Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
No to i ja leze sobie,tyle ,ze ja juz kapana wczesniej...Moze ustalmy jakis grafik do cholery ciezkiej ,o ktorej jemy sniadanko,o ktorej obiadek robimy itd..aby.kapac sie tez trzeba miec ustalona pore..bo ja NIE WIEM MIJAMY SIE JAKOS 😮 😮 😮 😁 😁 😁

juz ja jestem szybko pod prysznicem potanczyłam , a co tam , bo chyba dzisiaj z tej wanny bym nie wysza hi hi ....jeszcze na koszty meza naciagne ,musiałby dzwig zamowic .... 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
no taaaaaaaaaaa faktycznie ja juz nie dzisiaj tylko pewnie w pon na spokojnie sobie polukam 😁
w takim razie ide spac buziaki kolorowych snów Wam zycze 😘 😘 😘

Trzymaj sie kochana jutro , ....kolorowych snow ....spij spokojnie .... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spijcie smacznie kobietki moje kochane :****milych senkow,Dorcia trzymaj sie jutro i badz silna ,to ciezki dzien przed Wami,a przede wszystkim-Toba 😘 😘 😘 😘My tu wiernie poczekamy na Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Spijcie smacznie kobietki moje kochane :****milych senkow,Dorcia trzymaj sie jutro i badz silna ,to ciezki dzien przed Wami,a przede wszystkim-Toba 😘 😘 😘 😘My tu wiernie poczekamy na Ciebie 🙂

Kolorowych 🙂 🙂snow dla ciebie kochana 🙂....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Spijcie smacznie kobietki moje kochane :****milych senkow,Dorcia trzymaj sie jutro i badz silna ,to ciezki dzien przed Wami,a przede wszystkim-Toba 😘 😘 😘 😘My tu wiernie poczekamy na Ciebie 🙂

Kolorowych 🙂 🙂snow dla ciebie kochana 🙂....

Piekne fotki Kochane,az mi sie w oczach mieni hahaha,bede snila teraz o Agusi i dorotce w uszach krolika 😁Dobranoc laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I cicho się zrobiło... Przeczytałam pełne 35 stron 🙂 Melduję się po nocy muzeów, skromnej w moim mieście ale zakończonej u kolegi na nowym mieszkaniu - niespodziewanie. O 23 łeb mi leciał a teraz mogę siedzieć do rana... Ciekawe o której jutro, dziś?? wstanę.
Trzymam kciuki za komunie, oby Wam pogoda dopisała i wszystko się udało. Lecę poczytać i czekam na sen...
Dobranoc Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja juz wstałam bo poległam o 21
brzuch na szczęście przestał boleć i oby tak zostało 🙂
Doris,Agatka i Asia wysłałam do Was zaproszenia na nk 😁 😁 ja musze się troszkę ogarnąć i jadę do rodziców na pogaduchy
miłe odnia wpadne poźniej poplotkować paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewuszki,czekam na zaproszenia od Was wszysytkich kochane,tego kogo znalazlam to wyslalam zapro Dorci, Asi i Kamcia juz widze mnie zaakceptowala...a reszta spioszkow ???Agatka tez podchrapuje,a tam zaproszenie czeka hahaha 😉Moze nie na super impreze,ale zawsze hehe 😎 😘 😘 😘Czy Agatka mnie przyjmie pod wlasne skrzydlo??? 🤔
ja od 6tej nie spie ,ja niewiem chodze spac ost,budze sie zazwyczaj z pierwszych 😁
Zaraz wstawiam obiadek,bo moj mezulek ma dzis ciezki dzien bidok idzie na 14 znowu do pracy,ale za to na noc zostaje w domku 🤪 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/posciel-3el-120x90-promocja-gratis-nowosc-i1600534844.html
posciele 🙂


a tu do wozia http://allegro.pl/edisa-posciel-do-wozka-70x50-2-el-producent-i1614640160.html
sa i boćki 🤪


a tu z wypelnieniem http://allegro.pl/edisa-posciel-do-wozka-70x50-4-el-producent-i1614640166.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek Mamuśki 😉 ja juz też na nogach przed 7 się obudziłam bo pęcherz napierał jakby mi chciał eksplodować 😮
Przyjełam wszystkie zaproszenia na nk 🙂 tylko Dorci coś nie mogę zlokalizować heh
U nas rano słonko świeciło a teraz pochmurane i jak lunie to ino raz 😮 kuzynce się pogoda nie wydarzy chyba że jeszcze coś się poprawi ... oby!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
doberek Mamuśki 😉 ja juz też na nogach przed 7 się obudziłam bo pęcherz napierał jakby mi chciał eksplodować 😮
Przyjełam wszystkie zaproszenia na nk 🙂 tylko Dorci coś nie mogę zlokalizować heh
U nas rano słonko świeciło a teraz pochmurane i jak lunie to ino raz 😮 kuzynce się pogoda nie wydarzy chyba że jeszcze coś się poprawi ... oby!

hej Asik,u mnie tyz szaro buro i do zada 🤢A na ktora masz godzinke te Komunie???kto to jest dla Ciebie kochana ,bliskAa rodzina???Jak sie czujesz,na silach zeby isc???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot akle pogoda sie Wam trafila,Dorcia tez pewnie w duszy klnie...ale z drugiej str,jest lzejsze taki powietrze ,niz upal i zaduch,takze nosy do gory 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
doberek Mamuśki 😉 ja juz też na nogach przed 7 się obudziłam bo pęcherz napierał jakby mi chciał eksplodować 😮
Przyjełam wszystkie zaproszenia na nk 🙂 tylko Dorci coś nie mogę zlokalizować heh
U nas rano słonko świeciło a teraz pochmurane i jak lunie to ino raz 😮 kuzynce się pogoda nie wydarzy chyba że jeszcze coś się poprawi ... oby!

hej Asik,u mnie tyz szaro buro i do zada 🤢A na ktora masz godzinke te Komunie???kto to jest dla Ciebie kochana ,bliskAa rodzina???Jak sie czujesz,na silach zeby isc???


na 11 do kościoła ale ja nie ide bo bym nie wystała 😮 a komunia jest mojej najmłodszej kuzynki 🙂 to jest córka brata mamy , mieszkają na przeciwko nas także w każdej chwili mogę podejść do domku i się obalić 🙃 a sił niemam wogóle , hałas,tłum bo będzie prawie 40osób 🤢 i zamieszanie ...nie nadaję się już na takie uroczystości... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ot akle pogoda sie Wam trafila,Dorcia tez pewnie w duszy klnie...ale z drugiej str,jest lzejsze taki powietrze ,niz upal i zaduch,takze nosy do gory 😎


może Dorotka coś lepszą pogode ma 😮 u nas jak lunie to będzie masakra jakaś ...tak przychmurane 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia ten Twoj maz to Heman ,w locie Cie schwycił 🤪 🤪 🤪 teraz by Cie tak nie zlapal pewno ,choc kto wie hahaha 😁


niczym titanic 😎 a ile się umordowaliśmy z tą pozą 😜 i to było dobre 10kg temu także lżej miał hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
doberek Mamuśki 😉 ja juz też na nogach przed 7 się obudziłam bo pęcherz napierał jakby mi chciał eksplodować 😮
Przyjełam wszystkie zaproszenia na nk 🙂 tylko Dorci coś nie mogę zlokalizować heh
U nas rano słonko świeciło a teraz pochmurane i jak lunie to ino raz 😮 kuzynce się pogoda nie wydarzy chyba że jeszcze coś się poprawi ... oby!

hej Asik,u mnie tyz szaro buro i do zada 🤢A na ktora masz godzinke te Komunie???kto to jest dla Ciebie kochana ,bliskAa rodzina???Jak sie czujesz,na silach zeby isc???


na 11 do kościoła ale ja nie ide bo bym nie wystała 😮 a komunia jest mojej najmłodszej kuzynki 🙂 to jest córka brata mamy , mieszkają na przeciwko nas także w każdej chwili mogę podejść do domku i się obalić 🙃 a sił niemam wogóle , hałas,tłum bo będzie prawie 40osób 🤢 i zamieszanie ...nie nadaję się już na takie uroczystości... 🤢

wierze Ci ,ja tez nie pchalam zada w taki tlum,nie dosc,ze dwa stolki by zajol (i ktos by musial stac przeze mnie ) to jeszcze te rodzime maski by mnie wnerwialy tymi pytaniami...a tak czmychlam do kosciolka ,a potem do domku,przyniesli mi jadlo do chalupy i sobie spokojnie celebrowalam te chwile z zadem na wyrku 😉 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
doberek Mamuśki 😉 ja juz też na nogach przed 7 się obudziłam bo pęcherz napierał jakby mi chciał eksplodować 😮
Przyjełam wszystkie zaproszenia na nk 🙂 tylko Dorci coś nie mogę zlokalizować heh
U nas rano słonko świeciło a teraz pochmurane i jak lunie to ino raz 😮 kuzynce się pogoda nie wydarzy chyba że jeszcze coś się poprawi ... oby!

hej Asik,u mnie tyz szaro buro i do zada 🤢A na ktora masz godzinke te Komunie???kto to jest dla Ciebie kochana ,bliskAa rodzina???Jak sie czujesz,na silach zeby isc???


na 11 do kościoła ale ja nie ide bo bym nie wystała 😮 a komunia jest mojej najmłodszej kuzynki 🙂 to jest córka brata mamy , mieszkają na przeciwko nas także w każdej chwili mogę podejść do domku i się obalić 🙃 a sił niemam wogóle , hałas,tłum bo będzie prawie 40osób 🤢 i zamieszanie ...nie nadaję się już na takie uroczystości... 🤢

wierze Ci ,ja tez nie pchalam zada w taki tlum,nie dosc,ze dwa stolki by zajol (i ktos by musial stac przeze mnie ) to jeszcze te rodzime maski by mnie wnerwialy tymi pytaniami...a tak czmychlam do kosciolka ,a potem do domku,przyniesli mi jadlo do chalupy i sobie spokojnie celebrowalam te chwile z zadem na wyrku 😉 😜 😎

🤪 heh dobry pomysł 🙂 będę w domu na kompie a mój mi będzie żarełko podsyłał hehe 😉 😉 😉 😜 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia ten Twoj maz to Heman ,w locie Cie schwycił 🤪 🤪 🤪 teraz by Cie tak nie zlapal pewno ,choc kto wie hahaha 😁


niczym titanic 😎 a ile się umordowaliśmy z tą pozą 😜 i to było dobre 10kg temu także lżej miał hehehe

hehehe teraz to strach bylby kochana i o Ciebie i o chlopa 😁 😁 😁
ja do swojego tez mowie ,ze od 3 lat mnie porzybylo sporo ..z 15kg do tego momentu,a co to dalej bedzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a do kościoła się nie pcham będzie masa ludzi ,będą się o mnie i mojego Tymusia obijać bo ludzie nie patrzą czy Ty z brzuchem czy bez 😉 a jak by tak kto go trącił to bym jeszcze musiała mu w kościele nakopać do dupy a po co dodatkowe zamieszanie robić ....lepiej poczekać w domku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
a do kościoła to też się nie pcham będzie masa ludzi ,będą się o mnie i mojego Tymusia obijać bo ludzie nie patrzą czy Ty z brzuchem czy bez 😉 a jak by tak kto go trącił to bym jeszcze musiała mu w kościele nakopać do dupy a po co dodatkowe zamieszanie robić ....lepiej poczekać w domku 😁

no fakt kochana ...ja tam tez w Kosciolku slabne,od lat hehe
A na tej Komunii w zeszlym tyg to wbilam sie tam gdzie rodzice siedza i chrzestni hahaz brzuchem do przodu na Krasnala poszlam haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...