Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leer napisał(a):
hejcia! 🙂
wyspane? ja nie bardzo...
ale to może zasługa wczorajszej nocki hihi 😜
wreszcie czuje sie spełniona 😎
ale u mnie ponura pogoda jedyny plus że oddychać idzie normalnie...

ochocho....pogoda do bani ,ale serducha gorace widze !! 😜 😎 🤪no pieknie ,czyli malzenstwo zostalo skonsumowane 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja już dzisiaj szalałam blenderem i truskawy z cukrem i śmietanką pochłonięte 🙂

hehe ,ale sobie dogadzamy od ranka 🙂 🙂 🙂 ☺️

ale teraz jest wymówka - my sobie nie dogadzamy tylko maluszkowi 🙂

no tak tak oczywiscie 😁 😁 😁My bysmy nie mogly byc takie rozpustne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hejcia! 🙂
wyspane? ja nie bardzo...
ale to może zasługa wczorajszej nocki hihi 😜
wreszcie czuje sie spełniona 😎
ale u mnie ponura pogoda jedyny plus że oddychać idzie normalnie...

hehe a ja mojemu focha strzeliłam wczoraj bo dostał zapędu jak ja już żywcem spałam
jak Wam dobrze, też chce ochłodzenie a narazie jest upał siedze i topie się może pójde do biedry tam chłodniej przy lodówkach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe udawaj że czytasz skład lodów 😁
no u mnie chłodno na krotki rękaw nie wyjde 😉
dobra ide szukać płyty herosa pograłabym sobie a brat zabrał do de oryginalna i muszę szukać tej drugiej ..;/

no i lipa nie ma ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wczoraj kupiłam za 5zł gazete bede mamą +mamo to ja+twoje dziecko . Mojemu pokazałam zaczął się śmiać, ja do niego ale patrz ciekawe artykuły np. seks w ciąży. Złapał gazetę zaczął czytać, ja kończyłam obiad robić a On w końcu "O Matko Masakra co to będzie jak my sobie poradzimy z takim małym ludziem'' 😮 i strach w oczach 😮 Kurde do chłopów dociera z opóźnieniem że to nie tylko zabawka. Chyba Mu jaką ksiązke kupię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata chyba tez sie przejedziemy 🙂 ale jak juz to w niedziele bo w sobotę moj M pracuje.
izka mojemu nadal nie moge uświadomić że dzidzia to nie zabawka i nie odłoży sie jej jak tylko bedzie miał na cos innego ochote...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny leze sobie wczoraj z moim S w lozeczku,ogladamy filmidlo wchodzi tesc..popatrzał co robimy zamknal drzwi i tyle na temat 😲 odechcialo mi sie dalej ogladac,z taka wsciekloscia poszlam spac ze ledwo dzisiaj otworzylam oczy od razu w necie szukalam zamkow do drzwi harmonijkowych,moje Kochanie juz wie ze to bylo przegiecie paleczki wiec nic sie nie odzywa tylko grzecznie kupi zamek. ja nie wiem,ja moze zamiast na porodowke to do wariatkowa sobie pojade 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny leze sobie wczoraj z moim S w lozeczku,ogladamy filmidlo wchodzi tesc..popatrzał co robimy zamknal drzwi i tyle na temat 😲 odechcialo mi sie dalej ogladac,z taka wsciekloscia poszlam spac ze ledwo dzisiaj otworzylam oczy od razu w necie szukalam zamkow do drzwi harmonijkowych,moje Kochanie juz wie ze to bylo przegiecie paleczki wiec nic sie nie odzywa tylko grzecznie kupi zamek. ja nie wiem,ja moze zamiast na porodowke to do wariatkowa sobie pojade 🤢

Iza ja Ci współczuję, naprawdę wszystko wszystkim, ale są jakieś granice...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero doczytałam Gusia trzymaj się Kochana wiem co czujesz bo sama straciłam moją psinę pod koniec marca 🥴
ale wiecie co są już na świecie wnuczki mojej kochanej psiny, w tamtym tyg się urodziły 3sztuki. Ciekawe jakie już są. Martwię się bo moja psina zawsze tylko jedno odhowywała, może córcia da radę 😜
Dowiem się jutro wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Dziewczyny leze sobie wczoraj z moim S w lozeczku,ogladamy filmidlo wchodzi tesc..popatrzał co robimy zamknal drzwi i tyle na temat 😲 odechcialo mi sie dalej ogladac,z taka wsciekloscia poszlam spac ze ledwo dzisiaj otworzylam oczy od razu w necie szukalam zamkow do drzwi harmonijkowych,moje Kochanie juz wie ze to bylo przegiecie paleczki wiec nic sie nie odzywa tylko grzecznie kupi zamek. ja nie wiem,ja moze zamiast na porodowke to do wariatkowa sobie pojade 🤢

Leginsik ,stad takie sny masz pewnie...tescie chca uczestniczyc w Waszym zyciu ,niebawem do lozka wleza ... 😮wspolczuje Ci kochana ,koniecznie zamek i z bani ...
A Ty mi powiedz jak juz Cie dorwalam Mycho...gdzie kupilas te sukieneczke z avatara ???Mi sie bardzo podoba-jest sliczna ,prosze o namiar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny leze sobie wczoraj z moim S w lozeczku,ogladamy filmidlo wchodzi tesc..popatrzał co robimy zamknal drzwi i tyle na temat 😲 odechcialo mi sie dalej ogladac,z taka wsciekloscia poszlam spac ze ledwo dzisiaj otworzylam oczy od razu w necie szukalam zamkow do drzwi harmonijkowych,moje Kochanie juz wie ze to bylo przegiecie paleczki wiec nic sie nie odzywa tylko grzecznie kupi zamek. ja nie wiem,ja moze zamiast na porodowke to do wariatkowa sobie pojade 🤢

Iza ja Ci współczuję, naprawdę wszystko wszystkim, ale są jakieś granice...

ktora oni juz daaaawno przekroczyli mnie sie odechcialo wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny leze sobie wczoraj z moim S w lozeczku,ogladamy filmidlo wchodzi tesc..popatrzał co robimy zamknal drzwi i tyle na temat 😲 odechcialo mi sie dalej ogladac,z taka wsciekloscia poszlam spac ze ledwo dzisiaj otworzylam oczy od razu w necie szukalam zamkow do drzwi harmonijkowych,moje Kochanie juz wie ze to bylo przegiecie paleczki wiec nic sie nie odzywa tylko grzecznie kupi zamek. ja nie wiem,ja moze zamiast na porodowke to do wariatkowa sobie pojade 🤢

nie no jakaś Masakra z tymi teściami, tak to jest najlepiej na zdj się wychodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny leze sobie wczoraj z moim S w lozeczku,ogladamy filmidlo wchodzi tesc..popatrzał co robimy zamknal drzwi i tyle na temat 😲 odechcialo mi sie dalej ogladac,z taka wsciekloscia poszlam spac ze ledwo dzisiaj otworzylam oczy od razu w necie szukalam zamkow do drzwi harmonijkowych,moje Kochanie juz wie ze to bylo przegiecie paleczki wiec nic sie nie odzywa tylko grzecznie kupi zamek. ja nie wiem,ja moze zamiast na porodowke to do wariatkowa sobie pojade 🤢

Leginsik ,stad takie sny masz pewnie...tescie chca uczestniczyc w Waszym zyciu ,niebawem do lozka wleza ... 😮wspolczuje Ci kochana ,koniecznie zamek i z bani ...
A Ty mi powiedz jak juz Cie dorwalam Mycho...gdzie kupilas te sukieneczke z avatara ???Mi sie bardzo podoba-jest sliczna ,prosze o namiar 🙂

ja im kur.. dam uczesniczyc,jestem tak na nich cieta ze to jest kwestia czasu,albo wybuchne przy nich albo zrobie dyme mojemu ze skonczy sie na tym ze na tydzien czasu pojde do mamy.
Asiu ja ja kupilam w sklepie,mloda dziewczyna otworzyla u mnie w miescie ta kiecka to jest i do chodzenia w ciazy i pozniej :0 musialam ja odrobine przerobic..za duze wyciecie miala,a ja nie lubie swiecic cyckami wiec wstawilam biala koronke i paski ktore byly wiazane na szyi zapinam na guziczek z tyłu. na allegro cos lipa z tymi kieckami na lato a ja lubie takie fiu fiu 🤪 zapytam sie jej moze i przez internet sprzedaje to podalabym Ci namiar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja mam tak z Andru siostrami...Bo on przerobil chawire i mamy osobne wejscie z korytarza -mieszkanie ,kosztem chalupy Jego mamy..I te cale zycie nauczone ze bez pukania,albo z krotkim puk i lapia za klamke ,jak do siebie ..masakra ,nie po to sobie wszystko urzadzil ,sam kuchnie ,lazienke i wszystko robil ,zeby sie ladowac bez kultury w chalupe...jak mnie to wkur....U nas odkad mieszkamy razem zazwyczaj drzwi sa zamykane od srodka(tak jestem nauczona,bo zawsze mieszkalam w bloku ,a tu male miasteczko -ala wiocha i sie laduja jak do obory..)
A od kilku lat jak lapia za klamke pada pytanie ,"czego wy sie tak zamykacie???"no wiecie co?przergiecie paly!
A kiedys wlazla jak fikolajkowalismy... ☺️kurcze koldra zdazylismy sie okryc ,widziala ,ze nadzy lezymy ,a ta bez taktu cos tam nam gada i nie mysli wyjsc ,zero zazenowania,ani wstydu... 😮 😮 😮
Ja bym sie zawstydzila i przeprosila ,a juz napewno nigdy nie wlazla nie proszona ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny leze sobie wczoraj z moim S w lozeczku,ogladamy filmidlo wchodzi tesc..popatrzał co robimy zamknal drzwi i tyle na temat 😲 odechcialo mi sie dalej ogladac,z taka wsciekloscia poszlam spac ze ledwo dzisiaj otworzylam oczy od razu w necie szukalam zamkow do drzwi harmonijkowych,moje Kochanie juz wie ze to bylo przegiecie paleczki wiec nic sie nie odzywa tylko grzecznie kupi zamek. ja nie wiem,ja moze zamiast na porodowke to do wariatkowa sobie pojade 🤢

Leginsik ,stad takie sny masz pewnie...tescie chca uczestniczyc w Waszym zyciu ,niebawem do lozka wleza ... 😮wspolczuje Ci kochana ,koniecznie zamek i z bani ...
A Ty mi powiedz jak juz Cie dorwalam Mycho...gdzie kupilas te sukieneczke z avatara ???Mi sie bardzo podoba-jest sliczna ,prosze o namiar 🙂

ja im kur.. dam uczesniczyc,jestem tak na nich cieta ze to jest kwestia czasu,albo wybuchne przy nich albo zrobie dyme mojemu ze skonczy sie na tym ze na tydzien czasu pojde do mamy.
Asiu ja ja kupilam w sklepie,mloda dziewczyna otworzyla u mnie w miescie ta kiecka to jest i do chodzenia w ciazy i pozniej :0 musialam ja odrobine przerobic..za duze wyciecie miala,a ja nie lubie swiecic cyckami wiec wstawilam biala koronke i paski ktore byly wiazane na szyi zapinam na guziczek z tyłu. na allegro cos lipa z tymi kieckami na lato a ja lubie takie fiu fiu 🤪 zapytam sie jej moze i przez internet sprzedaje to podalabym Ci namiar 🙂

No dziekuje,wlasnie jest taka inna ,cudna 🙂Zapytaj moze ma babeczka stronke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki 🙂
ja pierdziele co za ludzie,bez wyobrazni mi sie chce juz z tych nerwow czasami ryczec,po dobroci im sie nie przegada,szanuje ich bo mieszkam pod icha dachem co nie oznacza ze maja przez to wieksza kontrole nad nami,wszystko musza wiedziec,widziec i sie wiecznie udzielac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki!
U mnie dziś chłodek, chmury i zero słońca, może tak zostać puki co 🙂

Było cos o targach to ja dorzucę o akcji "Szczęśliwe macierzyństwo" kiedyś było o tym na forum, organizują w różnych miastach akcje, można sobie zrobic bezpłatnie usg 3D. kiedys do nich napisałam pytając kiedy będą w Poznaniu - 6/7 sierpnia tu jest link do strony http://www.szczesliwe.macierzynstwo.pl/strefa-rodzinna/szczesliwa-mama/
chyba piszą co jakiś czas gdzie najbliższa akcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
nie chce mi sie bardziej podnosic cisnienia bo to nie ma sensu,moze bede na tyle bezczelna i poki co wywiesze sobie na drzwiach "prosze pukac". musze z moim z nowu pogadac bo juz mam dosc. tyle na temat.


Dobry pomysł!!!!! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
hej Dziewczynki!
U mnie dziś chłodek, chmury i zero słońca, może tak zostać puki co 🙂

Było cos o targach to ja dorzucę o akcji "Szczęśliwe macierzyństwo" kiedyś było o tym na forum, organizują w różnych miastach akcje, można sobie zrobic bezpłatnie usg 3D. kiedys do nich napisałam pytając kiedy będą w Poznaniu - 6/7 sierpnia tu jest link do strony http://www.szczesliwe.macierzynstwo.pl/strefa-rodzinna/szczesliwa-mama/
chyba piszą co jakiś czas gdzie najbliższa akcja 🙂

Chyba któraś była na tej akcji już nawet.
Czyli 6/7 sierpnia jest w Poznaniu??? Super, też pójdę, a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...