Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio napisał(a):

u Weroniki było to od urodzenia, w szpiotalu przepisano kropelki..pomagały do kiedy były. potem wizyta u pediatry, przepisała te same, pomagały do kiedy były. potem poszliśmy do okulisty na obowiązkowe badanie oka (przynajmniej u nas obowiązkowe) było wszystko ok. za jakiś czas powróciło, poszliśmy prywatnie do okulisty, przepisała inne krople, dała skierowanie do szpitala na przekłuwanie a dodatkowo kazała masować kanalik (ale mi nie wychodził bo Weronika darła się niesamowicie więc myślała że coś źle robię). do szpitala się nie zgłosiliśmy bo miałam nadzieje że krople pomogą. krople niedawno się skończyły a poprawy nie ma. dziś byliśmy prywatnie u drugiej okulistki i potwierdziła że konieczne jest przepłukanie oczka.
a jak to wygląda? co parę minut pojawia się na oczku przezroczysta maź, jak łza tyle że nie spływa z oczka, ale się w nim zatrzymuje, czasami w kąciku pojawia się żółta wydzielina. o od wczoraj budziła się z zaropiałym oczkiem, bałam się że to zapalenie spojówki, ale okulistka zaprzeczyła.


dzieki katipo za odpowiedz 🙂
To chyba u nas jest troszke inaczej. Bo po kropelkach pomoglo, A na oczku nie bylo lzy tylko ropka sie saczyla z kacika i po sapniu zasychala. Albo moze to samo tylko w mniejszym stopniu. Jak narazie po kroplach poprawa jest i w sumie nic sie nie aaczy juz, tylko mala ropka po spani zaschneta czasem jest.
mam nadzieje ze i u Was sie polepszy. Dzieki Katpio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Justynka kiedy ty w Polsce bedziesz?


oj dopiero we wrzesniu na 2 tygodnie bo mam wesele 🙂 A tak pozatym to nie jestes sama z tym wstawaniem o 5 u mnie to samo, zastanawiam sie co ja zrobie jak wroce do pracy. Chyba padne na ryj;/
ooo a kiedy too ?? 🙂 my mamy bilet na 13wrzesnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Ello

Dojechali 🙂 Ale fajnie. Zjedli "sniadanko", odświeżyli się , Lenka nr1 została wykapana teraz śpi a Lenka nnr2 właśnie sie obudziła 😜

Szczegółową relacje napiszemy wieczorkiem (jak sie nie spijemy 😜 😉 )

A oto pierwsze chwile zaprzyjazniania się 🤪



Leenka duuuuuuuuuuuuuzaaaaa hehe a małej od agab sie chyba nie spodobało na pierwszym zdjeciu 😜 a na drugim Lenka spycha druga Lenke z maty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U naas dzis ciezki dzien... xle sie czuje , od rana biegałam z biegunka do toalety 😞 🤢 nie wiem o co kaman! mdli mnie i kreci mi sie we łbiee! kur** a jedyna mysl jaka mi przychodzi do głowy to że moge być w ciazy!! umieram z nerów i czekam az mi mdlosci przejdą..! moze zjadlam cos tylko co! pierogi wieczorem? 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
oczywiści Olusia ma chwile żeby wejść na kompa a tu ciesza jak makiem zasiał Justynka pytałam bo bede w Garbatce chyba całe wakacje do końca sierpnia i myślałam że sie spotkamy no ale niestety 😞 trudno może innym razem 🙂


Oj szkoda, ja bede od 15 wrzesnia dopiero. Nie dasz rady wpasc poźniej??
Pinacolada jaka Twoja Lenka duzaaaaaaa 🙂 A Lenka Agab chyba nie bardzo zadowolona z zabawy 🙂 minke ma nieziemską 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
U naas dzis ciezki dzien... xle sie czuje , od rana biegałam z biegunka do toalety 😞 🤢 nie wiem o co kaman! mdli mnie i kreci mi sie we łbiee! kur** a jedyna mysl jaka mi przychodzi do głowy to że moge być w ciazy!! umieram z nerów i czekam az mi mdlosci przejdą..! moze zjadlam cos tylko co! pierogi wieczorem? 😞 😞


Syla ja to bym zrobiła test. chociaz byłabym pewna, albo i nie?? a pierogi z czym były??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
U naas dzis ciezki dzien... xle sie czuje , od rana biegałam z biegunka do toalety 😞 🤢 nie wiem o co kaman! mdli mnie i kreci mi sie we łbiee! kur** a jedyna mysl jaka mi przychodzi do głowy to że moge być w ciazy!! umieram z nerów i czekam az mi mdlosci przejdą..! moze zjadlam cos tylko co! pierogi wieczorem? 😞 😞


Syluś pamiętaj że kiedy nasze babcie mówią, że jak karmisz piersią to w ciążę nie zajdziesz to MIT. Oby to nie była ciążą, może po prostu coś ci zaszkodziło. a miałaś już miesiączkę od czasu porodu (bo jak się orientuję to pierwsza miesiączka jest zazwyczaj po zakończeniu karmienia)??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
U naas dzis ciezki dzien... xle sie czuje , od rana biegałam z biegunka do toalety 😞 🤢 nie wiem o co kaman! mdli mnie i kreci mi sie we łbiee! kur** a jedyna mysl jaka mi przychodzi do głowy to że moge być w ciazy!! umieram z nerów i czekam az mi mdlosci przejdą..! moze zjadlam cos tylko co! pierogi wieczorem? 😞 😞


Syla ja to bym zrobiła test. chociaz byłabym pewna, albo i nie?? a pierogi z czym były??
z serem.. a na test troszke jeszcze za szybko, po tej tabletce 72h.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
U naas dzis ciezki dzien... xle sie czuje , od rana biegałam z biegunka do toalety 😞 🤢 nie wiem o co kaman! mdli mnie i kreci mi sie we łbiee! kur** a jedyna mysl jaka mi przychodzi do głowy to że moge być w ciazy!! umieram z nerów i czekam az mi mdlosci przejdą..! moze zjadlam cos tylko co! pierogi wieczorem? 😞 😞


Syluś pamiętaj że kiedy nasze babcie mówią, że jak karmisz piersią to w ciążę nie zajdziesz to MIT. Oby to nie była ciążą, może po prostu coś ci zaszkodziło. a miałaś już miesiączkę od czasu porodu (bo jak się orientuję to pierwsza miesiączka jest zazwyczaj po zakończeniu karmienia)??
wiem wiem kochana... wiesz jakis czas temu pisałam że mielismy mała wpadke z mężem.. 🤔 i łykłam tabletke po 72h ... okresu jeszcze nie mialam bo nadal karmie nawet po tej tabletce nic ze mnie nie poleciało.. wiesz po 3tyg od zazycia tej pigulki mam zrobic test ciazowy wsumie nie wiem ile czasu minelo ale raczej jeszcze nie minelo 3tygodnie.. moze ze 2tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylla nie martw się na pewno w ciąży nie jesteś ,za wcześnie na takie objawy gdzie po 2tyg niemożliwe.
Upał okropny,oj podziwiam agab ,że się wybrała w taką podróż 😉 😉
NElka dziś doi jak smok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello

Ale upał - wyciagnelismy wentylator z piwnicy i dzieki niemu jeszcze żyjemy 😉
Fajny dzionek dzis byl - agab z Maksem zwiedzili kopalnie soli a dziewczynki z tatusiami "spacerowały" w tym czasie w parku pod czujnym okiem "cioci" Kingi 😜

Teraz Lenka nr1 juz spi, Lenka nr2 jeszcze walczy, panowie ogladaja mecz a my mamy po laptopie i śmiejemy sie że "pogadamy" na brzuszku 🤪. Popijamy oczywiście małe conieco 😉 😜

Jutro ruszamy do Kraka i wierze, zę damy radę. Ciezka nocka pewnie bedzie bo duchota okrutna.

Syla - spoko, mysle że to nie ciąża 😉 nie nakręcaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!
Jaki ten upał jest wykańczający no i po 3 dniach odzwyczaiłam się mieć dwójkę dzieci 🤪 🙃
dziewczyny miały dzień marudy...jak nie jedna to druga...no i Agatka wróciła od babci wypoczeta zrelaksowana opalona przyszła do mnie do kuchni i chciała plasterek cytryny - ona uwielbia cytrynę!!! i tak chodziła sobie po mieszkaniu i ją lizała no i znów mnie wyręczyła we wprowadzaniu nowości....dała polizać Majce - a ja od porodu do ust soku pomarańczowego nie wzięłam bo może uczulać 😮 nie wiem jak robić żeby Agata nic nie dawała majce..wiem że nie robi tego na złość...po prostu jako kochan siostra chce się podzielić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam otwarte okno w kuchni i salonie i nic nie czuć...się zaraz uduszę, a jeszcze jak na złość dziś jak jechaliśmy po Agatę wojacy jadać z naprzeciwka 'zepchnęli' nas na mega 3 dziury pod rząd...i złapalismy mega gumę no i się okazało że jeszcze jakiś przewód od klimy się przerwał... 😞 kolega nam naprawił ale jak naprawił to zepsuł się wentylator więc jak nie urok to sraczka i mamy jeżdżącą saunę na weekend 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...