Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PINACOLADA - jeszcze raz dzieki!!!
kurcze chyba sie skusze na ten krem - a jak w innych partiach poza brzuchem Julka widzi zmiany 🙂??? bo mnie tez wlasnie interesuja plecy!!! pupa i uda! zawsze mialam chude nogi a teraz te uda i łydki opuchniete - wygladam jak prosie!

DUsia - 🙂 🙂 widze ze Ci juz bardzo ciąża ciązy 🤪 🙃 trzymam kciuki zeby Majeczka szybfko wyfrunela z brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis maz wrocil ze sklepu i powiedzial ze nie moze mnie zaprosic do restauracji to tiramisu przyszlo do mnie :P i wlasnie wpieprzylam tiramisu i popilam kawa (nie pilam od kilku tygodni!)
acha! co do kawy i alkoholu - tak sie cieszylam ze dzis winko sobie zapodamy - a tu dupa - okazalo sie ze przy tych lekach ktore biore na nadcisnienie nie moge nadal niczego!!! 😠
poza tym od tych pieprzionych tabletek ledwo chodze - jestem non stop polspiaca i nieprzytomna (choc spimy calkiem duzo)
Malo tego narazie cisnienie wcale mi jakos nie spada a opuchlizna jak byla tak jest i ciekawa jestem do kiedy bede brac te piguly :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdj ktore robilam dzis 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/ksawciu_ziewa_brzuszek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usmiech przez sen 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/usiech_przez_sen_brzussek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kochany buziaczek, moj słodki tygrysek :*:*:* 😘 [img size=328]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/mojasarenka_buziaczek_brzuszek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda( i pozostałe mamuski też )- zrobiłam eksperyment. Podłączyłam "domowym" sposobem ten ustny aspirator do rury od odkurzacza! Miałam taka koncowke (przedłużkę) do rury służącą do odkurzania b.wąskich przestrzeni (zakupiłam chyba w bon prix). dopięłam do tego ten nasz aspirator i zrobiliśmy niuni zabieg oczyszczania noska!! Ojej - przed momentem w mailu pisałam Ci ze juz nie ma katarku a tu jednak sie okazało ze ma! Przezroczysty odciagniety z bardzo głeboka! Rewelacja! Poza tym niunia o dziwo nie protestowała - bo przy "ustnym" odciaganiu przez tate juz sie troszke wkurzała ale nie mam jej sie co dziwic bo przeciez meczymy ja tym kilka razy dziennie 😞 Tak więc polecam aspirator do odkurzacza! Duzo bardziej skuteczny! Oryginalny w aptece nazywa sie KATAREK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - wiem wiem! rozmawialam dzis z pol godziny z moja przyjaciolka - ich Zocha miala dosc silna infekcje w tym tyg i wlasnie lekarka polecila im zakupienie KATARKU i podobno rewelacja! takze my kupujemy to jutro
A Ty to jak domowy MCgiver widze! dobrze ze Lence nic sie nie stalo :P:P:P 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
PINACOLADA - wiem wiem! rozmawialam dzis z pol godziny z moja przyjaciolka - ich Zocha miala dosc silna infekcje w tym tyg i wlasnie lekarka polecila im zakupienie KATARKU i podobno rewelacja! takze my kupujemy to jutro
A Ty to jak domowy MCgiver widze! dobrze ze Lence nic sie nie stalo :P:P:P 🙃



Oj tak - ja od dziecka jestem taki kombinator i niejednokrotnie potrafie zrobic cos z niczego . Miałam być chłopcem -Michałkiem. Pol dziecinstwa spedziłam z tata w garażu 😉 stad te "pomysły".
Lenka na szczęście przeżyła, mam nadzieję że mozg tez ma na swoim miejscu 😉 (nie jestem taka zła - najpierw wyprobowałam na swoim nosie 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>moniss77 napisał:
megi a czemu po 6 dniach? z tego co slyszlalam to 2 tyg po czekaja i wtedy wywoluja. Czy mialas jakies objawy dla ktorych wczesniej?


Po sześciu dniach, bo 1 dzień po terminie trafiłam do szpitala, bo na ktg małego tętno zaczęło spadać i chyba dlatego, że leżałam już 5 dni zdecydowali się na wywołanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:


pinacolada jak po solarium sie czujesz ? mam pytanie czy ty juz skończyłas sie oczyszczać czy jeszcze z ciebie leci ? pytam bo też mam ochote iśc na solarium ale ja jezcze z wkładkami latam to musze sie wstrzymać bo boje sie że znowu zaczznie sie mocne krwawienie 😞

która z mam już wychodzi na spacer ze swoim szkrabem ?????????

powielam pytanie do pinacolady...

a jeśli chodzi o spacery, to położna powiedziała nam, ze jest za zimno... -14 stopni;/ że możemy wyjść dopiero jak będzie gdzieś -2...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o wagę, to ja przytyłam 20 kg, a straciłam po porodzie 15...zostało 5...

Jeśli chodzi o odciąganie z noska, to mamy ten ustny odciągacz i mój mąż jakoś daje sobie z nim rade...ma pojemne płuca 😉 i Sebuś w ogóle nie reaguje, jak tata mu czyści nosek więc spokojnie będziemy go używać 🙂

Jeśli chodzi o majtki ściągające, to ja mam te http://moda.allegro.pl/item863020324_figi_poporodowe_z_pasem_wyszczuplajacym_r_l.html i bardzo polecam, bo są super...tylko trzeba kupić rozmiar mniejszy niż nasze biodra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie,
Madziula dzieki że martwisz się o mnie, jeszcze jestem 2w1 :P Czekam z niecierpliwościa na jutrzejszą wizytę u gina.
Dzisiaj nie wchodziłam na forum bo miałam kiepski dzień. Źle się czułam, bolał mnie brzuch i było słabo, malutka sie zbytnio nie ruszała. Swobodnego oddechu nie mogłam zlapać. Położyłam sie w obiad do łóżka i spałam do tej pory i wstałam jak nowo narodzona 🙂 Czyżbym była przemęczona już tym doskwierającym coraz to bardziej brzuszkiem?
Mam taką cichą nadzieję że po jutrzejszej kontroli dostanę konkretny termin na wywołanie.

Dziewczyny śliczne te Wasze pociechy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki wróciłam i żyję

Weszłam tak jak mówiłam na stojące - musiałam sobie je wcześniej włączyc zeby mi sie nagrzało bo zimno w gabinecie brrr.....- i opalałam się 6 min. Ale powiem Wam ze wystarczy zapach kosmetyku + sztuczne promienie i juz człowiek czuje sie inaczej. Troszke mnie złapało (mimo ze tylko 6 min) bo nie ściagałam biustonosza i majtek wiec moge porównac. A co do krwawienia to poki co nic sie nie dzieje ale moze to jeszcze za wczesnie - jutro sie poobserwuje i Wam napisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie,

ale mam dzis kiepski dzień,ledwo żyje. Mała od 3 dni ma straszne bóle brzuszka, zmieniłam mleko ale zanim pomoże to potrwa, płacze non stop a ja juz nie wiem co robic...
ciepła pielucha, Plantex, masaże brzuszka- nic nie pomaga. 😞
w nocy do 4 siedziałam na fotelu i czuwałam nad nia,wkońcu zasneła nad ranem, ze zmęczenia głowa mi pęka. i od wczoraj od godz 16 nie chce jesc, co 4 godz zjadała po 10 ml- max 30 ml 🤪 gdzie wczesniej 90 zjadała...

jakby było malo to Jarek doprowada mnie do szału 😠 nic nie robi przy niej i oświadczył mi ze jest strasznie zmeczony i poszedl spac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia pewnie jesteś już przemęczona brzuszkiem...ale skoro malutka się mało ruszała, to może układa się w kanale rodnym :P zawsze przed porodem mniej się ruszają dzieci 🙂 Powodzenia na jutrzejszej wizycie...

pinacolada zdawaj relacje...ja jakby co chce się jutro wybrać :P jak opisujesz o zapachu i świetle, to już mi się marzy :

Basia współczuję..biedna Ty i malutka...nie dziw się, że nie chce jeść, skoro ją tak brzuszek boli... miejmy nadzieje, że zmiana mleka szybko poskutkuje...

madziula miłego "gościowania" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny właśnie się dowiedziałam, że u nas w szpitalu jest jedno wolne miejsc...więc jakbym teraz zaczęła rodzić to jest ale może mnie ktoś wyprzedzić....jak przyjeżdża się w początkowej fazie porodu to odwożą do białogardu lub sławna - jedno i drugie oddalone o ok 40-50km!
a i u nas kładą do łóżka na patologię po 8dobie od terminu wyznaczonego od okresu!
czyżby tak duzo dzieci się teraz rodziło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu głowa do góry! przyjda lepsze dni ja narazie sie boje zeby nie nadeszły gorsze he 🙂 a z JArkiem to ty koniecznie powaznie pogadaj. Zycze cierpliwosci 😘

Megi łap oklaska bo masz ich mało 😁 hehe

Dusia chybaa rzeczywiscie jakos duzo dzieci sie rodzi u nas tez, hehe jak rodzilam to byl zapchany szpital całyy

Dziewczyny mam okropny katar! po prostu szok? macie jakies sposoby tak sie boje ze małą zaraże.. eh
w ogole nadal jestescie takie blade i te since pod oczami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...