Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Moj schudł 12 kg-ciąża mu służy 🙂 🙂 🙂

To był lepszy nawet od Ciebie!

ojoj moj to jakby tyle schudl bidok to bym juz go nie mogla dosiasc ,bo by sie wtopil w materac.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Moj by sie ucieszyl bo mi sie w ogole nie chce


No to tak jak mi 😞 Od początku ciąży posucha, ale za to jakie sny mam!! Aż jestem przerażona, bo nigdy tak nie miałam 🤪 Jak zaczynam myśleć o tych snach to aż się rumienie ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
he he faktycznie my jak hipopotamice 🙂to ja juz kumam czacze ze mojemu oczy z orbit wychodza nie jak szczytuje tylko wtedy gdy napieram go brzuchem i dogniatam cyckami 🤪

No ,ale mamy dzentelmenow,nie powiedza nam ,by przykrosci nie sprawic ,bo my delikatne wbrew pozorom stworzonka jestesmy 😆


He he dokładnie mój to ciągle mi powtarza ze jestem seksowna i piękna 🙂łudze sie ze tak mysli na serio a nie mówi tego zeby mi przyjemnośc sprawić 🙂

No wlasnie mi tez sie tak tlumaczy ,zaczynam mu wierzyc nawet,ale jak spogladam w zwierciadlo ,piekno diabli wziei hehe
A tak serio ,to mam wrazenie,ze przez te pelniejsze ksztalty,jakos mus ie bardziej chyba podoba...dziwie sie 😮 🤪


Bo faceci to wogóle dziwne istoty ,ale co my byśmy bez nich zrobily 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Moj schudł 12 kg-ciąża mu służy 🙂 🙂 🙂

To był lepszy nawet od Ciebie!

ojoj moj to jakby tyle schudl bidok to bym juz go nie mogla dosiasc ,bo by sie wtopil w materac.. 🤢

Bez grabi do łóżka nie podchodz 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Moj schudł 12 kg-ciąża mu służy 🙂 🙂 🙂

Mój 5 kg i wygląda lepiej 🙂nie pozwoliłam mu tyc razem ze mna bo jak dwa Bulinki bysmy wyglądali 🙂

poniekad zaniza nasza wspolna srednia wagowa i wszystko jest ok 😁
swoja droga chlopy nam giną w oczach ,tak im sie dajemy we znaki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Moj schudł 12 kg-ciąża mu służy 🙂 🙂 🙂

Mój 5 kg i wygląda lepiej 🙂nie pozwoliłam mu tyc razem ze mna bo jak dwa Bulinki bysmy wyglądali 🙂
Mój też lepiej wygląda i lepiej sie czuje. Z resztą miał z czego zjechać, bo koło 120 kg miał, ale wzrost 198 więc nie tak źle. Bardziej niech już nie chudnie, bo jak wiatr zawieje to się chłopaczyna złamie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Moj schudł 12 kg-ciąża mu służy 🙂 🙂 🙂

Mój 5 kg i wygląda lepiej 🙂nie pozwoliłam mu tyc razem ze mna bo jak dwa Bulinki bysmy wyglądali 🙂
Mój też lepiej wygląda i lepiej sie czuje. Z resztą miał z czego zjechać, bo koło 120 kg miał, ale wzrost 198 więc nie tak źle. Bardziej niech już nie chudnie, bo jak wiatr zawieje to się chłopaczyna złamie 😜

A to kawal chlopiny 😁
Moj to nie bardzo mialby z czego zjechac 🥴a i to jedzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Jak tak osłabną bidule to nam padną na porodówce

Wlasnie musze mu goloneczke przyrzadzic jakas pyszniutka ,on miesa pochlania za nas troje ,bo niekiedy i ja i mala nie mamy ochoty (Kot zżera )slodkosci,ciasta czekolady ,blacha to malo ,a nic nie tyje ,a ost wlasnie schudl nawet ,ja bym tak chciala ...a nie rosne i rosne ..wzdecia,zaparcia ,zgaga i wciaz cos 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Oczy mnie szczypią , zad mi zdrętwiał i Katarzyna mnie kłuje!Chyba od siedzenia cały dzień przed kompem heheehe

Ja szlam do kibelka zgieta wpol ,bo tez jakos mnie Katarzyna boli ,plaszczymy ja pol dnia ,nie ma co sie dziwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Jak tak osłabną bidule to nam padną na porodówce

Wlasnie musze mu goloneczke przyrzadzic jakas pyszniutka ,on miesa pochlania za nas troje ,bo niekiedy i ja i mala nie mamy ochoty (Kot zżera )slodkosci,ciasta czekolady ,blacha to malo ,a nic nie tyje ,a ost wlasnie schudl nawet ,ja bym tak chciala ...a nie rosne i rosne ..wzdecia,zaparcia ,zgaga i wciaz cos 😲
przez lato się wypasą-grillki, piwko itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Oczy mnie szczypią , zad mi zdrętwiał i Katarzyna mnie kłuje!Chyba od siedzenia cały dzień przed kompem heheehe

Ja szlam do kibelka zgieta wpol ,bo tez jakos mnie Katarzyna boli ,plaszczymy ja pol dnia ,nie ma co sie dziwic 🙂[/quote

wymoczycie je to Wam przejdzie 🙂 mojego to się opłacało wziąść 😜 mało je a i wydatków też specjalnie nie ma haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Oczy mnie szczypią , zad mi zdrętwiał i Katarzyna mnie kłuje!Chyba od siedzenia cały dzień przed kompem heheehe


Dałyśmy dzisiaj czadu hi hi

jestem z nas dumna !!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asiura
znowu Cie nie wpuszczaja ,czy chcialas odpoczac od nas??mmmuuuuffffff prawde gdzie jestes 🤔


katarzyne moczyłam bo od 5 dni miałam ginazol w pochwie i murzynek kazał dziś wymoczyć coby maść cała zeszła 😜 i grzybki przy okazji 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Jak tak dalej pójdzie z tym naszym ruszaniem się, to w domach urodzimy, bo wstać nam się nie bedzie chciało, żeby jechać do szpitala. I będziemy na żywo relacjonować na brzuszku heheeehehe

kulam sie 😁 haHHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHAHAH
Moja mala sie patrzy i mowi z czego sie mamusiu smiejesz???? 😮
Jestes niemozliwa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Jak tak dalej pójdzie z tym naszym ruszaniem się, to w domach urodzimy, bo wstać nam się nie bedzie chciało, żeby jechać do szpitala. I będziemy na żywo relacjonować na brzuszku heheeehehe


hahaha dobry pomysł 😜 skype uruchomimy i będzie na lajfie leciało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asiura
znowu Cie nie wpuszczaja ,czy chcialas odpoczac od nas??mmmuuuuffffff prawde gdzie jestes 🤔


katarzyne moczyłam bo od 5 dni miałam ginazol w pochwie i murzynek kazał dziś wymoczyć coby maść cała zeszła 😜 i grzybki przy okazji 😮

ooooo...a co to za gniazdol???pierwsze slysze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...