Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
agab napisał(a):
Mycloud - a czemu ty nie przyjedziesz do Krk? Chcesz po dupie dostać???? 😉.
Będziemy przez Wa-wę przejeżdzać o 5.00, to zrobię już miejsce w pociągu dla was 😉.


a tak z ciekawości ile godz jedziecie? i od do?


Bydgoszcz- Kraków, 11godz.podróży 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To zależy 😘 😘 w każdym razie miałam kupić volvo ,ale wcześniej obejrzałam ten samochód i już nie wysiadłam 🙂 naprawdę każdemu polecam.Mąż mój stwierdził jak kupowaliśmy,że mnie zza tej kierownicy widać nie będzie,że się zapadnę haha,ale widać widać,jazda jest super.

Agab matko kochana już powinnaś dostać furę oklasków za to,że 11h 🤪 🤪 🤪 a nie lepiej wam jechać autem? czy taniej pociągiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje biedne dziecko spac nie może więc znowu chodzi suszarka 😮 😮 😮 co wy robicie,że płacicie tyle za prąd? nam wychodzą rachunki póki co za prąd 160-200zł a używamy zmywarki,koputerów,tv,suszarki jak widać często,pralka,i wszystko inne.

Pinacolada miałam się Ciebie zapytać o pralko -suszarkę.Ponieważ myślę nad tym gdyż wyprowadzając się stąd kupuję nowy sprzęt tzn.pralkę,lodówkę itd.więc zastanawia mnie ta pralko suszarka.Powiedz mi czy dużo to prądu ciągnie i jak wyglądają potem ubrania? czy nie są jak psu z gardła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Moje biedne dziecko spac nie może więc znowu chodzi suszarka 😮 😮 😮 co wy robicie,że płacicie tyle za prąd? nam wychodzą rachunki póki co za prąd 160-200zł a używamy zmywarki,koputerów,tv,suszarki jak widać często,pralka,i wszystko inne.

Pinacolada miałam się Ciebie zapytać o pralko -suszarkę.Ponieważ myślę nad tym gdyż wyprowadzając się stąd kupuję nowy sprzęt tzn.pralkę,lodówkę itd.więc zastanawia mnie ta pralko suszarka.Powiedz mi czy dużo to prądu ciągnie i jak wyglądają potem ubrania? czy nie są jak psu z gardła?
moze wlasnie przez ta pralko suszarke pinacolada ma tyle za prad 600zl! szok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 50.000-130.000 zalezy od rocznika.Nie biorę pod uwagę sprowadzonych i starszych niż od 2006-2009.

Katpio-też tak myślę,że to przez tą suszarkę taki rachunek,przeciez ile to musi pobrać energii,żeby wysuszyć 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
To zależy 😘 😘 w każdym razie miałam kupić volvo ,ale wcześniej obejrzałam ten samochód i już nie wysiadłam 🙂 naprawdę każdemu polecam.Mąż mój stwierdził jak kupowaliśmy,że mnie zza tej kierownicy widać nie będzie,że się zapadnę haha,ale widać widać,jazda jest super.

Agab matko kochana już powinnaś dostać furę oklasków za to,że 11h 🤪 🤪 🤪 a nie lepiej wam jechać autem? czy taniej pociągiem?


autem bardziej byśmy się umęczyli i Lenka tak długo w foteliku, to jakoś mi to nie pasi, a tak to ją położę normalnie spać.
A z resztą auta nie mamy takiego jak wy 🤨, tylo stare padło 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
mycloud napisał(a):
u mnie na termometrze 40st 🤪 🤪 🤪 🤪
masakraa a ponoc w sobote macie mniej jeszcze ciepleej 😜


Ja pierdziele dlatego podziwiam agab-nie dość,że upał w dzień to wieczorem burze gwałtowne,moja niunia bardzo to odczuwa. Ja dziś nosa nie wytykam nawet na balkon,musimy kupić sobie parasol wielki bo nie mam 😮 😮 😮albo gdzieś wsiąkł. Ale już w sb będzie trzeba nosa wywalić na dwór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Moje biedne dziecko spac nie może więc znowu chodzi suszarka 😮 😮 😮 co wy robicie,że płacicie tyle za prąd? nam wychodzą rachunki póki co za prąd 160-200zł a używamy zmywarki,koputerów,tv,suszarki jak widać często,pralka,i wszystko inne.

Pinacolada miałam się Ciebie zapytać o pralko -suszarkę.Ponieważ myślę nad tym gdyż wyprowadzając się stąd kupuję nowy sprzęt tzn.pralkę,lodówkę itd.więc zastanawia mnie ta pralko suszarka.Powiedz mi czy dużo to prądu ciągnie i jak wyglądają potem ubrania? czy nie są jak psu z gardła?


kup lepiej osobno pralkę i suszarkę, ciuchy z suszarki są rewelacyjne!, a ręczniki boskie!
Suszarka wcale aż tak dużo prądu nie ciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
mycloud napisał(a):
To zależy 😘 😘 w każdym razie miałam kupić volvo ,ale wcześniej obejrzałam ten samochód i już nie wysiadłam 🙂 naprawdę każdemu polecam.Mąż mój stwierdził jak kupowaliśmy,że mnie zza tej kierownicy widać nie będzie,że się zapadnę haha,ale widać widać,jazda jest super.

Agab matko kochana już powinnaś dostać furę oklasków za to,że 11h 🤪 🤪 🤪 a nie lepiej wam jechać autem? czy taniej pociągiem?


agab grunt aby się koła kręciły 🤪 😜 no może masz rację ! choć autem byłoby zapewne szybciej.

Taki upał więc trzeba odkurzyć spódnice tylko ciekawe w które wejdę 😠 😠 😠
autem bardziej byśmy się umęczyli i Lenka tak długo w foteliku, to jakoś mi to nie pasi, a tak to ją położę normalnie spać.
A z resztą auta nie mamy takiego jak wy 🤨, tylo stare padło 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Syla zdjęcia wszystkie sliczniutkie. Widzę że zakup udany 🙂 Ja chyba bede musiała kupić nowy materac bo mam wrażenie że ten się zapada. Ehhh kolejny wydatek. No nić dzis Piotrek ma swieto to mu sie nalezy 😉
Udany udany 🙂)) a co do materacyka nie lepiej by Ci było z Pl sprowadzic taki zwykly za 30zł? ja taki uzywałam (siostra mi kupila) i mam do jak jestem w Pl w łozeczku i jest fajny. A jak nie to to moze juz taki porzadny na lata to widzialam takie konkretne w guinessie za 60e ale ci sie nie odgniecie ani nic. I potem jak bedzie wiekszy to mozesz smialo materacyk wszedzie wyciagac zzeby na nim sobie lezał 🙂


Syla ja właśnie mam ten z guinessa i jest jedna wielka maskara. Ma pół roku i nie nadaje sie do niczego;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Moje biedne dziecko spac nie może więc znowu chodzi suszarka 😮 😮 😮 co wy robicie,że płacicie tyle za prąd? nam wychodzą rachunki póki co za prąd 160-200zł a używamy zmywarki,koputerów,tv,suszarki jak widać często,pralka,i wszystko inne.

Pinacolada miałam się Ciebie zapytać o pralko -suszarkę.Ponieważ myślę nad tym gdyż wyprowadzając się stąd kupuję nowy sprzęt tzn.pralkę,lodówkę itd.więc zastanawia mnie ta pralko suszarka.Powiedz mi czy dużo to prądu ciągnie i jak wyglądają potem ubrania? czy nie są jak psu z gardła?


Mycloud ja tutaj mam pralko-suszarke i tylko raz jej użyłam. Masakra! Ubrania są porozciagane i do tego blakną kolory. Szkoda gadać. Wole już jak mi pranie 2 dni schnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak w ogóle to hello 🙂
justynka oklask dla Piterka za 5 miesiąc i oczywiście miliony buziaków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘...............................................................................................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud niezła ta taka sobie bryczka 😜
a propos nosidelka my też mamy infantino-ale starszy model ale młoda też zachwycona,jak jedziemy do marketu to tylko nosidełko,sprawdza się w 100%-ostatnio tatuś ją nosił,a młoda kopała tatusia po klejnotach 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
mycloud niezła ta taka sobie bryczka 😜
a propos nosidelka my też mamy infantino-ale starszy model ale młoda też zachwycona,jak jedziemy do marketu to tylko nosidełko,sprawdza się w 100%-ostatnio tatuś ją nosił,a młoda kopała tatusia po klejnotach 😁 😁 😁



i dlatego Małogosia dostaje wielkiego oklaska za to;-) ale mnie rozbawiłaś 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po 1 spacerku-garówa straszna-lalunia spała może ze 20 min.ogólnie byłyśmy 3h jak zawsze-teraz śpiucha od godzinki u siebie w łóżeczku 🙂koło 16 mykniemy jeszcze raz na pole 😜

Ja też odkurzyłam szafę i znalazłam spódnicę-w którą weszłam 🙂 🙂 🙂więc dziś tyłek mi się nie upocił

Naszła mnie ochotka na chłodniczek-na jutro jak znalazł na ten upał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
aniol303 napisał(a):
mycloud niezła ta taka sobie bryczka 😜
a propos nosidelka my też mamy infantino-ale starszy model ale młoda też zachwycona,jak jedziemy do marketu to tylko nosidełko,sprawdza się w 100%-ostatnio tatuś ją nosił,a młoda kopała tatusia po klejnotach 😁 😁 😁



i dlatego Małogosia dostaje wielkiego oklaska za to;-) ale mnie rozbawiłaś 🤪 🤪 🤪

😘w rewanżu i dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszłyśmy trochę na balkon,ale naprawdę wyrobić się nie da 😮 wzięłam młodej wiatrak i kręcił się na wietrze a ona myślałam,że z wózka wyskoczy 🤪 🤪 🤪taka frajda za 5zeta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...