Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja będę kupowała zestaw pościeli z wypełnieniem + rożek i gadzety a do tego na zmianę 3 el pościel. Do wózka myślałam że wystarczy śpiworek + cieplejszy kocyk?

Faktycznie śpiworek do wózka to niezły pomysł.


Pewnie ze wystarczy spiworek i kocyk jeszcze tylko pod spiworek wklada sie wklad do wózka i to wystarcza 🙂na wózek przeciez jest jeszcze ochraniacz wiec tyo wszystko razem i zima nie grozna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
dużo tych niewiadomych 😮 laktator kupowac od razu czy później? kupować woreczki na pokarm do zamrażania? a może pokarmu będzie mało i nie trzeba?dużo rzeczy wychodzi "w praniu" a jak się nakupuje bez sensu to kasy szkoda 🥴


Masz rację. Chyba nie ma sensu pewnych rzeczy kupować teraz bo może się okazać, że będą nieprzydatne. Pewne gadżety lepiej dokupić później (po porodzie). Ja skupie się na razie na podstawowych - niezbędnych przyborach.


ja też kupuje i mam podstawowe a potem najwyżej mój będzie jeździł i dokupywał co będzie potrzebne 😉


pewnie niezłe jaja będą wychodziły z tych męskich zakupów 😁przynajmniej mój Patryk to w sklepie zachowuje się jak dziecko we mgle 😁 😁

😁 😁 😁 mój z kartką na zwykłe zakupy idzie i zawsze kupi coś nie tak 😜 a co dopiero do dziecinnego czy gdzieś heh 😜


Oj tak. Męskie zakupy niemal zawsze muszą zakończyć się nmniejszym bądź większym niepowodzeniem. Ale zawsze są jeszcze mamuśki, siostry, a i nam samym przyda się czasem jakiś spacerek do sklepu.


to już niedługo będzie nasza jedyna rozrywka 😁 😁 😁 😁 😁 😁


mojemu mówię kiedyś kup mi krakowską ( miałam na myśli gazetę) a on mi przyniósł kiełbasę 🤪 🤪 🤪 gdzie dobrze wie że nie jem kiełbasy albo raz na ruski rok haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja będę kupowała zestaw pościeli z wypełnieniem + rożek i gadzety a do tego na zmianę 3 el pościel. Do wózka myślałam że wystarczy śpiworek + cieplejszy kocyk?

Faktycznie śpiworek do wózka to niezły pomysł.


Pewnie ze wystarczy spiworek i kocyk jeszcze tylko pod spiworek wklada sie wklad do wózka i to wystarcza 🙂na wózek przeciez jest jeszcze ochraniacz wiec tyo wszystko razem i zima nie grozna 🙂


Dorotko tak się wtrącając to CZARNULKI miało nie być tylko wczoraj a dziś od rana też cisza więc nie wiem co ona porabia 😮 😮 😮 jak wpadnie to ją dopadniemy 🤪 co nas tak zaniedbuje 😜 a ASIULKA z zielonej też nieźle przygrywa i pojawia się na minutę i znika 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
dużo tych niewiadomych 😮 laktator kupowac od razu czy później? kupować woreczki na pokarm do zamrażania? a może pokarmu będzie mało i nie trzeba?dużo rzeczy wychodzi "w praniu" a jak się nakupuje bez sensu to kasy szkoda 🥴


Masz rację. Chyba nie ma sensu pewnych rzeczy kupować teraz bo może się okazać, że będą nieprzydatne. Pewne gadżety lepiej dokupić później (po porodzie). Ja skupie się na razie na podstawowych - niezbędnych przyborach.


ja też kupuje i mam podstawowe a potem najwyżej mój będzie jeździł i dokupywał co będzie potrzebne 😉


pewnie niezłe jaja będą wychodziły z tych męskich zakupów 😁przynajmniej mój Patryk to w sklepie zachowuje się jak dziecko we mgle 😁 😁

😁 😁 😁 mój z kartką na zwykłe zakupy idzie i zawsze kupi coś nie tak 😜 a co dopiero do dziecinnego czy gdzieś heh 😜


Oj tak. Męskie zakupy niemal zawsze muszą zakończyć się nmniejszym bądź większym niepowodzeniem. Ale zawsze są jeszcze mamuśki, siostry, a i nam samym przyda się czasem jakiś spacerek do sklepu.


to już niedługo będzie nasza jedyna rozrywka 😁 😁 😁 😁 😁 😁


mojemu mówię kiedyś kup mi krakowską ( miałam na myśli gazetę) a on mi przyniósł kiełbasę 🤪 🤪 🤪 gdzie dobrze wie że nie jem kiełbasy albo raz na ruski rok haha



Mój to jak idzie na zakupy (nawet z kartką) to musze mieć tel. koło siebie,bo co chwile dzwoni z pytaniami :Aniaaa a chleb to krojony?a ziemniaków to ile?i tak kilka razy 😁 a ostatnio to kazałam zajechać mu do baru i kupić mi frytki i surówke..frytki kupił ale surówke nie taką jak chciałam to sie rozbeczałam,że niewie co lubie...biedny podkulił ogon i poszedł jeszcze raz hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
dużo tych niewiadomych 😮 laktator kupowac od razu czy później? kupować woreczki na pokarm do zamrażania? a może pokarmu będzie mało i nie trzeba?dużo rzeczy wychodzi "w praniu" a jak się nakupuje bez sensu to kasy szkoda 🥴


Masz rację. Chyba nie ma sensu pewnych rzeczy kupować teraz bo może się okazać, że będą nieprzydatne. Pewne gadżety lepiej dokupić później (po porodzie). Ja skupie się na razie na podstawowych - niezbędnych przyborach.


ja też kupuje i mam podstawowe a potem najwyżej mój będzie jeździł i dokupywał co będzie potrzebne 😉


pewnie niezłe jaja będą wychodziły z tych męskich zakupów 😁przynajmniej mój Patryk to w sklepie zachowuje się jak dziecko we mgle 😁 😁

😁 😁 😁 mój z kartką na zwykłe zakupy idzie i zawsze kupi coś nie tak 😜 a co dopiero do dziecinnego czy gdzieś heh 😜


Oj tak. Męskie zakupy niemal zawsze muszą zakończyć się nmniejszym bądź większym niepowodzeniem. Ale zawsze są jeszcze mamuśki, siostry, a i nam samym przyda się czasem jakiś spacerek do sklepu.


to już niedługo będzie nasza jedyna rozrywka 😁 😁 😁 😁 😁 😁


mojemu mówię kiedyś kup mi krakowską ( miałam na myśli gazetę) a on mi przyniósł kiełbasę 🤪 🤪 🤪 gdzie dobrze wie że nie jem kiełbasy albo raz na ruski rok haha



🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

ja kiedys wysłałam mojego do sklepu z lista z akupów i miał kupic sałate pekińską to dzwonił do mnie i sie pytał jak wygląda a jadł juz z 1000 razy 😁 a innym razem na liscie był ser feta po powrocie do domu bytam sie gdzie jest ser a on mi mówi ze w sklepie serwety nie było no myślałam ze pękne ze smiechu 🙃 😁 takie były nasze poczatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja będę kupowała zestaw pościeli z wypełnieniem + rożek i gadzety a do tego na zmianę 3 el pościel. Do wózka myślałam że wystarczy śpiworek + cieplejszy kocyk?

Faktycznie śpiworek do wózka to niezły pomysł.


Pewnie ze wystarczy spiworek i kocyk jeszcze tylko pod spiworek wklada sie wklad do wózka i to wystarcza 🙂na wózek przeciez jest jeszcze ochraniacz wiec tyo wszystko razem i zima nie grozna 🙂


Dorotko tak się wtrącając to CZARNULKI miało nie być tylko wczoraj a dziś od rana też cisza więc nie wiem co ona porabia 😮 😮 😮 jak wpadnie to ją dopadniemy 🤪 co nas tak zaniedbuje 😜 a ASIULKA z zielonej też nieźle przygrywa i pojawia się na minutę i znika 😮



No dokadnie nie idzie z nimi teraz pogadać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
dużo tych niewiadomych 😮 laktator kupowac od razu czy później? kupować woreczki na pokarm do zamrażania? a może pokarmu będzie mało i nie trzeba?dużo rzeczy wychodzi "w praniu" a jak się nakupuje bez sensu to kasy szkoda 🥴


Masz rację. Chyba nie ma sensu pewnych rzeczy kupować teraz bo może się okazać, że będą nieprzydatne. Pewne gadżety lepiej dokupić później (po porodzie). Ja skupie się na razie na podstawowych - niezbędnych przyborach.


ja też kupuje i mam podstawowe a potem najwyżej mój będzie jeździł i dokupywał co będzie potrzebne 😉


pewnie niezłe jaja będą wychodziły z tych męskich zakupów 😁przynajmniej mój Patryk to w sklepie zachowuje się jak dziecko we mgle 😁 😁

😁 😁 😁 mój z kartką na zwykłe zakupy idzie i zawsze kupi coś nie tak 😜 a co dopiero do dziecinnego czy gdzieś heh 😜


Oj tak. Męskie zakupy niemal zawsze muszą zakończyć się nmniejszym bądź większym niepowodzeniem. Ale zawsze są jeszcze mamuśki, siostry, a i nam samym przyda się czasem jakiś spacerek do sklepu.


to już niedługo będzie nasza jedyna rozrywka 😁 😁 😁 😁 😁 😁


mojemu mówię kiedyś kup mi krakowską ( miałam na myśli gazetę) a on mi przyniósł kiełbasę 🤪 🤪 🤪 gdzie dobrze wie że nie jem kiełbasy albo raz na ruski rok haha



🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

ja kiedys wysłałam mojego do sklepu z lista z akupów i miał kupic sałate pekińską to dzwonił do mnie i sie pytał jak wygląda a jadł juz z 1000 razy 😁 a innym razem na liscie był ser feta po powrocie do domu bytam sie gdzie jest ser a on mi mówi ze w sklepie serwety nie było no myślałam ze pękne ze smiechu 🙃 😁 takie były nasze poczatki 🙂

🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 buhahaha mój ma napisaną listę i np mu pisze :
chleb ( ciemny wieloziarnisty hermetycznie pakowany )
wtedy wiem że nie kupi innego 😁 😁 😁 czasami mu firmę pisze nawet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
każdy facet powinien chociaz miesiąc robić zakupy(a m byśmy narzekały- to nie takie!a czemu nie ma tego?a tego nie lubię! 😜 i jeszcze bysmy na koniec pytały- Kochanie tyle wydałeś???!!!hahahha docenili by nasz trud i wysiłek 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey dziewczyny ja swojemu powiedzialam ze za miesiac sam bedzie musial wszysto robic , bo za miesiac ja sie z lozka nie rusze, juz teraz mi jest ciezko, i ledwie wstaje z lozka,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś sie z moim wygłupialiśmy i ja dla zlewy napisałam na kartce mojemu żeby kupił pół kg syra, i kibasy i ogurt leciał z kartki i przeczytał tak jak napisałam i dzwoni do mnie wściekły Ania!! coś Ty mi napisała ta babka popatrzyła na mnie jak na idiote!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylam , w sklepie , i wydalam 30 euro , oczywiscie na jedzenie takie podstawowe, i dla mojego wzielam 30 , bo potrzebowal na cos, i on do mnie ze zaduzo kasy wydaje, wkurzylam sie, bo wkoncu kupilam same jedzenie do domu, patrzy na mnie wiec mu pojechalam , i powiedzialam ze pier... to , jak ma pretensje to niech robi wszystko sam, to sie zamkna , kiedys robil zakupy nawet sam a teraz rozleniwil sie ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
wczoraj bylam , w sklepie , i wydalam 30 euro , oczywiscie na jedzenie takie podstawowe, i dla mojego wzielam 30 , bo potrzebowal na cos, i on do mnie ze zaduzo kasy wydaje, wkurzylam sie, bo wkoncu kupilam same jedzenie do domu, patrzy na mnie wiec mu pojechalam , i powiedzialam ze pier... to , jak ma pretensje to niech robi wszystko sam, to sie zamkna , kiedys robil zakupy nawet sam a teraz rozleniwil sie ,


przyzwyczaił się, że Ty wszystko robisz, musisz pogonić chłopa do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Fashionalex napisał(a):
wczoraj bylam , w sklepie , i wydalam 30 euro , oczywiscie na jedzenie takie podstawowe, i dla mojego wzielam 30 , bo potrzebowal na cos, i on do mnie ze zaduzo kasy wydaje, wkurzylam sie, bo wkoncu kupilam same jedzenie do domu, patrzy na mnie wiec mu pojechalam , i powiedzialam ze pier... to , jak ma pretensje to niech robi wszystko sam, to sie zamkna , kiedys robil zakupy nawet sam a teraz rozleniwil sie ,


przyzwyczaił się, że Ty wszystko robisz, musisz pogonić chłopa do roboty 🙂

No dokładnie , za dobrze w tyłku... heeehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Mój mimo,że zakupy nie są jego mocną stroną to woli jechać sam 😁 bo wie,że jak ja z nim pójde to będziemy w sklepie o wiele dłuzej 😁 bo ja to lubie pozaglądać to tuuu to tammm heheh i wyczajać promocje 🙂


na mojego to nie działa 😁 chyba jest odwrotnie- ja wolę jeździć sama, żeby sobie spokojnie wszędzie pochodzic, pooglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jedziemy razem do sklepu , to zawwsze sie konczy jadka , o dziwo wczoraj zrobil kolacje, jeszcze troche i zrozumie ze nie bede sie nadawac do niczego i bedzie musial sobie radzic jakos, bo ja czuje sie jak balon z ktorego ulatuje powietrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
jak jedziemy razem do sklepu , to zawwsze sie konczy jadka , o dziwo wczoraj zrobil kolacje, jeszcze troche i zrozumie ze nie bede sie nadawac do niczego i bedzie musial sobie radzic jakos, bo ja czuje sie jak balon z ktorego ulatuje powietrze


parę razy mu w brzuchu poburczy i zrozumie 😁 twardym trzeba być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...