Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a ja nie próżnowałam i Kube juz na działke spakowałam wiec jutro tylko kosmetyki mam do dopakowania i na wieczór możemy jechać już nie moge sie doczekac jak sie wywale na leżaczku i sie z tata po prawie m-cu zobacze bo odkad sie ciepło zrobiło to siedzi na dziace 🙂sadził warzywka a teraz je pieli i podlewa 🙂


no to tylko pozazdroscic, tez bym sie tak wylozyla i blogie lenistwo ... 🙂

u mnie w Warszawie dzisiaj jest fajnie bo świeci słoneczko ale wiaterek jest wiec jest przyjemnie 🙂a od jutra zapowiadaja upały tzn jutro ma buc cos koło 28 stponi ale teraz to juz dla mnie taka temperatura to upał .No w Ameryce to wilgoć jest zajebista ,a wiem bo moja ciocia byłai6 m-cy u swojego męża a u mojego chrzestnego i strasznie narzekała na tą wilgoć.A jak ci sie tam żyje męża masz amerykanina czy polaka i ile lat juz tam jestes?

no tak, a jaka wam pogode zapowiadaja ?? u nas jest tak goraco dzisiaj ze masakra, plus wilgoc , wychodzac na zewnatrz ma sie wrazenie ze nie ma czym oddychac.. uroki "hameryki" 🙂
ale dobrze, ze siedze w pracy i klima dzieki Bogu dziala 🙂


no dokładnie wkoncu sie zrelaqksuje bo takie siedze w domu to juz mi sie zaczyna nudzic.W pracy źle bez pracy tez źzle echh nam kobieta dogodzic 🙂


Moj maz jest Polakiem, poznalismy sie jeszcze w Polsce, ja przyemigrowalam pierwsza a on kilka miesiecy po mnie, ( chyba musialo mu bardzo zalezec 🙂 .. mieszkamy tutaj 11 lat, od 6 jestesmy malzenstwem. mam 4 letnia corcie. Zyje sie nawet ok, teskni sie za rodzina i przyjaciomi, ale wiem ze w Polsce ciezko byloby nam o prace i godne warunki zycia..
Wiadomo sa plusy i duze minusy bycia tutaj, ale jak na razie to jeszcze tutaj posiedzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobrze że mieszkam na wsi i mam wygodny leżaczek 😜 mieszkałam 18lat w bloku i wiem co to znaczy siedzieć w takim zamknięciu 🥴
W czwartek jadę na potrójne urodziny 🤪 zostaliśmy zaproszeni do dzieci kuzynki i kuzyna 😜
w sumie będzie dużo ludzi i imprezka plenerowa sie szykuje przy grillu także fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
dobrze że mieszkam na wsi i mam wygodny leżaczek 😜 mieszkałam 18lat w bloku i wiem co to znaczy siedzieć w takim zamknięciu 🥴
W czwartek jadę na potrójne urodziny 🤪 zostaliśmy zaproszeni do dzieci kuzynki i kuzyna 😜
w sumie będzie dużo ludzi i imprezka plenerowa sie szykuje przy grillu także fajnie 🙂


a ja cale zycie w bloku, dobrze ze za blokiem mamy basen i duzo zieleni, wiec dzieciaki maja gdzie pobiegac..
Widze Asia , ze dobre zarcko sie na czwartek zapowiada 🙂 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dobrze że mieszkam na wsi i mam wygodny leżaczek 😜 mieszkałam 18lat w bloku i wiem co to znaczy siedzieć w takim zamknięciu 🥴
W czwartek jadę na potrójne urodziny 🤪 zostaliśmy zaproszeni do dzieci kuzynki i kuzyna 😜
w sumie będzie dużo ludzi i imprezka plenerowa sie szykuje przy grillu także fajnie 🙂


a ja cale zycie w bloku, dobrze ze za blokiem mamy basen i duzo zieleni, wiec dzieciaki maja gdzie pobiegac..
Widze Asia , ze dobre zarcko sie na czwartek zapowiada 🙂 ?


rękami nogami sie broniłam żeby nie iść na wieś a teraz sobie nie wyobrażam że mogłabym znowu mieszkać w bloku , jednak ta przestrzeń zwyciężyła 😜
Ojjj ale sobie powcinam różnych smakołyków hi hi ... zobaczymy ile mi żołądek zmieści 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co by powiedziało:
Słyszałam, że w mich ślicznych oczkach powstają jakieś siatkówki - rozumiem, że dostanę teraz piłkę i będę mogła pograć w siatkę. Czekam z niecierpliwością na dostawę!
Ostatnio wszystko się tutaj zmienia - mój świat staje na głowie. Może ja też powinnam zmienić położenie? O! Już stoję na głowie!
27tydz z dzidziola
a ja mieszkałam 19lat na wsi i nie wyobrażam sobie powrotu na nią 😮 raz na jakiś czas mogę pojechac ale nie siedziec cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie gdy mieszkając w mieście ma się możliwość wypadów na wieś lub chociaż na działkę.Ja wychowywałam sie w mieście ale każde wakacje u babci na wsi i nie wyobrażałam sobie, że mgło być inaczej. Później mieszkałam 9 lat w Poznaniu czyli jeszcze większym mieście niż moje rodzinne do tego prawie 600km od domu rodzinnego, teraz w malutkiej miejscowości z mężem i jego rodziną. Przerobiłam wszelkie opcje i wszystko ma swoje plusy i minusy, zależy z której strony się patrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Co by powiedziało:
Słyszałam, że w mich ślicznych oczkach powstają jakieś siatkówki - rozumiem, że dostanę teraz piłkę i będę mogła pograć w siatkę. Czekam z niecierpliwością na dostawę!
Ostatnio wszystko się tutaj zmienia - mój świat staje na głowie. Może ja też powinnam zmienić położenie? O! Już stoję na głowie!
27tydz z dzidziola
a ja mieszkałam 19lat na wsi i nie wyobrażam sobie powrotu na nią 😮 raz na jakiś czas mogę pojechac ale nie siedziec cały czas

A mnie sie teskni wlasnie za wsia i mozliwoscia zerwania sobie czegokolwiek z wlasnego ogrodka, czy nawet wylozyc sie na lezaczku, cisza, spokoj, tytlko szum lisci i bzyczenie owadow..oj rozmazylam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja całe życie w bloku...
ale u mnie duszno, normalnie zasapałam się... a co będzie dalej...
wydaje mi się że Aguś zestresowała się od wczoraj i stąd takie ciśnienie a teraz jak już wie że z małą wszystko ok to się uspokaja. a potwierdzili że to jednak dziewczynka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przez 24 lata mieszkałam w bloku i 5 lat temu zamieszkałam w domku jednorodzinnym. Ach... Śmieję się że musi dużo czasu minąć bym się nauczyła wychodzić z kawą na ogród albo z książką 🙂 W naszej części domu jest przyjemnie chłodno, więc przez upały siedzę na dole i często nawet nie wiem jaka jest temperatura na zewnątrz ☺️ Ale jak się mała pojawi to coś czuję, że będziemy spędzać całe dnie na dworze, bo i ogród pod domem i łąka z rzeką w pobliżu, kawałek dalej staw. Ciężko by było wrócić do poprzedniego życia, bo do tego co dobre szybko się przyzwyczajamy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga pisala,ze juz z jakas laska brechta i sie cieszy ,ze nie jest sama w tym szpitalu 🙂Na kolacje dostala parowke,pol pomidorka i 3 kromki chleba ....takze chlebkiem Ja tam pasą 😮
Ja za to sie opchalam spagetti z warzywami (brokuł,pieczarki,papryka )i drob ..ale huhuha ,chili sie troszku sypło ,ale itak bylo pycha 🙂hehehA Agusia wroci chudziutka jak Agatka nasza 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga pisala,ze juz z jakas laska brechta i sie cieszy ,ze nie jest sama w tym szpitalu 🙂Na kolacje dostala parowke,pol pomidorka i 3 kromki chleba ....takze chlebkiem Ja tam pasą 😮
Ja za to sie opchalam spagetti z warzywami (brokuł,pieczarki,papryka )i drob ..ale huhuha ,chili sie troszku sypło ,ale itak bylo pycha 🙂hehehA Agusia wroci chudziutka jak Agatka nasza 🤪 🤪 🤪

Ja też właśnie do niej szrajbnęłam, co by jej się nie nudziło 🙂 🙂 🙂 Leżę kołami do góry i czekam na pizzę 🤪 🤪 🤪 , już mi ślinka cieknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Zocha napisał(a):
letka82 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asiula podziwiam 🙂 Ja wczoraj walczyłam z mdłościami i powstrzymywała mnie myśl, że jak sobie ulżę to jeszcze raz mnie napoją tym świństwem... Cieszę się, że mam dobry wynik bo bym się chyba nie zdobyła na ponowny wyczyn wypicia... Samo picie było git, ale ta godzina po...Chyba najgorsza w moim życiu 🤢


Tylko godzinę siedziałaś? to i tak dobrze 🙂 ja dwie w towarzystwie emerytów 😉

Spacerowałam dwie, ale przez pierwszą godzinę walczyłam ze sobą...

spacerowałaś? mi zakazali.. ja w pobliżu przychodni mam ryneczek i chciałąm sobie tam iść po truskawy a położna jak usłyszała to powiedziałą ze chyba oszalałam że trzeba usiąść na tyłk i siedzieć albo się położyć bo jak się wykonuje jakikolwiek wysiłek to się spala cukier i wynik może nie być wiarygodny....
widać co przychodnia to inne zasady...


mnie nic nie mówili żebym sieziała i czekała.., więc poszłam na zakupy i byłam 2 godziny w ruchu 🙂

ja tez ,ale jak mnie cofnęło w Adidasie to myslalam ze jebne ,zapach tego obuwia....masakra ,wypalilam z tegol sklepu jak strus pedziwiatr myk myk!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po szpitalu to się często wraza z dodatkowymi kg , leżenie daje swoje 😜 ... ale nam się wrześniówki porozjeżdżały po szpitalach 🥴 dziś Czarnulka , Gusia i Karolina tez miała jechać ...
Izka dobrze że masz ten glukometr i możesz sobie mierzyć cukier , Ty na diecie jesteś więc na pewno będzie dobry Ci wychodził 🙂
Asiulko a Ty kiedy masz wizytę ?? bo mi nie napisałaś wczoraj 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
a ja nie próżnowałam i Kube juz na działke spakowałam wiec jutro tylko kosmetyki mam do dopakowania i na wieczór możemy jechać już nie moge sie doczekac jak sie wywale na leżaczku i sie z tata po prawie m-cu zobacze bo odkad sie ciepło zrobiło to siedzi na dziace 🙂sadził warzywka a teraz je pieli i podlewa 🙂

Dorcia to Ty na dzialeczke wyruszasz????Ale fajnie masz 🙂Pakuj manele i wypoczywaj do syta !!!!My tu bedziemy wiernie czekac :* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga pisala,ze juz z jakas laska brechta i sie cieszy ,ze nie jest sama w tym szpitalu 🙂Na kolacje dostala parowke,pol pomidorka i 3 kromki chleba ....takze chlebkiem Ja tam pasą 😮
Ja za to sie opchalam spagetti z warzywami (brokuł,pieczarki,papryka )i drob ..ale huhuha ,chili sie troszku sypło ,ale itak bylo pycha 🙂hehehA Agusia wroci chudziutka jak Agatka nasza 🤪 🤪 🤪


no za duzo to jej do jedzonka nie dali .. ale wroci do nas laska jak tralala po takiej dietce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga pisala,ze juz z jakas laska brechta i sie cieszy ,ze nie jest sama w tym szpitalu 🙂Na kolacje dostala parowke,pol pomidorka i 3 kromki chleba ....takze chlebkiem Ja tam pasą 😮
Ja za to sie opchalam spagetti z warzywami (brokuł,pieczarki,papryka )i drob ..ale huhuha ,chili sie troszku sypło ,ale itak bylo pycha 🙂hehehA Agusia wroci chudziutka jak Agatka nasza 🤪 🤪 🤪

Ja też właśnie do niej szrajbnęłam, co by jej się nie nudziło 🙂 🙂 🙂 Leżę kołami do góry i czekam na pizzę 🤪 🤪 🤪 , już mi ślinka cieknie 🙂


ale bym zjadła jakiegoś fast-fooda najlepiej jakiegoś kebaba ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a ja nie próżnowałam i Kube juz na działke spakowałam wiec jutro tylko kosmetyki mam do dopakowania i na wieczór możemy jechać już nie moge sie doczekac jak sie wywale na leżaczku i sie z tata po prawie m-cu zobacze bo odkad sie ciepło zrobiło to siedzi na dziace 🙂sadził warzywka a teraz je pieli i podlewa 🙂

Dorcia to Ty na dzialeczke wyruszasz????Ale fajnie masz 🙂Pakuj manele i wypoczywaj do syta !!!!My tu bedziemy wiernie czekac :* 😘



Kochane moje wróce do was szybciutko i napewno bede tęsknic za wami 😘 😘

ide tera zmoim M posiedziec i moja mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a ja nie próżnowałam i Kube juz na działke spakowałam wiec jutro tylko kosmetyki mam do dopakowania i na wieczór możemy jechać już nie moge sie doczekac jak sie wywale na leżaczku i sie z tata po prawie m-cu zobacze bo odkad sie ciepło zrobiło to siedzi na dziace 🙂sadził warzywka a teraz je pieli i podlewa 🙂

Dorcia to Ty na dzialeczke wyruszasz????Ale fajnie masz 🙂Pakuj manele i wypoczywaj do syta !!!!My tu bedziemy wiernie czekac :* 😘



Kochane moje wróce do was szybciutko i napewno bede tęsknic za wami 😘 😘

ide tera zmoim M posiedziec i moja mama 🙂



Baw sie dobrze kochana !! wypoczywaj , relaksuj i wracaj do nas szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a ja nie próżnowałam i Kube juz na działke spakowałam wiec jutro tylko kosmetyki mam do dopakowania i na wieczór możemy jechać już nie moge sie doczekac jak sie wywale na leżaczku i sie z tata po prawie m-cu zobacze bo odkad sie ciepło zrobiło to siedzi na dziace 🙂sadził warzywka a teraz je pieli i podlewa 🙂

Dorcia to Ty na dzialeczke wyruszasz????Ale fajnie masz 🙂Pakuj manele i wypoczywaj do syta !!!!My tu bedziemy wiernie czekac :* 😘



Kochane moje wróce do was szybciutko i napewno bede tęsknic za wami 😘 😘

ide tera zmoim M posiedziec i moja mama 🙂


my też będziemy tęsknić za Tobą 🙂 i będziemy czekać na Ciebie z nie cierpliwością 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...