Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hehe toż to ludzie myśleli że jesteś tirówką jakąś hehe i że dlatego tak biegniesz między autami żeby klienta nie stracić buhaha
forum dla ciężarnychforum o ciążyforum ciążowe

haahahaa no fajnie musialo to wygladac... 🤪

jedna tirem na mature , druga do męza , a ludzie "co ona tak pedzi , chyba ją swędzi ".......hi hi nie czuje ze rymuje ....ale sie nasmiałam .....oj baby baby


co do tirów.. to ja studiuje na TiRze - turystyka i rekreacja.
i nas studentki tego kierunkutez pieszczotliwie nazywają tirówkami hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
oj przepraszam to o tych zabobonach jak dla mnie niedorzecznych pisała IZARYBKA błagam dziewczyny nie piszcie takich głupot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!plizzzzzzzzzzzzzzz bo normalnie az przykro sie słucha!!!!!!!!!!!!!!!!

No nie myśl Kochana że ja w to wierze to tylko z neta skopiowałam, ale dobre by było jakby meżulek uwierzył by się sam łapał za mycie garów. 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
oj przepraszam to o tych zabobonach jak dla mnie niedorzecznych pisała IZARYBKA błagam dziewczyny nie piszcie takich głupot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!plizzzzzzzzzzzzzzz bo normalnie az przykro sie słucha!!!!!!!!!!!!!!!!

No nie myśl Kochana że ja w to wierze to tylko z neta skopiowałam, ale dobre by było jakby meżulek uwierzył by się sam łapał za mycie garów. 🙃 😁


uffff dobrze ze to tylko głupoty z netu 🙂ale faktycznie mogli by to przeczytac i dac wkoncu cos z siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie! ten bujaczek z krzesełkiem też wpadł mi w oko, ale narazie nie będę kupować, najpierw najpotrzebniejsze rzeczy, zwłaszcza że nic nie odziedziczę... a kasa leci...
coś od wczoraj przestawiło mi się chyba w półdupku i nieraz jak stanę to mnie kuje... masakra... a w nocy budzę się 4 - 5 razy... czyli jest coraz lepiej 🤨

oj kochana,mnie sie zdaje,ze ktoras pisala tu o zakwasach ...po fikolkach..moze i Ciebie to dopadlo 😁 😮

Mnie po fikołkach już przeszło jedno dniowe hehehe a z tym przeszkoczeniem w tyłku też miałam mogłaś się za bardzo nałazić przynajmniej ja tak mam że mnie złapie raz na tydz srednio ale po jakis 1-2dniach puszcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz wszytsko przeczytałam szok 57 stron szalone dziewoje;
MALEX I ANIAWIKTORIA- gratuluje jajeczek...... 🙂 🙂 🙂( przewaga chłopaków nam sie zrobiła hi hi )
DORCIA - ja tez nie wierze w zabobony , nie nosic nic na szyji - bo pepowina sie owinie , wiecie co i tak co ma byc to bedzie , to i tak nie jest zalezne od nas ....ja wierze , ze wszytsko bedzie dobrze i nasze niunie bedą zdrowe .... 🙂 🙂po co niepotrzebnie sie nakrecac ....
KASIA- jaka dusza artystyczna z Ciebie , jak zrobisz to od razu wstawiaj fote , a Twoj Grześ jest Boski
Co do chrzesnych - to u mnie bedzie moj brat rodzony i zen strony mojego M jego siostra cioteczna , poniewaz on tez ma brata , a 2 facetów na chrzesnych nie mozna .....
Czekamy na wrazenia z USG letka jak bedzie facet ....to normalnie finlandia zurawinowa zmrozona to mi sie marzy hi hi .....
Leginsik mysle , ze u Ciebie bedzie ta kobitka .....
Ja jutro zobacze co tam mnie kopie .....mam nadzije ze tak jak mysle ....zobaczymy , nerwa mam niesamowitego, czy my musimy tak przezywac ..... 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hehe toż to ludzie myśleli że jesteś tirówką jakąś hehe i że dlatego tak biegniesz między autami żeby klienta nie stracić buhaha
forum dla ciężarnychforum o ciążyforum ciążowe

haahahaa no fajnie musialo to wygladac... 🤪

jedna tirem na mature , druga do męza , a ludzie "co ona tak pedzi , chyba ją swędzi ".......hi hi nie czuje ze rymuje ....ale sie nasmiałam .....oj baby baby

hehe i wyswędziało 😜 Mały Danielek powstał 🙃 a nie masz pojęcia jak mu koledzy zazdrościli z pracy 🙃 Te chłopy, jak z nim jechałam to odrazu przygadywali ''oj bedzie bedzie , tylko się nie spóźnij z towarem'' A jeden co chwila pytał Mojego czy nie mam jakieś koleżanki w akademiku co by chciała w trasę jechać(żonaty facet).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hehe toż to ludzie myśleli że jesteś tirówką jakąś hehe i że dlatego tak biegniesz między autami żeby klienta nie stracić buhaha
forum dla ciężarnychforum o ciążyforum ciążowe

haahahaa no fajnie musialo to wygladac... 🤪

jedna tirem na mature , druga do męza , a ludzie "co ona tak pedzi , chyba ją swędzi ".......hi hi nie czuje ze rymuje ....ale sie nasmiałam .....oj baby baby

hehe i wyswędziało 😜 Mały Danielek powstał 🙃 a nie masz pojęcia jak mu koledzy zazdrościli z pracy 🙃 Te chłopy, jak z nim jechałam to odrazu przygadywali ''oj bedzie bedzie , tylko się nie spóźnij z towarem'' A jeden co chwila pytał Mojego czy nie mam jakieś koleżanki w akademiku co by chciała w trasę jechać(żonaty facet).

hih 🤪 🤪
jak tam Iza po glukozie ?????ja tragicznie wczoraj spac mi sie chciało cały dzien , Zgaga gigant szok nawet litr mleko nie pomogło ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
kurcze dziewczyny tak mi sie nie chce uczyc ze szok i to takich durnot 😞ciezko nauka mi cos wchodzi nie wiem czy to przez hormony czy jakos tak ogólnie 😠

heheh to mi się tak pracy nie chce pisać że szok 😲 A powodów:
1.Hormony
2.Lenistwo
3. człowiek się starze...komórki nerwowe zmniejszają się chyba po 25r.ż.
4. Wiosna
A z czego egzamin co studiujesz? Jakąś ekonomię jak dobrze pamiętam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hehe toż to ludzie myśleli że jesteś tirówką jakąś hehe i że dlatego tak biegniesz między autami żeby klienta nie stracić buhaha
forum dla ciężarnychforum o ciążyforum ciążowe

haahahaa no fajnie musialo to wygladac... 🤪

jedna tirem na mature , druga do męza , a ludzie "co ona tak pedzi , chyba ją swędzi ".......hi hi nie czuje ze rymuje ....ale sie nasmiałam .....oj baby baby

hehe i wyswędziało 😜 Mały Danielek powstał 🙃 a nie masz pojęcia jak mu koledzy zazdrościli z pracy 🙃 Te chłopy, jak z nim jechałam to odrazu przygadywali ''oj bedzie bedzie , tylko się nie spóźnij z towarem'' A jeden co chwila pytał Mojego czy nie mam jakieś koleżanki w akademiku co by chciała w trasę jechać(żonaty facet).

hih 🤪 🤪
jak tam Iza po glukozie ?????ja tragicznie wczoraj spac mi sie chciało cały dzien , Zgaga gigant szok nawet litr mleko nie pomogło ....

jak narazie w miarę myślałam jak wróciłam że lodówkę pochłonę 🙃 😁 😮 Mi to niedobrze trochę jest zgagi na szczęście nie mam 🙂 Spać to faktycznie się chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uffff poprasowałam 😮 jak ja tego nie znoszę 😠 wszystko mogę robić byle by nie prasować ...jeszcze tak gorąco na polu a tu przy żelazku gorącym trzeba było stać ... pot po dupsko ściekał hehe a jak będzie ponad 30 stopni to ja zwariuje z tym prasowaniem 😮
Czarnulko na którą masz wizytę ???? 🙂
coś dziewczyny nie piszą jak tam usg 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do laktatorów to nie zamierzam kupywać narazie. Bujaczek mam taki prosty po chrześnicy...
Co do chrzestnych to będzie mojego siostra, bo ma tylko ją. Odemnie brat nie wiem czy się zgodzi, bo ma już jedną chrześnicę.. Jak tak to nie wiem może kuzyn, blisko mieszka i jest w porządku gość, chyba że kuzyni aż z Warszawy ale nie chce zeby tak bylo ze nie ma synek kontaktu z ojcem chrzestnym. Tak to lipa bo w naszych rodzinach same baby.... a mysśmy chłopaka sprezentowali 🙃
A zapomniałam... Moja chrześnica jak się dowiedziała że bedzie chop to powiedziała ze nie będzie go kochała i nie bedzie się z nim bawić 😁 Ciekawe co powie jak się mały urodzi..
Malex gratulacje chłopaczka jeszcze raz a z echem serca ja bym dała spokój jeśli na usg jest wszystko ok, widać 4 jamy serca... A coś mówił ze tetno ma nie takie jak powinno być, jakieś niemiarowe? Moim zdaniem to nabijanie kasy koledze...Ja na początku ciąży poszłam do jednego gina na NFZ to dał mi swój nr tel żebym usg sobie u niego zrobiła prywatnie. Poszłam do innego oczywiście..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Izka napewno brat się zgodzi 🙂 dziecku się nie odmawia 🙂 mój ma już 3 chrześniaków a ja jednego heh i jak tak nas będą prosić cały czas to nam się niezła załoga skompletuje 😜

No to ładnie,po twoim widać ze tez deficyt chłopów w rodzinie był 😜 Ja też nie chce takich sytuacji jak mój brat miał że chyba od komunii chrzestnej nie widział. Nawet na ślubie jego nie była 😠 Bo z dolnego ślaska jest. Nawet nigdy kartki nie przesłała z życzeniami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😘
ja jednak usg przełożyłam na jutro...byłam u położnej zapytac czy moge to z wielkim fochem odpowiedziała a jaki jest niby tego powód? już jej nie chciałam tłumaczyć,że sie martwie i chce już mieć je za sobą to skłamalam,że chce żeby Mąż był przy mnie a 26 maja mu nie pasuje.No to sie zgodziła jutro na 17 mam..pytałam ją o serduszko czy jak bedzie ok czy trzeba będzie jakieś dodatkowe badania robić to powiedziała,że nie .Ale żebym sie nastawiła,że jak coś będzie nie tak to sie nic z tym nie zrobi..WREDNA BABA!nie oczekiwałam nie wiadomo jakich słów..ale chociaż mogła powiedzieć,żebym sie nie martwiła na zapas,bo przecież wszystko jest ok...a ona tak do mnie wyrypała:| i jeszcze pytałam o ktg domowe,czy warto kupić i czy to bezpieczne to wyskoczyła do mnie że po co mi to?jak ja nie wiem jak to używać!od tego są specjaliści i oni sie na tym znają a nie ja!! ale przecież ja nie chciałam jakoś pod kątem medycznym,tylko tak dla siebie żeby sie nacieszyć tym słuchaniem...wróciłam do domu z płaczem:/ i jak o tym pomyśle teraz to znowu mi sie zbiera 😞zresztą zawsze jest wredna jak przed wizytą ide do niej sie zważyć itd..mają jakąś głupia wage,co dolicza + 3 kg :| a na innych jak sie waże zawsze jest mniej.I drze sie na mnie ,że za duzo przytyłam!!i mi nawet ustala co moge a czego nie moge!następnym razem jej powiem,żeby tak sie nie darła,bo przed ciaża schudłam 40 kg! i to nie był dla mnie wysilek!
ehh sie rozpisałam,ale troche mi ulżyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
uffff poprasowałam 😮 jak ja tego nie znoszę 😠 wszystko mogę robić byle by nie prasować ...jeszcze tak gorąco na polu a tu przy żelazku gorącym trzeba było stać ... pot po dupsko ściekał hehe a jak będzie ponad 30 stopni to ja zwariuje z tym prasowaniem 😮
Czarnulko na którą masz wizytę ???? 🙂
coś dziewczyny nie piszą jak tam usg 🤔

kochana ja mam jutro rano o 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej brzuchatki jejku z tydzien mnie na forum nie było, najpierw wyjazd do pragi a potem 4 dni na patoligii ciązy, ale wszytsko jest ok dzidzia zdrowa i mnie tez nic nie jest


a coś poważnego było, że wylądowałaś na patologii?

Iza, ja też myślałam, ze laktator nie będzie mi potrzebny,ake skusiłam się na najtańszy, ręczny. I dzięki bogu że go kupiłam, bo sama nie dałabym rady sciągac pokarmu w pierwszych dniach po porodzie. MOże okazać się, że dostaniesz takiego nawału mleka, że laktator będzie niezbędny. A koszta takiego ręczniaka nie są duże, canpol bodajże za 25 zł kupiłam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
uffff poprasowałam 😮 jak ja tego nie znoszę 😠 wszystko mogę robić byle by nie prasować ...jeszcze tak gorąco na polu a tu przy żelazku gorącym trzeba było stać ... pot po dupsko ściekał hehe a jak będzie ponad 30 stopni to ja zwariuje z tym prasowaniem 😮
Czarnulko na którą masz wizytę ???? 🙂
coś dziewczyny nie piszą jak tam usg 🤔

kochana ja mam jutro rano o 9


obstawiam u Cibie chłopczyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘
ja jednak usg przełożyłam na jutro...byłam u położnej zapytac czy moge to z wielkim fochem odpowiedziała a jaki jest niby tego powód? już jej nie chciałam tłumaczyć,że sie martwie i chce już mieć je za sobą to skłamalam,że chce żeby Mąż był przy mnie a 26 maja mu nie pasuje.No to sie zgodziła jutro na 17 mam..pytałam ją o serduszko czy jak bedzie ok czy trzeba będzie jakieś dodatkowe badania robić to powiedziała,że nie .Ale żebym sie nastawiła,że jak coś będzie nie tak to sie nic z tym nie zrobi..WREDNA BABA!nie oczekiwałam nie wiadomo jakich słów..ale chociaż mogła powiedzieć,żebym sie nie martwiła na zapas,bo przecież wszystko jest ok...a ona tak do mnie wyrypała:| i jeszcze pytałam o ktg domowe,czy warto kupić i czy to bezpieczne to wyskoczyła do mnie że po co mi to?jak ja nie wiem jak to używać!od tego są specjaliści i oni sie na tym znają a nie ja!! ale przecież ja nie chciałam jakoś pod kątem medycznym,tylko tak dla siebie żeby sie nacieszyć tym słuchaniem...wróciłam do domu z płaczem:/ i jak o tym pomyśle teraz to znowu mi sie zbiera 😞zresztą zawsze jest wredna jak przed wizytą ide do niej sie zważyć itd..mają jakąś głupia wage,co dolicza + 3 kg :| a na innych jak sie waże zawsze jest mniej.I drze sie na mnie ,że za duzo przytyłam!!i mi nawet ustala co moge a czego nie moge!następnym razem jej powiem,żeby tak sie nie darła,bo przed ciaża schudłam 40 kg! i to nie był dla mnie wysilek!
ehh sie rozpisałam,ale troche mi ulżyło.

Ania sorki ze tak powiem ale jakas pojebana jest ta kobieta ....jak ona w ogole podchodzi do badania , ty nie mozesz jej zmienic ....Szok , ze takie baby zyja na swiecie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘
ja jednak usg przełożyłam na jutro...byłam u położnej zapytac czy moge to z wielkim fochem odpowiedziała a jaki jest niby tego powód? już jej nie chciałam tłumaczyć,że sie martwie i chce już mieć je za sobą to skłamalam,że chce żeby Mąż był przy mnie a 26 maja mu nie pasuje.No to sie zgodziła jutro na 17 mam..pytałam ją o serduszko czy jak bedzie ok czy trzeba będzie jakieś dodatkowe badania robić to powiedziała,że nie .Ale żebym sie nastawiła,że jak coś będzie nie tak to sie nic z tym nie zrobi..WREDNA BABA!nie oczekiwałam nie wiadomo jakich słów..ale chociaż mogła powiedzieć,żebym sie nie martwiła na zapas,bo przecież wszystko jest ok...a ona tak do mnie wyrypała:| i jeszcze pytałam o ktg domowe,czy warto kupić i czy to bezpieczne to wyskoczyła do mnie że po co mi to?jak ja nie wiem jak to używać!od tego są specjaliści i oni sie na tym znają a nie ja!! ale przecież ja nie chciałam jakoś pod kątem medycznym,tylko tak dla siebie żeby sie nacieszyć tym słuchaniem...wróciłam do domu z płaczem:/ i jak o tym pomyśle teraz to znowu mi sie zbiera 😞zresztą zawsze jest wredna jak przed wizytą ide do niej sie zważyć itd..mają jakąś głupia wage,co dolicza + 3 kg :| a na innych jak sie waże zawsze jest mniej.I drze sie na mnie ,że za duzo przytyłam!!i mi nawet ustala co moge a czego nie moge!następnym razem jej powiem,żeby tak sie nie darła,bo przed ciaża schudłam 40 kg! i to nie był dla mnie wysilek!
ehh sie rozpisałam,ale troche mi ulżyło.

Ania sorki ze tak powiem ale jakas pojebana jest ta kobieta ....jak ona w ogole podchodzi do badania , ty nie mozesz jej zmienic ....Szok , ze takie baby zyja na swiecie ...



Własnie sie zastanawiałam nad tym mimo że to to połowa ciąży lekarz na miejscu.Ale mam jej już po dziurki w nosie!Ale chyba tak zrobie zresztą moja doktorka w innym mieście też przyjmuje,już wole do niej dojeżdżać a na tą babe nie patrzeć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...