Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A powiedz mi wprowadziłaś już gluten? ja kupiłam ta kaszkę mannę błyskawiczną,lekarz mi mówił,że mam dać połowę łyżeczki ale surowej co mi się wydaje dziwne 😮 jak wy robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słuchajcie - młoda zasnęła w gondolce na balkonie 🙂 Boziu, jak słodko sobie spi 🙂 Na podwórku spokój bo wszystkie dzieci poszły do domu na ten upał wiec nic nam sie nie drze za uchem 😜
Jak się obudzi to zjemy zupkę ze SŁOICZKA 🙂 (juz sie grzeje) i pojedziemy do hurtowni po moskitierę bo nie mam a by się przydała - nawet teraz, bo siedzę i kontroluję czy ja cos nie gryzie 🤢 A na urlop tez bedzie jak znalazł. Miałam zamawiac na allego ale doszłam do wniosku ze sie przespaceruję (15min drogi) i bede juz dzis miec 😉

Czy wasze dzieci tez wiecej piją na te upały - bo moja do 12 godz wciąga ok 120 ml cherbatki - zimnej oczywiście. Zaraz muszę jej zrobic kolejna porcje

Przyniosłam sobie z gabinetu wosk i bede sie dzis wieczór masakrować 🤪 - nózie, paszki , bikini.....

W tym tyg wylewaja nam płytę na budowie - wszystko sie niestety przeciągło przez te cholerne deszcze i powodzie 😞 I najgorsze jest to, że murarz po wylaniu tej płyty musi zaczac u kogos innego fundament (który był umówiony przed nami) wiec znowu sie przeciągnie 😠 Ale to nic - w sumie to nie spieszy sie nam, mamy gdzie mieszkac - a potem jak juz zaczna ciągnąc mury to pojdzie szybciutko 😉

Ciekawe jak tam Julce dzis poszło na j.polskim. Pisała sprawdzian żeby móc miec 6 z polskiego bo wychodziło jej 5,5 i pani kazała jej przeczytac 2 dodatkowe lektury - no i przeczytała bo uwielbia czytac tylko ze machnęła je w 3 dni i sie jej ciut pokickało co w której było 🤢 No i z Religii miała molestowac pania o 6 😜 bo tez jej nierówna wychodziła . Moje zaAMBITNE dziecko - juz mi jej tak żal bo wraca ze szkoły , dzieci szaleją na podwórku a ona się UCZY 🤢 Najważniejsze ,że dla niej jest to ważne bo co innego gdyby ona to zlewała a np. my byśmy ja do tego mobilizowali. Jutro ma z kolei egzamin na karte rowerowa i tez oczywiście ma stresa giganta, ostatnią czasówkę na basenie i w piątek jeszcze walka o 6 z techniki 😉 I w piątek jak wróci ze szkoły sklasyfikowana to ja się chyba UPIJĘ z radości bo osobiście juz jestem zmeczona tym rokiem szkolnym , a co dopiero dziecko! Tak więc Agab- w piątek chlejemy za uroczyste "zakonczenie" nauki a Panowie na trzezwego bo w sobote jedziemy do Kraka - no chyba ze pociągiem pojedziemy 😉

Uff, ale się rozpisałam 🙂

Jeszcze mi sie przypomniało - Justynko - i jak te smoczki wieloprzepływowe z TT ?? Bo u mnie sredni raz na 2tyg kupuję 2 nowe sztuki , tak mi sie "roztargują te krzyżyki 🤢 I wkurzylismy sie ostatnio z męzem i kupilismy jej 6m (z dziurką tylko taką większą) i z tymi nic się nie dzieje. A poniewaz młodej sie dobrze z nich je to Przerobiłam "jedynki" ktorych miałam sporo a juz nie uzywałam na 3 powiekszając dziurki nożyczkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Pinacolada - a jaki kapelusik kupiłaś, gdzie i za ile? 😉 Czekam na fotkę 🙂.


wszystkie 3 kupiłam w H&M. 1 biały gładki z dość szerokim rondem bez "nauszników" płocienny przewiewny, drugi bawełniany różowy gładki z ciut mniejszym rondem, i trzecia to chustka ale taka fajna z gumeczką wciągniętą - w krateczkę kolorową . kapelusze po 14,90 a chustka chyba cos ok 10zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
A powiedz mi wprowadziłaś już gluten? ja kupiłam ta kaszkę mannę błyskawiczną,lekarz mi mówił,że mam dać połowę łyżeczki ale surowej co mi się wydaje dziwne 😮 jak wy robicie?


gluten wprowadziłam podając słoiczek z gerbera z kaszką manna - chyba jarzynki to były z kurczakiem i kaszą manna. I bede jej podawac to co kilka dni i w nic innego nie zamierzam sie bawic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
moniss77 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Wrócilismy z zakupów - Lena ma 2 piekne kapelusze i 2 chusteczke na głowe a mamusia - NIC . Będę gołymi, obwisłymi cyckami straszyć na plaży w Alikante - nie ma tego złego ...przynajmniej będzie pusta 🤪



czesc dziewczyny. widze ze gdzies wcielo co naskrobalam wczpraj, a pisalalam zebys sie nie przejmowala pinacolada bo tam wiekszosc lasek lata toples po plazy 🙂
A tak apropo hotel macie gdzies kolo lotniska Alicante?


my od Alicante jakas godzinke samochodem. Ale nei wiem w kocnu czy na pewno pojedziemy bo znjaomi tam byli teraz i juz jest tam 37 stopni 😎 🤪
bylismy tam dwa lata temu i bylo baaaaaaaaaaaaaardzo goraco w wsieprniu no i nie wiemy czy jechac bo po ostatnich kilku danich upalu stwierdzamy ze mzoe jednak z Miska w takie uaply za rok dopiero. No niw iem zobaczymy jescze a pomysl nam wpadl na taka wyspe Jersey, tam umiarkowana pogoda, ladnie slonecznie ale nie powinno byc upalow 🙂 Ciezki orzech do zgryzienia gdzie jechac i czy na pewno z maluchami..

podobno 10min drogi od lotniska - ale to nie hotel tylko apartamentowiec nad sama plaza - od prywatnej osoby wynajete miszkanie na 2 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze raz bo cos pokrecilam i nie wiem czy widac 🙂
my od Alicante jakas godzinke samochodem. Ale nei wiem w kocnu czy na pewno pojedziemy bo znjaomi tam byli teraz i juz jest tam 37 stopni
bylismy tam dwa lata temu i bylo baaaaaaaaaaaaaardzo goraco w wsieprniu no i nie wiemy czy jechac bo po ostatnich kilku danich upalu stwierdzamy ze mzoe jednak z Miska w takie uaply za rok dopiero. No niw iem zobaczymy jescze a pomysl nam wpadl na taka wyspe Jersey, tam umiarkowana pogoda, ladnie slonecznie ale nie powinno byc upalow Ciezki orzech do zgryzienia gdzie jechac i czy na pewno z maluchami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecko właśnie zasnęło...ale tylko dzięki wibracjom w kołysce 🙂
Majka nie chce prawie nic dodatkowo pić....przebudziła sie 😞 a ja jak słoń w składzie porcelany przez przypadek załączyłam pozytywkę...wibracje znów włączone może pośpi jeszcze troszkę

Pinacolada przelew poszedł 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Moniss szkoda ze mieszkasz aż w londynie, choć mamy tam znajomych i może w przyszłym roku sie wybierzemy 🙂
Byłam w pracy, moja managerka powiedziała mi ze zobaczy co da sie zrobic z tymi moimi godzinami i ma mi dac znac w ciagu tygodnia. Ahhh mam nadzieje ze wróce do mojego spa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Kurcze Moniss szkoda ze mieszkasz aż w londynie, choć mamy tam znajomych i może w przyszłym roku sie wybierzemy 🙂
Byłam w pracy, moja managerka powiedziała mi ze zobaczy co da sie zrobic z tymi moimi godzinami i ma mi dac znac w ciagu tygodnia. Ahhh mam nadzieje ze wróce do mojego spa 😉[/quote

Albo ja wybiore sie do spa na jakas kapiel relaksacyjna z masazem 🙂 U nas tez pochmurno raczej, EWczpraj padalo dzis jaknarazie sucho. I ode mnie lap oklaska na dobra pogpde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Pinacolada jak dla mnie smoczki są rewelacyjne i nie zauważyłam żeby coś sie z nimi działo a teraz jak karmie butelka to troche ich używam. Kupiłam tez ta 3 ale Piotrek tylko soczki pije przez to.


no to najwyraźniej musi to być kwestia Lenki zębów - nie ma bola !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANE MOJE CZY JEST DECYZJA CO DO GODZINY SPOTKANIA W KRAKOWIE JA CHYBA BEDE JUŻ BARDZO RANO JAK BEDZIE CIEPŁO BO NIE WIEM JAK MAŁA POTEM ZNIESIE DROGE A CHYBA MÓJ MĄŻ BEDZIE MUSIAŁ IŚĆ DO PRACY WIEC PRZYJADE SAMA Z NADUSIA DAJCIE ZNAC NIE WIEM KIEDY WEJDE ZNÓW NA NET MAM BARDZO DUŻO PRACY OD WCZORJ I MOŻE DZIŚ SKOŃCZĘ WIECZOREM A MOŻE DOPIERO JUTRO SIE WYROBIE ŻEBY WEJŚĆ POZDRAWIAM WAS SŁONECZKA MOJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, ledwo zyje ale i tak wole to niz deszcze 😉

Byłam wózkiem w hurtowni - moskitiery sie skonczyły, beda jutro 😠
Boze , ja dzis jak matka polka , Lena w wózku a na wózku plecak Julki wazący chyba z 15kg 😠, upał z nieba niemiłosierny i ja mokrusieńka. Teraz położyłam Lenkę a za pół godz znow musze ja zawiezc do szkoły na jakies przedstawienie 😠 i bede musiała bidulke obudzic 😞 Dzwoniłam do mamy i nie da rady jej zawiezc, tata tez nie, P nie ma. Kurwa mac jak trzeba to nie ma mi kto pomóc a jak nie trzeba to sie kurwa wszyscy pchaja 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jejku, ledwo zyje ale i tak wole to niz deszcze 😉

Byłam wózkiem w hurtowni - moskitiery sie skonczyły, beda jutro 😠
Boze , ja dzis jak matka polka , Lena w wózku a na wózku plecak Julki wazący chyba z 15kg 😠, upał z nieba niemiłosierny i ja mokrusieńka. Teraz położyłam Lenkę a za pół godz znow musze ja zawiezc do szkoły na jakies przedstawienie 😠 i bede musiała bidulke obudzic 😞 Dzwoniłam do mamy i nie da rady jej zawiezc, tata tez nie, P nie ma. Kurwa mac jak trzeba to nie ma mi kto pomóc a jak nie trzeba to sie kurwa wszyscy pchaja 😠 😠 😠


A Jula sama do szkoły nie może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko na chwile - stesknilam sie i chce sie przywitac
🙂

caly dzien na 5tym biegu, Mlody darl sie mniej ale nadal jest ciezko bo nei moze zasnac :/
Ja juz zrobilam obiad [jak zasnal na godzine] wstawilam pranie, poprzatalam, odwiedzil nas moj tata - jejku on jednak jest kochany - dal Ksawciowi 200 pln na "letnie spodenki" - wie ze dzis jedziemy na sląsk do galerii - do HM [mam nadzieje ze dla chlopcow tez beda kapelusze i hustki] do SMYKa i kilku innych no-name'ow. Kupimy tez ten gryzak siatkowy.
Bylam dzis na targu pogadac z babeczka o warzywkach - spoko, nie jest zle 🙂 nie sa spod krakowa z pola przy drodze z olowiem i innymi 🙂
...kurde no nie da mi napisac...pisze tego posta od kilku godzin...
ok, uciekam papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jejku, ledwo zyje ale i tak wole to niz deszcze 😉

Byłam wózkiem w hurtowni - moskitiery sie skonczyły, beda jutro 😠
Boze , ja dzis jak matka polka , Lena w wózku a na wózku plecak Julki wazący chyba z 15kg 😠, upał z nieba niemiłosierny i ja mokrusieńka. Teraz położyłam Lenkę a za pół godz znow musze ja zawiezc do szkoły na jakies przedstawienie 😠 i bede musiała bidulke obudzic 😞 Dzwoniłam do mamy i nie da rady jej zawiezc, tata tez nie, P nie ma. Kurwa mac jak trzeba to nie ma mi kto pomóc a jak nie trzeba to sie kurwa wszyscy pchaja 😠 😠 😠


A Jula sama do szkoły nie może?


daleko, ok 3km 😞 a ona musiała z gitara bo zaraz po przedstawieniu leci na lekcje gitary . Babcia sie jednak ulitowała - chyba ja sumienie ruszyło i przyjechała zeby ja zawiezc tak wiec ninia spi nadal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja sie ciesze ze ta szkola sie juz konczy. Julka mnie doprowadza do szału. Dzis o 13 mnie w ogóle poinformowała o tym przedstawieniu, pani z religii nie chce jej dac 6 - kazała jej dzis i jutro isc na procesje 🤢 (musiałabym sie chyba roztroic albo rozczworzyc zeby jeszcze do koscioła dzis zasuwac), i w dodatku przypomniałam sobie (JA a nie JULKA !!!!) ze na piatek na technike ma przyniesc plakat o zdrowym odzywianiu !!!!!!!!!! Ja chyba zaraz ocipieję ...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
jak w irlandii nie pada to juz jest sukces 😉 Dziweczynki Wy też łapcie oklaska bo mam dziś dobry humor.
Moniss na spa zapraszam, zrelaksujesz sie napewno 😉 Nawet soczek Ci przyniose i owocki 😉[/quote


oooo ale byloby cudownieeee. hmmmm, dobrze choc pomarzyc.

A tak powaznie ile taka impreza kosztuje ]ustyka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...