Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
katpio napisał(a):
no i od 4.00 nad ranem wtrąbiła jedynie 50ml herbatki, ateraz już kima 2 raz! coś poparpany dzień dzisiaj.
a no i dziś idziemy do drugiego okulisty w sprawie tego kanalika, bo do szpitala się nie zgłosiliśmy bo kropelki pomagały, a teraz znów sie papra i częściej ropieje. więc jeśli tym razem dostaniemy skierowanie to nie będzie wyjścia z tym przekłuwaniem kanalika 🤨 🤨 🤨
kurcze wspolczuje Ci z tym kanalikiem.. mam nadzieje ze nie bedzie trzeba płukać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
I jesteś zadowolona? my idziemy w sobote ,ale już tym razem do sklepu kupić bo kupione na allegro totalny niewypał 😠 do ilu kg można nosić?


jestem, choc na dłuzsze spacery jeszcze nie zostało wypróbowane. wezmiemy je w sob do Kraka jakby jej sie gondolka znudziła to tatus ponosi 😉
do 14,5kg !!! - wiekszosc jest do 9 !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młoda zasnęła po raz 3-ci!!! Tym razem na balkonie 😉

A ja sprzedałam kolejne rzeczy na allegro i wlasnie sie zorientowałam ze mi sie koperty skonczyły 🤢 a musze gosciowi dzis wysłac . Mam tu niedaleko hurt opakowan - moze tam beda mieli koperty bąbelkowe to jak sie obudzi to ja wpakuje w nosidło i sie przejdziemy 😉

Dzis jeszcze nas czekaja mega zakupy spozywcze bo w lodowce tylko światło 🤪 i procesja bo dzis zakonczenie oktawy i błogosławieństwo małych dzieci wiec pojdziemy 😉

A poznym wieczorem bede robic sałatkę jarzynową - ale P sie cieszy z gości bo od dłuzszego czasu nie moze sie doprosic sałatki takiej tradycyjnej a przepada za nia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Młoda zasnęła po raz 3-ci!!! Tym razem na balkonie 😉

A ja sprzedałam kolejne rzeczy na allegro i wlasnie sie zorientowałam ze mi sie koperty skonczyły 🤢 a musze gosciowi dzis wysłac . Mam tu niedaleko hurt opakowan - moze tam beda mieli koperty bąbelkowe to jak sie obudzi to ja wpakuje w nosidło i sie przejdziemy 😉

Dzis jeszcze nas czekaja mega zakupy spozywcze bo w lodowce tylko światło 🤪 i procesja bo dzis zakonczenie oktawy i błogosławieństwo małych dzieci wiec pojdziemy 😉

A poznym wieczorem bede robic sałatkę jarzynową - ale P sie cieszy z gości bo od dłuzszego czasu nie moze sie doprosic sałatki takiej tradycyjnej a przepada za nia 🙂


Dziewczyno! TY PRZESTAŃ SZALEĆ Z JAKIMIŚ MEGA ZAKUPAMI I ROBIENIEM ŻARCIA!!!
Nie dość że zwalamy się wam na chatę, to jeszcze se robotę robisz!
Przecież nie będziesz jeszcze nas żywić 😮.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj moja gwiazdaa w krzesełku 😉
[URL=http://img812.imageshack.us/i/dsc02807.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1093/dsc02807.jpg[/IMG][/URL]
teraz bez tacki 😉
[URL=http://img99.imageshack.us/i/dsc02796w.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7072/dsc02796w.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
no i od 4.00 nad ranem wtrąbiła jedynie 50ml herbatki, ateraz już kima 2 raz! coś poparpany dzień dzisiaj.
a no i dziś idziemy do drugiego okulisty w sprawie tego kanalika, bo do szpitala się nie zgłosiliśmy bo kropelki pomagały, a teraz znów sie papra i częściej ropieje. więc jeśli tym razem dostaniemy skierowanie to nie będzie wyjścia z tym przekłuwaniem kanalika 🤨 🤨 🤨


katpio a bardzo sie papralo oczko? jak tp wygladalo? Bp u mojej corci tez cos takiego bylo ze ropka jej caly dzien wychodzila , na pcozatku az miala lekko zlepione rzesy, teraz jzu cora zmniej jest, krople dawalam tez. Teraz juz w zasadzie tylko czasem ropka zaschneta po spaniu i tez nie zawsze. Czy Twpja miala i przeszlo calkiem i znowu sie pojawilo czy to jednym ciagiem>?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
agab napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Teraz prosze o komentarz które z3zdjec najładniejsze 🙂??


Wszystkie śliczne! Dostałaś oklask 😘.
Dziękuję 😘 tez mi sie wszystkie podobają ale chciałam jakies wrzucic na nk 😜


daj to gdzie Nelka się tak fajnie śmieje 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
mycloud napisał(a):
I jesteś zadowolona? my idziemy w sobote ,ale już tym razem do sklepu kupić bo kupione na allegro totalny niewypał 😠 do ilu kg można nosić?


a jakie kupiłas ze nizadowolona jestes?
I juz tyle razy miałam Ci sie pytac czy duzo korzystałas z tego monitora oddechu ???


do 3ms.Nie żałuję 🙂spałam spokojnie,a nie sprzedaję bo niania się jeszcze nam przyda w naszej chacie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Syla zdjęcia wszystkie sliczniutkie. Widzę że zakup udany 🙂 Ja chyba bede musiała kupić nowy materac bo mam wrażenie że ten się zapada. Ehhh kolejny wydatek. No nić dzis Piotrek ma swieto to mu sie nalezy 😉
Udany udany 🙂)) a co do materacyka nie lepiej by Ci było z Pl sprowadzic taki zwykly za 30zł? ja taki uzywałam (siostra mi kupila) i mam do jak jestem w Pl w łozeczku i jest fajny. A jak nie to to moze juz taki porzadny na lata to widzialam takie konkretne w guinessie za 60e ale ci sie nie odgniecie ani nic. I potem jak bedzie wiekszy to mozesz smialo materacyk wszedzie wyciagac zzeby na nim sobie lezał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana chętnie,ale.....

-nigdy komunikacją miejską..po prostu nienawidzę,jeżdżę tylko swoją limuzyną hahah;-)wiem wiem wygodna jestem.
-nie w taki upał;-( dziecko by mi padło.
-zabrałabym męża bo my się nie rozstajemy;-)
-a zawaleni jesteśmy budową i w weekendy z reguły mamy czas na posprzątanie,zakupy,wspólne chwile we trójkę i zajrzenie co się dzieje na Jutrzenki czyli na naszej ulicy gdzie jest dom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Kochana chętnie,ale.....

-nigdy komunikacją miejską..po prostu nienawidzę,jeżdżę tylko swoją limuzyną hahah;-)wiem wiem wygodna jestem.
-nie w taki upał;-( dziecko by mi padło.
-zabrałabym męża bo my się nie rozstajemy;-)
-a zawaleni jesteśmy budową i w weekendy z reguły mamy czas na posprzątanie,zakupy,wspólne chwile we trójkę i zajrzenie co się dzieje na Jutrzenki czyli na naszej ulicy gdzie jest dom.


szkoda 🤨, ja to znowu autem nie lubię, najlepiej lubię podróżować pociągiem 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Kochana chętnie,ale.....

-nigdy komunikacją miejską..po prostu nienawidzę,jeżdżę tylko swoją limuzyną hahah;-)wiem wiem wygodna jestem.
-nie w taki upał;-( dziecko by mi padło.
-zabrałabym męża bo my się nie rozstajemy;-)
-a zawaleni jesteśmy budową i w weekendy z reguły mamy czas na posprzątanie,zakupy,wspólne chwile we trójkę i zajrzenie co się dzieje na Jutrzenki czyli na naszej ulicy gdzie jest dom.


a pochwal się jaką masz brykę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Mycloud - a czemu ty nie przyjedziesz do Krk? Chcesz po dupie dostać???? 😉.
Będziemy przez Wa-wę przejeżdzać o 5.00, to zrobię już miejsce w pociągu dla was 😉.


a tak z ciekawości ile godz jedziecie? i od do?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...