Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

dzidzia najwazniejsza ja juz jedne miesiac zakaz mialam i jakos przezylam teraz mam tydzien zakazu tez jakos przezyje nawet jakbym do konca ciazy zakaz miala to nic by sie nie stalo dla dziecka sie zrobi wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mi gin nawet nie wspomniał o wadze a mam już 11 na plusie a przy mojej wadze przy ciazy powinnam miec tyle w 40 tygodniu...
wytłumaczy mi ktos jak to jest z tymi infekcjami? jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kruszynka ważyła 1120 gram w 28 tc 😜 ale w rzeczywistości wygląda to inaczej , moja ciocia mi mówiła że urodziła córkę w 30 tc i miała miec 1300 gram a miała 1700 g , i zdrowa teraz piekna wiec to inaczej z ta waga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
a moja mała waży już 800 gram.ot sie zdziwiłam że taka duża 🙂
Moja wczotaj była ważona i ma 851, ucieszyłam się, bo ostatnio miała 388 i bałam się, że może będzie za malutka 🙂 🙂 i szacunkowa waga w 40 tyg to ok 3200 (wiadomo że to jest tylko orientacyjnie) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ginekolog zawsze jak mam jakas infekcje to wlasnie te tabletki zapisuje co Agata o nich wspominala ma one pomagaja ale po czasie wraca ta inekcja dlatego teraz mi dodaatkowo antybiotyk zapisal. ograzm moze zaszkodzic jak masz zakaz tym bardziej jak masz cos z szyjka.mi ginekolog mowil ze teraz to meza tylko moge zadowalac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
moj ginekolog zawsze jak mam jakas infekcje to wlasnie te tabletki zapisuje co Agata o nich wspominala ma one pomagaja ale po czasie wraca ta inekcja dlatego teraz mi dodaatkowo antybiotyk zapisal. ograzm moze zaszkodzic jak masz zakaz tym bardziej jak masz cos z szyjka.mi ginekolog mowil ze teraz to meza tylko moge zadowalac

Clotrimazolum to też jest antybiotyk. Na mnie dziąlają one najlepiej 🙂
Marta stosuj to co Ci zapoisał i na pewno będzie oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
mi gin nawet nie wspomniał o wadze a mam już 11 na plusie a przy mojej wadze przy ciazy powinnam miec tyle w 40 tygodniu...
wytłumaczy mi ktos jak to jest z tymi infekcjami? jak to jest?


Z tego co wiem infekcje w ciąży są rzeczą zupełnie normalną. Strasznie łatwo je załapać. Ja co prawda nie mam jak narazie tego problemu, ale jak nie byłam w ciąży ciągle się z nimi męczyłam. Lekarka mi tłumaczyła, że można to złapać od różnych rzeczy: od papieru toaletowego, od mydła od majtek, jeśli nie są bawełniane itd. Nie wiem dlaczego mi ciągle wracało. Nigdy mi nie powiedziała, że mój mąż też powinien brać tabletki, a czytałam w necie, że tak, bo nawet jak ja się wyleczę to on mnie z powrotem zaraża. Więc ja namiętnie brałam globulki dopochwowe, wyleczyłam się na 2 tyg a potem od nowa. Raz do niej poszłam i powiedziałam, że mam tego dosyć, bo ile można i znowu zapisała ten sam lek, ale dodatkowo zapisała antybiotyk,( był cholernie drogi) i miałam go brać tylko wtedy jak poczuję, że coś zaczyna się dziać. No i tak zrobiłam, było to jakieś 10 miesięcy temu i od tej pory nic. Nie wiem czy to dlatego, że taki dobry jest ten lek ( mam jeszcze prawie całą paczkę w razie W), czy może dlatego, że prawie wcale nie uprawiamy seksu w ciąży. Byłam przekonana, że będę na to cierpieć - miłe zaskoczenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta najważniejsze że z małą ok 🙂a wagą się nie przejmuj bo nie dużo przytyłaś od początku ?! badania powtórzysz i będzie ok 🙂 a i z cukrzycą dasz radę jakby się faktycznie przyplątała 🥴
a mój Szkrab 1100gram 🙂 duży okaz 🙂 ale wychodzi na to że jutro mam 28T 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja najwazniejsze ze z mala wszystko ok 🙂 dobra dziewczyny ja mykaz zaraz pizza bedzie 🙂:* milego popoludnia. a tak na marginesie to zaczynalam z waga 57 potem schudlam do 54.5 a teraz waze juz 61 wiec duzo przytyklam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
racja najwazniejsze ze z mala wszystko ok 🙂 dobra dziewczyny ja mykaz zaraz pizza bedzie 🙂:* milego popoludnia. a tak na marginesie to zaczynalam z waga 57 potem schudlam do 54.5 a teraz waze juz 61 wiec duzo przytyklam 😞


głupoty opowiadasz ! naprawdę mało przytyłaś !!! smacznego i do póżniej 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
racja najwazniejsze ze z mala wszystko ok 🙂 dobra dziewczyny ja mykaz zaraz pizza bedzie 🙂:* milego popoludnia. a tak na marginesie to zaczynalam z waga 57 potem schudlam do 54.5 a teraz waze juz 61 wiec duzo przytyklam 😞

Gdzie dużo???? z 57 na 61??Przecież to prawie nic...ten Twój lekarz chyba ma z głową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
racja najwazniejsze ze z mala wszystko ok 🙂 dobra dziewczyny ja mykaz zaraz pizza bedzie 🙂:* milego popoludnia. a tak na marginesie to zaczynalam z waga 57 potem schudlam do 54.5 a teraz waze juz 61 wiec duzo przytyklam 😞

Gdzie dużo???? z 57 na 61??Przecież to prawie nic...ten Twój lekarz chyba ma z głową...


dokładnie , jak na ponad połowę to nic !! nawet pewnie do 12kg nie dojdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
racja najwazniejsze ze z mala wszystko ok 🙂 dobra dziewczyny ja mykaz zaraz pizza bedzie 🙂:* milego popoludnia. a tak na marginesie to zaczynalam z waga 57 potem schudlam do 54.5 a teraz waze juz 61 wiec duzo przytyklam 😞

Gdzie dużo???? z 57 na 61??Przecież to prawie nic...ten Twój lekarz chyba ma z głową...

Marta co Ty gadasz jakie dużo ja zaczynałam od 54 potem schudłam do 52.5 a teraz mam 60kg 😮 😮 😮
a co do infekcji Ania ja z Moim 6tyg nic seksu przed ślubem a ginek stwierdził że mam za dużo wydzieliny. Teraz jak coś zaswędzi mnie to odrazu robię post i smaruje się clotrimazolem i mojemu każe też. Mam nadzieje że nic nie bedzie jak teraz pójdę. Wogóle przed ciąża bardzo często mnie łapały infekcje razem z ginkiem doszliśmy że to musi być po durexach 😜 Mój Grzes nie chciał żebym brała tabsy 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
racja najwazniejsze ze z mala wszystko ok 🙂 dobra dziewczyny ja mykaz zaraz pizza bedzie 🙂:* milego popoludnia. a tak na marginesie to zaczynalam z waga 57 potem schudlam do 54.5 a teraz waze juz 61 wiec duzo przytyklam 😞

Gdzie dużo???? z 57 na 61??Przecież to prawie nic...ten Twój lekarz chyba ma z głową...

Marta co Ty gadasz jakie dużo ja zaczynałam od 54 potem schudłam do 52.5 a teraz mam 60kg 😮 😮 😮
a co do infekcji Ania ja z Moim 6tyg nic seksu przed ślubem a ginek stwierdził że mam za dużo wydzieliny. Teraz jak coś zaswędzi mnie to odrazu robię post i smaruje się clotrimazolem i mojemu każe też. Mam nadzieje że nic nie bedzie jak teraz pójdę. Wogóle przed ciąża bardzo często mnie łapały infekcje razem z ginkiem doszliśmy że to musi być po durexach 😜 Mój Grzes nie chciał żebym brała tabsy 🙃 😁


Tę maść dla was kupowałaś na receptę? - pytam na zaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...