Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia z Zielonej i co Ci powiedział na te kłoci Katarzynki .....bo ja sie tez o to boje tak mnie kłuje czasmi jak chodze , jak sie przewracam z boku na bok w nocy najgorzej , ....takie kłucia .....ja sie boje zeby to nie było te spojenie rozchodzace w ciązy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Kochane , wróciłam i bez szału u mnie 🥴 🥴 🥴 🥴
najpierw mnie zbadał i ledwo paluchy wraził i odrazu zjeba 😞 😞 😞 że się nie oszczędzam że mam leżeć bo mały jest za nisko , do tego szyjka za krótka i jak tak dalej pójdzie to mnie wsadzi do szpitala 😞
potem USG mały odwrócony pupą w dół i powiedział że jak to się nie zmieni w najbliższym czasie to będzie cesarka 😲 😞 Tymuś waży 1100gram i wychodzi że jestem w 27T5d czyli o tydzień do przodu , jestem tak podłamana że szok ... ryczeć mi się chce i wogóle to mam doła zajebistego 😞

Asiulku moj Kochany ,nie martw sie ,tylko jak Mudzynek kazal lez i sie oszczedzaj moja droga m...bedzie dobrze naprawde ,tylko nozkami do gory w pozycji horyzontalnej prosze wypoczywac....Kochana ale juz dorodny zieciuś moj 🤪Asiu wiec postanowienie musisz sobie zrobic koniecznie,nie ma obiadkow,ani zadnych garow...trudno ,niestety Ty i Maluch teraz najwazniejsi jestescie 😘A ja mam podobne objawy co Ty Kochana...te jakby bole Katarzyny ...mowilas mu o tym??
Nosek w gore ,teraz to tylko rozsadek i bedzie gitarka 🙂 😘 😘 😘 😘


no mówiłam to stwierdził że jest za duży napór na szyjkę która jest za krótka , jak mnie badał mówi "za nisko jest dziecko"pytam odrazu czy to bardzo żle to odpowiedział że tak 😞
Asiulko Ty się mną nie sugeruj bo każda ma co innego więc się nie stresuj na zaś

ojojoj Asiek lezymy razem!!!!:****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czerwcoweczki podejrzalam ich liste 🙂Jedna miala termin na 7czerwiec,a urodzila 11maj 🤪dzidzia spora jak na wczesniaka
07.06 synek Michał ur. w 34tc dn.11.05.2011 SN waga:2780g, wzrost:51cm


Ah dziewczyny z tym wczesniejszym porodem to ja się powiem wam boje moja kuznka miała termin w lutym na 19 a urodziła 5 i tez niby wczesniak Emilka ma jakies dziwne schorzenia ja się boje strrasznie.

Tak samo jak ja i pewnie kazda z nas...ale badzmy dobrej mysli Justynko 🙂
A jak tam owsiki????


No właśnie zaraził mnie mój mały z przedszkola przytaszczył masakra chyba pójdę jutro po jakies lekarstwo dla nas ale czy w ciązy można je wziąc oh niech już koniec roku nastapi bo zwariuje. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Asia z Zielonej i co Ci powiedział na te kłoci Katarzynki .....bo ja sie tez o to boje tak mnie kłuje czasmi jak chodze , jak sie przewracam z boku na bok w nocy najgorzej , ....takie kłucia .....ja sie boje zeby to nie było te spojenie rozchodzace w ciązy....

no ja wlasnie nie bylam ,a wizyte mam 24 tego dopiero ,jednak sie przejade szybciej do niego chyba ..ale 1go czerwca bylam i niby wszystko oki bylo....ale ja juz sie cykam,bo niekiedy czuje ,ze cos jest zle ,dyskomfort,podczas chodzenia,wstawania,siedzenia ,dziwne takie,ze zgieta wpol niekiedy chodze(wrazenie jakbym miala cos "zgubic'.. 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czerwcoweczki podejrzalam ich liste 🙂Jedna miala termin na 7czerwiec,a urodzila 11maj 🤪dzidzia spora jak na wczesniaka
07.06 synek Michał ur. w 34tc dn.11.05.2011 SN waga:2780g, wzrost:51cm


Ah dziewczyny z tym wczesniejszym porodem to ja się powiem wam boje moja kuznka miała termin w lutym na 19 a urodziła 5 i tez niby wczesniak Emilka ma jakies dziwne schorzenia ja się boje strrasznie.

Tak samo jak ja i pewnie kazda z nas...ale badzmy dobrej mysli Justynko 🙂
A jak tam owsiki????


No właśnie zaraził mnie mój mały z przedszkola przytaszczył masakra chyba pójdę jutro po jakies lekarstwo dla nas ale czy w ciązy można je wziąc oh niech już koniec roku nastapi bo zwariuje. 😆

Koniecznie idz do lekarza,bo to jednak pasozyty ,a ciaza jest bardzo delikatna ...kurcze zasuwaj ino ino ,to sie gowno rozprzestrzenia na cala familie ...to sie biedna masz kurde owsik Cie dopadl 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia z Zielonej i co Ci powiedział na te kłoci Katarzynki .....bo ja sie tez o to boje tak mnie kłuje czasmi jak chodze , jak sie przewracam z boku na bok w nocy najgorzej , ....takie kłucia .....ja sie boje zeby to nie było te spojenie rozchodzace w ciązy....

no ja wlasnie nie bylam ,a wizyte mam 24 tego dopiero ,jednak sie przejade szybciej do niego chyba ..ale 1go czerwca bylam i niby wszystko oki bylo....ale ja juz sie cykam,bo niekiedy czuje ,ze cos jest zle ,dyskomfort,podczas chodzenia,wstawania,siedzenia ,dziwne takie,ze zgieta wpol niekiedy chodze(wrazenie jakbym miala cos "zgubic'..:blink 🙂

ja mam takier kłucia w srodku Katarzynki i do tego te dziwne skurcze z prawej strony .....dzisiaj znowu nie mogłam wstac z łozka...ja ide za tydz moze mniw w koncu zbada....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia z Zielonej i co Ci powiedział na te kłoci Katarzynki .....bo ja sie tez o to boje tak mnie kłuje czasmi jak chodze , jak sie przewracam z boku na bok w nocy najgorzej , ....takie kłucia .....ja sie boje zeby to nie było te spojenie rozchodzace w ciązy....

no ja wlasnie nie bylam ,a wizyte mam 24 tego dopiero ,jednak sie przejade szybciej do niego chyba ..ale 1go czerwca bylam i niby wszystko oki bylo....ale ja juz sie cykam,bo niekiedy czuje ,ze cos jest zle ,dyskomfort,podczas chodzenia,wstawania,siedzenia ,dziwne takie,ze zgieta wpol niekiedy chodze(wrazenie jakbym miala cos "zgubic'..:blink 🙂

ja mam takier kłucia w srodku Katarzynki i do tego te dziwne skorcze z prawej strony .....dzisiaj znowu nie mogłam wstac z łozka...ja ide za tydz moze mniw w koncu zbada....

Dla mnie to jest chore ,ze Cie tak rzadko bada...moj co wizyte mnie bada,zreszta zanim do niego trafilam to chodzilam po kilku lekarzach,wszyscy mnie badali za kazdym razem...Musisz mu powiedziec Kochana jakie masz objawy ,obawy i niech laski nie robi tylko niech penetruje 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też lekarz nastraszył na początku ciąży tak że ze łzami wracałam do domu 😞 Ale wydaje mi się, że jakby nas nie straszyli to w ogóle byś my nie odpoczywały i wiodły taki sam tryb życia jak przed ciążą... Pierwsze dwa tygodnie kazał mi leżeć i no i leżałam plackiem tak się bałam. Na dodatek mąż miał tydzień urlopu w tym czasie, więc miałam przekichane - nawet do toalety mogłam wstać w ostateczności 🙂
Asiu - leż plackiem jak najwięcej a zobaczysz, że wszystko będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Kochane , wróciłam i bez szału u mnie 🥴 🥴 🥴 🥴
najpierw mnie zbadał i ledwo paluchy wraził i odrazu zjeba 😞 😞 😞 że się nie oszczędzam że mam leżeć bo mały jest za nisko , do tego szyjka za krótka i jak tak dalej pójdzie to mnie wsadzi do szpitala 😞
potem USG mały odwrócony pupą w dół i powiedział że jak to się nie zmieni w najbliższym czasie to będzie cesarka 😲 😞 Tymuś waży 1100gram i wychodzi że jestem w 27T5d czyli o tydzień do przodu , jestem tak podłamana że szok ... ryczeć mi się chce i wogóle to mam doła zajebistego 😞

Asiulku moj Kochany ,nie martw sie ,tylko jak Mudzynek kazal lez i sie oszczedzaj moja droga m...bedzie dobrze naprawde ,tylko nozkami do gory w pozycji horyzontalnej prosze wypoczywac....Kochana ale juz dorodny zieciuś moj 🤪Asiu wiec postanowienie musisz sobie zrobic koniecznie,nie ma obiadkow,ani zadnych garow...trudno ,niestety Ty i Maluch teraz najwazniejsi jestescie 😘A ja mam podobne objawy co Ty Kochana...te jakby bole Katarzyny ...mowilas mu o tym??
Nosek w gore ,teraz to tylko rozsadek i bedzie gitarka 🙂 😘 😘 😘 😘


no mówiłam to stwierdził że jest za duży napór na szyjkę która jest za krótka , jak mnie badał mówi "za nisko jest dziecko"pytam odrazu czy to bardzo żle to odpowiedział że tak 😞
Asiulko Ty się mną nie sugeruj bo każda ma co innego więc się nie stresuj na zaś

ojojoj Asiek lezymy razem!!!!:****


Oj Asiulka jeż ile wlezie !Ja wam powiem że mój gin to mnie badał do 14 tyg.ciązy a od tej pory nic a nic hm...czasami się martwie.Chodz moja mała łobuziara SZALEJE jak nie wiem najbardziej w nocy oczywiście,jest taka żywa że aż sie boja że jak się urodzi to bedzie masakra jak taka żywam bedzie.Aiulka główki do góry i trzymamy kciuki! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia z Zielonej i co Ci powiedział na te kłoci Katarzynki .....bo ja sie tez o to boje tak mnie kłuje czasmi jak chodze , jak sie przewracam z boku na bok w nocy najgorzej , ....takie kłucia .....ja sie boje zeby to nie było te spojenie rozchodzace w ciązy....

no ja wlasnie nie bylam ,a wizyte mam 24 tego dopiero ,jednak sie przejade szybciej do niego chyba ..ale 1go czerwca bylam i niby wszystko oki bylo....ale ja juz sie cykam,bo niekiedy czuje ,ze cos jest zle ,dyskomfort,podczas chodzenia,wstawania,siedzenia ,dziwne takie,ze zgieta wpol niekiedy chodze(wrazenie jakbym miala cos "zgubic'..:blink 🙂

ja mam takier kłucia w srodku Katarzynki i do tego te dziwne skorcze z prawej strony .....dzisiaj znowu nie mogłam wstac z łozka...ja ide za tydz moze mniw w koncu zbada....

Dla mnie to jest chore ,ze Cie tak rzadko bada...moj co wizyte mnie bada,zreszta zanim do niego trafilam to chodzilam po kilku lekarzach,wszyscy mnie badali za kazdym razem...Musisz mu powiedziec Kochana jakie masz objawy ,obawy i niech laski nie robi tylko niech penetruje 😉 😜

no mm nadzieje ze teraz to zrobi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ale sie o nas martwie wszystkie..poki co fajno fajno ,smichy chichy ,a teraz musimy bardzo uwazac na siebie i dzidziolki nasze ...bez przegiec dziewczynki 🤨


dokładnie tak pomyślałam ....
oj Iwonko będę leżeć na pewno tak się boje że szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia z Zielonej i co Ci powiedział na te kłoci Katarzynki .....bo ja sie tez o to boje tak mnie kłuje czasmi jak chodze , jak sie przewracam z boku na bok w nocy najgorzej , ....takie kłucia .....ja sie boje zeby to nie było te spojenie rozchodzace w ciązy....

no ja wlasnie nie bylam ,a wizyte mam 24 tego dopiero ,jednak sie przejade szybciej do niego chyba ..ale 1go czerwca bylam i niby wszystko oki bylo....ale ja juz sie cykam,bo niekiedy czuje ,ze cos jest zle ,dyskomfort,podczas chodzenia,wstawania,siedzenia ,dziwne takie,ze zgieta wpol niekiedy chodze(wrazenie jakbym miala cos "zgubic'..:blink 🙂

ja mam takier kłucia w srodku Katarzynki i do tego te dziwne skorcze z prawej strony .....dzisiaj znowu nie mogłam wstac z łozka...ja ide za tydz moze mniw w koncu zbada....

Dla mnie to jest chore ,ze Cie tak rzadko bada...moj co wizyte mnie bada,zreszta zanim do niego trafilam to chodzilam po kilku lekarzach,wszyscy mnie badali za kazdym razem...Musisz mu powiedziec Kochana jakie masz objawy ,obawy i niech laski nie robi tylko niech penetruje 😉 😜

no mm nadzieje ze teraz to zrobi.....

wejdz do gabinetu i powiedz od progu z dzikoscia w oczach "do it !!!!" 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ale sie o nas martwie wszystkie..poki co fajno fajno ,smichy chichy ,a teraz musimy bardzo uwazac na siebie i dzidziolki nasze ...bez przegiec dziewczynki 🤨


dokładnie tak pomyślałam ....
oj Iwonko będę leżeć na pewno tak się boje że szok 😞

Mezulek wie?Bedzie Cie teraz strzegl,a my tez swoja droga -internetowa bodaj ale tez 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ja jak go raz zapytałam czy co wizytę mnie będzie badał to powiedział że tak bo potem nie ma zamiaru po sądach łazić jakby się okazało coś nie tak 🥴
ja bym nalegała na badanie , w końcu po to się idzie

dokladnie ,nie mile jest rozkraczanie sie jak żabicha ale jaki spokoj ducha ,kiedy wiemy co i jak ,a nie tak w ciemno ..ja bym oszalala z niepewnosci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja jak go raz zapytałam czy co wizytę mnie będzie badał to powiedział że tak bo potem nie ma zamiaru po sądach łazić jakby się okazało coś nie tak 🥴
ja bym nalegała na badanie , w końcu po to się idzie

teraz tak zrobie albo zmienie lekarza,,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
mój gin też mnie bada co wizytę, w końcu idę i płacę za coś, napewno nie za pogaduszki...
oj coraz częściej zgaga mnie męczy... i coraz bardziej się rozkręca 🤢

fiu fiu Mariolka WKONCU POCZUJESZ ,ZE JESTES W CIAZY HAHAHA 😁
a tak na serio to ponoc sa na to dobre tableteczki polecala je Karolcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mój gin też mnie bada co wizytę, w końcu idę i płacę za coś, napewno nie za pogaduszki...
oj coraz częściej zgaga mnie męczy... i coraz bardziej się rozkręca 🤢

fiu fiu Mariolka WKONCU POCZUJESZ ,ZE JESTES W CIAZY HAHAHA 😁
a tak na serio to ponoc sa na to dobre tableteczki polecala je Karolcia 🙂

zauważyłam że po czekoladzie mnie bierze, chyba trzeba będzie z niej zrezygnować 😠 a teraz mnie wzięło po pizzy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja jak go raz zapytałam czy co wizytę mnie będzie badał to powiedział że tak bo potem nie ma zamiaru po sądach łazić jakby się okazało coś nie tak 🥴
ja bym nalegała na badanie , w końcu po to się idzie

teraz tak zrobie albo zmienie lekarza,,,,,

jasne Aga ,jak Ci nie pasuje zmien i sie nie czaj ,T musisz ufac lekarzowi ,zeby sie poczuc bezpiecznie-wkoncu powierzasz w jego rece i siebie i dzidzie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mój gin też mnie bada co wizytę, w końcu idę i płacę za coś, napewno nie za pogaduszki...
oj coraz częściej zgaga mnie męczy... i coraz bardziej się rozkręca 🤢

fiu fiu Mariolka WKONCU POCZUJESZ ,ZE JESTES W CIAZY HAHAHA 😁
a tak na serio to ponoc sa na to dobre tableteczki polecala je Karolcia 🙂

zauważyłam że po czekoladzie mnie bierze, chyba trzeba będzie z niej zrezygnować 😠 a teraz mnie wzięło po pizzy 😠

ciepłe mleczko małymi łyczkami polecam na poczatek ....a pozniej Alugastrin....poł tabletki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mój gin też mnie bada co wizytę, w końcu idę i płacę za coś, napewno nie za pogaduszki...
oj coraz częściej zgaga mnie męczy... i coraz bardziej się rozkręca 🤢

fiu fiu Mariolka WKONCU POCZUJESZ ,ZE JESTES W CIAZY HAHAHA 😁
a tak na serio to ponoc sa na to dobre tableteczki polecala je Karolcia 🙂

zauważyłam że po czekoladzie mnie bierze, chyba trzeba będzie z niej zrezygnować 😠 a teraz mnie wzięło po pizzy 😠

ciepłe mleczko małymi łyczkami polecam na poczatek ....a pozniej Alugastrin....poł tabletki....

a Tobie Aga pomogło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mój gin też mnie bada co wizytę, w końcu idę i płacę za coś, napewno nie za pogaduszki...
oj coraz częściej zgaga mnie męczy... i coraz bardziej się rozkręca 🤢

fiu fiu Mariolka WKONCU POCZUJESZ ,ZE JESTES W CIAZY HAHAHA 😁
a tak na serio to ponoc sa na to dobre tableteczki polecala je Karolcia 🙂

zauważyłam że po czekoladzie mnie bierze, chyba trzeba będzie z niej zrezygnować 😠 a teraz mnie wzięło po pizzy 😠

ciepłe mleczko małymi łyczkami polecam na poczatek ....a pozniej Alugastrin....poł tabletki....

a Tobie Aga pomogło?

jak mam słabo to goroce mleko łyczkami , a jak mega to tylko te tabletki sa bardzo dobre.....grosze kosztuja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...