Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):

heh moja córka to Nela a nie Lenka 😉 i ja nie dokarmiam malej butlą, jest na samej piersi od niedawna wprowadziłam jej tylko deserki typu jabłko, gruszka, banan. I wprowadzone ma tez juz marchewke z ziemniakiem. 🙂 🙂 no i 3razy dalam jej malinowa kaszke ale że moja corka nie toleruje żadnego modyfikowanego mleka robie jej po prostu z wodą i jest super 🙂 tylko ze i tak za nia nie przepada. Po kazdej próbie wprowadzenia modyfikowanego mleka(każdego) wymitowała bardzo, wiec dałam spokoj.. 🤢 spróbuje jak skonczy 6m. Ale mysle ze bedzie jak tatuś , tatus tylko cyca doił a dopiero w przeczkolu dotknął się jakiegokolwiek nabiału.



Syla sorry pokickalo mi sie z imionami heheh ano widzisz to tez nie chce innegi mleka niz cycoch. Pinacolada mi pisala ze to normalne ze dzieciaczki nie zawsze chetnie do nowosci, ze trzeba kilka prob nieraz ale jak wymiotowala to moze lepiej poczekac faktycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Oklask zaaa te "kudłate" dzieciątko 🤪

A ja własnie wróciłam z basenu, popływałam, wysiedziałam sie w sauniee 🙂 szkoda ze tylko sucha była czynna a uwielbiam parową. Tatus siedział z córeczka 🙂 teraz robi Nam spóźniony obiadek 🙂 kochany jest 😘 ale to chyba dlatego ze dzis sobie kupił nowy telefon hehe a jeszcze go czeka sterta prasowania 🙂


ale Ci dobrze. Ja w saunie coprawda nei umiem wysiedziec ale na basen to tez bym sie wybrala.
My dzis w Dulwich parku bylismy, troche wialo ale bylo wesolo. Teraz moj maz oglada Formule1 ( znowu ) heh a ja se klikam a mala to krzyczy tak glosno ze ledwo co slychac pisk opon w tv hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Oklask zaaa te "kudłate" dzieciątko 🤪

A ja własnie wróciłam z basenu, popływałam, wysiedziałam sie w sauniee 🙂 szkoda ze tylko sucha była czynna a uwielbiam parową. Tatus siedział z córeczka 🙂 teraz robi Nam spóźniony obiadek 🙂 kochany jest 😘 ale to chyba dlatego ze dzis sobie kupił nowy telefon hehe a jeszcze go czeka sterta prasowania 🙂


ale Ci dobrze. Ja w saunie coprawda nei umiem wysiedziec ale na basen to tez bym sie wybrala.
My dzis w Dulwich parku bylismy, troche wialo ale bylo wesolo. Teraz moj maz oglada Formule1 ( znowu ) heh a ja se klikam a mala to krzyczy tak glosno ze ledwo co slychac pisk opon w tv hehe
Moja tez nauczyła sie tak krzyczec hjeh ale jeszcze nie zagłusza tv 🤪 a co do pomyłki, nic nie szkodzi 🙂 🙂 a na basen wybrałam sie w koncu heh bo szlam na niego 2miesiace 😜 a w czwartek ide doo fryzjeraa w koncu bo odrostami strasze ludzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
hej laski, troche mnie nie było i nie bedzie na forum bo mam problemy z ojcem Vanesski. Dziś chciał siła odebrać mi niunie. dużo opwiadania- wyważył drzwi od pokoju, pchnąl moją siostre, ehhh
🤨 🤨jaki debil!! 🤔 🤔 badz dzieeelna!!!!!!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Hej dziołchy 🙂
Basiu straszne to co piszesz 😞jak to u Twojej mamy taki numer odstawił?dzwoniłaś po policję???


Tak u mojej mamy, odgrazał się ze mi ją weżnie to zamkneła się z niunią w pokoju i jej drzwi wyważył. Na policje zadzwoniłam to mi powiedzieli ŻE MA PRAWO WZIĄŚĆ DZIECKO BO JEST OJCEM!!! 🤪 🤪 🤪
Moja siostra ma coś z ręką i jest w szpitalu a szpital wezwal policje. Doigrał sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Hej dziołchy 🙂
Basiu straszne to co piszesz 😞jak to u Twojej mamy taki numer odstawił?dzwoniłaś po policję???


Tak u mojej mamy, odgrazał się ze mi ją weżnie to zamkneła się z niunią w pokoju i jej drzwi wyważył. Na policje zadzwoniłam to mi powiedzieli ŻE MA PRAWO WZIĄŚĆ DZIECKO BO JEST OJCEM!!! 🤪 🤪 🤪
Moja siostra ma coś z ręką i jest w szpitalu a szpital wezwal policje. Doigrał sie!!!


ja pierdolę co za kretyn 😞 😞 😞sorka za słownictwo
prawo to on ma do tego co w spodniach!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Hej dziołchy 🙂
Basiu straszne to co piszesz 😞jak to u Twojej mamy taki numer odstawił?dzwoniłaś po policję???


Tak u mojej mamy, odgrazał się ze mi ją weżnie to zamkneła się z niunią w pokoju i jej drzwi wyważył. Na policje zadzwoniłam to mi powiedzieli ŻE MA PRAWO WZIĄŚĆ DZIECKO BO JEST OJCEM!!! 🤪 🤪 🤪
Moja siostra ma coś z ręką i jest w szpitalu a szpital wezwal policje. Doigrał sie!!!


Rety Basiu straszne co ty piszesz, a co do policji to niestety mają rację, ma prawo widzieć ojca do kiedy nie ustalisz sądownie wizyt. ale skoro odstawił taką akcję w mieszkaniu gdzie nie jest zameldowany a właściciel domu nie życzy sobie jego obecności to policja MA OBOWIĄZEK INTERWENIOWAĆ!!! Gdybyś potrzebowała jakiejś rady to pisz, jestem pracownikiem socjalnym i z takimi rzeczami stykam się w pracy. czy siostra zrobiła obdukcję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Katpio 😜 😁 mąż właśnie upiekł 2,5kg karkówki ponoć dla mnie na cały tydzień hahaha on to dba o moją linię a raczej o jej brak 🤪 😮 😮 😮

jak wklejałam wasze num.gg do kontaktu to mąż tak patrzy co ja robię i się śmieje a ja do niego mówię "no co brzuszek forever" 🤪 😁

Basiu trzymaj się kochana 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Tak tak Katpio 😜 😁 mąż właśnie upiekł 2,5kg karkówki ponoć dla mnie na cały tydzień hahaha on to dba o moją linię a raczej o jej brak 🤪 😮 😮 😮

jak wklejałam wasze num.gg do kontaktu to mąż tak patrzy co ja robię i się śmieje a ja do niego mówię "no co brzuszek forever" 🤪 😁

Basiu trzymaj się kochana 😘 😘 😘


i za to oklask dla Ciebie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elloooooo....

Jestem 🙂 Kupe roboty juz odwalone - przede wszystkim Julka spakowana bo o 6:30 wyjezdza na zieloną szkołę.
Bliżnięta wykapane i już od dłuższej chwili smacznie śpią. Były na dość długim spacerze z tatusiami a my z Agab szybko odrobiłyśmy się z "robotą" i w pewnym momencie nawet nudziłyśmy się 😜

Udało mi się Agab namówić na przedłużenie pobytu - tak nam dobrze ze soba 😜. Szkoda że tytlko o 1 dzień - ale dobre i to 😉 W sierpniu obiecała mi powtórke z rozrywki 🤪, więc w Krakowie też mozna powtórzyć akcję - może frekfencja bedzie wieksza 😉
Sławek od Agab i moj Pablo - mamy wrazenie ze znaja sie od urodzenia - i to od pierwszej chwili spotkania - rewelacyjnie sie złozyło bo obaj maja pierdolca na punkcie piłki noznej 🤪 Julka natomiast z Maxem - docierają się 😉 W piatek prawie nie gadali, wczoraj w Krakowie juz było ciut lepiej a dzis juz kupmle na całego 😉 W sumie dobrze że jutro jadą bo jeszcze ze 2 dni i może musiałybyśmy z Agab na wesele odkładać 😉 😉 🤪 🤪 🤪

Siedzimy teraz i popijamy - kazdy co innego 🙂 Panowie oglądaja mecz a my siedzimy obok siebie - kazde ze swoim laptopem na kolanach 🤪 To się nazywa UZALEŻNIENIE !!!

Odpisałam sobie Wasze nr gg i zaraz je dodam do listy kontaktów . A to mój nr: 10139499



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
Basia81 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Hej dziołchy 🙂
Basiu straszne to co piszesz 😞jak to u Twojej mamy taki numer odstawił?dzwoniłaś po policję???


Tak u mojej mamy, odgrazał się ze mi ją weżnie to zamkneła się z niunią w pokoju i jej drzwi wyważył. Na policje zadzwoniłam to mi powiedzieli ŻE MA PRAWO WZIĄŚĆ DZIECKO BO JEST OJCEM!!! 🤪 🤪 🤪
Moja siostra ma coś z ręką i jest w szpitalu a szpital wezwal policje. Doigrał sie!!!


Rety Basiu straszne co ty piszesz, a co do policji to niestety mają rację, ma prawo widzieć ojca do kiedy nie ustalisz sądownie wizyt. ale skoro odstawił taką akcję w mieszkaniu gdzie nie jest zameldowany a właściciel domu nie życzy sobie jego obecności to policja MA OBOWIĄZEK INTERWENIOWAĆ!!! Gdybyś potrzebowała jakiejś rady to pisz, jestem pracownikiem socjalnym i z takimi rzeczami stykam się w pracy. czy siostra zrobiła obdukcję?


dzięki, proszę podaj mi nr gg do siebie, Mloda dalej w szpitalu, policja była spisali i ma isc jutro składac zeznania. A ja z niunią u kolezanki bo sama bym zwariowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...