia spała aż do rana ale jak już było za długo to zaczeła sie bawić w brzuszku i mnie obudziła 🙂 brzdąc jeden 🙂 zjadłam pyszne śniadanie mmmm pycha ale mało konwencjonalne weszłam dziś do kuchni po herbatke a tu stoi przede mną garnek pysznej zupy grzybowej 🤪 no nie umiałam sie oprzeć zjadłam cały talerz 🙃 trudno we włoszech na śniadanie dzieci jedzą lody to dla czego ja mam nie zjeśc zupy 🙂
nie wiem czy wy też tak macie że to co sie zdarzy w ciągu dnia śni wam sie w nocy? ja tak mam tak wiec dzisiejszej nocy przyszła mi w śnie pinacolada 🤪 i przez to że tak wczoraj gadałaś że wolisz urodzić niż miec zgage - w moim śnie urodziłaś córcie 🙂 i jeszcze kilka urodziło ale już nie pamietam kto chyba julia i jagoda i same baby były i dałyście im na imie -solidarnie- Natalia nie wiem dlaczego tak ustaliłyście sobie 🤪 🤪 🤪 eh baby co ja mam z wami nie dośc że cały dzień na forum to i w nocy mi sie snicie .... jestem uzależniona od was 🙃 🙃 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka z rana.
Pinacolada fajnego mail'a dostałaś hehe 🙃
AAllicee wszystko będzie ok.
Mi też by się przydało ekg, czasem serce wali mi jak nie wiem co, gdzieś mnie tam coś kłuje itd. niby coś z nim miałam nie teges jak byłam mała.. ale nie wiem
Więc w końcu się wyspałam na swoim łóżeczku i wogóle no - nie ma to jak w domu 🙂
Jak M wyszedł do pracy to się maleńka tak zbulwersowała i mnie okopała że szok normalne no 🙃
Idę zrobić sobie coś na śniadanko i troszke sprzątać w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu jak tak patrze na twój suwaczek a tam pisze 34 dni do porodu to mnie właśnie oblaly zimne poty... bo ja mam w tym samym dniu co ty termin 🙂_przecież niedawno ucztowałyśmy studniówke a tu 34dni 🤪 już nic nie powiem o Jagodzie i jej ilosci dni do porodu normalnie strach ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie,

ja nie spie od 7 bo mnie maz obudzil.
Dzis mam chyba kiepski dzien.
Tak mnie maz wkurzyl ze ciesze sie bardzo ze poszedl do pracy bo nie mam ochoty go ogladac.

W DDTVN mowia o tym ze w POLSCE rodzi sie wiecej chlopców i jaki bedzie skutek.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - no moj tez ma ostatnio zdecydowanie za czesto ale dzis sie miarka przebrala i nastapila zmiana warunkow.
Mojemu to trzeba radykalnych zmian i dopiero moze sie opamieta. Na jakis czas bo u nich zmiany na lepsze nie trwaja constans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy co do dzisiejszego snu to mi się śniło że urodziłam córcie 🤪 🤪 byłam bardzo zaskoczona ale szczęśliwa 🙃 no i nie wiedziałam jak mam wam to napisać na forum więc zobaczyłam na naszą tabelkę "styczniówek"i nie wiem czemu ale jak ona jest teraz różowa tak nagle była niebieska ,a to co było niebieskie JAgoda zaznaczyła na różowo 😮 🤪
Czyżbyśmy jakąś telepatię senną miały???
Masakra hehehe to chyba przez to że przeżywamy poród i wszystko z tym związane ...dlatego chciałabym już siedzieć i pisać wam że już po wszystkim że małego tulę w ramionach 🙂
NAwet mój Tadzik wczoraj mówił wiesz kochanie chciałbym żeby nasz mały był już taki jak Szymuś(jego siostry synek ma 6 miesięcy)...Przytulił się i zasnął ...buuuua my się męczyliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie mamunie 🙂
ja też tak mam że śni mi się to co się działo w dzień 🙂 ale w wersji rozbudowanej.... bo w domu sie mało dzieje jak tak leżę :laugh: i nie starczyło by na sen 🙃 🙃
ja dziś spałam nędznie 😞 pewnie przez te wieści od Pani doktor, no cóż, może pośpię w dzień. No ale generalni sie denerwuje. Mój M też miał do wczoraj okrres, ale jak go pani doktor wzięła do gabinetu i powiedziała o dużym zagrożeniu zycia dla mnie to mu już przeszło 🙂 strach to jednak najbardziej działa na ludzi. No i dziś mój M pracuje z domu, i chyba tak będzie do świąt, bo potem przyjeżdża moja mama.

MIłego dnia mamusie 🙂
ja dziś będę żadko zaglądać bo muszę mojemu M oddać blueconectaa 🥴 🥴 ale będą nudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Jagodka boj się 🙂 jak mnie i ani sniło sie że ty na różowo w tabelce i córcia Natalia to może znajdz jednak alternatywe na imie żeńskie 🤪 🤪 🤪 ale przede wszystkim uśmiechnij sie już dziś chrzan chłopa on też ma prawo sie bać wszystkiego i stąd pewnie te nerwy 🙂 uszy do góry nogi na fotel i luz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Jagodka boj się 🙂 jak mnie i ani sniło sie że ty na różowo w tabelce i córcia Natalia to może znajdz jednak alternatywe na imie żeńskie 🤪 🤪 🤪 ale przede wszystkim uśmiechnij sie już dziś chrzan chłopa on też ma prawo sie bać wszystkiego i stąd pewnie te nerwy 🙂 uszy do góry nogi na fotel i luz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki,

ale się wyspalam 🙃
Obmyslam plan co będę dzisiaj robic bo jakos tak naszła mnie energia :laugh:

Dziewczyny nie smutajcie, bedzie dobrze, tak już jest że ma się czasem gorsze dni, a w ciązy zmiana nastrojów to norma, u facetów też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sny zawsze rozumie się na opak 🙂 chociaż gdybyśmy zaczęły gdybać co by było gdyby?hehehee To poszłam bym do lekarza żeby oddawał kasę za wizyty , bo tyle nas kasują i jeszcze złą płeć podają 😜 ważne żeby nasze dzidzie były zdrowiutkie i żebyśmy szybka wróciły do formy 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka - wróciłam z badań - ledwo, bo taka słaba i głodna byłam. Zjadłam parówkę na śniadanko i jak zaraz dostane zgagę to sobie w łeb strzelę 🤢

misiamamy - no proszę, nawet w nocy Ci nie odpuszczamy. Ja tam przeciwko córci nic nie mam, powiem Ci ze jestem juz taka zmeczona ze i na Natalię bym sie zgodziła :laugh:

Idę dziś na 11 do pracy, ale właśnie dziś doszłam do wniosku, że już koniec - kropka - od dziś nie umawiam sobie NIKOGO! Nie mam juz siły jezdzić w ta i z powrotem.
Poza tym muszę jeszcze dzis po pracy zajrzec na basen bo moja "mistrzyni" ma dzis zawody mikołajkowe i było jej bardzo przykro ze nikt nie moze jej kibicowac - mąż dzis w Łodzi a moi rodzice w Krakowie. Więc wracając z pracy wstąpie tam i moze akurat trafie na jej start.

Zamówiłam już uszka z grzybami, pierogi z kapustą i grzybami, krokiety z mięsem a dziś przypomniałam sobie o plackach i zamówiłam tort orzechowy, sernik, jo-jo i makowiec. Myślę że starczy - a jakby mnie zwinęło to też z głodu nie umrą.

Jagoda - wsciekłaś sie na swojego m - mnie mój tez wczoraj zgrzał bo mnie poinformował że kupił 2 bilety (dla siebie i Julki) na pasterkę do Kopalni! Więc go pytam, co mam zrobić jak zacznę akurat wtedy rodzić bo zasiegu w kopalni to raczej nie ma? No i sie ocknął i przypomniał że ja w ciąży i to na samym jej końcu 😠 Tak wię luz - bo szkoda nerwów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja mam obok siebie wszystko co mi potrzebne lentilki herbate i kompa 🙂
mam pytanie dodziewczyn które niedawno kupowały sprzę agd dokładnie chodzi mi o lodówke ja musze kupić na dniach najpóźniej w styczniu ale nie mam pojecia na co zwrócić uwage i jaka marka jest ok chciałam swego czasu lodówkę ariston ale nie wim czy to dobry sprzet a jakie wy macie firmy lodówek i ktorą polecacie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...