Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny też trzymam za Was kciuki co do chrztu wiem jaki to stres i cieszę się że mam to już za sobą, wam też wszystko się uda 😉
a co do kupek to u mnie wygląda tak samo jak u Pinacolady, w trakcie jedzonka zaczyna się walenie klocka, i to takiego po plecy, nie wiem czy kończyć jedzenie czy iść ją przebrać, zazwyczaj dojada w smordach 😁 😁 😁 bo nie chcę jej szarpać i przewracać by jej się nie ulało.
w ja używam pampers i za każdym , dosłownie każdym razem wypływa na plecy i zaczyna się akcja, nie wiem czy to od pieluch czy po prostu robi takie konkretne kupy, no i są jeszcze wodniste więc wypływają, która używa pampersów, dajcie znać czy to zależy od pampersów czy moja mysza taka zdolna jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i w poniedziałek na 16.00 umówiona jestem z pierwszą osobą która miałA by od lipca zając się Weroniką kiedy pójdę do pracy, zupełnie nie mam pojęcia na co zwracać uwagę o co pytać, co sprawdzić 😞 😞 😞 w sumie to ciocia mojego kuzyna, z polecenie, opiekowała się dziećmi, od 8 miesięcy do 3 lat kiedy nie poszły do przedszkola, mam nadzieje, ze od razu mi się spodoba i nie będę musiała szukać kogoś innego. to babeczka na emeryturze ale mam nadzieje, że nie okaże się jak opiekunka Ksawerego z "NA WSPÓLNEJ" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
hej dziewczyny też trzymam za Was kciuki co do chrztu wiem jaki to stres i cieszę się że mam to już za sobą, wam też wszystko się uda 😉
a co do kupek to u mnie wygląda tak samo jak u Pinacolady, w trakcie jedzonka zaczyna się walenie klocka, i to takiego po plecy, nie wiem czy kończyć jedzenie czy iść ją przebrać, zazwyczaj dojada w smordach 😁 😁 😁 bo nie chcę jej szarpać i przewracać by jej się nie ulało.
w ja używam pampers i za każdym , dosłownie każdym razem wypływa na plecy i zaczyna się akcja, nie wiem czy to od pieluch czy po prostu robi takie konkretne kupy, no i są jeszcze wodniste więc wypływają, która używa pampersów, dajcie znać czy to zależy od pampersów czy moja mysza taka zdolna jest.

Hej mamusie 🙂
katpio ja też użwam pampersów i moja mała też osrywa się po same plecy,a niekiedy nawet brzuszek. Nie wiem czy to wina kupek, czy pampersów, ale zastanawiam się nad wypróbowaniem jakichś innych pieluszek. U nas dziewczyna polecała pieluszki dada z biedronki te w różowym opakowaniu, bo jej synus też osrywał sobie plecki, a teraz jest podobno ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też miałam opakowanie pieluch Dada i powiem,że są całkiem dobre-choć bardzo tanie 🙂
pampersy oceniam niestety gorzej,jak się osra to po plecy i mocz też kiepsko zbiera-na jedno sikanie mogą być,jak 2 razy narobi to pampers mokry jak cholera,a dada dawały nieźle radę.
jeszcze wypróbuję huggiesów i wtedy zdecyduję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona124 też słyszałam o tych pieluszkach, szkoda ze ich w Irlandii nie ma bo bym spróbowała. Choć narzekać na pampersy nie moge co prawda czasem coś bokiem wypłynie ale aż tak źle nie jest, używam baby dry a nie tych żółtych.
A tak w ogóle to jestem w szok, taka tragedia... nie ma słów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124 napisał(a):
katpio napisał(a):
hej dziewczyny też trzymam za Was kciuki co do chrztu wiem jaki to stres i cieszę się że mam to już za sobą, wam też wszystko się uda 😉
a co do kupek to u mnie wygląda tak samo jak u Pinacolady, w trakcie jedzonka zaczyna się walenie klocka, i to takiego po plecy, nie wiem czy kończyć jedzenie czy iść ją przebrać, zazwyczaj dojada w smordach 😁 😁 😁 bo nie chcę jej szarpać i przewracać by jej się nie ulało.
w ja używam pampers i za każdym , dosłownie każdym razem wypływa na plecy i zaczyna się akcja, nie wiem czy to od pieluch czy po prostu robi takie konkretne kupy, no i są jeszcze wodniste więc wypływają, która używa pampersów, dajcie znać czy to zależy od pampersów czy moja mysza taka zdolna jest.

Hej mamusie 🙂
katpio ja też użwam pampersów i moja mała też osrywa się po same plecy,a niekiedy nawet brzuszek. Nie wiem czy to wina kupek, czy pampersów, ale zastanawiam się nad wypróbowaniem jakichś innych pieluszek. U nas dziewczyna polecała pieluszki dada z biedronki te w różowym opakowaniu, bo jej synus też osrywał sobie plecki, a teraz jest podobno ok 😉


dada z biedronki zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!! przynajmniej dla mnie, dostałam jedną paczkę od babci na wypróbowanie i połowę z niej mam do dziś, nie to że uważam że tanie to gorsze ale gdy weżniesz pieluszkę do ręki sama zobaczysz jakie są sztywne i szorstkie, może dlatego mam takie odczucie że od początku używałam pampers i porównując obie pieluszki zdecydowałam się dalej na pampersy. w dada szybko bo po 1, 5 h pojawiały się w pieluszce takie jakby kryształki, (nie wiem jak to nazwać) moczu gdzie w pampersie znajduję je czasami po 8 kiedy zmieniam pieluchę w nocy. mi osobiście nie podeszły te pieluchy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
też miałam opakowanie pieluch Dada i powiem,że są całkiem dobre-choć bardzo tanie 🙂
pampersy oceniam niestety gorzej,jak się osra to po plecy i mocz też kiepsko zbiera-na jedno sikanie mogą być,jak 2 razy narobi to pampers mokry jak cholera,a dada dawały nieźle radę.
jeszcze wypróbuję huggiesów i wtedy zdecyduję 🙂


a ty aniołku masz czas dziś na net???? swoją drogą u nas nie ma chrztów w sobotę tylko w niedzielę, czy wybraliście jakiś specjalny dzień czy tak u was jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
też miałam opakowanie pieluch Dada i powiem,że są całkiem dobre-choć bardzo tanie 🙂
pampersy oceniam niestety gorzej,jak się osra to po plecy i mocz też kiepsko zbiera-na jedno sikanie mogą być,jak 2 razy narobi to pampers mokry jak cholera,a dada dawały nieźle radę.
jeszcze wypróbuję huggiesów i wtedy zdecyduję 🙂


jeśli chodzi o mocz to na pampersy nie narzekam, zmieniam co 2-3 h i nie jest źle 😉 gorzej właśnie z tymi kupami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
też miałam opakowanie pieluch Dada i powiem,że są całkiem dobre-choć bardzo tanie 🙂
pampersy oceniam niestety gorzej,jak się osra to po plecy i mocz też kiepsko zbiera-na jedno sikanie mogą być,jak 2 razy narobi to pampers mokry jak cholera,a dada dawały nieźle radę.
jeszcze wypróbuję huggiesów i wtedy zdecyduję 🙂


O Dada też dużo czytałam na grudniówkach, bo kilka dziewczyn ich używa i są zadowolone.
Też kupiłam paczkę na spróbowanie i jestem zadowolona.
Pampersy strasznie smierdzą 🤔, szczególnie po całej nocy wali moczem z daleka i robi się taka bania po kolana.
Przy Dada tego nie ma, choć nie są tak mięciutkie jak Pampersy.
No, ale cena Dada jest niezła 28zł 🤪.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124 napisał(a):
katpio ale próbowałaś tych w różowym opakowaniu, czy tych w żółtym, bo podobno jest kolosalna różnica w tych dadach, żółte są sztywne, a te różowe podobno mięciutkie?


aż poszłam sprawdzić. mam żółte soft & dry od 3-6kg. mówisz że różowe mięciutkie to warto spróbować, ale od ilu kg one są ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
aniol303 napisał(a):
też miałam opakowanie pieluch Dada i powiem,że są całkiem dobre-choć bardzo tanie 🙂
pampersy oceniam niestety gorzej,jak się osra to po plecy i mocz też kiepsko zbiera-na jedno sikanie mogą być,jak 2 razy narobi to pampers mokry jak cholera,a dada dawały nieźle radę.
jeszcze wypróbuję huggiesów i wtedy zdecyduję 🙂


a ty aniołku masz czas dziś na net???? swoją drogą u nas nie ma chrztów w sobotę tylko w niedzielę, czy wybraliście jakiś specjalny dzień czy tak u was jest?


jest w drugą sobotę miesiąca albo ostatnią niedzielę,ze względu na dużą rodzinę robimy imprę również jutro a co za tym idzie lepiej nam było zrobić chrzest w sobotę
już nie mam czasu-zaraz lecę na ułożenie włosów,więc jeszcze raz trzymajcie kciuki,do wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...