Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

a to fotki zrobione przez moja siorkę wczoraj [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1a-3c091faccd0c6c3ca4a343bae29bc184.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

buziaczki przytulaski 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/calus_od_mamusi_brzuszek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał:
pinacolada czy to ten krem?
http://www.allegro.pl/item822267018_clarena_krem_modeluje_ujedrnia_niweluje_rozstepy.html

faktycznie jest taki dobry? bo cena jego niemala wiec zeby byl na pewno skuteczny 🙂
a majtki jakie kupic tak zeby uda i pupe wessalo 🙂
a szczegolnie zalezy mi na brzuchu, jak sie go pozbyc, dajcie jakas rade kochane. Pozdrawiam



moniss - tak, to ten krem! Jak dla mnie bardzo skuteczny ale to sprawa indywidualna. ja mam ciało bardzo poddatne na takiego rodzaju zabiegi. Niestety nie ma gwarancji ze podziała i na Ciebie. Co do ceny, hmmm... nie jest tani ale zwroc uwage ze to za 500ml a to naprawde sporo! I jeszcze jedno - jest to kosmetyk profesjonalny i w zasadzie nie powinien byc dostepny do pielegnacji domowej i gdyby nie allegro to ciezko byloby go dostac. Pracuje od kilku lat na Clarenie wiec sie orientuje. jesli urzadza Cie cena 80zł za opakowanie to moge Ci w takiej cenie zaproponowac po "forumowej" znajomości 😉 (plus koszty przesyłki - nie mam pojecia jakie ale na pewno rzeczywiste a nie zawyzone jak to czesto bywa na allegro).

Jesli chodzi o majtasy to ja kupiłam takie i jestem z nich bardzo zadowolona! Naciaga sie je pod sam biust, nie zsuwaja się , nie rolują i sa niewidoczne pod ubraniem! Ja mam kolor bezowy!
http://www.allegro.pl/item892709775_wyszczuplajace_majtki_elite_iv_firmy_mitex.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
ps. PINACOLADA - A TE MAJTASY TO one tylko KORYGUJA NA ZASADZIE formuja pod ubranie czy jakos powoduja chudniecie?



Tylko ściskaja i formują - jak to ładnie ujęłaś 😉 - pod ubranie. Są mocno "gumowe" i nawet ciężko je włożyć. Ja zakładam je na zwykłe majtki zeby się nie brudziły bo mam tylko 1 parę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo rety - SYLA - jakież ona ma puce 😉 - cudny różowy misiaczek!!! 🙂

Pinacolada - a w te sztruksy to sie wcisnelas dzieki majtasom czy tak w ogole..??? bo pamietam ze obie pisalysmy kilka dni temu ze sie nie miescimy w zadne spodnie a tu kurcze Ty juz w swoje wskoczylas - tez bym chciala ! :P ale ja nie robilam drugiego podejscia, moze jutro rano sprobuje (bo teraz wciagnelam kilka herbatnikow 🙃 🙃 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
łoooo rety - SYLA - jakież ona ma puce 😉 - cudny różowy misiaczek!!! 🙂

Pinacolada - a w te sztruksy to sie wcisnelas dzieki majtasom czy tak w ogole..??? bo pamietam ze obie pisalysmy kilka dni temu ze sie nie miescimy w zadne spodnie a tu kurcze Ty juz w swoje wskoczylas - tez bym chciala ! :P ale ja nie robilam drugiego podejscia, moze jutro rano sprobuje (bo teraz wciagnelam kilka herbatnikow 🙃 🙃 )



W sumie to bez majtasow nie próbowałam bo ja zaraz po przebudzeniu je wkładam zanim zęby zdążę umyć 🤪 Ale to były takie luźniejsze sztruksy - poza tym sztruks jest bardziej poddatny na rozciąganie niz dzins wiec moze dlatego sie w nie zmiesciłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - napisz mi jeszcze kiedys jak znajdziesz chwile jak w ogole wrazenia po porodzie na UJASTKU - na maila czy jak wolisz.

Ja dzis uciekam sie polozyc bo synek spi od godziny wiec moze jeszcze zdazymy sie przespac zanim wstanie.


Buziaki i spokojnych nocy wszystkim mamusiom i im pociechom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂 wlasnie wczoraj ryłam po telefonie i znalazlam focie mojej siostrzenicy na tej foci ma 1 dzien 🙂 no i tak tylko chcialam zaznaczyc ze siorka zgage miala tylko troszke pod koniec ciazy 🙂 wiec w jej przypadku sie nie sprawdzilo hehe 😉 [img size=270]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/blanka_glowka.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć niedzielnie

rany ja na nic nie mam czasu jak wy dajecie rade jeszcze na forum siedzieć ? pozazdrościc 🙂
ja musze sie chyba lepiej zorganizowac 😉
wczoraj szał mała spała a ja cały dom posprzątałam tylko okna mi zostały do umycia pościel zmieniona, choinka zlożona podłogi lśnią meble też wszystko wyprane i wyprasowane i powiem wam dawno sie tak wspaniale nie czułam pół ciąży leżałam płasko potem po porodzie same wiecie 20 szwów wysoka anemia i nie schodzące sie kości łonowe .... masakra wstawać nie szło siadac nie szło leżeć nieszło ale coraz lepiej sie czuje nareszcie nie musze liczyc na to czy ktos mi posprząta ugotuje itd. tylko mogę sama 🙂

mówiłam wam że Nadunia ma problem z kolką postanowiłyśmy z połozną zmienić mleko bo doszłyśmy do wniosku że jeśli ja jestem uczulona na mleko to może mała tez żle przyswaja i zmieniłam na enfamil digest i kochane szok inne dziecko pryta sobie dowoli kupka co prawda jedna dziennie ale mieciutka nie płacze z bólu jestem szcześliwa że to pomaga oby tak dalej

mam pytanie do mam które rodziły tak jak ja w okolicach 4 stycznia ile wasze dzieci jedzą a jeden posiłek moja myszka je ok 20ml piersi -tyle jestm w stanie wycisnąć laktatorem a ona jest dostawiana i wypija całą piers - i ok 70 ml sztucznego bywa że wypije 90ml sztucznego wic coś koło 90-110ml nie wiem czy to dużo czy mało bo jak czytam ile od Jagody Ksawciu wypija to szok i zaczynam sie martwić czy mała nie je za malo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio gratuluje mamusiu wspanale że już jestescie razem 🙂

Dusieńko pieknie wyglądacie na zdjęciu widze że masz w przedpokoju takie kafelki jak ja gres na wysoki połysk 🙂uwielbiam 🙂

pinacolada jak po solarium sie czujesz ? mam pytanie czy ty juz skończyłas sie oczyszczać czy jeszcze z ciebie leci ? pytam bo też mam ochote iśc na solarium ale ja jezcze z wkładkami latam to musze sie wstrzymać bo boje sie że znowu zaczznie sie mocne krwawienie 😞

Jagódka nie przejmuj sie tymi kg samo zejdzie 🙂 bedzie troszke cieplej spacerki z wóziem zrobią swoje 🙂bużka i glowa do góry 😘

która z mam już wychodzi na spacer ze swoim szkrabem ?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie.
pinacolada dziekuje Ci kochana. W razie co odezwe sie w sprawie kremu. A Ty skad masz do nich dostep? Apropo majtasow to one koryguja ale mysle ze moze stosowane razem z kremem pomagaja choc lekko w "wessaniu" niepotzrebnych nam cm 🙂 czy nie?
A wiesz dlaczego ten krem nie jest dostepny w sklepach? czy moze ma on jakies skladniki szkodliwe czy cos?
anitek, jesli chodz o zgage to ja tez jestem tego zdania, to nie ma powiazania z wlosami, zgaga bierze sie stad ze zoladek amamy prawie pod gardlem 😉 i wszystkie soki itp zapodaja nam takie atrakcje. A do tego moja szwagierka urodzila chlopczuka 3 tyg temu i wloski mial do ramion, czarniusienki Slodziak, a zgagi nie miala ani razu.
Takze to takie jakby "zabobony" czy jak to nazywaja 🙂 Sprawdzic sie moze komus bo zgage ma prawie kazda 🙂
Pozdrawiam dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy - ze mnie jeszcze leci ale róznie to bywa. Sa dni kiedy prawie w ogóle( tylko minimalne ilosci brazowej wydzieliny) a sa dni kiedy normalnie krwawie ale nie bardzo nie mniej jednak czysta czerwona krwia! Pytałam położna i mowiła ze wszystko w normie.
Na solarium oczywiscie wczoraj nie zdazyłam bo przyszli niezapowiedziani goscie no i dupa blada. ale dzisiaj pojade bo i tak musze z domu sie wyrwac do mojej babci na zaległe swieto babc 😉 wiec przy okazji zahacze o gabinet. Wskocze na stojące bo ono mniej nagrzewa ciało a poniewaz daaaawno sie nie opalałam to i tak musze zaczac od 5-6 min wiec wogole nie ma obawy. Ale zdam relacje jutro - mam nadzieje ze mi nic nie bedzie 😉

Co do uczulenia na mleko krowie to ja tez jestem uczulona ale o dziwi cala ciaze moglam jesc mleko i nie mialam zadnych dolegliwosci! Ale niestety juz 1 stycznia koszmar powrocił i odstawiłam przetwory mleczne a młoda dokarmiam Bebilonem Pepti ktory w ogole nie zawiera bialka mleka krowiego ani sojowego. Takie bylo zalecenie naszej pani doktor zanim jeszcze sie Lena urodzila bo kobieta od 10lat zna nasza alergiczna rodzinke i taka podjela decyzje i chyba slusznie!
Ja karmie przede wszystkim Lene piersia ale na noc zdarza mi sie jej podac butelke ale nie zjadała duzo bo jakis 30 do 50ml max. Wczoraj pierwszy raz zjadła całe 70 i poprawiła piersią wiec przypuszczam ze zjadła jakies 100ml w sumie. Ale tez jestem zaskoczona ilosciami mleka ktore zjada Ksawery!! Ale widocznie "chłopisko" potrzebuje sobie zjeść!

Moja malenka cierpi na brzuszek mimo mojej diety i Debridatu ale podejrzewam ze jest to spowodowane tymi lekarswami ktore zazywa w zwiazku z infekcja. Dzis konczymy leki i mam nadzieje ze od jutra bedzie znaczna poprawa jesli chodzi o brzuszek! A jesli nie to odstawie ja od piersi i przejdziemy wylacznie na Bebilon bo ja juz głupieje co moge a czego nie moge jesc. Moja dieta jest tak uboga ze boja sie ze to moje mleko tez ubogie. No nic - zobaczymy.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77- ja jestem kosmetyczka i od kilku lat wspołpracuje z Clarena 🙂 A Clarena to hiszpanska firma zajmujaca sie kosmetyka profesjonalna. Maja oni tez kosmetyki "detaliczne" do odsprzedazy dla klientek ale sa one dostepne tylko i wylacznie w gabinetach pracujacych na Clarenie (oprocz allegro oczywiscie bo tam to chyba wszystko mozna juz kupic 😉 ).
Krem o ktorym mowa jest kosmetykiem profesjonalnym dlatego wystepuje w 500ml opakowaniu i nie mozna go kupic w wersji detalicznej poniewaz zawiera duzo mocniejsze stezenie aktywnych składników i gdyby mozna go było stosowac w domu to nikt by nie przychodził na profesjonalne zab do gabinetu - ot cała prawda!! Wiekszosc kremow detalicznych ma mniejsze stezenie aktywnych składnikow niz te same kremy w wersji prof. - chodzi o to ze po wyjsciu z salonu po zabiegu efekty maja byc widoczne od razu!
Krem ten stosowałam kilka lat temu i przyniosł zadawalajace efekty dlatego powrociłam do niego teraz liczac na to samo. Na brzuchu widze juz roznice- zreszta nie tylko ja bo moja Jula jak mnie dzis nago zobaczyła to sama była w szoku jak mi brzuch zmalał! Mysle ze po czesci to zasługa wlasnie tego specyfiku 😉 Ja smaruje sie 2x dziennie (czasami tylko na noc)- nie ymaga on zawijania folia- trzeba go po prostu wmasowac. ja stosuje na uda, posladki, biodra i brzuch a nawet troszke na plecy bo mam bardzo "otłuszczone " po ciazy 😠

Mam nadzieje ze Ci troszke "rozjaśniłam" temat 😉
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie troszke a sporo. dzieki.
Pomysle nad tym zakupem, bo nie mieszkam w Polsce i nie wiem czy oplci sie z ta przesylka.
dzieki jeszczze raz i pozdrawiam.
ps.
biodra bola coraz bardziej czy to oznacza ze juz coraz blizej czy niekoneicznie?
dzis zaczal sie 7 dzien po terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśką i ciężarówką do których ciągle się zaliczam 🙂 :P Dziś mój termin a tu dalej nic..jeszcze 3 dni 🤪i będzie po wszystkim nareszcie. 🙂
Co do wagi to ja przytyłam już 19 kg ☺️ ale ostatnio schudłam przez to czyszczenie aż 2 kg 🤪 więc teraz waże ok 17 kg więcej.A właśnie co z GUNIĄ ?

Syla ta Nela to taki pyzaczek kochany :laugh:
Dziękuje za odpowiedzi odnośnie kąpieli. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam niedzielnie 🙂
mamusie jak ja się wczoraj okropnie źle czułam jak usypiałam Agatę to myślałam, że zemdleję tak mi się słabo zrobiło i w głowie kręciło-a ona jeszcze wczoraj zły dzień miała i 4 bajki nie pomogły, na zmianę z mężem czytaliśmy. Az przeczytałam 'Pawła i Gawła' chyba z 10razy i dziecko zasnęło 🙂 no i mamusia niedługo potem też 🙂 dawno nie szłam spać o 22!
potem do Was zajrzę a teraz zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...