Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
katpio napisał(a):
Basia81 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Hej dziołchy 🙂
Basiu straszne to co piszesz 😞jak to u Twojej mamy taki numer odstawił?dzwoniłaś po policję???


Tak u mojej mamy, odgrazał się ze mi ją weżnie to zamkneła się z niunią w pokoju i jej drzwi wyważył. Na policje zadzwoniłam to mi powiedzieli ŻE MA PRAWO WZIĄŚĆ DZIECKO BO JEST OJCEM!!! 🤪 🤪 🤪
Moja siostra ma coś z ręką i jest w szpitalu a szpital wezwal policje. Doigrał sie!!!


Rety Basiu straszne co ty piszesz, a co do policji to niestety mają rację, ma prawo widzieć ojca do kiedy nie ustalisz sądownie wizyt. ale skoro odstawił taką akcję w mieszkaniu gdzie nie jest zameldowany a właściciel domu nie życzy sobie jego obecności to policja MA OBOWIĄZEK INTERWENIOWAĆ!!! Gdybyś potrzebowała jakiejś rady to pisz, jestem pracownikiem socjalnym i z takimi rzeczami stykam się w pracy. czy siostra zrobiła obdukcję?


dzięki, proszę podaj mi nr gg do siebie, Mloda dalej w szpitalu, policja była spisali i ma isc jutro składac zeznania. A ja z niunią u kolezanki bo sama bym zwariowała


Basiu pisz proszę ma mail: [email protected] bo moje gg nie chce się odpalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki mam dość dzisiejszego dnia
młoda wysypana a lekarze sami nie wiedza co to, typują rózyczkę ale nie napewno, mam obserwowac czy nie sypie ją bardziej... jutro kontrola u lekarza.
żałuje ze nie moglam byc w krakowie, obiecuje ze nastpnym razem bede
zostałam z niunią u przyjaciólki, niunia śpi ale płacze i zrywa się przez sen. Ten kretyn ją strasznie wystraszyl...
a ja dołaczylam do mam palących ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Basiu bidulko trzymaj się tam i nie daj sie spermodawcy To jakaś masakra co Ty piszesz
Pozapisywałam chyba już chyba wszystkie nr gg, jakby cos sie z brzuszkiem stało 😉

My dzis długi dzionek mieliśmy. Piotrek nie chciał mi spać i non stop marudził. Znowu zaczął mi ulewać po jedzeniu, a najgorsze jest to że nie chce jeść nić poza mlekiem;/ Próbowałam nawet zupek z mięsem, owocków, deserków, nic. Pluje wszystkim i się cieszy jak ja sie złoszcze ze wszystko w marchewce. Jakaś masakra;/ Chyba na jakiś czas dam sobie spokój, bo nie chce mi się gotować a później wszystko wywalać, albo zbierać z moich ubrań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
dziewczynki mam dość dzisiejszego dnia
młoda wysypana a lekarze sami nie wiedza co to, typują rózyczkę ale nie napewno, mam obserwowac czy nie sypie ją bardziej... jutro kontrola u lekarza.
żałuje ze nie moglam byc w krakowie, obiecuje ze nastpnym razem bede
zostałam z niunią u przyjaciólki, niunia śpi ale płacze i zrywa się przez sen. Ten kretyn ją strasznie wystraszyl...
a ja dołaczylam do mam palących ☺️


Boziu biedna Vanesska. Jak mi Was szkoda. Łap oklaska i buziaczki dla Vanesski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
aaa własnie - siostra wyszla ze szpitala, nie ma złamania ale ma stłuczenie ręki, była policja i mama z siostrą do jutra maja podjąc decyzję czy wnoszą oskarżenie...


jak najbardziej wnosić, bo jak zobaczy że nic nie zdziałaliście to się rozszaleje i zrobi coś więcej, trzeba go ukrócić! to jakiś popaprany gówniarz. zapewne nie jest ci Basiu miło czytać jak naskakujemy na niego, bo to w końcu ojciec Vaneski,ale czyba inaczej się nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej poniedziakowo!
Basiu - moze Jarek wreszcie zacznie myslec o tym ze nie moze traktowac Was jak zabawki, jak mama z siostra wniosa oskarzenie, bo on nie mysli zeby Wam bylo dobrze tylko mysli sam o sobie!
Syla i Ania buziaki dla Nelci i Kacperka z okazji poczatku nowego miesiaca 🙂 jak ten czas szybko leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia spała od 19.00-06.00 🤪 🤪 🤪bez przerwy.

dziś u nas deszcz i jedyne 10st.
wczoraj wyrwałam się na zakupy dla niuni i zakupiłam jej całą torbę słoików mięso,zupy,deserki itp.Generalnie miałam zapakowany prawie cały kosz duży w markecie i ludzie no cóż patrzyli się na mnie dość dziwnie 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny. Jak sie macie? mycloud 10 stopni tylko? wow, to niezle spadla temperatura!
Jeszcze w sobote z mama rozmawialam na basenie w upale sie smarzyli 🙂 Ale skacze ta temperatura. No ale przynajmniej odpoczniecie deko od skwaru 🙂 Oby zaraz powrocila piekna pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny. Od pewnego czasu mała sie przestawiła i nie chce mi iiść spać wieczorem zaraz po kąpaniu wojujemy czasem do 24 i wszeszczy piszczy zeby ja nosić. No masakra a spi do 10/11 niby fajnie ale wieczory mamy ciezkie. Juz nie wiem czy sie cieszyc czy nie hehe. Niby sobie pospie ale ona jest rozlegulowana.Dzis moze w koncu sie zmoblizuje i zrobie jej sama ziemniaczka z marchewka 🙂 czy cos tam z przepisow dla niemowlat 🙂 w koncu dzis MAŁA SKONCZYLA 5 MIESIECY!! dziekujemy za oklaski i życzenia!! 😉 🙂 jeej ale ten czas zleciał więc zaczynaaamy 6miesiąc szoook 🤪 hehe a pooolujcie polujciee 😜 heh 😉

A z Nelunia chyba juz naprawde lepiej od wczoraj wieczora goraczka jeszcze nie wróciła i mam nadzieje ze tak zostanie, bo mała nie cierpi tego syropu przeciwgoraczkoego, ble on ma taki gorzki posmak a niby truskawkowy fuuj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
niunia spała od 19.00-06.00 🤪 🤪 🤪bez przerwy.

dziś u nas deszcz i jedyne 10st.
wczoraj wyrwałam się na zakupy dla niuni i zakupiłam jej całą torbę słoików mięso,zupy,deserki itp.Generalnie miałam zapakowany prawie cały kosz duży w markecie i ludzie no cóż patrzyli się na mnie dość dziwnie 😮 😮 😮
hehe ciekawe co sobie mysleli 🤪 bo że głodzisz dziecko to napewno nie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Moja Juleczka pojechała nad morze , popłakałyśmy się rano przy pozegnaniu 😞 Poki co leje im po drodze ale moze nie bedzie tak cały tydzien, oby..

My juz po sniadanku, Lenka nr 1 bawi sie na macie (jaka ona jest grzeczna - oni w ogóle nie wiedzą co to znaczy mieć dziecko w domu !!!! ) a Lenka nr2 śpi (ma katarek i lekko kaszle 😞 ).
Pogoda dzis do dupy - leje jak cholera tak wiec ze spacerku nici . Mieliśmy na obiadek jechac do fajnej knajpki ale w takim razie knajpka bedzie musiała przyjechac do nas 😉 😜

Syla - to nie był typowy sklep. Było to cos w rodzaju biura obsługi klienta na Wawelu a przy okazji sklepik z pamiątkami 😉 Zrobiłyśmy ciut zamieszania tam bo dziewczynki oprócz tego ze były karmione to przebierane tez były 😜 , i schładzane wodą (obmywane były mokrymi pioeluchami ). Oj działo się działo ale udowodniłysmy że nie ma rzeczy niemozliwych. Poza tym w sobote mimo upałów była taka masa ludzi z małymi dziećmi z wózkami że szok. Dzieciaczki były porozbierane do bodziaków, ponakrywane pieluszkami, na główkach kapelusze i było git !!!

Dobra, rozpisałam sie za bardzo 😜 Ide posprzatac po sniadanku, załączyc zmyware i pewnie myszka sie zaraz obudzi to sie druga położy 😉

Wpadnę pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...