Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leer napisał(a):
asiu z teściami to ja mam takie przeboje od początku że szok..
moja tesciowa jest taka że nikt jej sie nie sprzeciwia.. wychowała synów tak że zawsze cokolwiek sie nie stanie bede po jej stronie nie ważne czy ma racje czy nie.. no i mój bartek jest wychowany tak że cokolwiek jego rodzice postanowią tak musi byc.. i boli ją to że ja sie nie daje jak inne dziewczyny bartka do tej pory i nie robie tego co ona sobie zażyczy a wręcz przeciwnie.. nie robie jej na złosc tylko tak uważam i nie bede podejmować jakichkolwiek decyzji pod kogos.
Tuż przed wesleem nawet usłyszałam u siebie w domu od tescia że on wychował sobie syna aby miał lepiej w zyciu a nie takie coś jak ja.. a mój mąż wtedy siedział obok i nic nie powiedział.. nigdy mu tego nie zapomnę.. ah szkoda słow, po prostu mam przekichane z teściami i tyle. To co oni mi zrobili to książke można pisac.. tylko ja sama wiem jak bardzo zalezli mi za skóre.. fałszywce..


szok 😮 co za chamy zbolałe ... a chłopy takie są boją się sprzeciwić, muszą dojrzeć i przejrzeć na oczy...doczekasz się tego na pewno że nie pozwoli po Tobie jeżdzić jak po nie wiedzieć kim 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a z imionami to jest problem wiem coś o tym 🤢 wszyscy mi próbują wybić Tymona z głowy 😠 😠 😠 nawet mój ostatnio mi wypalił że trzeba wkońcu imię wybrać 😮 😮 😮 😲 no ręce mi opadły ...jak nic nie mówił na temat imiona tak pod koniec ciąży praktycznie on mi wyskakuje z takim tekstem 😠 😮 😮 😮 ....
jedyne nad czym się waham to czy dać Tymon czy Tymoteusz 😜 ale raczej zostanę przy Tymonku 😁

Mi to imię się bardzo podoba tez miałam dylemat czy Tymon czy Tymoteusz- Tymon jest mniej znane i podobno stosowane do długich nazwisk a Tymoteusz juz bardziej popularne i do krótkich, no ale mojego M nie mogę do tego imienia przekonać, 8 lat temu opiekowałam sie 4 miesiące takim kilkumiesięcznym Timothee we Francji zakochałam się w tym chłopcu i chciałam zeby mój był taki jak on, ale mój Małż się skutecznie broni woli oklepanego Kubę;/// no ale moze powinnam zastosować innego typu negocjacje 🙂


może i Kuba to oklepane imie ale za to zajebiste chłopaki!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to ja też jeszcze ponarzekam 🙂 w nocy spać nie mogłam, chodzę siku a jak pójdę to synuś się budzi i mnie bije... a nad ranem jeszcze muszysko latało i uczepiło się biednej ciężarnej...
mąż ma zapalenie krtani i jak to facet wyolbrzymia niesamowicie... normalnie aż zła już jestem na niego tak narzeka... normalnie jakby miał już zaraz umierać...

Mariolka chlop chory to jest tragedia dopiero...nasza ciaza sie chowa 😁 😁 😁
Muchy niekiedy mnie tak wkur...w tym roku wyjatkowo namolne sa!!! 😠
A co do spania to ja sie dolaczam...sapie i wzdycham i marudna jestem jak diabli eh...


o Boże mój jak jest chory albo żle się czuje (ból głowy itp) to jest gorzej niż żle 😮 😮 😮
łazi jak głupi za mną i mnie jeszcze męczy 😠 a jak ja się żle czuje to tekst roku "nie wyglądasz jakbyś się żle czuła " 😮 😮 😮 no ręce opadają 😮 😮 😮

buahahahahahaha ,no niesamowite teksty,albo przemilczy sprawe jakby nie slyszal,ze czlowiek sily nie ma ...czeka az przeminie ,a jak juz mi lepiej to odrazu rozmowny,zycie nabiera energi ,jak juz ja nie daje rady ,to zly na caly swiat ..ach te chlopiska 😁


ja z moim od soboty rozmawiamy "służbowo" mój jest cały nie szczęśliwy z tego powodu bo wie że zapierniczył na całej linii 🤢 😮 ale ja nie mam zamiaru się przełamać pierwsza i wrócić do normy ... mimo że mamy dziś 2 rocznicę ślubu .

ojejej Asiek ,zobaczysz przelamie sie ...Pogodzinki beda..... 🤪 🤪 🤪
Wszystkiego najlepszego Kochana ,a 2 rocznica to takie docieranie 🙂Golabki wszedzie coś jest ,ale lepsze fochy i nawet dym niz obojetnosc-jak juz jest obojetnosc to juz dupa zimna ,nie ma o co walczyc nawet ,brak uczuc ...
Zycze Wam pieknych foszkow (nie za czesto)ale jeszcze piekniejszych pogodzin przez nastepne lata ,az do konca swiata!!!! 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a z imionami to jest problem wiem coś o tym 🤢 wszyscy mi próbują wybić Tymona z głowy 😠 😠 😠 nawet mój ostatnio mi wypalił że trzeba wkońcu imię wybrać 😮 😮 😮 😲 no ręce mi opadły ...jak nic nie mówił na temat imiona tak pod koniec ciąży praktycznie on mi wyskakuje z takim tekstem 😠 😮 😮 😮 ....
jedyne nad czym się waham to czy dać Tymon czy Tymoteusz 😜 ale raczej zostanę przy Tymonku 😁

Mi to imię się bardzo podoba tez miałam dylemat czy Tymon czy Tymoteusz- Tymon jest mniej znane i podobno stosowane do długich nazwisk a Tymoteusz juz bardziej popularne i do krótkich, no ale mojego M nie mogę do tego imienia przekonać, 8 lat temu opiekowałam sie 4 miesiące takim kilkumiesięcznym Timothee we Francji zakochałam się w tym chłopcu i chciałam zeby mój był taki jak on, ale mój Małż się skutecznie broni woli oklepanego Kubę;/// no ale moze powinnam zastosować innego typu negocjacje 🙂


może i Kuba to oklepane imie ale za to zajebiste chłopaki!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

No ba!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to ja też jeszcze ponarzekam 🙂 w nocy spać nie mogłam, chodzę siku a jak pójdę to synuś się budzi i mnie bije... a nad ranem jeszcze muszysko latało i uczepiło się biednej ciężarnej...
mąż ma zapalenie krtani i jak to facet wyolbrzymia niesamowicie... normalnie aż zła już jestem na niego tak narzeka... normalnie jakby miał już zaraz umierać...

Mariolka chlop chory to jest tragedia dopiero...nasza ciaza sie chowa 😁 😁 😁
Muchy niekiedy mnie tak wkur...w tym roku wyjatkowo namolne sa!!! 😠
A co do spania to ja sie dolaczam...sapie i wzdycham i marudna jestem jak diabli eh...


o Boże mój jak jest chory albo żle się czuje (ból głowy itp) to jest gorzej niż żle 😮 😮 😮
łazi jak głupi za mną i mnie jeszcze męczy 😠 a jak ja się żle czuje to tekst roku "nie wyglądasz jakbyś się żle czuła " 😮 😮 😮 no ręce opadają 😮 😮 😮

buahahahahahaha ,no niesamowite teksty,albo przemilczy sprawe jakby nie slyszal,ze czlowiek sily nie ma ...czeka az przeminie ,a jak juz mi lepiej to odrazu rozmowny,zycie nabiera energi ,jak juz ja nie daje rady ,to zly na caly swiat ..ach te chlopiska 😁


ja z moim od soboty rozmawiamy "służbowo" mój jest cały nie szczęśliwy z tego powodu bo wie że zapierniczył na całej linii 🤢 😮 ale ja nie mam zamiaru się przełamać pierwsza i wrócić do normy ... mimo że mamy dziś 2 rocznicę ślubu .

ojejej Asiek ,zobaczysz przelamie sie ...Pogodzinki beda..... 🤪 🤪 🤪
Wszystkiego najlepszego Kochana ,a 2 rocznica to takie docieranie 🙂Golabki wszedzie coś jest ,ale lepsze fochy i nawet dym niz obojetnosc-jak juz jest obojetnosc to juz dupa zimna ,nie ma o co walczyc nawet ,brak uczuc ...
Zycze Wam pieknych foszkow (nie za czesto)ale jeszcze piekniejszych pogodzin przez nastepne lata ,az do konca swiata!!!! 😘 😘 😘 😘 😘


dzięki 😘 😘 😘 😘
mam nadzieje że jak się urodzi Tymonek to troszeczkę zmieni podejście do sprawy , mi chodzi tylko o to żeby w końcu dojrzał ... bo ostatnio bardzo często wydaje mi się że jest mega dzieciuchem 😮 i nie wiem czy podolam z opieką nad dwójką 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to ja też jeszcze ponarzekam 🙂 w nocy spać nie mogłam, chodzę siku a jak pójdę to synuś się budzi i mnie bije... a nad ranem jeszcze muszysko latało i uczepiło się biednej ciężarnej...
mąż ma zapalenie krtani i jak to facet wyolbrzymia niesamowicie... normalnie aż zła już jestem na niego tak narzeka... normalnie jakby miał już zaraz umierać...

Mariolka chlop chory to jest tragedia dopiero...nasza ciaza sie chowa 😁 😁 😁
Muchy niekiedy mnie tak wkur...w tym roku wyjatkowo namolne sa!!! 😠
A co do spania to ja sie dolaczam...sapie i wzdycham i marudna jestem jak diabli eh...


o Boże mój jak jest chory albo żle się czuje (ból głowy itp) to jest gorzej niż żle 😮 😮 😮
łazi jak głupi za mną i mnie jeszcze męczy 😠 a jak ja się żle czuje to tekst roku "nie wyglądasz jakbyś się żle czuła " 😮 😮 😮 no ręce opadają 😮 😮 😮

buahahahahahaha ,no niesamowite teksty,albo przemilczy sprawe jakby nie slyszal,ze czlowiek sily nie ma ...czeka az przeminie ,a jak juz mi lepiej to odrazu rozmowny,zycie nabiera energi ,jak juz ja nie daje rady ,to zly na caly swiat ..ach te chlopiska 😁


ja z moim od soboty rozmawiamy "służbowo" mój jest cały nie szczęśliwy z tego powodu bo wie że zapierniczył na całej linii 🤢 😮 ale ja nie mam zamiaru się przełamać pierwsza i wrócić do normy ... mimo że mamy dziś 2 rocznicę ślubu .

ojejej Asiek ,zobaczysz przelamie sie ...Pogodzinki beda..... 🤪 🤪 🤪
Wszystkiego najlepszego Kochana ,a 2 rocznica to takie docieranie 🙂Golabki wszedzie coś jest ,ale lepsze fochy i nawet dym niz obojetnosc-jak juz jest obojetnosc to juz dupa zimna ,nie ma o co walczyc nawet ,brak uczuc ...
Zycze Wam pieknych foszkow (nie za czesto)ale jeszcze piekniejszych pogodzin przez nastepne lata ,az do konca swiata!!!! 😘 😘 😘 😘 😘


dzięki 😘 😘 😘 😘
mam nadzieje że jak się urodzi Tymonek to troszeczkę zmieni podejście do sprawy , mi chodzi tylko o to żeby w końcu dojrzał ... bo ostatnio bardzo często wydaje mi się że jest mega dzieciuchem 😮 i nie wiem czy podolam z opieką nad dwójką 😮

Moj tez jak dzieciak nieraz ,ale kazdy facet wewnatrz to dzieciuch 🤢 🤢 🤢 Ponoc najlepszy Tata to taki ,ktory umie zrownac sie poziomem z dzieckiem 🤪 🤪 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asiu to dla Ciebie ,jak juz przy tym dotarciu jestesmy hahahhahaa http://www.youtube.com/watch?v=pmr65goJe4I
zalacz swojemu ,zaraz wymieknie 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 hahahha

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to ja też jeszcze ponarzekam 🙂 w nocy spać nie mogłam, chodzę siku a jak pójdę to synuś się budzi i mnie bije... a nad ranem jeszcze muszysko latało i uczepiło się biednej ciężarnej...
mąż ma zapalenie krtani i jak to facet wyolbrzymia niesamowicie... normalnie aż zła już jestem na niego tak narzeka... normalnie jakby miał już zaraz umierać...

Mariolka chlop chory to jest tragedia dopiero...nasza ciaza sie chowa 😁 😁 😁
Muchy niekiedy mnie tak wkur...w tym roku wyjatkowo namolne sa!!! 😠
A co do spania to ja sie dolaczam...sapie i wzdycham i marudna jestem jak diabli eh...


o Boże mój jak jest chory albo żle się czuje (ból głowy itp) to jest gorzej niż żle 😮 😮 😮
łazi jak głupi za mną i mnie jeszcze męczy 😠 a jak ja się żle czuje to tekst roku "nie wyglądasz jakbyś się żle czuła " 😮 😮 😮 no ręce opadają 😮 😮 😮

buahahahahahaha ,no niesamowite teksty,albo przemilczy sprawe jakby nie slyszal,ze czlowiek sily nie ma ...czeka az przeminie ,a jak juz mi lepiej to odrazu rozmowny,zycie nabiera energi ,jak juz ja nie daje rady ,to zly na caly swiat ..ach te chlopiska 😁


ja z moim od soboty rozmawiamy "służbowo" mój jest cały nie szczęśliwy z tego powodu bo wie że zapierniczył na całej linii 🤢 😮 ale ja nie mam zamiaru się przełamać pierwsza i wrócić do normy ... mimo że mamy dziś 2 rocznicę ślubu .

ojejej Asiek ,zobaczysz przelamie sie ...Pogodzinki beda..... 🤪 🤪 🤪
Wszystkiego najlepszego Kochana ,a 2 rocznica to takie docieranie 🙂Golabki wszedzie coś jest ,ale lepsze fochy i nawet dym niz obojetnosc-jak juz jest obojetnosc to juz dupa zimna ,nie ma o co walczyc nawet ,brak uczuc ...
Zycze Wam pieknych foszkow (nie za czesto)ale jeszcze piekniejszych pogodzin przez nastepne lata ,az do konca swiata!!!! 😘 😘 😘 😘 😘


dzięki 😘 😘 😘 😘
mam nadzieje że jak się urodzi Tymonek to troszeczkę zmieni podejście do sprawy , mi chodzi tylko o to żeby w końcu dojrzał ... bo ostatnio bardzo często wydaje mi się że jest mega dzieciuchem 😮 i nie wiem czy podolam z opieką nad dwójką 😮

Moj tez jak dzieciak nieraz ,ale kazdy facet wewnatrz to dzieciuch 🤢 🤢 🤢 Ponoc najlepszy Tata to taki ,ktory umie zrownac sie poziomem z dzieckiem 🤪 🤪 🤪 😉


to mojemu nie dużo brakuje do rozumu niemowlaka czasami 🤪 😁 😁 😁 buhahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprowadzamy sie po moim porodzie narazie mieszkamy u moich rodziców bo nie chce sama byc na kocówce..
a co do męża no cóż widziały galy co brały.. nie moge miec teraz do niego pretensji że przez 22 lata tak go wychowywali a teraz chce nagle przemiany.. wszystko w swoim czasie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka ,a jak tam lozeczko???Widzialam tez ze turystyczne zamowilas??? 🤪
Asia ,a ten bujaczek to swietny prezenciorek wpadnie Tymusiowi 🤪


no cieszę się bardzo , zawsze to 2 stówy w kieszeni akurat na łóżeczko turystyczne 😁

pewnie 🙂Oby wiecej takich prezentow 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Niby się mówi, że syna wychowuje się dla przyszłej synowej a nie dla siebie..... 🤢 ale niektórym mamuśkom się coś pokręciło 😉


dlatego Agatko chciałam córę , mam nadzieje że wychowam syna jak cza , i nie będzie do końca życia podpięty ze mną pępowiną 😮 będzie ciężko go oddać innej kobicie ale cóż 😜

(fajna fotka w awatarze 🙂 ładniutki brzucholek )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
przeprowadzamy sie po moim porodzie narazie mieszkamy u moich rodziców bo nie chce sama byc na kocówce..
a co do męża no cóż widziały galy co brały.. nie moge miec teraz do niego pretensji że przez 22 lata tak go wychowywali a teraz chce nagle przemiany.. wszystko w swoim czasie..

a no jasne ,Ty juz nad nim odpowiednio popracujesz 😉 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asiu to dla Ciebie ,jak juz przy tym dotarciu jestesmy hahahhahaa http://www.youtube.com/watch?v=pmr65goJe4I
zalacz swojemu ,zaraz wymieknie 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 hahahha

😘


CUDOWNE!!!!! od razu lepiej na duszy 🙂)))) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
przeprowadzamy sie po moim porodzie narazie mieszkamy u moich rodziców bo nie chce sama byc na kocówce..
a co do męża no cóż widziały galy co brały.. nie moge miec teraz do niego pretensji że przez 22 lata tak go wychowywali a teraz chce nagle przemiany.. wszystko w swoim czasie..


dokladnie 🙂 ja też czekam na ten "czas" 😮 😮 😮 😮 mam nadzieje że to się stanie niebawem i przejrzy na oczy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z teściami to ja w życiu nie chciałabym mieszkać... z teściową nie byłoby tak źle, ale teściu jes wszystko wiedzący i wiecznie narzekający... akurat mieliśmy takie szczęście że po ślubie od razu wynajmowaliśmy, więc od razu odseparowaliśmy się 🙂 nie ma to jak z daleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka ,a jak tam lozeczko???Widzialam tez ze turystyczne zamowilas??? 🤪
Asia ,a ten bujaczek to swietny prezenciorek wpadnie Tymusiowi 🤪

Łóżeczko wygląda, że wszycho jest, nie złożyliśmy go co prawda, bo była tak fajnie zapakowane, że pewnie nie dalibyśmy rady z powrotem go w ten karton tak poukładać...ale Tomek przyjrzał i stwierdził, że jest wszystko 🙂 Na razie stoi zapakowane w piwnicy u moich rodziców i jak będe wracać pod koniec lipca do siebie to je zabieram i jeśli dotrwam to w połowie sierpnia chcę już je rozłożyć 🙂
A turystyczne też zakupiliśmy już, tzn teściowie nam sprezentowali, a my mieliśmy sobie wybrać, więc się cieszę bo kasy trochę do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z teściami to ja w życiu nie chciałabym mieszkać... z teściową nie byłoby tak źle, ale teściu jes wszystko wiedzący i wiecznie narzekający... akurat mieliśmy takie szczęście że po ślubie od razu wynajmowaliśmy, więc od razu odseparowaliśmy się 🙂 nie ma to jak z daleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...