Skocz do zawartości

Mamusie, rocznik 87:) | Forum o ciąży


Blumonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nequitia napisał(a):
Ja w 3d widziałam tylko buźkę i jest śliczna 🙂 zakochałam się w niej 🤪 myślałam żeby zrobić całe badanie w 3d ale jakoś kasy nie było... w sumie to mam jeszcze trochę czasu 🙂 kto wie może uda mi się nie wydać wszystkiego na ciuszki i odłożyć 🤔 hihi

pozdrawiam 😘


Ja też jestem z rocznika 87 😜 ja chodziłam na usg 3d/4d za każdym razem nie widziałam non stop małej podczas badania, ale na ok 1min. owszem i płaciłam 120zł za 1 razem a później 100zł. Hmm fajna sprawa w galerii jak spojrzycie mam zdjęcia z usg z 38tyg. o dziwo mała pokazała buzię "całkowicie" bo w 30tyg. pokazała ledwo swój profil nawet nosa nie było widać 😉 normalnie modliłam się, żeby ją zobaczyć w całości chociaż raz przed porodem i była dla mnie łaskawa usg robiłam w 38t4d a urodziłam małą w 38t6d 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
U nas już 18 miesięcy i też nie mogę się czasem nadziwić... 🤪 Rok temu o tej porze nie chodził, a teraz go gonić trzeba. 😁 Albo jeszcze niedawno taki mały, nie wszędzie sięgał, a tu już bez problemu, rośnie i rośnie... 🤪


Nequitia dziś masz same jedynki w suwaczku! 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nequitia napisał(a):
Jejku już się nie mogę doczekać aż Kruszynkę będę tuliła w ramionach.... jeszcze troszeczkę 😁


zleci juz jestescie prawie na mecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety a urodziłaś w terminie? ja bym wolała żeby Kruszyna się urodziła koło 38 tygodnia.... już kombinowała coś ze wcześniejszym wyjściem... ale w porę ją powstrzymali haha no i do tej pory łykam leki 😁 ale tak jak się jest już na końcu to chce się jak najszybciej tulić Maleństwo w ramionach.... przynajmniej ja tak mam i martwię się czy to nie jest egoistyczne.... bo ponoć im bliżej tego 42 tygodnia się rodzi to lepiej.... tak słyszałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...