Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
właśnie właśnie apropo gg to ja bym chętnie poprosiła wasze gg gdyby któraś gdzieś kiedyś przepadła jak Jagoda teraz 😞 😞 😞 moje jest w opisie o mnie.
Jagodka chyba sie na nas obraziła 😜 bo na nk siedzi a na brzuszek nie zagląda 😜 masz mojee 😉 jakbys chciala 😜 664500 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bozie jaka ja od Was jestem uzależniona - normalnie wczoraj i dzis delirka prawie bo mi się brzuszek nie włączał!!!! 🤪 🤪 🤪
juz myślałam że mąż mi psikusa zrobił i wyciął brzuszka 😠 ale jemu też sie kilka stron nie wczytywało....wina kablówki!!!!ale mąż cos poczarowałam i już mam do Was dostęp 😆

Misiamamy, Pinacolada Agab cudne zdjęcia wy cudne i maleństwa cudeńka!!!!
Justynka cudnie z Piotrusiem wygladacie!!!
Syla dobrze ze Nelci się poprawiło!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
mycloud napisał(a):
właśnie właśnie apropo gg to ja bym chętnie poprosiła wasze gg gdyby któraś gdzieś kiedyś przepadła jak Jagoda teraz 😞 😞 😞 moje jest w opisie o mnie.
Jagodka chyba sie na nas obraziła 😜 bo na nk siedzi a na brzuszek nie zagląda 😜 masz mojee 😉 jakbys chciala 😜 664500 😉


dziękuję chcę głupolku-)
A za co się obraziła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek
my wyspani po wczorajszej wycieczce ale nasza nusia śpi już 2 godz chyba jednak sie zmeczyła wczoraj 😁 dziekuje za pozytywne słowa o zdjeciach to dzieki dziewczyną wyszły takie ładne y tylko na przylepkę bo nie wzięliśmy aparatu 😞
Syla oj mam nadzieje że twoja córcia bedzie zdrowa i to wszystko minie a ty sie w końcu wyśpisz biedulko 😘 😘 😘
oj dziewczyny mówie Wam tak mi sie wczoraj podobał dzień bardzo bardzo a jak byście widzeli ile śmiechu mieliśmy na Wawelu przy zamawianiu głupich kaw okazało sie że wogóle to połowy rzeczy nie mają i do kawy lodowej agab wrzucili lody czekoladowe zamiast waniliowych i 😠 🤢 🤢i jak Agula poprosiła o dodatkowe dwie gałki waniliowe to wzieli jej kawe pacany i przynieśli z 2 gałkami tyle że znowu czekoladowych : 🤪 🤪 🤪 to są pajace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
kurcze laski podajcie stronke przez ktora wrzucacie fotki. I instrukje pliisss

http://imageshack.us/ klikasz browse=>wybierasz fote=> i sie wgrywaaa 😉 🙂 🙂 potem wklejasz adres w posta i gotowe 😉 tam pisze po lewej stronie kilka linkow wybierasz FORUM 🙂


Syla dzieki kochana. Oczywiscie oklask za pomoc i za super przejzyste wyjasnienie uzytkowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamuśki!

Nam jest tak dobrze w tej Bochni, że postanowiliśmy przedłużyć sobie pobyt i zostajemy jeszcze jeden dzień 🤪.
U nas wspaniale! Dzieciaczki są przecudowne, grzeczne i kochane, teraz właśnie są z tatusiami na spacerku, a mamusie ze starszymi pociechami w domku 🙂.
Muszę Wam powiedzieć, że Pinacolada i jej rodzinka - to super ludzie!
Misiamamy - jesteście super sympatycznymi osobami! Bardzo miło było Was poznać! 😘 Mój e-mail: [email protected]. Zdjęcia wypalę na płytkę i prześlę Wam pocztą.

Dziewczyny, buziaki dla Was wszystkich 😘.

ps. a gdzie się Jagoda podziała??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
Syla fajne fotki Twojej corci. Super wyglada 🙂 Ile wazy ?
oj dziekuje, a ile wazy nie wiem. Jakies 2/3tyg temu 7400 🙂 a Twoja??



Moja kilo mniej 6300 wazona jakis ponad tydz temu, tylko moja mlodsza 🙂 Miala byc 17 styczen sle sie Jej nie spieszylo i pokazala nam sie 2 lutego 🙂)
Oj 2to Ci sie sporo przeciagneło hehe 😉 a ile miala jak sie urodziła, moja równe 4kilo a niby dziecko w 4 czy w 5mz, w sumie nie pamietam , powinno podwoic swoja wage urodzeniową.


wazyla 3400. A sparawdzalam w takiej tabbleki wazenia ze dziewczynkiw wieku 4 mc srednia waga to 6 kilo i ze plus minus 0,800 a chlopcy w 4 mcu 6600 i tez plus minus 0,800 to by wychodzilo ok.
Ale ogolnie wage ma ok. Ostatnio jak bylam na wazeniu to polozna sprawdzala tez w jakims tam ""ichnich" norm jest ok.
Poza tym Miska najada sie, nie placze, na wadze przybiera i wyglada dobrze ni te normy wskazuja ze jest git.
A Ty Lenke karmisz butla i piersia z tego co pamietam? Podobno na butli troszke wiecej waza dzieciaczki. Nie wiem czy to prawda ale z tego co zaobserwowalam to zgadzaloby sie.
ostatnio wlasnie zastanwialam sie czy nie dac tej butli, pisalam o tym na forum bo bnie wiedzialam jak i co, ale po pierwsze Julka nie chciala pic a nasteponego dnia jakos ioala to wazenie okazalo sie ze jest ok i polozne mi odradzaly jeszcze, ze skoro jest ok to zebym jeszcze poczekala. takze tak to po krotce 🙂

A mam do Was pytanie czy wasze dzieciaczki tez sa takie ruchliwe? Moja jak siedzie wtym bouncy foteliku to sie obawiam zeby sie nei polamal 😉 A na macie non stop na brzuch . Co robicie z waszymi pociechami zeby sie nie nudzily oprocz maty i fotelika, Moja jeszcze uwielbia rybki obserowac a ostatnio nauczyla sie straasznie glosno gaworzyc i rozne dzwieki wydawac i nie mozna nawet slowa zamienic bo sie Jej nie da przekrzyczec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):

wazyla 3400. A sparawdzalam w takiej tabbleki wazenia ze dziewczynkiw wieku 4 mc srednia waga to 6 kilo i ze plus minus 0,800 a chlopcy w 4 mcu 6600 i tez plus minus 0,800 to by wychodzilo ok.
Ale ogolnie wage ma ok. Ostatnio jak bylam na wazeniu to polozna sprawdzala tez w jakims tam ""ichnich" norm jest ok.
Poza tym Miska najada sie, nie placze, na wadze przybiera i wyglada dobrze ni te normy wskazuja ze jest git.
A Ty Lenke karmisz butla i piersia z tego co pamietam? Podobno na butli troszke wiecej waza dzieciaczki. Nie wiem czy to prawda ale z tego co zaobserwowalam to zgadzaloby sie.
ostatnio wlasnie zastanwialam sie czy nie dac tej butli, pisalam o tym na forum bo bnie wiedzialam jak i co, ale po pierwsze Julka nie chciala pic a nasteponego dnia jakos ioala to wazenie okazalo sie ze jest ok i polozne mi odradzaly jeszcze, ze skoro jest ok to zebym jeszcze poczekala. takze tak to po krotce 🙂

A mam do Was pytanie czy wasze dzieciaczki tez sa takie ruchliwe? Moja jak siedzie wtym bouncy foteliku to sie obawiam zeby sie nei polamal 😉 A na macie non stop na brzuch . Co robicie z waszymi pociechami zeby sie nie nudzily oprocz maty i fotelika, Moja jeszcze uwielbia rybki obserowac a ostatnio nauczyla sie straasznie glosno gaworzyc i rozne dzwieki wydawac i nie mozna nawet slowa zamienic bo sie Jej nie da przekrzyczec 🙂


heh moja córka to Nela a nie Lenka 😉 i ja nie dokarmiam malej butlą, jest na samej piersi od niedawna wprowadziłam jej tylko deserki typu jabłko, gruszka, banan. I wprowadzone ma tez juz marchewke z ziemniakiem. 🙂 🙂 no i 3razy dalam jej malinowa kaszke ale że moja corka nie toleruje żadnego modyfikowanego mleka robie jej po prostu z wodą i jest super 🙂 tylko ze i tak za nia nie przepada. Po kazdej próbie wprowadzenia modyfikowanego mleka(każdego) wymitowała bardzo, wiec dałam spokoj.. 🤢 spróbuje jak skonczy 6m. Ale mysle ze bedzie jak tatuś , tatus tylko cyca doił a dopiero w przeczkolu dotknął się jakiegokolwiek nabiału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oklask zaaa te "kudłate" dzieciątko 🤪

A ja własnie wróciłam z basenu, popływałam, wysiedziałam sie w sauniee 🙂 szkoda ze tylko sucha była czynna a uwielbiam parową. Tatus siedział z córeczka 🙂 teraz robi Nam spóźniony obiadek 🙂 kochany jest 😘 ale to chyba dlatego ze dzis sobie kupił nowy telefon hehe a jeszcze go czeka sterta prasowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
A Tu jakies 3 mce 🙂
[URL=http://img8.imageshack.us/i/p5060189.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/9300/p5060189.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
o masakra jakie Ona ma włosy!! 🙂


hehe, nom, tu jeszcze tak nie widac 🙂 urodzila sie z gestymi i dlugimi, mozna bylo kucyczka na upartego zrobic zaraz po narodzinach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...