Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześ dziewczyny.....
Ja tylko na chwilkę.... W nocy odeszła moja psinka. Miała krwotok wewnętrzny. Podawałam jej kroplówki, ale nic nie dało się zrobić. Nic mi się nie chce. Nie spałam całą noc. Może teraz uda mi się przespać choć trochę, bo bardzo źle się czuję, bardzo boli mnie brzuch. Zmykam dziewczynki kochane. Może będę później.
Całuski. Trzymajcie się i uważajcie na siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Cześ dziewczyny.....
Ja tylko na chwilkę.... W nocy odeszła moja psinka. Miała krwotok wewnętrzny. Podawałam jej kroplówki, ale nic nie dało się zrobić. Nic mi się nie chce. Nie spałam całą noc. Może teraz uda mi się przespać choć trochę, bo bardzo źle się czuję, bardzo boli mnie brzuch. Zmykam dziewczynki kochane. Może będę później.
Całuski. Trzymajcie się i uważajcie na siebie 😘

Przykro mi... Wiem co czujesz... Spróbuj zasnąć, może będziesz się lepiej czuła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Cześ dziewczyny.....
Ja tylko na chwilkę.... W nocy odeszła moja psinka. Miała krwotok wewnętrzny. Podawałam jej kroplówki, ale nic nie dało się zrobić. Nic mi się nie chce. Nie spałam całą noc. Może teraz uda mi się przespać choć trochę, bo bardzo źle się czuję, bardzo boli mnie brzuch. Zmykam dziewczynki kochane. Może będę później.
Całuski. Trzymajcie się i uważajcie na siebie 😘

Ojjj Biedna, strasznie wspołczuję.... U nas też psy są traktowane jak członkowie rodziny, więc znam ten ból, jak odejdą ( 26 czerwca będzie 2 rocznica śmierci mojej poprzedniej seterki 😞 )...Trzymaj się Kochana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
IZA131313 🙂
mam prośbe przysłalas mi tylko niektore pliki
nie mam nr 2 i 4
jesli moglabys sprawdzic i przeslac mi reszte jesli to masz
byłabym bardzo wdzieczna!! 🙂 🙂

Czy ja tez się mogę podpiąć po prośbę z przepisami od dietetyka? mój mail: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczęta 🙂 U mnie tez chlodniej i w pogodzie i z Przemyslawem 🙂 Nie odzywam sie do niego chwilowo, ale niech ma chlop nauczke 🙂

hej dziewuszki !!Madziu ,tsak jest trza raz kiedys chlopa sprowadzic na ziemie,bo moj ostatnio jakis tez humorzasty jak diabli ..tez nie odywalam sie do niego i jeszcze nie jest tak jak byc powinno ..za pewny siebie ostatnio jakis...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Dziewczynki DZIEŃ DOBRY[color=blue][/color] 🙂
U mnie w końcu chłodniej i brak słońca 🤪 🤪 🤪 i chyba padać będzie. I dobrze, bo po ostatnim maratonie z upałem mam dość!!!!!!!
Muszę dziś z Majeczką do weterynarza podjechać, bo jakieś strupki na pyszczku jej się porobiły 😞 jakby jakieś uczulenie... 😞 Mam nadzieję, że to nic złego. Biedna moja dupka ruda!!

bedzie dobrze napewno Kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej , co za masakryczna noc , koszmary takie 😮 nawet nie będę powtarzać co mi się śniło 🥴 🥴 🥴 mój aż się przebudził bo się rzucałam po całym wyrze i przegadaliśmy chwilkę w nocy bo i ja co po chwilę się budziłam 🥴
Na dodatek dziś kumpele z roboty przyjeżdżają jak się cieszyłam tak teraz najchętniej bym przełożyła wizytę ehhh... może lepiej niech przyjadą i na kopią mi do dupy żebym się opamiętała ....
Jedziemy do apteki ... będę kukać 😘 😘 😘

Asiorek babskie posiedzenie Ci napewno pomoze 🙂Nie smutaj sie ,bedzie dobrze,a Ty zamiast do apteki to do wyra !!!!! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Cześ dziewczyny.....
Ja tylko na chwilkę.... W nocy odeszła moja psinka. Miała krwotok wewnętrzny. Podawałam jej kroplówki, ale nic nie dało się zrobić. Nic mi się nie chce. Nie spałam całą noc. Może teraz uda mi się przespać choć trochę, bo bardzo źle się czuję, bardzo boli mnie brzuch. Zmykam dziewczynki kochane. Może będę później.
Całuski. Trzymajcie się i uważajcie na siebie 😘

Przykro mi... Wiem co czujesz... Spróbuj zasnąć, może będziesz się lepiej czuła...


trzymaj sie Gusia znam to jak odchodzi zwierzak członek rodziny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie nigdy nie zamawialam niczego z allegro a teraz chcialabym zamowic jak to jest wystarczy sie zarejstrowac i zamawiac?

Przychodzi do domu koperta z linkiem aktywacujnym. Przynajmniej kiedyś tak było, ale wiem że teraz jest możliwość robienia zakupów bez rejestracji 🙂 Musisz poczytać na stronie allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
tez koszmary mialam brzuch mnie boli pewnie ze stresu

Marta ,prosze Cie ...nie wpoadajmy w panike ...sporo nas tu jest ze zlymi wynikami ,ale lykamy tablety i dbamy o zdrowa dietke-nie koniecznie zawsze .. ☺️bedzie dobrze Mycha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześ dziewczyny.....
Ja tylko na chwilkę.... W nocy odeszła moja psinka. Miała krwotok wewnętrzny. Podawałam jej kroplówki, ale nic nie dało się zrobić. Nic mi się nie chce. Nie spałam całą noc. Może teraz uda mi się przespać choć trochę, bo bardzo źle się czuję, bardzo boli mnie brzuch. Zmykam dziewczynki kochane. Może będę później.
Całuski. Trzymajcie się i uważajcie na siebie 😘

Gusiu wspolczuje..wiem ,ze odejscie psinki to zaloba jakich malo...jednak teraz sie nie meczy i napewno jest Jej tam lepiej ,bez cierpienia i meki ...
Sciskam ,trzymaj sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie nigdy nie zamawialam niczego z allegro a teraz chcialabym zamowic jak to jest wystarczy sie zarejstrowac i zamawiac?

Przychodzi do domu koperta z linkiem aktywacujnym. Przynajmniej kiedyś tak było, ale wiem że teraz jest możliwość robienia zakupów bez rejestracji 🙂 Musisz poczytać na stronie allegro.

Ja bardzo dużo zamawiam, ale nie mam konta swojego, tylko zamawiam na konto Tomka siostry. Na pewno w regulaminie jest wszystko napisane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie nigdy nie zamawialam niczego z allegro a teraz chcialabym zamowic jak to jest wystarczy sie zarejstrowac i zamawiac?

Przychodzi do domu koperta z linkiem aktywacujnym. Przynajmniej kiedyś tak było, ale wiem że teraz jest możliwość robienia zakupów bez rejestracji 🙂 Musisz poczytać na stronie allegro.

Tak jest dalej tylko zmienili ,ze zakupy na Kup teraz mozna dokonac bez rejestracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziewczyny bo chce zamowic spiochy z kaftanikiem moro moj maz ma bzika na puncie moro wkoncu zolnierzem jest heh chce zamowic roz 62 i czapeczki tez moro widzialam ale na rozmiarach sie nie znam do sprzedania jest roz 38 i 42 do tamtego kompletu jaki rozmiar czapeczki bedzie dobry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniadanko pochloniete ,do tego inka z mleczkiem 🙂Andru kupil jakies przepyszne pomidorki ,takie czerwone i pachnace ,juz nie pamietam kiedy takie jadlam -mniamniusne 🤪Kanapki z cieniutenko pokrojona poledwiczka ,na to ten pomidorek i koperek z natka pietruszki -->pychotka 🤪 🤪 🤪
A na deser czekaja truskawki swiezo zakupilam 🙂 🙂 🙂ze smietanka i cukrem 🤪 🤪ale to pozniej,bo juz pojadlam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejcia! 🙂
wyspane? ja nie bardzo...
ale to może zasługa wczorajszej nocki hihi 😜
wreszcie czuje sie spełniona 😎
ale u mnie ponura pogoda jedyny plus że oddychać idzie normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
ja już dzisiaj szalałam blenderem i truskawy z cukrem i śmietanką pochłonięte 🙂

hehe ,ale sobie dogadzamy od ranka 🙂 🙂 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...