Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja dużo nie przytyłam i się cieszę bo jestem niska-160(to dopiero krasnal 😉 ale i tak dziwnie sie czuję jak mi cos wystaje z przodu 😉 to już chyba tak jest, że jak człowiek jest przyzwyczajony do swojej figury to każde odstępstwo jest dyskomfortem-fizycznym ale chyba przede wszystkim psychicznym 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
ja dużo nie przytyłam i się cieszę bo jestem niska-160(to dopiero krasnal 😉 ale i tak dziwnie sie czuję jak mi cos wystaje z przodu 😉 to już chyba tak jest, że jak człowiek jest przyzwyczajony do swojej figury to każde odstępstwo jest dyskomfortem-fizycznym ale chyba przede wszystkim psychicznym 😮


ja od zawsze praktycznie miałam taką oponkę na brzuchu i nie przeszkadzało mi to. Teraz brzuch jako tako też mi nie przsezkadza bo od zawsze jestem do niego przyzwyczajona. Nie moge zdzierżyć że rozrastam się w tyłku, bo tyłek zawsze miałam ok i nawet położna dziwiła się jak przez taki tyłek mogłam normalnie urodzić 😮 wiec z tym nie mogę się pogodzić póki co 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
http://bebzol.com/pl/A-dupa-rosnie.3327.html

ahhaahahhahahhahaahahhaahhaahahahahahaahaha 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪jeszcze troche i nas wyhacza paparazzi jak sie w fotelach zaklinujemy z kompem przed twarza i oliwo bedooo smarowac ,co by wydobyc dupsko haha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny teoretycznie cola nie jest wskazana bo:gazowana, bardzo słodka i jak to się mówi to odrdzewiacz, ale ja też raz na jakiś czas pije, co prawda staram się nie dużo bo w styczniu jakoś wypiłam litrową to myślałam że padnę w nocy tak mnie brzuch bolał 🥴 Po weselu tej koli zostało to powolutku 😜 😜 mniam. A i pije nie raz muszyniankę nasyconą z magnezem. Bo dobra taka zimna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://bebzol.com/pl/A-dupa-rosnie.3327.html

ahhaahahhahahhahaahahhaahhaahahahahahaahaha 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪jeszcze troche i nas wyhacza paparazzi jak sie w fotelach zaklinujemy z kompem przed twarza i oliwo bedooo smarowac ,co by wydobyc dupsko haha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃


nie chce nic mówić ale miałam podobną sytuacje niedawno, Grzesiek chciał zebym usiadła obok na huśtawce.. usiadłam.. i nie mogłam wstać :P ale jakoś dałam radę przepchać tłuszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po wizycie , pobierał mi cytologię , przeglądał katarzynę 😜 i słuchaliśmy serducha Szkrabika mojego kochanego 😁 jeszcze bardzo nie wyrażnie było słychać bo za mały jest na takie badania 🙂 obiecał że na następnej wizycie zrobi USG tj za 2 tygodnie 🤪 🤪 🤪 już się nie mogę doczekać 😁 ... ciśnienie o dziwo dzis miałam książkowe 🤪 a o wadze to szkoda gadać .... już 8kg na plus 😮 😮 😮 normalnie mi warga zadrżała schodząc z wagi 😮...cóż zrobić będę mega orką jak tak będę dalej tyła 🙃 😮 😮 😮
jedyne co mnie zmartwiło to dostałam pierwszy raz L4 z kodem leżeć ... kazał mi bardzo dużo odpoczywać i się nie forsować więc trzeba doktorka słuchać ... Jutro z rana czeka mnie glukoza 😮 🤢 bryyyy strach się bać co to będzie 😜

Asik haha ,to jedziemy na jednym wozku niemal haha orka i hipcio 🙂 🤪 🤪 🤪 A ja od poczatku mam kod lezec ..hehe ale ile mozna ,caly dzien by czlowiek nie dal rady ..Asiek,a Kaska byla opanowana ,czy wojowala????


napinała się jak szalona 🙃 co po chwila mi mówi "rozluźnij się " a tu ni hu hu jak się spięła tak amen 😁 dobrze że nie rozdupczyła znowu wziernika i mi tą cytologię pobrał 😜
No Kochaniutka gonie Cię z kiloskami 😉

hahaha ,dobrze,ze sie opanowala hahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja dużo nie przytyłam i się cieszę bo jestem niska-160(to dopiero krasnal 😉 ale i tak dziwnie sie czuję jak mi cos wystaje z przodu 😉 to już chyba tak jest, że jak człowiek jest przyzwyczajony do swojej figury to każde odstępstwo jest dyskomfortem-fizycznym ale chyba przede wszystkim psychicznym 😮


ja od zawsze praktycznie miałam taką oponkę na brzuchu i nie przeszkadzało mi to. Teraz brzuch jako tako też mi nie przsezkadza bo od zawsze jestem do niego przyzwyczajona. Nie moge zdzierżyć że rozrastam się w tyłku, bo tyłek zawsze miałam ok i nawet położna dziwiła się jak przez taki tyłek mogłam normalnie urodzić 😮 wiec z tym nie mogę się pogodzić póki co 😞


ja chodzę w spodniach sprzed ciąży(tylko zamka i guzików nie zapinam) więc jest ok. tylko może przez to, że jestem niska i jak ubiorę coś źle dopasowanego to wyglądam jak kula bilardowa 😠 tego już się nie da przeskoczyć 😉 będzie tylko gorzej 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://bebzol.com/pl/A-dupa-rosnie.3327.html

ahhaahahhahahhahaahahhaahhaahahahahahaahaha 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪jeszcze troche i nas wyhacza paparazzi jak sie w fotelach zaklinujemy z kompem przed twarza i oliwo bedooo smarowac ,co by wydobyc dupsko haha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 😁 😁

nie chce nic mówić ale miałam podobną sytuacje niedawno, Grzesiek chciał zebym usiadła obok na huśtawce.. usiadłam.. i nie mogłam wstać :P ale jakoś dałam radę przepchać tłuszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ale się objadłam 😎 nowe ziemniaczki z bączkami oblane cebulką, mizeryjka i 2 jaja sadzone mniam mniam ... a mały jak hasa zadowolony 🤪 wystarczy że cokolwiek do pyska wsadzę i od razu odzew spod cyca 🙃 😁 😁 😁 😁

hehe u mnie podobnie bylo,salata z ogorem ze smietanka ,ziemniaczki mlode(moglabym je jesc kilogramami heh)no i rybka 🙂mniam
PS a co to bączki ??????znowu nam rebus zadalas 😁 😁 😁 😁jak z tym cumelkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
hej jestem po wizycie,zalecenia to leżeć i odpoczywać
dostałam żelazo do łykania i glukoza też mnie czeka w następnym tygodniu 😞
poza tym jak płytki spadną do 50tyś to będe musiała sie polozyc na oddzial
módlcie sie laski za mnie i trzymajcie kciuki oby płytki juz nie spadały
ogólnie wykończona jestem dzis nerwowo ale troszke sie uspokoiłam po wizycie bo poza płytkami wszystko ok

Kamisiu ,nie martw sie bedzie dobrze ,bierz zelazo ,i duzo witaminy c ,bo tedy sie lepiej wchlania zelastwo 🙂Bedzie git Kochana,fajnie,ze wszystko poza tym oki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
pól kubka wybombałam duszkiem!!!!!!!!!!!!!!PYCHA!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

ja czesto cole pije dzisiaj wydudniłam 0,5 litra 🙂ja nie popadam w szalenstwo bo i wode pije lekko gazowana 🙂

mirinda ostatnio mi wchodzila jak niewiem ,moj szukal wszedzie 😁ale tylko to ,bo ja ogolnie nie lubie gazowancow...przed ciaza tez nie ,ewentualnie raz na rok mi sie zachce Pepsi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja dużo nie przytyłam i się cieszę bo jestem niska-160(to dopiero krasnal 😉 ale i tak dziwnie sie czuję jak mi cos wystaje z przodu 😉 to już chyba tak jest, że jak człowiek jest przyzwyczajony do swojej figury to każde odstępstwo jest dyskomfortem-fizycznym ale chyba przede wszystkim psychicznym 😮


ja od zawsze praktycznie miałam taką oponkę na brzuchu i nie przeszkadzało mi to. Teraz brzuch jako tako też mi nie przsezkadza bo od zawsze jestem do niego przyzwyczajona. Nie moge zdzierżyć że rozrastam się w tyłku, bo tyłek zawsze miałam ok i nawet położna dziwiła się jak przez taki tyłek mogłam normalnie urodzić 😮 wiec z tym nie mogę się pogodzić póki co 😞


ja chodzę w spodniach sprzed ciąży(tylko zamka i guzików nie zapinam) więc jest ok. tylko może przez to, że jestem niska i jak ubiorę coś źle dopasowanego to wyglądam jak kula bilardowa 😠 tego już się nie da przeskoczyć 😉 będzie tylko gorzej 😁 😁 😁 😁

Kobieto to ile Ty przybrałaś 🤪 Ja już się nie wczesuje w spodnie sprzed ciąży...W tyłek chyba też już weszło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja dużo nie przytyłam i się cieszę bo jestem niska-160(to dopiero krasnal 😉 ale i tak dziwnie sie czuję jak mi cos wystaje z przodu 😉 to już chyba tak jest, że jak człowiek jest przyzwyczajony do swojej figury to każde odstępstwo jest dyskomfortem-fizycznym ale chyba przede wszystkim psychicznym 😮


ja od zawsze praktycznie miałam taką oponkę na brzuchu i nie przeszkadzało mi to. Teraz brzuch jako tako też mi nie przsezkadza bo od zawsze jestem do niego przyzwyczajona. Nie moge zdzierżyć że rozrastam się w tyłku, bo tyłek zawsze miałam ok i nawet położna dziwiła się jak przez taki tyłek mogłam normalnie urodzić 😮 wiec z tym nie mogę się pogodzić póki co 😞


ja chodzę w spodniach sprzed ciąży(tylko zamka i guzików nie zapinam) więc jest ok. tylko może przez to, że jestem niska i jak ubiorę coś źle dopasowanego to wyglądam jak kula bilardowa 😠 tego już się nie da przeskoczyć 😉 będzie tylko gorzej 😁 😁 😁 😁

Kobieto to ile Ty przybrałaś 🤪 Ja już się nie wczesuje w spodnie sprzed ciąży...W tyłek chyba też już weszło 😮


jesli waga mojej mamy dobrze wskazywała, to od początku już 8 kg ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
żeby podnieść poziom żelaza we krwi słyszałam, żeby jeść dużo buraków. Są też jednodniowe soki buraczane 🙂

tak natka pietrruchy tez,siekaj i dawaj do wszystkiego,do kanapek,ziemniakow,zup ,sosow-na koniec gotowania itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Od jakiegoś czasu czuję się jak słoń ;/ miesiąc temu miałam 75 kg, a parte dni temu stanełam na wadze i... 79 ;/ czyli kolejne 4 kg w miesiąc. NIe wiem czy waga była zepsuta czy nie, ale przeraża mnie to. Jem normalnie, ruszam się dużo (spaceruje) a dupsko rosnie. W tej ciązy w biodra mi duzo idzie...

tez sie czujeci jak słonie?


ja się nie czuję jak słoń 😎 natomiast jak mega ORKA 🤪 🤪 🤪 [color=red]Kasia[/size[/color]] nie łam się nie jest żle na pewno 😜 bynajmniej ja sobię tak to tłumaczę 🙃 😁 😁 😁
Kamiska będzie gitt nie ma co sie łamać , a jak zaczniesz łykać żelazo to krewka się unormuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Od jakiegoś czasu czuję się jak słoń ;/ miesiąc temu miałam 75 kg, a parte dni temu stanełam na wadze i... 79 ;/ czyli kolejne 4 kg w miesiąc. NIe wiem czy waga była zepsuta czy nie, ale przeraża mnie to. Jem normalnie, ruszam się dużo (spaceruje) a dupsko rosnie. W tej ciązy w biodra mi duzo idzie...

tez sie czujeci jak słonie?


ja się nie czuję jak słoń 😎 natomiast jak mega ORKA 🤪 🤪 🤪 [color=red]Kasia[/size[/color]] nie łam się nie jest żle na pewno 😜 bynajmniej ja sobię tak to tłumaczę 🙃 😁 😁 😁
Kamiska będzie gitt nie ma co sie łamać , a jak zaczniesz łykać żelazo to krewka się unormuję 🙂


haha, akurat to co do mnie jest wielkimi literami 😁 no nieźle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Od jakiegoś czasu czuję się jak słoń ;/ miesiąc temu miałam 75 kg, a parte dni temu stanełam na wadze i... 79 ;/ czyli kolejne 4 kg w miesiąc. NIe wiem czy waga była zepsuta czy nie, ale przeraża mnie to. Jem normalnie, ruszam się dużo (spaceruje) a dupsko rosnie. W tej ciązy w biodra mi duzo idzie...

tez sie czujeci jak słonie?


ja się nie czuję jak słoń 😎 natomiast jak mega ORKA 🤪 🤪 🤪 [color=red]Kasia[/size[/color]] nie łam się nie jest żle na pewno 😜 bynajmniej ja sobię tak to tłumaczę 🙃 😁 😁 😁
Kamiska będzie gitt nie ma co sie łamać , a jak zaczniesz łykać żelazo to krewka się unormuję 🙂


haha, akurat to co do mnie jest wielkimi literami 😁 no nieźle :P


to było przypadkiem 😜 nie odbierz tego źle heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...