Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wkłady - jeśli dobrze sie rozumiemy to to co się wkłada w poszwe i poszewkę. Ja mam kupione 10lat temu bodajże w Ikei i z wierzchu jest to z takiej jakby "flizeliny" a w środku jakaś watolina czy coś. W kazdym badz razie antyalergiczne no i nadające sie do prania. Kołderka jest pikowana więc ta watolina ze środka sie nie zdeformowała. Prałam w pralce na 40st i nic złego sie nie stało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam brzuchatki!
Widzę że wszystkie w dobrych nastrojach 🙂 , a u mnie dziś nie za bardzo, nocka ciężka.
Dziewuchy czy wy macie świadomość że zaraz zaczniemy się wszystkie po kolei rozpakowywać 🤪 🤪 🤪 .
ttinka - mam wrażenie że będziesz pierwsza:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej pościeli nie poszwach też jest napisane ,że można prać w temp.40stopni,są pikowane i nic się nie stało.Natomiast ochraniacze to już inna bajka ich nie można prać przynajmniej tak było napisane,więc wystawiłam je na mróz na kilka dni i też bakterie zabiło.

Ttinka-Witaj ponownie u nas,powiedz mi a kto to jest "Typka"?w moich stronach nie znaju takich określeń haha;-) a ,że kobieta krzyczała no nie dziwi mnie to,same jeszcze nie wiemy jak bardzo ,czy w ogóle będziemy się darły...

Ekspress-ja mam duży zabudowany,kiedyś miałam mniejszy DeLonghi sprawdzał się bardzo długo i dobrze.Praktycznie tylko mąż pije kawę z niego,kupujemy kawę włoską lavazze.Dla mnie za mocna.W każdym razie gdybym miała kupować nowy na pewno trzeba by było wydać kilka tysięcy na niego,raczej nie inwestowałabym w sprzęt tańszy.Ale to oczywiście jak kto woli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzisz Mycloud to mamy tu zupelnie inne zdanie, bo jak dla mnie to szkoda wydać kilka tys. na sprzęt, ktorego tak rzadko się używa. Rozumiem do knajpy czy biura, ale na potrzeby domowe nie ma sensu.

Waham się z tymi wkladami, bo moje nie są pikowane. Poczekam może wypowie się więcej dziewczyn 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my po blisko 2 godzinnej drzemce... 🙂

ttinka dobrze ze juz jestes 🙂
gunia - co do ekspresu tez mam podobne zdanie i w sumie nawet te tabletki do robienia kawy do mnie nie przemawiaja..
Przyznam tez ze pracowalam w hotelu wiec kawusia z ekspresu czesto byla od kelnerek po znajomosci i jakos szału nie ma jak dla mnie.
Ja kawoszem nie jestem ale kumpel barman kupil mi takie mieszadelko i ubostwiam kawusie rozpuszczalna z dodatkiem ubitego takiego cieplego mleczka - robi sie fajna konsystencja, pianka i smakuje wybornie 🙂 Nie tylko mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunia - co do misia - wiem ze bedzie wiekszy i to dluuuugo 🙂 Bedziemy go ukladac w tym misku - fajne zdjecia będą :P:P a tak powazniej to chcemy zeby mial cos od nas od urodzenia i zeby ten miś towarzyszyl mu przez kilka lat 🙂 i milo sie kojarzyl 🙂
Obecnie myslismy nad imieniem dla misia


Wiecie co...ja po kazdym spaniu, drzemce, lezeniu ide do wc...dzis juz bylam 3 razy. Dziwne. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide przygotowac obiadek.


Potem chce puscic kilka pralek z posciela, baldachimami itp, potem wyparzyc wszystkie gadzety dla synka, spakowac ostatecznie torby do szpitala, poprasowac, a meza zagonie do sklepu i mycia lazienki 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po weekendzie.

Gunia moje wkłady nie są pikowane.ale jak kupowałam to pytałam panią i powiedziała,że jak najbardziej można prać tylko w temp.40 stopni.Jeszcze ich nie wyprałam,pewnie wrzucę je jutro,dziś Mi się już nie chce:P

pinacolada My też lakierowaliśmy łóżeczko-kupiliśmy surowe i powiem ci,że całość zajęła mojemu M może 3godzinki,potem tylko czekaliśmy aż zwietrzeje zapach(jakąś dobę)Na lakier wydałam niecałe 20zł 🙂 i jeszcze full zostało.
ttinka fajnie,że już wróciłaś 🙂


DZIEWCZYNY CO Z JULIĄ???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki!
ttinka super, że Cię już do nas wypuścili 🙂
Jagoda słodziak miś i brzuszek też 🙃
gunia co do ekspresu to mój mąż był strasznie zniesmaczony kawą z tego wynalazku ale on jest większym kawoszem niż ja. Ale żeby Ci narobić więcej myślenia to podsyłam stronkę z ekspresem ciśnieniowym nieelektrycznym - kawa wychodzi super, nawet można zrobić creme centkowaną na espresso 🙃 to dla bardziej wtajemniczonych :P

http://www.presso-polska.pl/

a do tego ładnie wygląda 😁 tylko jest trochę zabawy przy zrobieniu kawy, nie tak jak w tych elektrycznych, że włączasz przycisk i już!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Agab no może ja nie będe pierwsza, jest pare mamusiek w kolejce przedemną :P 😉 .. chociaż .. hehe się zobaczy która styczniówka będzie pierwsza 🙃
Normalnie wykończył mnie prysznic siedze i dysze jak parowóz.
No a mój M jak poszłam do szpitala kupił wózio ten upatrzony tylko kolor wziął inny niż planowaliśmy heh i dobrze bo dużo ładniejszy wybrał 🙃
A ta dziewczyna to się chyba tak zaczeła drzeć żeby się w końcu do niej ruszyli - bo dopiero jak cały oddział obudziła to ruszyli do niej biegiem :P a krzyczała z 10min a potem to już płacz dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to wróciłam niedawno z USG,Nasza Małgosia waży 2900g:laugh: tak się martwiłam,że jest za mała a tu wszystko o.k.
I jeszcze jedno zmieniła się troszkę data porodu,wg USG urodzimy tydzień póżniej-po terminie-ale w styczniu.I zjem mój ukochany barszczyk z uszkami i karpika na Święta 😆 A lekarz tak Mnie zestresował,że pewnie urodzę na Święta 😠a tu proszę.Bardzo się cieszę,bo lalunia jeszcze urośnie,nabierze sił.Tylko gorzej ze Mną-jest już tak ciężko 😞

Jagoda misiek dla Ksawcia SUPER ODJAZDOWY 🙂 też chcę takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam dziś na wizycie u mojego gin - ostatnio moje myśli krążyły wciąż wokół tego żebym przypadkiem wcześniej nie rodziła, ale to chyba tylko moje obawy. Po zbadaniu "podwozia" szyjka zamknięta, nie skraca się...
na usg kruszynka w jak najlepszym zdrówku i kondycji 🙂 wymiarowo 33t1d więc niby troszku mniejsza ale jak już rozmawiałyśmy nie ma co do końca wierzyć maszynom 🙂
na ktg wszystko ok - MALEŃKA SIĘ TYLKO WQRZYŁA JAK PANI PIELĘGNIARKA PRZYSZŁA NAS PODSŁUCHIWAĆ 🤪 🙃 tak jej od razu podskoczyło tętno! ale wystarczyło, że pielęgniarka poszła wszystko wróciło do normy 😁

więc tak się zaczęłam zastanawiać czy nie będzie ze mną tak jak za pierwszym razem, że mała nie będzie chciała wyjść za żadne skarby 🙂 więc może zacznę zaglądać do dziewczyn z lutego 🙃

a i jeszcze mam jedną wiadomość 😠 😠 najprawdopodobniej znów będę rodzić sama 😠 😠 bo z powodu grypy nie ma porodów rodzinnych - do odwołania oraz nie ma odwiedzin 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ale sie wkurzylam...az cala chodze, klelam na czym swiat stoi...osz kurde... 😠 😠 😠 😠 😠
Probowalam rozmrozic kurczaka w mikrofali - mam nowa wage kuchenna cyfrowa wiec znalam dokaldna gramature, podalam program na kurczaka...i pieprzona mikrofala mi zjarala tego kurczaka po bokach tak ze az smierdzial a w srodku lod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wyrzucilam wielka podwojna piers!!!!!!!! wzielam druga i dalam oszukana mniejsza gramature i to samo!!!
Rzucilam wszystkim i maz sie meczy. Oczywiscie on na moje zale: kochanie a nie mamy jakichs mrozonek awaryjnych??? (a kapuste i ziemniaki zjedza krasnoludki 😠 ) 😠
A jestem taka głodna ze oszaleje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. dziewczyny, Julia prosila aby nic nie pisac, ale ja sama jestem juz mocno zaniepokojona sytuacja bo...
pisalysmy do siebie maile i gadalysmy na gg i u niej nie bylo dobrze...i teraz od 7 grudnia nie odpisuje z zadnego adresu mailowego i na gg jej nie ma...
Musialo sie cos stac 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co pamiętam to Julia na pierwszy tydzień stycznia,także chyba 37 tydzień,ale co z tego skoro nie daje znaku życia.

jagódka jak będziesz tylko coś wiedziała to napisz proszę.
I nie martw się tak tym kurczakiem,na pewno wymyślisz coś dobrego do wszamania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...