Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada- Vanessa tak miała na poczatku że mi wypluwała a to nie chodzio o smak tylko o to że nie umiała jeść, skoro Twoja Lenka je z butelki czyli smak ok to może byc ten sam powód plucia,

ona pluła , ja łapałam łyzeczką i znów do buzi i tak non stop. Teraz na poczatku jak ją zaczynam karmić to buzie otwiera i mimi wszystko dalej coś pluje więc i Lenka da rade 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pinacolada napisał(a):
mycloud napisał(a):
zdjęcia będą jutro bo nici ze spaceru pogoda w kratkę ja się naszykowałam a tu czarne chmury a dziecko nie może spać 😠
pinacolda ile u was kosztuje m2 działki budowlanej? pytam tak z ciekawości zeby sobie porównać 😜


w granicach Bochni od 1tys-3tys za m2 ( unas sie operuje w arach ), poza granicami Bochni mozna juz kupic od 800zł za m2. w obu przypadkach zalezy od lokalizacji i uzbrojenia ale to
pewnie wiesz 😉

O ja pierdziele szkoda,że Cię wcześniej nie znałam to byśmy zakupili działkę w Bochni ,kur...u nas działka kosztuje 5razy tyle ,nie powiem ile za m2 bo można spaść z krzesła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziś zły dzień jestem tak podminowana ,że zaraz wybuchnę,młoda mnie wkur..od rana cyrk odstawiała 🤢
Idę po karmieniu do parku jak będą komary to ja je dziś zeżrę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMUSIE -jesli podajecie kaszki na gesto to ile tego? ja zrobilam dzis na 90 ml mleka z nutritonem i 2 lyzkami kaszki i jednym sloikiem jablka ale to wyszlo mega dluzo i dalam mu moze 1/4 bo sie boje ze zwymiotuje choc on chce jeszcze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem bo niunia jeszcze stęka 🤪 niech dokonczy 😉

Otóz byłam w markecie na zakupach - nie jest to takie proste. umiesciłam fotelik z niunia w wozku sklepowym i nie miałam juz miejsca na zakupy 😞 Wziełam zatem koszyk, ktory musiałam niesc w rece bo nie chciał stac stabilnie na dole wozka sklepowego 😠 jedna reka pchałam wozek a w drugiej dzwigałam koszyk z zakupami 😠 Nigdy wiecej 😠
Kupiłam tez butelke lovi z łyżeczka - zaraz bedziemy próbowac - własnie sie sterylizuje 🙂

Mycloud - mam jeszcze 2 do sprzedania: 14 i 19 arowa w tym samym raju sosnowym co moja - ZAPRASZAM 🙂

Zaraz po zupce wyruszamy do miasta - mam dzis przebic uszy córce kolezanki - troszke sie boje bo to mała panikara 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
jestem bo niunia jeszcze stęka 🤪 niech dokonczy 😉

Otóz byłam w markecie na zakupach - nie jest to takie proste. umiesciłam fotelik z niunia w wozku sklepowym i nie miałam juz miejsca na zakupy 😞 Wziełam zatem koszyk, ktory musiałam niesc w rece bo nie chciał stac stabilnie na dole wozka sklepowego 😠 jedna reka pchałam wozek a w drugiej dzwigałam koszyk z zakupami 😠 Nigdy wiecej 😠
Kupiłam tez butelke lovi z łyżeczka - zaraz bedziemy próbowac - własnie sie sterylizuje 🙂

Mycloud - mam jeszcze 2 do sprzedania: 14 i 19 arowa w tym samym raju sosnowym co moja - ZAPRASZAM 🙂

Zaraz po zupce wyruszamy do miasta - mam dzis przebic uszy córce kolezanki - troszke sie boje bo to mała panikara 😉


daj znać czy się sprawdzi, moja jeszcze zapakowana w szafce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziołchy!

Kurde, tyle ostatnio piszecie, że za nim przeczytam to nie zdążę nic napisać, bo niunia wzywa.

Dziewczyny! BYŁA KUPA!!!!! 🤪 🤪 🤪
Bez czopków, wczoraj taka mini, a dziś już normalna 🙂.
Ale mam radochę! 🙃 🙃 🙃.
MYCLOUD - całe szczęście, że twój sen nie był proroczy 😁.

PINACOLADA - super wymyśliłaś to lusterko w aucie 🤪, mam ten sam problem co Wy, też nie mogę wyłączyć poduchy z przodu i wożę Lenę z tyłu, ale jak jadę to mam stresa, bo ona nie przepada za fotelikiem 🤢, jak jadę to jest ok., ale jak tylko zatrzymuję się na światłach to zaczyna jęczyć.
Stwierdziłam, że nie mogę zatrzymywać się na czerwonym, tylko śmigać dalej 🤢.

Dziewczyny jakie smoczki używacie do kaszki?
Muszę kupić jakieś nowe, bo lala jadła kleik dziś rano 1 godzinę 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie! Kiedy i jak odkurzacie? Co wtedy robia Wasze dzieci bo chyba nie spią? Zastanawiam się kiedy to robic, bo przy odkurzaczu nie bede słyszec jej ewentualnego płaczu jesli ja zostawie np w łożeczku. A mieszkanie mam dosc spore i chwila jednak z tym schodzi... 🤢


A ja nie odkurzam wcale ☺️, odkurzanie to działka Sławka 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi pinacolada,że jakbyśmy mieli teraz wolne pieniądze to pewnie bysmy kupili tą działkę od Ciebie bo naprawdę w porównaniu do cen tutaj to normalnie dla nas jak darmo 🙂 ale ponieważ mieszkania nie sprzedajemy bo poszły teraz w dół więc wolna kasa siedzi ulokowana 😞
Była u nas mega burza tak waliło,że masakra,ale zaraz spadam na spacer dotlenić pannę przyda jej się bo wariuje dziś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Witam mamusie! Musze sie pochwalić że Piotruś dziś wstał o 6.30. Boże jak cieszy nawet 1,5 godziny 🙂 mam nadzieje ze tak bedzie dalej i codziennie chociaz 15 minut dłużej heh
Uciekam juz bo dziś jedziemy na zakupki przed wyjazdem. Trzeba trochę polskich produktów pokupować. Pewnie większość dla Piotrusia!
hehe kurde ja to sie nawet ciesze ze juz wracacie :P moze w koncu sie jakos zgadamy 🙂 kiedy lecicie?


W następną srode rano o 6 mam lot. Więc już niedługo niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelka ma w tyłku 37,4 🤢 nie poszliśmy na spacer,nie ma kataru,kaszlu ale dziąsła jej strasznie dokuczaja 😞 to na bank od tego.Jak wzrośnie wieczorem zadzwonimy po lekarza.Siedzi teraz i sama trzzyma i gryzie gryzak TT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia - dziekuje za info, troche mnie pocieszylas..
Nasz mlody dzis ma szokujacy wynik dobowy 😉 cale 500 ml 🤢
Pojutrze wazenie - ciekawa jestem ile pokaze waga...

A oto Ksawciu dzis na spacerku [pierwszy raz opuscilam zupelnie bude i podnioslam na maxa oparcie] - az baby z targu krzyczaly JAK ON SIE PODNOSI!!! :p [bo mlody non stop steka i dzwiga glowe]
Jejku jaki kochaniutki. Jak raczki slicznie zlozyl sobie. Sliczniutki.

czesc dziewczyny juz nie dam rady, doszlam do 380 ktorejs i sie poddalam, najwyzej bede pytac o rzeczy ktore byly juz przerobione 🙂
Powiem Wam ze zaczynam sie Martwic o wage mojej Julci. Wczorajw azona byla i nie wiem czy nie za malo wazy 3960. Zobacze jeszcze za tydzien ile bedzie i bede wtedy myslec co robic, narazie staram sie Ja jak najczesciej karmic o ile chce oczywiscie 🙂
Ona ogolnie jest straszniwe ruchliwa i nie spi zbyt duzo w dzien wiec to tez na pewno ma wplyw na wage, dzieci ktore duza spia na pewno wiecej waza. Teraz zaczwla wiecej spac ale jeszcze kilka tyg temu to bylo kilka drezmek i wszystko. Wczoraj miala szcepionke i dzis rano sie przestraszylam, miala taka gule na jednej nozce ale juz jakby mniejsza jest. Czy Waszw tez tak mialy? Przy pierwszej sczepionce nie miala az takiego opuchniecia, b czerowne bylo i lekko zgrubione a teraz nie widze czerwonego tylko jakby pilka pod skora.


[URL=http://img198.imageshack.us/i/kolaz12051brz.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/122/kolaz12051brz.jpg[/IMG][/URL]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Zapomniałam Wam napisać,dziś byliśmy na szczepieniu-niunia super-nie płakała i waży już 7150 🤪
Ale po 18 miała kryzys poszczepienny-tak zaczęła płakać że nie wiedziałam o co chodzi 😲nagle ją wzięło-spojrzałam na jej nóżkę a ona bordowa 😞i gorąca.Lala płakała tak jak nigdy dotąd,nie pozwoliła sobie zaaplikować czopka więc wzięłam telefon i dzwonię na pogotowie,niech mi doradzą co robić albo przyjadą,kazali mi obkładać nóżkę i podać Nurofen,którego w domu nie miałam-bo po co?skoro poprzednie szczepienia przeszła bezobjawowo-no to pędem do apteki,zakupić ów specyfik,zdążyłam 5 min.przed zamknięciem,kolejna apteka 2 przystanki tramwajem 😞wróciłam biegusiem podałam małej i po 10 min.przeszło.Wtedy i mnie puściło i zaczęłam ryczeć,myślałam że zwariuję z niemocy,ona płacze a ja nie umiem jej pomóc 😞Teraz jesteśmy na czujce,za 2h znów Nurofen żeby nockę jakoś przespała.Bozie jak ja kocham tą mała istotkę 🙂nad życie!!!!!!!


anipl czy to byl a Jej szczepionka? A co kazali przykladac na nozke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a tu jeszcze fotki z wczoraj ale pewnie widzialyscie juz na nk 😉
[URL=http://img193.imageshack.us/i/dsc00571nk.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9800/dsc00571nk.jpg[/IMG][/URL]



boze cudo male, jagoda jak ty robisz takie ldane zdjecia?? prosz epodpowiedz? chialam zrobic ostatnio fotke nozek, ale tak zeby tlo bylo tluste i nie bylo nic w sumie widac ( nie wiem jak sie to profesjonalnie nazywa) zeby tylko nozki bylo wyraznie widac o nie wiem jak to mam zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
hmmm, urocza zabawka mojej córci...
kogoś mi przypomina... wiem,jej babcie 😁


[URL=http://img204.imageshack.us/i/aaaatq.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7963/aaaatq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


heheeh dobre.
A niuncia slodziutka i jak slicznie pozuje do zdjec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
witam, my po nocy. Mała calą noc spała z nami, tak sie bałam o nią. ale juz nie wymiotowała ale krzyczała co godzine przed cycem.. znowu mi go nie chce.. a ja zadnych plesniawek nie widze, czytalam o tym calym zabkowaniu i ponoc to moze być to.. ale martwi mnie tez jej kupka bardzo duzo sluzu w niej i zielonkawa ehh ale w szpitalu tez taka miala i niby bylo ok tez czytalam o tym i ponoc tak moze byc ze wiele dzieci tak ma a rodzice panikują. Ehhh
Jeszcze mam pytanko bo ona tak fiurczy mi lekko jakby miała coś w nosku ale nie bardzo tam cos jest i mi pokasłuje. Czy wy od razu lecialyscie do lekarza jak dzieci pokasłują?czy mam narazie obserwowac rozwoj? goraczki zadnej nie ma, zywa nadal jest. No i 15minutowym krzykiem przed jedzeniem ale pozniej gdy juz złapala piers to jadła.. ehh smutno mi 😞

posylam buziaki

Syla moja mala tez robi takie kupki zielonkawe i glutowate czasem robi normalne musztardowe i z grudkami a czasem zielonkawe i glutowate a czasem zilonkawomusztrodwe. I tez mi lekarz mowil ze to ok, ze na piersi tak bywa ze zaley co zjesz itp, ja mu na to ze nic nowego nie wprowadzalam a on mi ze jak przybiera na wadze i nie placze i jest ok to znaczy ze jest ok. A co do furczenia to moja Julcia od kilku dni tez tak ma, jakby na gorze w niosie gdzies tam co bylo, ale z nosa nic nie leci i jest to furczenie tylko w nocy i nad ranem w dzien prawie w ogole nie ma, a pokasluje bo mzoe Jej splywac katarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONISS - zaraz Ci sporobuje napisac jak zrobic takie zdj a tymczasem powiem Ci ze ja to sie non stop martwie waga synka i jak mam isc na wazenie [jutro] to mi slabo i denerwuje sie jak przed egazminem...
Ksawciu tez jest ruchliwym dzieckiem a jeszcze odkad zalapal zabawe krecenia sie z brzuszka na plecy z plecow na brzuszek to ciagle sie kreci jak mala srubka. Poza tym ma zakazenie drog moczowych i to tez zmniejsza apetyt, poza tym robi 4 kupy dziennie wiec przemial ma za dobry 😉 Dzis probowalam go zwazyc i niestety nie wychodzi dobrze...a wydawalo mi sie ze odlad wcina kaszki i zupki to jest duzo ciezszy..widac mylilam sie.
Dzis np. mlody od polnocy zjadl...250 ml mleka..masakra jakas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss - co do zdjecia - tak zeby bylo rozmyte tlo musi byc mala glebia ostrosci. Nie wiem jaki masz aparat ale..najprosciej mowiac musisz ustawic ostrosc na jednym obiekcie [stopy] i najlepiej wybrac mala wartosc przyslony. Dobrze tez szukac miejsca gdzie tlo jest w miare jednolite lub obiekt ktory chcesz sfotografowac jest dobrze oswietlony a tlo jest ciemne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...