Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj to i ja z moim od dziś nie masujemy brzucha ☺️ człowiek nie świadomy bo skąd ma wiedzieć 😮 pisz Czarnulko wsio co wiesz 🙃
jak mamie mówiłam że mi się brzuch stawia to mi mówi że to dobrze 😮 😲 że jej tak mówili , a mi od razu gin mówił że no-spe zarzywać i wyro bo to skurcze macicy i to nie bezpieczne , się zmienia wszystko ...
Kasia dobrze że już jesteś po , ja mam nadzieje że w środę dowiem się że nie jest gorzej z moją szyjką 🥴 martwię się ... eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie moje drogie oj co za dzien dziś miałam trochę stresa bo moj M zdawal egzamin na prawko i jupi udało się zdac za 1 razem wiec jestem z niego taka dumna , bo przez tę przeprowadzkę to się chłopina nie mial czasu pouczyc...
No wiec teraz sobie już odpoczywam i musze was troszkę nadrobic ..
Czarna super że już jesteś .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja slyszalam o tym zakazie masowanie juz od kolezank
co do podrozy to lepiej spytac lekarza, ja juz bylam spakowana i wrocilismy do domu bo grozil mi porod przedwczesny. teraz siedze w domu i daleko sie nie wybieram. nawet do domu do mamy nie jade bo to 250 km i ona ma sama przyjechac i lozeczko przywiesc

dziewczyny a mnie boli czasami kosc lodnowa tak jakby mnie ktos kapnal w krocze nie wiem czy to miednica sie poszerza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA pisz nam Kochana co wiesz bo ja tak dawno rodziłam i trylle rzeczy sie pozmieniao ze szok i nie wiedziałam ze brzucha nie mozna masowac 😮a co do majtek to racja te z siatki sa rewelka ja takie miałam 🙂i polecam 🙂ja tak jak Anulcia czytam was ale jakos kiepski nastrój mam do pisania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Nio ja też własnie słyszałam że brzuszka lepiej nie masowac , zwłaszcza jak brzuszek czasem twardnieje , co do liczenia ruchów to tez mi kazali liczyc w szpitalu !
Kasiu a ten krążek to jak to dla czego zakładaja?
Hej! Pierwszy raz słysze o liczeniu ruchow, po co sie to robi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik ja bede w 30 tyg jak jade nad morze 450 km i mi lekarka pozwoliła tyle ze wiecej przystanków bedziemy robili i mam nadzieje ze kregoslup mi bardziej nie siadzie od jutra bedce nosiła taki pas oddychajacy podtrzymujacy brzuch a odciazajacy kregoslup bo sobie przypomniałam ze taki mam alle to od jutra 🙂dzisiaj sie juz nie oplaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
w sali jednoosobowej niby jest intymność i spokój, ale jak gości nie ma to chyba nudno?

nie masz czasu na nude ...cały czas z dzidzia ...jak jest spokojna to ok , a jak cały czas płacze to nie wiesz co zrobic , jak u mojej kumpeli juz wszytsko robilismy , ona cały czas z cycem , nie moze nawet do kibelka wyjsc , a teraz pisze ze laska z ktora lezy strasznie smierdzi , ten jej stary chyba popił bo tez od niego wali , otwiera drzwi , a oni wieczne zamykaja , cały czas do niej pielgrzymki , a ona ma tak krocze rozwalone , bo wyciagali małego prozniowo , rozwalili jej poł dupy, i nie moze wietrzyc nic ....bo cały czas ktos jest , ale jutro ta smierdzaca laska wychodzi wiec bedzie sama .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem ze ktoras juz mowila o pieluchach wielorazowych
czytalam ostatnio i chyba sprobuje na poczatek

http://allegro.pl/show_item.php?item=1688051794&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
w sali jednoosobowej niby jest intymność i spokój, ale jak gości nie ma to chyba nudno?

nie masz czasu na nude ...cały czas z dzidzia ...jak jest spokojna to ok , a jak cały czas płacze to nie wiesz co zrobic , jak u mojej kumpeli juz wszytsko robilismy , ona cały czas z cycem , nie moze nawet do kibelka wyjsc , a teraz pisze ze laska z ktora lezy strasznie smierdzi , ten jej stary chyba popił bo tez od niego wali , otwiera drzwi , a oni wieczne zamykaja , cały czas do niej pielgrzymki , a ona ma tak krocze rozwalone , bo wyciagali małego prozniowo , rozwalili jej poł dupy, i nie moze wietrzyc nic ....bo cały czas ktos jest , ale jutro ta smierdzaca laska wychodzi wiec bedzie sama .....

oj to niezła makabra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wizyt u Gina ....tak mi sie przypomniało jak laska opowiadała prawdziwa historie .....
Przychodzi kobieta na wizDEZyte do Gina , wiec on zapraszam na fotel ...ona ciach ciach rozebrała sie , wlazła na fotel i siedzi ....a on do niej o WIDZE , ZE PANI WYJATKOWO SIE DZISIAJ DO MNIE PRZYGOTOWAŁA...NA SERIO PRZEPIEKNIE ....JESTEM POD WRAZENIEM .....A TA BABA SOBIE MYSLI O CO MU CHODZI .....ON JA JUZ ZBADAŁ I MOWI NIE NO NIGDY TAK ŁADNIE SIE NIKT DO MNIE NIE PRZYGOTOWAŁ JAK PANI ....PO PROSTU BOSKO .....KOBIETA MYSLI O CO CHODZI ...PRZYCHODZI DO DOMU I SOBIE MYSLI ( A JAK TO STRASZE KOBITY PRZED WIZYTA ZAWSZE SIE CZYMS PRYSNA JAKIM DEZODORANTEM CZY COS....) CZYM JA SIE PRYSKAŁAM PRZED WIZYTA I BIERZE TEN NIBY DEZODORANT .....PATRZY ....A TAM BROKAT NA SYLWESTRA ....... 🤪 🤪 🤪
MYSLAŁAM ZE SIE ZLEJE PO TEJ HISTORI JAK SOBIE OPOWIADAŁYSMY Z DZIEWCZYNAMI HI HI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
w sali jednoosobowej niby jest intymność i spokój, ale jak gości nie ma to chyba nudno?

nie masz czasu na nude ...cały czas z dzidzia ...jak jest spokojna to ok , a jak cały czas płacze to nie wiesz co zrobic , jak u mojej kumpeli juz wszytsko robilismy , ona cały czas z cycem , nie moze nawet do kibelka wyjsc , a teraz pisze ze laska z ktora lezy strasznie smierdzi , ten jej stary chyba popił bo tez od niego wali , otwiera drzwi , a oni wieczne zamykaja , cały czas do niej pielgrzymki , a ona ma tak krocze rozwalone , bo wyciagali małego prozniowo , rozwalili jej poł dupy, i nie moze wietrzyc nic ....bo cały czas ktos jest , ale jutro ta smierdzaca laska wychodzi wiec bedzie sama .....

Fakt, że nigdy się nie wie, na kogo się trafi...u nas jest tak, że są sale 3 osobowe lub jedynka ( z jakąś dopłatą). Ja jednak się zdecyduję na tą 3 osobową, bo jak będę chciała choćby do kibelka iść czy pod prysznic, to laski rzucą okiem na Małą...tak sobie to wytłumaczyłam 🙂
Co do karmienia cycem (jeśli będę karmić), to podejrzewam że się nie będe przejmować, że u którejś ktoś jest, cyca wywalę i koniec. Najgorzej z tym krwawiącym tyłkiem , ale myślę że to też będzie do przeżycia. A w takiej pojedynczej sali owszem komfort jest, bo sama sobie jestem, ale geby nie ma do kogo otworzyc, a Mała pewnie będzie spała i jadła tylko (OBY) wiec za dużo roboty przy niej nie bedzie...tak mi się zdaje przynajmniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Co do wizyt u Gina ....tak mi sie przypomniało jak laska opowiadała prawdziwa historie .....
Przychodzi kobieta na wizDEZyte do Gina , wiec on zapraszam na fotel ...ona ciach ciach rozebrała sie , wlazła na fotel i siedzi ....a on do niej o WIDZE , ZE PANI WYJATKOWO SIE DZISIAJ DO MNIE PRZYGOTOWAŁA...NA SERIO PRZEPIEKNIE ....JESTEM POD WRAZENIEM .....A TA BABA SOBIE MYSLI O CO MU CHODZI .....ON JA JUZ ZBADAŁ I MOWI NIE NO NIGDY TAK ŁADNIE SIE NIKT DO MNIE NIE PRZYGOTOWAŁ JAK PANI ....PO PROSTU BOSKO .....KOBIETA MYSLI O CO CHODZI ...PRZYCHODZI DO DOMU I SOBIE MYSLI ( A JAK TO STRASZE KOBITY PRZED WIZYTA ZAWSZE SIE CZYMS PRYSNA JAKIM DEZODORANTEM CZY COS....) CZYM JA SIE PRYSKAŁAM PRZED WIZYTA I BIERZE TEN NIBY DEZODORANT .....PATRZY ....A TAM BROKAT NA SYLWESTRA ....... 🤪 🤪 🤪
MYSLAŁAM ZE SIE ZLEJE PO TEJ HISTORI JAK SOBIE OPOWIADAŁYSMY Z DZIEWCZYNAMI HI HI

hehehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
w sali jednoosobowej niby jest intymność i spokój, ale jak gości nie ma to chyba nudno?

nie masz czasu na nude ...cały czas z dzidzia ...jak jest spokojna to ok , a jak cały czas płacze to nie wiesz co zrobic , jak u mojej kumpeli juz wszytsko robilismy , ona cały czas z cycem , nie moze nawet do kibelka wyjsc , a teraz pisze ze laska z ktora lezy strasznie smierdzi , ten jej stary chyba popił bo tez od niego wali , otwiera drzwi , a oni wieczne zamykaja , cały czas do niej pielgrzymki , a ona ma tak krocze rozwalone , bo wyciagali małego prozniowo , rozwalili jej poł dupy, i nie moze wietrzyc nic ....bo cały czas ktos jest , ale jutro ta smierdzaca laska wychodzi wiec bedzie sama .....

oj to niezła makabra....

NO NIEZŁE WIESZ SKODA MI JEJ STRASZNIE , BARDZO FAJNA DZIEWCZYNA .....A TAK JEJ SIE TRAFIŁO ....JAK JA BYŁAM SAMA TO PRZYCHODZIŁA Z MAŁYM DO MNIE , A U MNIE OKNA OTWARTE WYWIETRZONE , A TERAZ SIE MECZY BIEDNA , DZIDZIA CIAGLE PŁACZE BO GŁODNA , A W SZPITALACH ZADNEGO DOKARMIANIA , SMOKA , NIC NIE MOZNA .....TYLKO GLUKOZE DAJA , ALE ON NIE CHCE GLUKOZY TYLKO JESC ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Leginsik ja bede w 30 tyg jak jade nad morze 450 km i mi lekarka pozwoliła tyle ze wiecej przystanków bedziemy robili i mam nadzieje ze kregoslup mi bardziej nie siadzie od jutra bedce nosiła taki pas oddychajacy podtrzymujacy brzuch a odciazajacy kregoslup bo sobie przypomniałam ze taki mam alle to od jutra 🙂dzisiaj sie juz nie oplaca

No to fajnie,może i mi pozwoli 🙂 a do jakiej miejscowosci zawitasz ? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leginsik ja bede w 30 tyg jak jade nad morze 450 km i mi lekarka pozwoliła tyle ze wiecej przystanków bedziemy robili i mam nadzieje ze kregoslup mi bardziej nie siadzie od jutra bedce nosiła taki pas oddychajacy podtrzymujacy brzuch a odciazajacy kregoslup bo sobie przypomniałam ze taki mam alle to od jutra 🙂dzisiaj sie juz nie oplaca

No to fajnie,może i mi pozwoli 🙂 a do jakiej miejscowosci zawitasz ? 🙃


do Unieścia 🙂zaraz obok Mielna tam mamy fajna miejscówe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
w sali jednoosobowej niby jest intymność i spokój, ale jak gości nie ma to chyba nudno?

nie masz czasu na nude ...cały czas z dzidzia ...jak jest spokojna to ok , a jak cały czas płacze to nie wiesz co zrobic , jak u mojej kumpeli juz wszytsko robilismy , ona cały czas z cycem , nie moze nawet do kibelka wyjsc , a teraz pisze ze laska z ktora lezy strasznie smierdzi , ten jej stary chyba popił bo tez od niego wali , otwiera drzwi , a oni wieczne zamykaja , cały czas do niej pielgrzymki , a ona ma tak krocze rozwalone , bo wyciagali małego prozniowo , rozwalili jej poł dupy, i nie moze wietrzyc nic ....bo cały czas ktos jest , ale jutro ta smierdzaca laska wychodzi wiec bedzie sama .....

Fakt, że nigdy się nie wie, na kogo się trafi...u nas jest tak, że są sale 3 osobowe lub jedynka ( z jakąś dopłatą). Ja jednak się zdecyduję na tą 3 osobową, bo jak będę chciała choćby do kibelka iść czy pod prysznic, to laski rzucą okiem na Małą...tak sobie to wytłumaczyłam 🙂
Co do karmienia cycem (jeśli będę karmić), to podejrzewam że się nie będe przejmować, że u którejś ktoś jest, cyca wywalę i koniec. Najgorzej z tym krwawiącym tyłkiem , ale myślę że to też będzie do przeżycia. A w takiej pojedynczej sali owszem komfort jest, bo sama sobie jestem, ale geby nie ma do kogo otworzyc, a Mała pewnie będzie spała i jadła tylko (OBY) wiec za dużo roboty przy niej nie bedzie...tak mi się zdaje przynajmniej 🙂

KOCHANA ZYCZE CI TEGO .....ZEBY TYLKO JADŁA I SPAŁA ....ALE BARDZO RZADKO SIE TAK ZDARZA.....WIECIE CO JA SIE NIE BOJE PO TYM WSZYTSKIM PORODU, BOLI , BO WIDZIAŁAM JAK DZIEWCZYNY DOCHODZA DO ROZWARCIA NA 8 PALCÓW I NIE JEST AZ TAK ZLE...ALE NAJGORZEJ SIE BOJE TEGO ZE NIE BEDE MOGŁA USPOKOIC MOJEGO DZIECKA ......( tak jak moja kumpela , cały czas płacze , pediatra przychodzi i mowi ze wszytsko dobrze , nawet polozne chodza z nim po korytarzy, nic nie pomaga cały czas sie drze tak mozna to nazwac , nikt nie wie co mu jest)JEST ZDROWY I NIE WIADOMO DLACZEGO PŁACZE , A NAJGORSZE JEST TO ZE MA BAKTERIE I MUSZA ZOSTAC 5 DNI DŁUZEJ ZEBY PODAWAC MU ANTYBIOTYK ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leginsik ja bede w 30 tyg jak jade nad morze 450 km i mi lekarka pozwoliła tyle ze wiecej przystanków bedziemy robili i mam nadzieje ze kregoslup mi bardziej nie siadzie od jutra bedce nosiła taki pas oddychajacy podtrzymujacy brzuch a odciazajacy kregoslup bo sobie przypomniałam ze taki mam alle to od jutra 🙂dzisiaj sie juz nie oplaca

No to fajnie,może i mi pozwoli 🙂 a do jakiej miejscowosci zawitasz ? 🙃


do Unieścia 🙂zaraz obok Mielna tam mamy fajna miejscówe 🙂

dam Ci znac jak my wybierzemy ostatecznie miejscowosc,moze bedzie okazja do spotkania sie..wkoncu swiat jest mały 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
w sali jednoosobowej niby jest intymność i spokój, ale jak gości nie ma to chyba nudno?

nie masz czasu na nude ...cały czas z dzidzia ...jak jest spokojna to ok , a jak cały czas płacze to nie wiesz co zrobic , jak u mojej kumpeli juz wszytsko robilismy , ona cały czas z cycem , nie moze nawet do kibelka wyjsc , a teraz pisze ze laska z ktora lezy strasznie smierdzi , ten jej stary chyba popił bo tez od niego wali , otwiera drzwi , a oni wieczne zamykaja , cały czas do niej pielgrzymki , a ona ma tak krocze rozwalone , bo wyciagali małego prozniowo , rozwalili jej poł dupy, i nie moze wietrzyc nic ....bo cały czas ktos jest , ale jutro ta smierdzaca laska wychodzi wiec bedzie sama .....

Fakt, że nigdy się nie wie, na kogo się trafi...u nas jest tak, że są sale 3 osobowe lub jedynka ( z jakąś dopłatą). Ja jednak się zdecyduję na tą 3 osobową, bo jak będę chciała choćby do kibelka iść czy pod prysznic, to laski rzucą okiem na Małą...tak sobie to wytłumaczyłam 🙂
Co do karmienia cycem (jeśli będę karmić), to podejrzewam że się nie będe przejmować, że u którejś ktoś jest, cyca wywalę i koniec. Najgorzej z tym krwawiącym tyłkiem , ale myślę że to też będzie do przeżycia. A w takiej pojedynczej sali owszem komfort jest, bo sama sobie jestem, ale geby nie ma do kogo otworzyc, a Mała pewnie będzie spała i jadła tylko (OBY) wiec za dużo roboty przy niej nie bedzie...tak mi się zdaje przynajmniej 🙂

KOCHANA ZYCZE CI TEGO .....ZEBY TYLKO JADŁA I SPAŁA ....ALE BARDZO RZADKO SIE TAK ZDARZA.....WIECIE CO JA SIE NIE BOJE PO TYM WSZYTSKIM PORODU, BOLI , BO WIDZIAŁAM JAK DZIEWCZYNY DOCHODZA DO ROZWARCIA NA 8 PALCÓW I NIE JEST AZ TAK ZLE...ALE NAJGORZEJ SIE BOJE TEGO ZE NIE BEDE MOGŁA USPOKOIC MOJEGO DZIECKA ......( tak jak moja kumpela , cały czas płacze , pediatra przychodzi i mowi ze wszytsko dobrze , nawet polozne chodza z nim po korytarzy, nic nie pomaga cały czas sie drze tak mozna to nazwac , nikt nie wie co mu jest)JEST ZDROWY I NIE WIADOMO DLACZEGO PŁACZE , A NAJGORSZE JEST TO ZE MA BAKTERIE I MUSZA ZOSTAC 5 DNI DŁUZEJ ZEBY PODAWAC MU ANTYBIOTYK ....

To jest najgorsze, jak płacze i nie można przyczyny znaleźć...mam nadzieję, że nam to się nie zdarzy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
to co Aga radzisz salę jednoosobową?

WIESZ CO RADZE , ZEBYS NIE TRAFIŁA NA SMIERDZIUCHA , BO FAJNIE JEST Z KIMS POGADAC I W OGOLE ...jAK POJDZIESZ DO WC TO CHOCIAZ KTOS PRZYPILNUJE , CHOCIAZ ONA NIE MIAŁA ZAUFANIA DO TEJ KOBIETY I CIAGLE MNIE WOŁAŁA , CHYBA ZE BYŁ JEJ M .....I NA SERIO BEZ TYCH PIELGRZYMEK RODZINY ....JA OD RAZU ZAZNACZYŁAM ZE NIKOGO NIE CHCE WIDZIEC , ZE TYLKO MOJ M PRZYCHODZIŁ ...JAK MI POWIEDZIELI ZE WYJDE W PIATEK TO SIE TAK NASTAWIŁAM I CO PRZYSZEDŁ INNY GIN I POWIEDZIAŁ ZE TO PIERWSZA CIAZA I ZE ON MNIE NIE PUSCI CAŁY CZAS WYŁAM ...ZE JAK TO ZE MIALAM ISC DO DOMU ...A ON DO MNIE TO NIE MA ZARTOW MA PANI CUKRZYCE , A DO TEGO CISNIENIE I WEEKEND Z NAMI .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...