Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Maxara...jak miło znów was tu widzieć - no zbuntował się nam wątek :P ...
Z tym ciśnieniem to dobry pomysł chyba bo głowa dokucza już mi od kilku dni - muszę do przychodni zajechać...

Jeśli chodzi o cesarkę to na ostatnim USG wyszło że łożysko jest na tyle wysoko że jeżeli nic innego się nie skomplikuje to raczej powinnam urodzić naturalnie...ufff całe szczęście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Własnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka wczoraj o 23.00 godzinie urodzila synka...ale jej zazdroszcze ze juz ma swojego skarba przy sobie... 🙃 a jechala wieczorem do szpitala wiec szybko jej poszło(fakt ze to jej drugie dziecko)
A my musimy jeszcze troszke poczekac...a szkoda... 😞

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...co tam u Was dziewczyny??
Jeszcze troszke i bedziemy mamusiami,fajnie co??
Wczoraj bylam u lekarza...wszytko wporzadku....chca mi sciagnac pessar w 37 i mowia,ze w 38 juz powinnam rodzic poniewaz ta szyjka to nic pewnego...fajnie powiem Wam.bardzo sie ciesze,ze bede miec Zuzie troszke wczesniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzusie!

Madziu,to dobrze że wszystko jest ok...to pewnikiem pierwsza zostaniesz mamusią...chyba że Malinka Cię ubiegnie bo ma najszybciej termin :laugh:

Ja właśnie wyprawiłam dzieciaki do szkoły więc mam chwilkę spokoju...Byłam wczoraj w przychodni zmierzyć to ciśnienie...niby jest w normie ale głowa dalej mnie boli,a wczoraj to przespałam cały dzień ☺️ jak borsuk hi,hi...

miłego dnia babeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki......Super Madzia,ze u Ciebie i Zuzi wszystko ok....i u Ciebie i Bartusia też Moniczek......Nie wieadomo która sie pierwsza rozpakuje,heheheh......ale ja obstawiam ,ze za 3 tygodnie bedziemy mieć pierwsze pazdziernikowe maleństwo....Mampytanie....Czy kupowałyści pościel i łóżeczka na allegro?jeśli tak to podeślijcie linki na pewne zakupy,bo tyle tego jest....ślicznie wygląda,a pózniej badziewie do domu przysyłają....tak jak ten kocyk ze stantlera,który zamówiłam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maxara...jęśli chodzi o allegro to boję się jakoś kupować ... mam mało doświadczenia co prawda ale łóżeczko kupiłam w sklepie,ale z tego co się zorientowałam to wiele forumowiczek zakupuje różne rzeczy na allegro wóżki,łóżeczka czy kojce...ja ostatnio wygrałam aukcję z ciuszkami i czekam na paczkę...sama jestem ciekawa co w niej zastanę hi,hi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂
Wczoraj mialam caly dzien w biegu. Kupilismy wozek, łozeczko, posciel i podgrzewacz. Tyle emocji, bo ze wszystkiego bardzo sie cieszylam a dzieciaczek razem ze mna, bo caly czas rajzendrowal 🙂
Torbe do szpitala mam juz dawno spakowana.Czekam na ten wielki dzien no i umieram ze strachu....Czasami jak maly zasadzi mi kopa od srodka w macice to az lzy sie cisna a co dopiero bole porodowe?????No nic zobaczymy jak to bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiele rzeczy pozamawialam na allegro ,ale wczesniej czytalam opinie...

wszytsko poprzychodzilo takie jak mialo byc ;D
ja torby do szpitala jeszcze nie spakowalam bo gdybym miala na nia codzien patrzec to te ostatnie tygodnie byly by ogromnym stresem ;/ taki juz ze mnie czlowiek...boje sie bardzo...jakos tego porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!mnie tez mały kopie bardzo mocno...dzis rano nie dał mi spac bo tak walił po żebrach...tak wiec chcac nie chcac musialam wstac...a maluszek dalej kopie jak szalony...tak sie zastanawiam czy go to nie meczy...? 🤔
No wczoraj mój kochany mężus spotkal sie z kolega ktoremu własnie urodzil sie synek...i ten kolega co nieco mu opowiadal jak wygladal porod i jak jego zona go wyzywała...i mój mąż sie wystraszył hihi... 😲 i przyznał mi sie ze sie boji...a co ja mam powiedziec??? 🥴 Ja mam już łozeczko postawione...i codziennie na nie patrze i nie moge sobie wyobrazic że tam bedzie spał mój synek... 😉
Oj chyba musze leciec do kuchni na sniadanko...bo jestem głodna jak wilk... 🙂

A co do łożeczka to kupiłam je w sklepie ale identyczne jest na allegro:
http://www.allegro.pl/item723901423_lozeczko_klups_paula_szuflada_natura_tanio.html

Fajne jest ale ma jeden minus...nie da sie wyciagnac trzech szczebelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przychodzi do mnie położna...fajnie, porozmawiam sobie z nia i posłucham bicia serduszka maluszka... 🙂 a jutro 🙂 ide z mężem do szkoły rodzenia... 🙂 a pojutrze mam wizyte u mojej ginekolozki... 😆 tak wiec cały tydzien mam zalatany...ale to dobrze bo przynajmniej sie nie nudze... 🙂
W sobote konczy mi sie 36 tydzien i zaczyna 37,ale ten czas leci...ciekawa jestem czy ktoras z nas urodzi wczesniej???? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja "urosłam" w obwodzie do 116 cm....ojoj 🤨

Powiem wam że też zaczynam się bać...ciekawa jestem porodu po tylu latach i mam cichą nadzieję że pójdzie szybko ☺️

ja swoją porodówkę oglądałem na necie...wygląda obiecująco...zobaczymy w praktyce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to moniczko okazały masz brzuszek... 🙂
Ja jak sobie pomysle ze ten porod tak boli to sie boje ze nie dam rady...wogole boje sie jakichs komplikacji...tyle sie teraz o tym mowi... 😞 dla mnie najwazniejsze zeby synek cały i zdrowy przyszedł na swiat,a ja dla niego sie poswiece i zniose ten ból... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...